Esileht Kodunurk Appi, mu orhideel on mingid putukad:-((( palun aidake

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Appi, mu orhideel on mingid putukad:-((( palun aidake

Postitas:

Mingid imeväikesed kärbsed, kes lendavad. Mis putukad need on? Ilmselt on ka teistel orhideedel. Ühe lille tõstsin potist välja ja valasin mulla ära prügikasti. Putkuad siblisid sees. See orhidee on 5 aastat vana ja kingiti pulmadeks. Ei tea, kas tast saaks veel asja. Lehed on ok. Lõikasin palju kuivanud juuri ära. neid ei olegi õietienam 3-4 juurt jäi alles. Lill on üsna vana ja lehed on suured ja võimsad. Nii kurb olen:-( Ilmselt võivad teised lilled ka putukate sees olla? Need putukad lendavad elamises ka ringi, nagu äädikakärbsed vms. hästi pisikesed. Need on mingid täid või?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.04 13:56; 29.04 21:30; 30.04 14:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tee kõik actara mürgiga üle, väga hästi aitab. orhideed hakkavad pärast seda õitsema 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]jaanuaris kirjutas:[/small]
[tsitaat]tee kõik actara mürgiga üle, väga hästi aitab. orhideed hakkavad pärast seda õitsema :)[/tsitaat]

no vot, ma ei saa aru, kas see on nali

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.04 13:56; 29.04 21:30; 30.04 14:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul oli sama lugu. Viskasin vana substraadi ära, pesin juured voolava vee all ära ja istutasin uue substraadi sisse. Puti küürisin ka hoolega ära, kuuma veega. Enam pole putukaid näinud(istutasin aasta aega tagasi)
Võid uurida ka http://orhideefoorum.com/ seal on ka kahjuritest juttu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mul oli sama lugu. Viskasin vaba substraadi ära, pesin juured voolava vee all ära ja istutasin uue substraadi sisse. Puti küürisin ka hoolega ära, kuuma veega. Enam pole putukaid näinud(istutasin aasta aega tagasi)
Võid uurida ka http://orhideefoorum.com/ seal on ka kahjuritest juttu.[/tsitaat]

aitäh lingi eest!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.04 13:56; 29.04 21:30; 30.04 14:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll need eestlased on õelad ja kadedad inimesed.
Isegi pisikese kaitsetu näljase putuka peale on nii tigedad, kohe tahavad mürgiga maha tappa.

Samas, kui mõni naabri koer või isegi oma koer isegi suuremat kahju tekitab ja ma soovitan siin kahjur ära tappa, siis hakatakse sõimama.

Jah, suuremaid loomi te kardate, aga pisikeste putukatega olete julged! Milline teesklus ja kahekeelsus!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk Appi, mu orhideel on mingid putukad:-((( palun aidake

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.