Esileht Kodunurk Appi, mustsõstratee kukkus vaibale ja vaip on nüüd rikutud:-((( Kas on häid soovitusi…

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Appi, mustsõstratee kukkus vaibale ja vaip on nüüd rikutud:-((( Kas on häid soovitusi…

Postitas:

Kas keemiline üldse võtab selle jama sealt välja? On kellelgi sellist asja juhtunud, mida tegite? Ma olen nii kurb:-((( Uus vaip ja ühevärviline, muidugi on kõik näha:-(((

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.03 18:20; 03.03 00:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga mis värvi vaip on?
muidu arieli plekieemaldusvahend on hea, fayri peaks ka toimima. hakka ruttu nühkima, kasvõi pesupulbriga, ära lase plekil imbuda!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma prooviks sidrunimahlaga. aga kindlasti on vaja vaip teistpidi saada, st mitte lasta nii mustsõstral kui puhastusvahenditel vaibapõhjani imbuda

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain oma heleda elutoa vaiba pealt mustsõstramahla plekid välja ace color plekieemldusvahendiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Korjasingi vaiba ruttu üles ja viisin sauna. Pesin fairiga, aga see koht läks ainult siniseks:-( ei läinud midagi välja. Nüüd on vaja vaip ära ka kuivatada, ei kujuta ette kuidas seda talvisel ajal teha. Vaip on ühevärviline ja heledam beez. Mul tuleb ta keemilisse igal juhul nüüd viia ja loodan, et nad saavad ta ka puhtaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.03 18:20; 03.03 00:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi söögisoodast \”pudru\”ga seda kohta töödelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ise saanud mustika plekid välja sidrunhappega ja äädikalahusega. Proovi äkki aitab ka mustsõstra puhul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võid proovida ka sapiseebiga. Vedela sapiseebiga on vaipa vist kergem pesta. Minu poja lumivalgelt särgilt võttis sapiseep igatahes mustikaplekid täiesti välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

roosas purgis oxy-action abiks (teed sellest nö pasta ja määrid plekile, lased toimida ja siis loputad (purgil on mäletamistmööda ka juhend)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain lapseriietelt aasta vana pleki sapiseebiga maha. muidugi lasin seepil 12h umbes seista…äkki aitab vaibal ka 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Kodunurk Appi, mustsõstratee kukkus vaibale ja vaip on nüüd rikutud:-((( Kas on häid soovitusi…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.