Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Koolilaps Appi! Kiiresti hyva nou vaja

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )

Teema: Appi! Kiiresti hyva nou vaja

Postitas:
Kägu

Laps orgunnis “sleepover”i. Tulevad kaks sobrannat ja yks sober – poiss. Koik vanuses 16-17a. Minul probleemi sellega ei ole, seda enam, et poiss pidavat olema gei.

Aga yhe sobranna ema ei lubab oma tytrel tulla tingimusel, et ainult tydrukud tulevad. Kui ta teaks, et poiss ka tuleb, ta mitte mingil juhul ei lubaks oma tytart siia.

Lapsed on nii elevil ja ootavad ohtut. Selle tydruku emal on aga minu number ja ta helistas mulle, jattis sonumi, et kas koik on korras  jne. Mulle oli kask antud talle valetada.

Jube lollis olukorras olen. Ei vastanud telefonile. Ei taha valetada, ei taha ka laste olengut ara rikkuda. See tydruk on yhest vahemusrahvusest, tema vanemaid ymber veenda on motetu.

Mida teha, ei tea.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saada sõnum “Kõk on korras. Ei saa praegu telefonile vastata.” Kui sinu vaatenurgast on kõik korras, siis sa ei valeta 😉

+13
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga yhe sobranna ema ei lubab oma tytrel tulla tingimusel, et ainult tydrukud tulevad

Huvitav lause. Saan aru, et tütrel lubatakse ainult siis tulla, kui mõni poiss ka tuleb.

+9
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Laps orgunnis “sleepover”i. Tulevad kaks sobrannat ja yks sober – poiss

Saan aru, et TA-l on poiss, kes kutsub külla kolm last-2 tüdrukut ja ühe poisi. Kokku osaleb sleepoveril 2 poissi ja 2 tüdrukut. Mida tehakse sleepoveril? Pakun, et küllap noored n:ssivad. Sel juhul saan aru, et mõned emad oma tütreid sinna ei luba.

0
-26
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Väga nõme olukord.
Paluksin keelavate vanematega tüdrukul endal oma vanematega rääkida.
Ise saadaksin murelikule emale võib-olla sõnumi “Ei saa praegu telefonile vastata. Minu poolt on kõik ok” vms – sina ei pea teadma, kas ja keda nood vanemad ööbimisega külaskäigule lubavad või ei luba.

+3
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga yhe sobranna ema ei lubab oma tytrel tulla tingimusel, et ainult tydrukud tulevad

Huvitav lause. Saan aru, et tütrel lubatakse ainult siis tulla, kui mõni poiss ka tuleb.

Vabandust, markasin seda ka, aga siin pole voimalust seda parandada. Ei, sellel tydrukul ei lubata tulla, kui poiss on seltskonnas. Ma lahendasin selle nii, et poiss laheb ooseks magama teise tuppa, et minu sydametunnistus oleks puhas. Ja kuna minu office on sealsamas korrusel, plaanin tootada kogu oo ja hoida neil silm peal

+3
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja kuna minu office on sealsamas korrusel, plaanin tootada kogu oo ja hoida neil silm peal

Vanasõna- Unustab hoidja, ei unusta püüdja. Ei hoia sina öö otsa silma peal. Küll noored võimaluse leiavad:)

+2
-11
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja kuna minu office on sealsamas korrusel, plaanin tootada kogu oo ja hoida neil silm peal

Vanasõna- Unustab hoidja, ei unusta püüdja. Ei hoia sina öö otsa silma peal. Küll noored võimaluse leiavad:)

Mina olen juba küllaltki vana inimene ja võin sulle lubada, et mitte ükski selles vanuses noor ei korralda kellegagi seksimiseks kodust istumist, kui vanemad ka veel kodus on. Kui on vaja seksida, siis selleks leitakse mingi muu aeg/koht/ettekääne/võimalus. Viimane asi oleks mõelda, et “tahaks seksida, kutsun nad emme-issi juurde meile ööseks koju”.

Sa oleks nagu saja aastane, mis on paar-kolmkümmend aastat vanem kui mina. Seksimiseks ei ole selles vanuses noortel, kui nad seda tahavad teha, vaja ei ööd. Ammugi siis veel ööd vanematega koos samas majas 🙂 ja veel suurte teadaannete taustal.

+22
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ammugi siis veel ööd vanematega koos samas majas 🙂 ja veel suurte teadaannete taustal.

Sleepover on üritus, kus öösel magatakse sama teki all. Ma kujutan ette, et kella 4 paiku öösel on valvur lasknud sõba silmale, eelnevalt muidugi kontrollis ta magamistoa ukse vahelt, kas kõigil on käed teki peal. Kui juba noored koos ühe teki all on, siis pole mingi kunst külili olles vaikselt vemb tütarlapsele kannika vahele libistada, edasist teate juba ise, ei hakka siin kirjeldama, perefoorum ikkagi.

+1
-23
Please wait...
Postitas:
Kägu

Sleepover on üritus, kus öösel magatakse sama teki all

Võib-olla teie peres, aga näiteks meil küll mitte. Miks ühe teki all? 🙂 Pole elus ühe teki all kuskil sleepoveril kellegagi olnud. Tõsi, enamasti sleepoveri ajal sleepi oli täpselt 0-30 minutit. Ülejäänud aja olid mingid mängud või jutud.
Ühe teki all olemiseks seksimise mõttes on palju mõnusamaid aega kui siis, kui ema-isa öövaikuses kõrvaltoas on. Selline laialt välja hüütud üritus praktiliselt garanteerib 100%, et üritus on ülimalt siivas. Peab ikka kehvake silmaring olema, kui arvata, et noored ajavad oma vanemad kõik ärevile ja teatavad koosolemisest, selleks et siis salaja seksida. Taevas hoidku 🙂

+15
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Väga usutav teema. Kellegi ema küsib juba enne pidu, kas kõik on korras, peole tulev poiss on gei jne, lapsevanem ei vasta teise lapsevanema smsidele, ühe neiu ema lubab käia ainult teiste neidudega peol, mingid 17-aastased korraldavad sleepovereid kellegi vanemate pool. Mhm, väga usutav.

+4
-6
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ühe teki all olemiseks seksimise mõttes on palju mõnusamaid aega kui siis, kui ema-isa öövaikuses kõrvaltoas on.

Nii ja naa. Mul oli kunagi selline juhus. Tutvusin ühe neiuga ja ta kutsus mind enda juurde ööseks. Esimene kord, elas kahekesi koos emaga. Ma hommikul lusikaasendis jonksutasin, kui ema pistis pea ukse vahelt sisse ning küsis, kas me hommikust sööma ka tuleme. Õnneks oli tekk peal. Me muidugist kohe ei saanud minna. Ema läks tööle ära ja rohkem ma sel hommikul ema ei näinud.

0
-15
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ühe teki all olemiseks seksimise mõttes on palju mõnusamaid aega kui siis, kui ema-isa öövaikuses kõrvaltoas on.

Nii ja naa. Mul oli kunagi selline juhus. Tutvusin ühe neiuga ja ta kutsus mind enda juurde ööseks. Esimene kord, elas kahekesi koos emaga. Ma hommikul lusikaasendis jonksutasin, kui ema pistis pea ukse vahelt sisse ning küsis, kas me hommikust sööma ka tuleme. Õnneks oli tekk peal. Me muidugist kohe ei saanud minna. Ema läks tööle ära ja rohkem ma sel hommikul ema ei näinud.

Kuule pervo, keri minema. Ära riku laste teemasid.

+18
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

No keeruta kuidagi välja ja rahusta nad maha. Ära nüüd päris nii ka tee, et telefonile ei vasta. Tee patsi punuvatest tütarlastest vanemate südamerahuks pilt.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa ju ei valeta, kui vastad, et kõik korras. Noortele aga peaksid südamele panema, et nad ei teeks mingeid pilte, ammugi mitte ei postita neid oma sotsiaalmeedias. Sest sellele ühele tüdrukule see tähendaks, et edaspidi teda mitte kuhugi ei lubata.

+3
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas vanasti öeldi selle kohta pidzaamapidu?

+7
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas vanasti öeldi selle kohta pidzaamapidu?

Googeldamine näitab jah nii. Ilmselt on need pidzaamad seljas kuni keskööni, siis poetakse üheskoos teki alla ja “pidu jätkub” seal.

0
-18
Please wait...
Postitas:
Kägu

No keeruta kuidagi välja ja rahusta nad maha. Ära nüüd päris nii ka tee, et telefonile ei vasta. Tee patsi punuvatest tütarlastest vanemate südamerahuks pilt.

Karta on, et sleepoveril patsi juba ei punuta. 17 aastane testosteroonipomm leiab muud põnevat tegevust.

+2
-14
Please wait...
Postitas:
Kägu

Lapsed käsivad emal valetada ja peetaksegi õigeks? Saan aru, et TA andis kiitis heaks selle, et tütre sõbranna valetas oma emale ja nüüd käskisid lapsed ka emal valetada. Kui üks vanem on kehtestanud reegli, et ei luba tütrel ööbida sõbranna juures, kui seal on poiss, siis teine vanem peab seda aktsepteerima. See on selle vanema ja tema tütre vaheline asi.

+2
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Selle “gei” kohta ütleks, et 17-aastane on alaealine teismeline, kes alles otsib oma seksuaalset identiteeti. Seega mina seda juttu, et “ta olevat gei” väga tõe pähe ei võtaks. Pigem võtaks teda täitsa hariliku noore poisina.

Samas on täitsa võimalik, et noored lihtsalt veedavadki lõbusalt aega ja magavad eraldi voodites.

Eraldi teema on muidugi see, kui teemaalgatajat kehutatakse teise lapse emale tema lapsega seonduvas valetama. Ema ja lapse vahele trügimine kellegi kolmanda isiku poolt on alati problemaatiline ja võib tuua kaasa rohkem kahju kui kasu.

+6
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Karta on, et sleepoveril patsi juba ei punuta. 17 aastane testosteroonipomm leiab muud põnevat tegevust.

Näeme jah, et üks perv on selle teema peale nii leilis, et ei suuda lõpetada oma fantaseerimist. Mine ravile pedo.

+12
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Selle “gei” kohta ütleks, et 17-aastane on alaealine teismeline, kes alles otsib oma seksuaalset identiteeti. Seega mina seda juttu, et “ta olevat gei” väga tõe pähe ei võtaks. Pigem võtaks teda täitsa hariliku noore poisina.

Samas on täitsa võimalik, et noored lihtsalt veedavadki lõbusalt aega ja magavad eraldi voodites.

Eraldi teema on muidugi see, kui teemaalgatajat kehutatakse teise lapse emale tema lapsega seonduvas valetama. Ema ja lapse vahele trügimine kellegi kolmanda isiku poolt on alati problemaatiline ja võib tuua kaasa rohkem kahju kui kasu.

Kui kui ikka kodune taust on selline natuke imelik ja ma vanemana näen, et lapse sõpra või sõbrannat liialt rangelt näiteks usulistel põhjustel piiratakse, hüsteeriliselt kahtlustatakse , siis mina oleks ka selle lapse poolel ja varjaks tema vanemate eest, et ta saaks nagu normaalne noor teistega aega veeta. Seda enam, kui ma ise hoiaks silma peal, et kõik on kontrollil all. Pole mingit läbrakat.

+6
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Lapsed käsivad emal valetada ja peetaksegi õigeks? Saan aru, et TA andis kiitis heaks selle, et tütre sõbranna valetas oma emale ja nüüd käskisid lapsed ka emal valetada. Kui üks vanem on kehtestanud reegli, et ei luba tütrel ööbida sõbranna juures, kui seal on poiss, siis teine vanem peab seda aktsepteerima. See on selle vanema ja tema tütre vaheline asi.

Kui tegemist a la moslemiperega, siis nende suurim hirm teadagi on süütuse kaotamine, et siis ei saagi oma nõole Mohammidele mehele panna. Seetõttu neil nii rangelt sugusid ka lahus hoitakse ja tütarlapsed kasvavad üles ilma igasuguse kogemuseta, kuidas noormeestega suhelda. Ühel heal päeval pannakse, põmaki, mehele ja siis üleöö peab teadma, mida kujutab ennast üks mees.

+4
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui tegemist a la moslemiperega, siis nende suurim hirm teadagi on süütuse kaotamine, et siis ei saagi oma nõole Mohammidele mehele panna

Ma ei usu, et selles teemas moslemid mängus olid.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ühel heal päeval pannakse, põmaki, mehele ja siis üleöö peab teadma, mida kujutab ennast üks mees.

Eks ema siis õpetab voodi serval ja aitab oma käega adra vaole.

0
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kui kui ikka kodune taust on selline natuke imelik ja ma vanemana näen, et lapse sõpra või sõbrannat liialt rangelt näiteks usulistel põhjustel piiratakse, hüsteeriliselt kahtlustatakse , siis mina oleks ka selle lapse poolel ja varjaks tema vanemate eest, et ta saaks nagu normaalne noor teistega aega veeta. Seda enam, kui ma ise hoiaks silma peal, et kõik on kontrollil all. Pole mingit läbrakat.

Kuidas sa silma peal hoiad, magad nende vahel?

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas sa silma peal hoiad, magad nende vahel?

Küllap ablas MILF juba teab, kuidas “silma peal” hoida.:))

0
-7
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ei lubanud last ööseks, kuna teadsin et sinna tuleb üks laps, kellega ma ei soovi, et mu laps suhtleks ning oleks väga pettunud, kui minule teine lapsevanem oleks valetanud.

+3
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui tegemist a la moslemiperega, siis nende suurim hirm teadagi on süütuse kaotamine, et siis ei saagi oma nõole Mohammidele mehele panna. Seetõttu neil nii rangelt sugusid ka lahus hoitakse ja tütarlapsed kasvavad üles ilma igasuguse kogemuseta, kuidas noormeestega suhelda. Ühel heal päeval pannakse, põmaki, mehele ja siis üleöö peab teadma, mida kujutab ennast üks mees.

See saadaksegi selgeks üleöö

+1
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaata, sinul ei ole käes kogu infot, vaid ainult mõni üksik fragment. Sa ei tea kõike ja selle teise pere liikmed ei pruugi sulle kõike rääkida ka (ega peagi). Kui me igaüks siin hakkaksime oma peakuju järgi sekkuma teiste pereellu, eriti ema-lapse vahelistesse suhetesse, siis tuleb sellest harva head nahka. Ka meil endil võivad olla mingisugused põhimõtted, mis teisele perele “imelikud” tunduvad. Meile meeldiks, kui neid aktsepteeritaks, mitte ei sõidetaks neist üle.

+3
0
Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )

Esileht Koolilaps Appi! Kiiresti hyva nou vaja