Esileht Ilu Appi, nägin ennast fotodel- vanaks olen jäänud..

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 58 )

Teema: Appi, nägin ennast fotodel- vanaks olen jäänud..

Postitas:

Pole juba mõni aeg end fotodelt näinud. Pole enam nii noor ja edev, et ka reisidel end pudevalt pildustada lasta. Aga ühel tööüritusel tehti pilte ja sain shoki kui jube ma piltidel välja näen. Noh vast mitte jube, aga muutunud. Olen 43 ja see on kuidagi nii äkki juhtunud. Nasaalvoldid nii tugevad ja näokontuur on nka vajunud. Tahaks kirurgi juurde joosta, sest ega peale ringlõikuse ju enam seda ei muuda, kuid siiski kardan. Tere tulemast keskea kriis…
Kas ja mis eas olete endas seda muutust märganud?

+17
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 29.07 22:16; 01.08 19:28; 07.12 13:37; 15.01 18:17; 15.01 18:25; 17.01 19:58; 26.01 20:45; 23.02 13:41; 19.10 17:26; 26.10 18:01; 18.02 20:10; 07.03 13:28; 17.03 21:18; 25.03 15:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale 3 last ja vanuses 36. Terve dekaad magamata öid oli nagu pitser näos.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.01 19:07; 16.01 09:10; 17.01 09:07; 17.01 11:57; 06.02 07:46; 28.04 08:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimest korda märkasin, et olen vanaks jäänud, umbes 25-aastaselt. Siis jooksin poodi kortsudevastast kreemi ostma, müüja naeris välja, ütles, et pole vaja. Nüüd olen 47 ja läksin süstima, küsiti, et mis häirib, ma ütlesin, et kortsud, küsiti, et millised neist.

+6
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina 39, 3 last viimase 10 aasta jooksul sündinud. Selline šokeeriv kortsude avastamine oligi ehk äkki eelmisel aastal? Laubal on mul juba aastaid kulmukergitamisest kortsud, neid enam tähele ei panegi, aga hakkasin märkama peenikesi suuäärseid kortse. Selliseid nagu suitsetajatel. Ise ei suitseta. Ja üldse jah, kogu ilme on kuidagi loppi vajunud ja vãsinud. Veel paar aastat tagasi tundsin end ilusana, kui ikka üles lõin välja minna, nüüd enam lihtsalt ei tunne.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.01 19:53; 16.01 11:05; 16.01 11:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 43 ja see on kuidagi nii äkki juhtunud. Nasaalvoldid nii tugevad ja näokontuur on nka vajunud. Tahaks kirurgi juurde joosta, sest ega peale ringlõikuse ju enam seda ei muuda, kuid siiski kardan. Tere tulemast keskea kriis…

Täitesüstid taastavad endise olukorra, pole mõtet kurvastada. Nasaalvoldid tuleb kindlasti ära teha, see vagu on jube. Ja kurjusekorts, kui on.

+9
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 20:40; 17.01 15:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Avaatasin esmakordselt videokõnet tehes, et no ei olegi ühtegi nurka, mille alt normaalne välja näen – nägu lapiline, kanavarbad väiksemagi naeratuse peale sügavalt silmanurgas. (Nutisõltuvust ja üldse ekraaniaega tuleb vähendada)

Õnnek sain komplimendi kui võõras 30 aastane küsis, kas olen temast noorem…

Ise end muidugi ei tunne end üldse hästi.
Vanus 40

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olin 48, kui samamoodi fotode pealt hakkasin märkama, et nägu on ära vajunud. Meenus, et ema mul täpselt samas vanuses, 48-aastaselt, vajus üsna äkitselt ära. Ma olin siis juba ise noor naine ja see jäi mulle meelde. Lisaks ka üks ema kunagine töökaaslane, noor meesterahvas, kes ema üle mitme aasta nägi, ütles mulle: Mari (ema nimi) on äkki vanaks jäänud!
Aga 36-aastaselt ma olin enda meelest alles elu õitsvamas vormis 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa pole ainus sellise šoki läbi elaja. ???? Vanemaks saades tuleb meikimisstiili muuta, vähem on rohkem ja peitmine on oluline – valgust peegeldava pulgata enam elu pole. ???? Peale meikimist harjuta ja klõpsi ise pilte teha, et tulemust näha. Naeratus annab ka palju juurde, ei lase näiteks allavajunud suunurkadel välja paista.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa pole ainus sellise šoki läbi elaja. ???? Vanemaks saades tuleb meikimisstiili muuta, vähem on rohkem ja peitmine on oluline – valgust peegeldava pulgata enam elu pole. ???? Peale meikimist harjuta ja klõpsi ise pilte teha, et tulemust näha. Naeratus annab ka palju juurde, ei lase näiteks allavajunud suunurkadel välja paista.

Mis sa selle pulgaga teed?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.01 19:07; 16.01 09:10; 17.01 09:07; 17.01 11:57; 06.02 07:46; 28.04 08:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa pole ainus sellise šoki läbi elaja. ???? Vanemaks saades tuleb meikimisstiili muuta, vähem on rohkem ja peitmine on oluline – valgust peegeldava pulgata enam elu pole. ???? Peale meikimist harjuta ja klõpsi ise pilte teha, et tulemust näha. Naeratus annab ka palju juurde, ei lase näiteks allavajunud suunurkadel välja paista.

Milleks meigi ja naeratusega jännata, tänapäevaste vahenditega on võimalik neid kortse ja allavajumisi lihtsalt ja mitte ka väga kulukalt korrigeerida.

+3
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.01 11:03; 17.01 10:44; 26.04 11:21; 07.06 23:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa pole ainus sellise šoki läbi elaja. ???? Vanemaks saades tuleb meikimisstiili muuta, vähem on rohkem ja peitmine on oluline – valgust peegeldava pulgata enam elu pole. ???? Peale meikimist harjuta ja klõpsi ise pilte teha, et tulemust näha. Naeratus annab ka palju juurde, ei lase näiteks allavajunud suunurkadel välja paista.

Soovita palun head valgustpeegeldavat pulka. Mul on the Balmi MaryLou valgustpeegeldav puuder, aga oskan seda ainult kulmuluule ja huulekaarele tupsutada.
Kunagi oli Elizabeth Ardeni Sheer Lights pliiats, see oli küll mugav ja hea, aga Eestis enam ei ole leidnud müügil.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.01 19:53; 16.01 11:05; 16.01 11:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa pole ainus sellise šoki läbi elaja. ???? Vanemaks saades tuleb meikimisstiili muuta, vähem on rohkem ja peitmine on oluline – valgust peegeldava pulgata enam elu pole. ???? Peale meikimist harjuta ja klõpsi ise pilte teha, et tulemust näha. Naeratus annab ka palju juurde, ei lase näiteks allavajunud suunurkadel välja paista.

Mis sa selle pulgaga teed?

Seda pannakse nt kulmude vahele, kui on väike lohk tekkinud. Ntauke peegeldab valgust tagasi ja siis ei ole see lohk nii märgatav (ei toimi muidugi konkreetse kortsu korral – nö kurjusekortse ongi 2 tüüpi, peenike terav korts või siis pigem lauge lohk – minul see teine ja valgustpeegeldava pulgaga loob parema illusiooni küll (piltidel pole üldse näha lohku). Samuti nt nina juures kasutan siis, ei oskagi nimetada – seal, kus sõõrmete juures tuleb nö see triipümber suu vmt, kus põsk hakkab jne. Keeruline seletada, aga just päris sõõrme juurde, kus see lohk on sügavaim, panen natuke valgustpeegeldavat. + muidugi silmaalused sisenurgast.

minuarust on sama oluline ka kerge põsepuna. Et tuua üldine jume näkku ja see rõhutab silmi.

Kasutan ka toonivat huulepalsamit, kuna huuled ka natuke kahvatud. Samas tugev huulepulk võib just vanemaks teha.

Väga ranged kontuurid silmade ümber teeb ka vanaks. Alumise ripsmepiiriga oleks üldse ettevaatlik ja mingi pliiatsiga kontuurimise asemel võiks ettevaatlikult nt lauvärviga kontuurida, kui tundub vajalik – igaljuhul peab see olema väga tagasihoidlik ja hajutatud (omades tumedaid ripsmeid, ei kontuuri alt üldse). Ka ülemisel laul ei soovita igapäevaselt mustaga kontuurida (kui üldse kontuurida) – ka pigem hajutada või kasutada nt pruuni. Ise kasutangi tumepruuni lainerit (mustad juuksed, mustad kulmud, pruunid silmad, kahvatu nahk).

Muidugi täitsa ära ei peta, aga natuke saab ilmet pehmemaks muuta. Fotomeigiks on omad võtted, kuidas täitsa sile välja näha, aga see efekt toimibki ainult fotodel, laivis on ikka näha kortsud, sest miimika + ebaühtlane valgustus teeb oma töö

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa pole ainus sellise šoki läbi elaja. ???? Vanemaks saades tuleb meikimisstiili muuta, vähem on rohkem ja peitmine on oluline – valgust peegeldava pulgata enam elu pole. ???? Peale meikimist harjuta ja klõpsi ise pilte teha, et tulemust näha. Naeratus annab ka palju juurde, ei lase näiteks allavajunud suunurkadel välja paista.

Mis sa selle pulgaga teed?

Seda pannakse nt kulmude vahele, kui on väike lohk tekkinud. Ntauke peegeldab valgust tagasi ja siis ei ole see lohk nii märgatav (ei toimi muidugi konkreetse kortsu korral – nö kurjusekortse ongi 2 tüüpi, peenike terav korts või siis pigem lauge lohk – minul see teine ja valgustpeegeldava pulgaga loob parema illusiooni küll (piltidel pole üldse näha lohku). Samuti nt nina juures kasutan siis, ei oskagi nimetada – seal, kus sõõrmete juures tuleb nö see triipümber suu vmt, kus põsk hakkab jne. Keeruline seletada, aga just päris sõõrme juurde, kus see lohk on sügavaim, panen natuke valgustpeegeldavat. + muidugi silmaalused sisenurgast.

minuarust on sama oluline ka kerge põsepuna. Et tuua üldine jume näkku ja see rõhutab silmi.

Kasutan ka toonivat huulepalsamit, kuna huuled ka natuke kahvatud. Samas tugev huulepulk võib just vanemaks teha.

Väga ranged kontuurid silmade ümber teeb ka vanaks. Alumise ripsmepiiriga oleks üldse ettevaatlik ja mingi pliiatsiga kontuurimise asemel võiks ettevaatlikult nt lauvärviga kontuurida, kui tundub vajalik – igaljuhul peab see olema väga tagasihoidlik ja hajutatud (omades tumedaid ripsmeid, ei kontuuri alt üldse). Ka ülemisel laul ei soovita igapäevaselt mustaga kontuurida (kui üldse kontuurida) – ka pigem hajutada või kasutada nt pruuni. Ise kasutangi tumepruuni lainerit (mustad juuksed, mustad kulmud, pruunid silmad, kahvatu nahk).

Muidugi täitsa ära ei peta, aga natuke saab ilmet pehmemaks muuta. Fotomeigiks on omad võtted, kuidas täitsa sile välja näha, aga see efekt toimibki ainult fotodel, laivis on ikka näha kortsud, sest miimika + ebaühtlane valgustus teeb oma töö

Põsepuna (õrna) ja huulepulga osas nõustun. Mul on Joiki tooniv huulepulk, roosakas. Ei jätagi mingit värvi mu meelest, oleks nagu oma huuled, aga ilusamad.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.01 19:53; 16.01 11:05; 16.01 11:38;
To report this post you need to login first.

kui vaatan ennast (50 ringis) ja samavanu, siis tuleb tõdeda, et meikimata või vähese meigiga näeme palju nooremad välja.
Eriti vanaks teevad lauvärv, lainer, paks ripsmetush (veel hullem kunstripsmed!). Nii et kasutangi peitepulka, õrna BB kreemi ja erksamat huulepliiatsit ja -pulka. Pidupäeval põsepuna ja ripsmetush ka.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

selle vastu aitab hea nipp – pildid tuleb ära panna ja vaadata neid alles 10 aasta pärast.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

selle vastu aitab hea nipp – pildid tuleb ära panna ja vaadata neid alles 10 aasta pärast.

Mul on parem nipp. Hea tegija juures tagasihoidlik kogus täitesüste. Parim investeering.

+11
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.01 19:07; 16.01 09:10; 17.01 09:07; 17.01 11:57; 06.02 07:46; 28.04 08:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

42 a. Fotodelt paistab tõesti kuidagi eriti räigelt välja, et pole enam 32. Näojooned on kuidagi teravamad, ninast kahele poole tugev vagu, kulmude vahel kurjusekorts. Ja muidugi nahk, see on kuidagi ilmetum ja poorilisem. Kui endavanuseid vaatan, siis neilgi samad muutused näha. Kirurgi juurde ei jookse, eks selle igapäevase pildiga, mis peeglist vastu vaatab, harjub ju vähehaaval ära. Aga jah, fotod mõjuvad küll ˇtugevalt, neil on vahe väga märgata.

Mulle enda järgi tundub, et umbes vanuseni 37-38 oli kõik veel oK, aga siis hakkas vähehaaval näo vananemise märke tulema.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

selle vastu aitab hea nipp – pildid tuleb ära panna ja vaadata neid alles 10 aasta pärast.

Mul on parem nipp. Hea tegija juures tagasihoidlik kogus täitesüste. Parim investeering.

Sama siin

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.01 11:03; 17.01 10:44; 26.04 11:21; 07.06 23:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eriti vanaks teevad lauvärv, lainer, paks ripsmetush (veel hullem kunstripsmed!).

Kes meikida ei oska, siis kindlasti. Otsi youtubest makeup tips mature skin jms, need meigivõtted, mida paarkümmend aastat kasutasid, ei tööta vanemas eas. Lauvärv vales kohas muudab silmad rohkem lohku (tuleb kasutada crease cut stiili), põsepuna vales kohas, liiga paks jumestuskreem (tuleb segada päevakreemiga või sära andva primeriga või BB kreem jne).

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 11:36; 12.06 11:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

selle vastu aitab hea nipp – pildid tuleb ära panna ja vaadata neid alles 10 aasta pärast.

Mul on parem nipp. Hea tegija juures tagasihoidlik kogus täitesüste. Parim investeering.

kelle juurde soovitaksid minna?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

selle vastu aitab hea nipp – pildid tuleb ära panna ja vaadata neid alles 10 aasta pärast.

Mul on parem nipp. Hea tegija juures tagasihoidlik kogus täitesüste. Parim investeering.

kelle juurde soovitaksid minna?

Marju Karin.

+1
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.01 19:07; 16.01 09:10; 17.01 09:07; 17.01 11:57; 06.02 07:46; 28.04 08:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

selle vastu aitab hea nipp – pildid tuleb ära panna ja vaadata neid alles 10 aasta pärast.

Mul on parem nipp. Hea tegija juures tagasihoidlik kogus täitesüste. Parim investeering.

Sama siin

Faceline

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eriti vanaks teevad lauvärv, lainer, paks ripsmetush (veel hullem kunstripsmed!).

Tädikeselaadsetele naistele ei sobigi kunstripsmed-ole sa 20 või 50, pead need välja kandma igaljuhul. Ma varsti 50 ja väga ilusad on. Ma olen muidu ka efektne naine.

0
-18
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 20:40; 17.01 15:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui vaatan ennast (50 ringis) ja samavanu, siis tuleb tõdeda, et meikimata või vähese meigiga näeme palju nooremad välja.

Eriti vanaks teevad lauvärv, lainer, paks ripsmetush (veel hullem kunstripsmed!). Nii et kasutangi peitepulka, õrna BB kreemi ja erksamat huulepliiatsit ja -pulka. Pidupäeval põsepuna ja ripsmetush ka.

Väga nõus! Ainult et põsepuna (roosa tooniga) võta küll igapäevasesse kasutusse. See teeb hoobilt nooremaks.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.01 18:56; 16.07 15:54; 23.07 18:05; 24.07 20:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui on allavjunud põsed kahel pool nagu buldogil? Neid süstidega ei tõsta. Kes on teinud facelifti, keda soovitate ja kas kõik kulges ladusalt peale oppi?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 09:22; 07.06 15:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pean minema varsti tundmatule suurele peole. Olen 47 ja ma ei tea meikimisest mitte midagi, mul pole mitte ühtegi meikimistarvikut kodus (ei huulepulka, ripsmetussi). Minu vanused töökaaslased ja sõbrannad ka reeglina ei mökerda ennast. Aga nüüd on mul väikene paanika, ehk seal suurel peol on tähtis enda näoga midagi teha, äkki teistele on see tähtis vms. Vist on mõttekas minna kosmeetiku juurde kui ise maailma hakata avastama. Aga pärast olen ma nii üles polsterdatud ja ainus seltskonnas ning siis vaadatakse viltu… Jeerum, millised mured vanas eas.
Aga muidu valmistavad mulle muret poorid, need on suured. Minu emal on nad sellised nagu keegi oleks ninasse auke naelaga toksinud. Hirmsad geenid… Vuih

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pean minema varsti tundmatule suurele peole. Olen 47 ja ma ei tea meikimisest mitte midagi, mul pole mitte ühtegi meikimistarvikut kodus (ei huulepulka, ripsmetussi). Minu vanused töökaaslased ja sõbrannad ka reeglina ei mökerda ennast. Aga nüüd on mul väikene paanika, ehk seal suurel peol on tähtis enda näoga midagi teha, äkki teistele on see tähtis vms. Vist on mõttekas minna kosmeetiku juurde kui ise maailma hakata avastama. Aga pärast olen ma nii üles polsterdatud ja ainus seltskonnas ning siis vaadatakse viltu… Jeerum, millised mured vanas eas.

Aga muidu valmistavad mulle muret poorid, need on suured. Minu emal on nad sellised nagu keegi oleks ninasse auke naelaga toksinud. Hirmsad geenid… Vuih

Jah, kindlasti oled sa 47-aastaste hulgas ainuke kes on ennast suurel peol meikinud. Nalja teed või? Kui sa sinna nagu hall tolmuhari kohale lähed, siis võidakse (ja ilmselt vaadataksegi) sind küll imelikult.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

selle vastu aitab hea nipp – pildid tuleb ära panna ja vaadata neid alles 10 aasta pärast.

Mul on parem nipp. Hea tegija juures tagasihoidlik kogus täitesüste. Parim investeering.

kelle juurde soovitaksid minna?

Marju Karin.

Miks nii palju miinuseid?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

selle vastu aitab hea nipp – pildid tuleb ära panna ja vaadata neid alles 10 aasta pärast.

Mul on parem nipp. Hea tegija juures tagasihoidlik kogus täitesüste. Parim investeering.

kelle juurde soovitaksid minna?

Marju Karin.

Miks nii palju miinuseid?

Ta andis raamatu välja ja kadedad käod peavad vihkama.

+3
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.01 19:07; 16.01 09:10; 17.01 09:07; 17.01 11:57; 06.02 07:46; 28.04 08:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen oma sõbrannade ja ka sõprade peal märganud, keda pole jupp aega näinud, et mõned on järsku vananenud, kuidagi hüppeliselt käib see. Mõni inimene on noor, justkui ühes vanuses aastaid ja siis toimub järsk muutus. Minul endal toimus muutus (just nahk muutus) peale haigust (paar nädalat olin ikka väga haige), jäin astme võrra vanemaks. Kuid üldiselt ma ei kurda, pigem on suurem probleem kaelaga, näo osas saab meigiga imesid teha, aga kaelalt neid vanusega tulnud kortse ära ei võta. Ilukirurgia ja igasuguste süstide usku ma ei ole. Eelistan vananeda naturaalselt, kuid ma ei mõista kuidagi hukka neid, kes neid teevad, igaühe enda soov ja valik.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 58 )


Esileht Ilu Appi, nägin ennast fotodel- vanaks olen jäänud..