Esileht Väikelaps Appi, lapse kõht kohutavalt punnis. Millest?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Appi, lapse kõht kohutavalt punnis. Millest?

Postitas:

Sain ¨hoki enne, laps tuli mehega lasteaiast, võttis riided ära, tuli mu juurde ja esimene asi, mis mulle vastu vaatas, oli punnis kõht. Sukkpüksid olid punnkõhu alla ja naba paljas.
Minu piibuorgist lapsel selline kõht.
Ise ütleb vaid, et kõhus kogu aeg muliseb ja on paha tunne ka.
Gaasid? Aga niimoodi?! Mis, ma tegema pean? Kas võib tugevasti valutama hakata?
Tüdruk on 4a5k vana.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Gaasid muidugi. Ju oli lasteaias söögiks kapsas, hervesupp või midagi muud taolist. Mul nendeks puhkudeks alati kodus espumisani, võtan isegi, kui midagi taolist olen söönud.
Nüüd vist küll hilja juba, aga kui seda kodus pole, siis ehk on ristiköömneteed ja kui seda ka pole, siis lihtsalt laps selili ja võta jalgadest kinni ja tee jalgadega ringe, et sinu käed koos lapse põlvedega käiksidvastu kõhtu. Pole küll ammu enam seda meetodit kasutanud, kuid kui mu laps oli päris beebi, siis aitas see suurepäraselt gaaside vastu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on küll väga raske ette kujutada, et 4aastase lapse kõht on gaasidest nii palju paisunud, et ema suisa ¨oki saab. Ilmselt on tegu ikka millegi palju tõsisemaga. Soovitaks erakorralisse pöörduda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sa pead kohe erakorralisse minema. Ilmselt läksidki. selliseid teemasid on siin ennegi olnud. mul ei meenu selle haiguse nimi praegu, mis neil oli, aga see oli selline millga igatahes kohe hoobilt tegeleti

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,
läksime tõesti erakorralisse, kuna laps hakkas peale 22.00 kõhuvalu käes lausa nutma ja ka oksendas. Kõht oli katsudes kivikõva ja kui vajutasid siis sisse ei vajunud.
Erakorralises löödi laps kohe selili ultraheli alla ja selgus, et tal on soolesulgus, mida veel opereerida ei ole vaja, aga et ootame-vaatame.
ÖÖsel tõusis tal ka 40,1 palavik, hetkel on 4 erinevat AB peal ja oleme haiglas jälgimisel.
Kõhuvalud on suured ja kõht justkui aina paisub.

Jube…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tere,
läksime tõesti erakorralisse, kuna laps hakkas peale 22.00 kõhuvalu käes lausa nutma ja ka oksendas. Kõht oli katsudes kivikõva ja kui vajutasid siis sisse ei vajunud.
Erakorralises löödi laps kohe selili ultraheli alla ja selgus, et tal on soolesulgus, mida veel opereerida ei ole vaja, aga et ootame-vaatame.
ÖÖsel tõusis tal ka 40,1 palavik, hetkel on 4 erinevat AB peal ja oleme haiglas jälgimisel.
Kõhuvalud on suured ja kõht justkui aina paisub.

Jube…[/tsitaat]
Väga hea, et siis oma sisetunnet usaldasid ja kohe arsti kuurde pöördusid. Kiiret paranemist
lapsele!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps Appi, lapse kõht kohutavalt punnis. Millest?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.