Esileht Kodunurk Appi, külvasin tomati ja ei arvanud, et nad nii kiiresti välja tulevad mullast :(

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Appi, külvasin tomati ja ei arvanud, et nad nii kiiresti välja tulevad mullast :(

Postitas:

panin tomatiseemned mulda ja toidukile peale, et ikka soojem ja niiskem oleks ja panin nad põrnadaküttega põranda peale. Ja täna, u 2 päeva tagasi siis läksin uurima, et mis seal toimub, ja pidin pikali kukkuma. Kõik tomatid on niii pikaks veninud, mis nüüd teha. Kas on mõtet neid hoida või peaksin ikkagi uued külvama?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma paneksin uued seemned. Idulehe faasis väga väljaveninud taimekesi putitama ei hakkaks, kuigi tomati puhul saaks ka neist lõpuks täiesti korralikud taimed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võrsumise kohta öeldakse üles tulema, mitte välja tulema. Ega need seemned sul mulla seest välja ei roninud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tomatid tulevadki nii kiiresti välja, pole siin midagi appitada. Niikuinii tuleb neid vähemalt 2 korda ümber istutada, istutad siis nats sügavamale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul olid tomatitaimed juba 22. veebruaril üleval (panin 8. veebruaril). Tänaseks on sellised 2 cm-sed ilusad nupsud.

Mul on küll rõdutomatid, mis pikaks ei venigi, aga arvan, et ka kasvuhoonetomati jaoks on praegu juba üsna normaalne aeg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina panin seemne turbatabletti ja ka juba ca 1 cm pikkused taimekesed. ei kavatse enne suuremasse potti istutada kui on ca 6-8cm taimed.

kui liiga väljaveninud siis on põhjus ilmselt liiga soe ja vähe valgust-teemas.

mul oli sama seis petuuniatega ja basiilikuga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk Appi, külvasin tomati ja ei arvanud, et nad nii kiiresti välja tulevad mullast :(

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.