Esileht Ilu ja tervis Appi lööve mis tekkis üleöö

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Appi lööve mis tekkis üleöö

Postitas:

3 päeva tagasi avastasin hommikul, et kätel on lööve, ei sügele ja koosneb pisikestest punastest punnidest, eile tekkis lööve ka kõhule ja reitele, vahepeal tekitab nagu põletavat tunnet. Panin arstile aja aga pean ootama mõned päevad. Mul pole elusees olnud ühtegi allergilist reaktsiooni millegile ega ühtegi nahahaigust ja ma olen üle 30. Kas keegi oskab pakkuda mis variandid veel olla võiksid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.09 14:37; 05.09 14:50; 08.11 14:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palavikku, kurguvalu pole?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palavikku, kurguvalu pole?

Ei ole, enesetunne on hea.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.09 14:37; 05.09 14:50; 08.11 14:13;
To report this post you need to login first.

vöötohatis?

Kliiniliselt avaldub see vöötohatise haigusnähtude tekkes eeskätt närvivalu ja tavaliselt ühe kuni kolme nahavööndi ulatuses lööbe ilmumises keha erinevates piirkondades. Sagedamini tekib vöötohatise lööve siiski rindkerel

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõgesetõbi

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kontaktdermatiit võib ka olla. Mul tuli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vabalt võib siiski olla allergia. Ei loe, et siiani pole olnud, kogu elu võib mõni lisanduda neist vastikuist allergiatest. Võiks võtta ühe doosi allergiaravimit, vaata kas nähud leevenevad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põletav võiks viidata ikka vöötohatisele. Tekib kunagi läbipõetud tuulerõugete tagajärjel, vajaks tabletiravi kohe kui ilmub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, teemaalgataja, kas leidsid lahenduse? Mul täpselt sama
olukord

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uus pesupulber või selle üledoseerimine? Torkiv kampsun?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen. Kaisin nahaarstil ja ta ytles, et see pole ohtlik ja ma ei maleta enam mis selle asja nimi oli aga sain 2 erinevat kreemi, mida pidin 2 x paevas maarima ja nadalaga laks ara ja tagasi pole onneks tulnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.09 14:37; 05.09 14:50; 08.11 14:13;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Ilu ja tervis Appi lööve mis tekkis üleöö