Esileht Väikelaps Appi, palun nippe, kuidas varahommikul edasi magada!

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Appi, palun nippe, kuidas varahommikul edasi magada!

Postitas:

Laps ligi 2,5 ja ärkab tavaliselt 5 ajal, et oma voodist kaissu kolida. Isegi kui tema jääb siis uuesti magama (sageli ei jää), siis minul on uinumisega raskusi. Mu küsimus ongi rohkem täiskasvanu kui lapse kohta. Kuidas saaks võimalikult lihtsa vaevaga edasi magatud? Vanem laps (neljaaastane) ärkab kuskil 7 paiku, mina olen selleks ajaks just uuesti magama jäänud kui juba tuleb tõusta….Tuba on pimendatud. Olen nii väsinud ja mõistus on otsas. Kui laps terve öö kaisus magaks, oleks veel hullem. Ta sipleb ja kindlasti ikkagi ka ärkab seal 4-5 paiku. Mees töötab palju välismaal ja tema abiga argipäeviti arvestada ei saa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.10 10:21; 06.10 11:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui sul endal uinumisega raske, siis ei oskagi soovitada, mida keset ööd teha. Mingit uneteed ju keetma ei lähe. Nendel öödel, kui mees on kodus, proovi siis elutuppa ise kolida. Mul mehel on see probleem, et kui öösel on ärganud, siis on rask euuesti uinuda, ag amingil põhjusel tuleb elutoas parem uni (ma ise raseduste ajal läksin tihti keset unetut ööd elutuppa magama, seal meil “võludiivan” nagu me mehega naerame)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vii ta oma voodisse tagasi. Muidugi on armas, et ta kaissu ronib, aga mõtle enda peale ka!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.10 09:21; 06.10 13:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks ei tule kõne alla, teises toas magab ka vanem laps ja ei saa lasta nooremal tema und kisamise või ringitoimetamisega häirida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.10 10:21; 06.10 11:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no siis tuleb lugeda lambaid

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.10 09:21; 06.10 13:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Määri kõhule ja kaenla alla magneesiumiõli või geeli. Müügil apteegis, loodusperepoes, biomerketis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on pikemat aega täpselt sama teema ja mõni öö, kui laps (1,9) niheleb kaisus pikemat aega, siis ma olengi hommikuni üleval kui mees ja teine laps ärkavad. Vahest toimib meil ka see, et tõstan ta ikkagi oma voodisse tagasi ja siis põhimõtteliselt loengi lambaid kuni uuesti magama jään. Mõni päev sujub kõik hästi ja mõni päev on täielik katastroof. Ma lohutan end sellega, et preili kasvab ja siis läheb varsti vennaga oma tuppa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu puhul aitas Elicia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta väiksem enda juurde, aga pane ööseks padi vahele, siis ei toksi sind üles.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Väikelaps Appi, palun nippe, kuidas varahommikul edasi magada!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.