Esileht Ilu ja tervis Appi kui palju juukseid tuleb peast!

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Appi kui palju juukseid tuleb peast!

Postitas:

Täitsa hirmus ,hommikuti padi täitsa täis ja tõesti pihud on juukseid täis.Püstitasin teema siia kuna arvan ,et see ikka raseduse ja imetamisega seotud. Plaan oli just pikemaks juukseid kasvatada aga nüüd vaata,et päris kiilaks ei jääks.Kas saan üldse midagi teha või ehk keegi on leidnud abi millestki selle vastu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas uusi juukseid ka tuleb? et nt uus \”siil\” on peas? kui jah, siis ära muretse, juuksed vahetuvad ja see on normaalne.

ma nüüd küll ei tea, kui tõsine asi on, võimalik, et on tõesti väga palju…aga 10 karva padjal tundub ka meeletult palju. tegelikult on see 10 karva imevähe kogu juuste hulgast.

kui muretsed, pöördu arstile, saad pädeva vastuse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei ole imetamisega seotud. Asi hormoonides. Kõik normaalne ja läheb üle. Mul esimese lapsega hakkas 4-kuul ja kestis 3-4 kuud ja teise lapsega hakkas juba lapse teisel elukuul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul juuksur ütles ka, et ta 20 aastat tööd teinud ja pole kunagi näinud, et kellelgi niii palju ära tuleks peale sünnitust nagu mul 😛 Mul on mõnes kohad selline väikene auk lausa, nii et varsti olen vist täitsa kiilakas. Ma tegelikult veel ei muretse väga, sest 5,5 kuud sünnitusest möödas ka. Kui mingi paari kuu pärast samamoodi, siis hakkan muretsema. Perearst vereproovi järgi ütles, et lihtsalt hormoonidest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, hormoonidest ja midagi raske raha eest pähe määrida pole mõtet- ei aita. Või kui tundub, et aitaski, siis see oli lihtsalt kokkusattumus.
Mul on õhukesed juuksed. 4 korda on juuksed lahti olnud peale sünnitust ( kestnud see 3-8 kuud, olenevalt lapsest). Kiilakaks siiski ei jäänud. Imetamisega pole mingit seost. Esimest last ma ei saanudki imetada, teised said see-eest rinda 2a.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hakkas ka jubedalt juukseid ära tulema kui laps oli 4-5 kuune, nüüd laps kahene ja ikka tuleb juukseid ära. Kui mul enne olid paksu juuksed siis nüüd on aint väike hiiresaba alles ja kuidagi ei jää juuksed kinni, olen kasutanud igasuguseid ¨ampoone, määrinud pähe igasuguseid asju ja söönud sisse erinevaid vitamiine aga abi pole, juukseid aina tuleb ja tuleb, varsti pole peas enam midagi 🙁 Olen lasknud kilpnääret kontrollida ja vereanalüüsi teinud ja nendega kõik korras, abi pole saanud ka nahaarstilt. Juuksed on nii hõredaks jäänud, et varsti olen päris kiilas 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli sama mure, lisaks on mul muidu ka õhukesed juuksed.
Kõiksugu spets. vitamiinid ja õlid ei aidanud, lõpuks pesin musta leiva leotisega ja tundus, et veidi aitas. Juuksed lõikasin ka lühemaks, mulle ei meeldi pikad ja õhukesed juuksed. Nüüd on näha, et uued juuksed kasvavad, need turritavad peas püsti nagu beebil…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul aitas nahaarsti soovitatud Merz Spezial Dragees juustevitamiinid. Kuu ajaga jäid juuksed kinni. Nüüd tuleb jälle väga palju ära, aga pole veel uut purki ostnud, praegu hind 16 euri, allahindluste korral on see umbes 12 euri. Loodan, et mõni apteek hindab lähiajal alla 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul aitas nahaarsti soovitatud Merz Spezial Dragees juustevitamiinid. Kuu ajaga jäid juuksed kinni. Nüüd tuleb jälle väga palju ära, aga pole veel uut purki ostnud, praegu hind 16 euri, allahindluste korral on see umbes 12 euri. Loodan, et mõni apteek hindab lähiajal alla :)[/tsitaat]

Apteek 1 ketis peaks olema 9,99 praegu. Ma võtan esimest purki ja praegu küll mingit paranemist pole märganud. Karv lahti, nii mis kole. Kõige hõredama koha peal on halle juukseid ka tulnud. Ei ole sünnitand ka. Ma olen muidu lugenud kusagilt, et lahtiste juuste puhul tuleb räni sisaldavaid juuksekasvuerguteid süüa. Merzis mu meelest räni pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka D vitamiini tugev puudus organismis põhjustab lisaks muudele hädadele ka juuste väljalangemist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka juba hulk aega juukseid meeletult peast tulnud, mõnes kohas isegi juusteta laigud. Dr Oz soovitas rosinaid süüa just nende juusteta laikude pärast, et siis saab korda. Aga mulle rosinad ei maitse, üldiselt ma välispidiseid kraame ei usalda, kuna peaks olema pidev juustelangus seespidine jama. 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sega riitsinusõli ja munakollane kokku ja määri juurtesse, see paneb juuksed kasvama

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu ja tervis Appi kui palju juukseid tuleb peast!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.