Esileht Ilu ja tervis Appi lööve mis tekkis üleöö

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Appi lööve mis tekkis üleöö

Postitas:
Kägu

3 päeva tagasi avastasin hommikul, et kätel on lööve, ei sügele ja koosneb pisikestest punastest punnidest, eile tekkis lööve ka kõhule ja reitele, vahepeal tekitab nagu põletavat tunnet. Panin arstile aja aga pean ootama mõned päevad. Mul pole elusees olnud ühtegi allergilist reaktsiooni millegile ega ühtegi nahahaigust ja ma olen üle 30. Kas keegi oskab pakkuda mis variandid veel olla võiksid?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Palavikku, kurguvalu pole?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Palavikku, kurguvalu pole?

Ei ole, enesetunne on hea.

Please wait...
Postitas:
Kägu

vöötohatis?

Kliiniliselt avaldub see vöötohatise haigusnähtude tekkes eeskätt närvivalu ja tavaliselt ühe kuni kolme nahavööndi ulatuses lööbe ilmumises keha erinevates piirkondades. Sagedamini tekib vöötohatise lööve siiski rindkerel

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nõgesetõbi

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kontaktdermatiit võib ka olla. Mul tuli.

Please wait...
Postitas:
Kägu

vabalt võib siiski olla allergia. Ei loe, et siiani pole olnud, kogu elu võib mõni lisanduda neist vastikuist allergiatest. Võiks võtta ühe doosi allergiaravimit, vaata kas nähud leevenevad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Põletav võiks viidata ikka vöötohatisele. Tekib kunagi läbipõetud tuulerõugete tagajärjel, vajaks tabletiravi kohe kui ilmub.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere, teemaalgataja, kas leidsid lahenduse? Mul täpselt sama
olukord

Please wait...
Postitas:
Kägu

Uus pesupulber või selle üledoseerimine? Torkiv kampsun?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olin üle 50, kui sellina asi üleöö tekkis äkilise stressi olukorras. Vöötohatis, sain diagnoosiks. Mul oli varvastel, sõrmedel mööda üht reit üles ja vöökohal.
Praegugi, 10 aastat hiljem, lööb pingeolukorras välja. Aga mitte igapäevase pinge, vaid ikka mingi suure jama korral. Õnneks nüüd tunnen asja kiirest ära esimeste sümptomite tekkimisel ja kohe ravima.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja olen. Kaisin nahaarstil ja ta ytles, et see pole ohtlik ja ma ei maleta enam mis selle asja nimi oli aga sain 2 erinevat kreemi, mida pidin 2 x paevas maarima ja nadalaga laks ara ja tagasi pole onneks tulnud.

Please wait...
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Esileht Ilu ja tervis Appi lööve mis tekkis üleöö