Esileht Ilu ja tervis Appi, suguhaigus raseduse ajal ja imik

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Appi, suguhaigus raseduse ajal ja imik

Postitas:

Olen täiesti lootusetus olukorras ja paanikas. Kogu elu on peapeal ja nüüd hädas tervisega. Beebi on 6 kuune. Mees tõmbas raseduse ajal täiega ringi ja vedas midagi mulle ka. Armuke saatis vestlustest pildid. Seal armuke vabandas, et mehele midagi andis ja armuke sebis mingi rohu, mille mulle salaja raseduse 20.nädalal sisse jootsid. Ei tea, mis haigus see oli, sest ei suhtle nendega.
Terve raseduse olin hädas tupeseenega, mis ei allunud ravile. Arst ka imestas, et nii äge ja ikka tuleb tagasi. Lisaks olid mingid haavandid ja veritsus pärakust. Arvasin, et hemorroid. Peale sünnitust algasid suvalised verejooksud. Eriti peale vahekorda. Siis tekkis uuesti tupeseen ja lõpuks ka villid. Olen andnud suguhaiguste proove, kõik negatiivne. Kuna käisin valvearstil, siis iga kord erinev arst. Villide peale ütles arst, et näeb välja nagi herpes, aga proov aktiivset põletikku ei näidanud.
Veritsuse ohjamiseks paigaldati spiraal u kuu tagasi. Hetkel ravin ville acic kreemiga ja lisaks tupeseene jaoks klotrimasool. Aga ikka on seal all valus, isegi tampooni on valus paigaldada.
Lisaks muretsen, et kuidas raseduse ajal saadud haigused beebit mõjutavad. Mehega lahus 2 kuud. Kui herpes, siis see ju võib beebit musitades edasi kanduda. Ma olen täiesti paanikas, aga proovid ju korras.
Soovitage kuhu pöörduda või mida teha. Tartu.
Armukesel vist oli klamüüdia, aga ei tea midagi.
Vanust piisavalt, pole edimene laps ja pole kunagi suguhaigusega kokkupuutunud.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.05 12:41; 20.05 11:25; 20.05 17:10; 17.09 13:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Beebi kohta küsi perearstilt ja suguhaiguste osas on naistearstilt abi saadud, nagu paistab.
Rahune maha ja head paranemist!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Herpes peaks küll analüüsidega tuvastatav olema. Kas ravi oled saanud? Herpes on ka beebile ohtlik, isegi beebisid ravitakse tablettidega, nii et kindlasti peaks ikka vähe targema arsti juurde minema, kui see ikka nüüd liba pole.
Nii seen kui herpes võib põhjustada mikrohaavandeid ja valu ja vajavad mõlemad ikka ravi. Klotrimasol kreemist üksi ei piisa, kui tugev seen, vaja ikka küünlaid ka. Raseduse ajal võib seen küll kimbutada, eriti kui muid haigusi ka veel foonil. Ole nüüd hea ja mine koos oma beebiga mõne targema arsti juurde, lase teha analüüsid ja (vajadusel) määrata õige ravi. Ka beebile, kui vaja.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tekitab penitailiini baasil antibiootikumid vägatugevat seent koos haavanditega.
Arst kirjutas mulle mingi ühekordse tableti seene vastu aga kahjuks nime hetkel ei mäleta. Günekoloog kindlasti tead mis ravimiga tegu.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

LIBA³

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen täiesti lootusetus olukorras ja paanikas. Kogu elu on peapeal ja nüüd hädas tervisega. Beebi on 6 kuune. Mees tõmbas raseduse ajal täiega ringi ja vedas midagi mulle ka. Armuke saatis vestlustest pildid. Seal armuke vabandas, et mehele midagi andis ja armuke sebis mingi rohu, mille mulle salaja raseduse 20.nädalal sisse jootsid. Ei tea, mis haigus see oli, sest ei suhtle nendega.

Terve raseduse olin hädas tupeseenega, mis ei allunud ravile. Arst ka imestas, et nii äge ja ikka tuleb tagasi. Lisaks olid mingid haavandid ja veritsus pärakust. Arvasin, et hemorroid. Peale sünnitust algasid suvalised verejooksud. Eriti peale vahekorda. Siis tekkis uuesti tupeseen ja lõpuks ka villid. Olen andnud suguhaiguste proove, kõik negatiivne. Kuna käisin valvearstil, siis iga kord erinev arst. Villide peale ütles arst, et näeb välja nagi herpes, aga proov aktiivset põletikku ei näidanud.

Veritsuse ohjamiseks paigaldati spiraal u kuu tagasi. Hetkel ravin ville acic kreemiga ja lisaks tupeseene jaoks klotrimasool. Aga ikka on seal all valus, isegi tampooni on valus paigaldada.

Lisaks muretsen, et kuidas raseduse ajal saadud haigused beebit mõjutavad. Mehega lahus 2 kuud. Kui herpes, siis see ju võib beebit musitades edasi kanduda. Ma olen täiesti paanikas, aga proovid ju korras.

Soovitage kuhu pöörduda või mida teha. Tartu.

Armukesel vist oli klamüüdia, aga ei tea midagi.

Vanust piisavalt, pole edimene laps ja pole kunagi suguhaigusega kokkupuutunud.

Eee. Pärast sünnitus algasid verejooksud, eriti pärast vahekorda? Aga mehega lahus? Kellega sa seal vahekorras oled siis? Kõlab jah nagu mingi haige väljamõeldud jama.

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.05 20:25; 20.05 20:03; 20.05 20:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma oleks väga õnnelik, kui see liba oleks, aga pole. Sümptomaatika oli raseduse ajal ja pärast sünnitust. 2 kuud tagasi saatis armuke vestlused. Mehega lahus alles paar kuud, sest enne ek osanud kahtlustada. Ja lahus oleku järel sümptomaatika jäi. Vahekorras pole kellegagi olnud, aga veritsen ja villid on ikka.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.05 12:41; 20.05 11:25; 20.05 17:10; 17.09 13:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Haavandeid suguelundil põhjustab süüfilif ja genitaalherpes.
LINK
Mine tee analüüsid
Siin

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimest korda andsin kõik proovid lahkumineku järel. Kõik oli negatiivne. Siis isin uuesti arstil ja võeti kordusproov klamüüdiale ja herpesele. Herpes nii villidest kui verest. Veres näitas, et aktiivset põletikku pole, aga on antikehad st olen varem põdenud.
Villide vastluse põhjal ütles arst, et ilmselt herpes. Kuidas on võimalik, et piinlen igapäevaselt ja proovid korras.
Arst käskis nädala põrast tagasi tulla kui veritsus ei vaibu

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.05 12:41; 20.05 11:25; 20.05 17:10; 17.09 13:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huh, ma vabandan. Kui see kõik tõsi on, siis kõlab megajubedalt. Sellise mehe lööks maha … salaja rohtu sisse söötma. Issand küll… Olen kindel, et vaimne tervis on ka sellise asja peale põntsu saanud sul ja siis iga tervisejama on hullem ka. Survesta veel arste lisaproove tegema. Ei ole jah normaalne, et on silmaga hullud sümptomid näha ja köik nagu korras.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.05 20:25; 20.05 20:03; 20.05 20:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://tervisetestid.ee/catalog/suguhaigused-hiv-kiirtest?gclid=CjwKCAjwqpP2BRBTEiwAfpiD-xjlqTzXKD7Mk5doaTng3IQNY-R4_GmYRrh-aAXzPiSgZj5OIRouABoCQBMQAvD_BwE

Koduseid teste on ka, mida saab proovida. Lisaks soovitan HIV testi teha edaspidi ka, kui selline värk…

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.05 20:25; 20.05 20:03; 20.05 20:06;
To report this post you need to login first.

Beebit ei olegi vaja musitada, lisaks herpesele annad niimoodi muidki hädasid lapsele edasi, nt kaariese.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata, et sa beebiga sama rätikut ei kasuta. Juhul kui sul on herpes, võib see niimoodi beebile levida.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui nii hull seis, võiks ehk tampoonid ka vahelduseks ära jätta ja sidemete peale üle minna.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, mida need kaks (mees ja tema armuke) tegid, ei ole normaalne. Vastutama peavad nemad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutan siia ka lõpptulemuse, et keegigi õpiks minu olukorrast. Jooksin ohtralt mööda naistearste, paigaldati isegi spiraal, et verejooksud jääks väiksemaks. Lõpuks panin aja venereloogile ja kuna suutsin lapse isa ka mõjutada analüüse andma siis tulemus oli vinge. Minul oli klamüüdia negatiivne, aga kuna lapse isal oli positiivne, siis sain ka ravi. Samuti ikkagi pos herpes ja kobdüloomid. Suurepärane arst, kes viitsis minuga tegeleda. Nüüdseks on kõik tervisega korras kui välja jätta meeletu viha.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.05 12:41; 20.05 11:25; 20.05 17:10; 17.09 13:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutan siia ka lõpptulemuse, et keegigi õpiks minu olukorrast. Jooksin ohtralt mööda naistearste, paigaldati isegi spiraal, et verejooksud jääks väiksemaks. Lõpuks panin aja venereloogile ja kuna suutsin lapse isa ka mõjutada analüüse andma siis tulemus oli vinge. Minul oli klamüüdia negatiivne, aga kuna lapse isal oli positiivne, siis sain ka ravi. Samuti ikkagi pos herpes ja kobdüloomid. Suurepärane arst, kes viitsis minuga tegeleda. Nüüdseks on kõik tervisega korras kui välja jätta meeletu viha.

Ja see tropp mees on endiselt sul kodus?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutan siia ka lõpptulemuse, et keegigi õpiks minu olukorrast. Jooksin ohtralt mööda naistearste, paigaldati isegi spiraal, et verejooksud jääks väiksemaks. Lõpuks panin aja venereloogile ja kuna suutsin lapse isa ka mõjutada analüüse andma siis tulemus oli vinge. Minul oli klamüüdia negatiivne, aga kuna lapse isal oli positiivne, siis sain ka ravi. Samuti ikkagi pos herpes ja kobdüloomid. Suurepärane arst, kes viitsis minuga tegeleda. Nüüdseks on kõik tervisega korras kui välja jätta meeletu viha.

Ja see tropp mees on endiselt sul kodus?

Kui lugeda oskaksid, siis teaksid kas on.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Ilu ja tervis Appi, suguhaigus raseduse ajal ja imik