Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Appi

Postitas:

Tere!
Elan elukaaslasega väikses kohas ja alev on siit paari kilomeetri kaugusel kuhu jala väga ei lähe. Mure esineb selles et pole normaalseid töökohti. Kas klienditeenindaja või koristaja. Pigem valiks koristaja ameti kuna klienditeenindajaks ma ei sobiks kuna ma ei suudaks selle stressi all olla kuna asub suure tee ääres ja seal käib palju inimesi. Pluss öötööd ei sobiks mulle. Kuidas teha mehele selgeks et klienditeenindaja amet mulle ei sobiks aga koristaja kohapealt ei ole veel vastatud mulle? Mul on olnud siiamaani praktika kohad päris halvad ja suht kardan et läheb ka tööl nii. Ei ole olnud ühtegi head praktika kohta kus töötada. Igakord olen põhimõtteliselt noa selga saanud. Vabandust kui on segane aga ma ei oska end hetkel väljendada

+2
-24
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mida sa nüüdsest perekoolikatelt ootad?

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka väga raske ja pingeline töö, aga raha nimel peab pingutama

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töötad klienditeenindajana, kuni leiad koristajatöö (samal ajal otsid edasi) või kuni sind vallandatakse. Kui ikka mees ei jaksa üksi peret ülal pidada või lihtsalt pole nõus sellise lahendusega, tuleb tööle minna

+21
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas teha mehele selgeks et klienditeenindaja amet mulle ei sobiks aga koristaja kohapealt ei ole veel vastatud mulle? Mul on olnud siiamaani praktika kohad päris halvad ja suht kardan et läheb ka tööl nii.

Mehele selgeks teha?
Tee parem meile selgeks, millest sa elada kavatsed, kui sissetulek puudub ja tööle ei taha minna?

+24
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elan elukaaslasega väikses kohas ja alev on siit paari kilomeetri kaugusel kuhu jala väga ei lähe. Mure esineb selles et pole normaalseid töökohti. Kas klienditeenindaja või koristaja. Pigem valiks koristaja ameti kuna klienditeenindajaks ma ei sobiks

Mina koliks sellisest pommiaugust minema, läheks kooli, omandaks eriala ja teeks tööd, mis mulle meeldib.

+22
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elan elukaaslasega väikses kohas ja alev on siit paari kilomeetri kaugusel kuhu jala väga ei lähe.

mis sul viga on, et paari kilomeetrit käia ei saa? ma käin igapäevaselt linnas 3,5 km kaugusele tööle jala, täiesti vabatahtlikult, muide. liikumine on kasulik ja 2 km jalutamine võtab 20-25 minutit aega, täiesti paras jalutuskäik

+23
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elan elukaaslasega väikses kohas ja alev on siit paari kilomeetri kaugusel kuhu jala väga ei lähe. Mure esineb selles et pole normaalseid töökohti. Kas klienditeenindaja või koristaja. Pigem valiks koristaja ameti kuna klienditeenindajaks ma ei sobiks

Mina koliks sellisest pommiaugust minema, läheks kooli, omandaks eriala ja teeks tööd, mis mulle meeldib.

Miks sa arvad, et ta mujal paremini hakkama saab?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui tööd ei leia, tuleb see töökoht omale ise luua. või veel parem soovitus: mine õppima.
kui sul on mingi konkreetne ja vajalik eriala, küll siis tööd ka leiad.
nt väiksemad kohad otsivad meeleheitlikult nii perearste, õpetajaid kui pereõdesid. lisaks on hulk erialasid, nt IT, kõnekeskused jne mida saab rahus kaugtööna teha. isegi paljud maksuameti ja eesti energia klienditeenindajad töötavad väikelinnades kodukontorites.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee ruttu laps mehega, siis hakkad lapsetoetust saama ja mees peab sind koos lapsega üleval pidama. Ja paari aasta pärast tee teine laps, siis kolmas ja siis saad juba 500 eurot kuus!

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees peaks sinu isikuomadusi teadma, nii et rõhugi nendele, et selgitada miks klienditeenindajaks ei sobi. Ma ka ei sobi, olen halb suhtleja, aga ilmselgelt mu elukaaslane teab seda ja kuna on normaalne inimene, saab aru. Sellegipoolest, see ei tähenda, et ta mind üleval pidada tahaks. Su jutust polnud päris selge, et kas talle lihtsalt ei meeldi, et sa “kodus istud”, või peab ta sind üleval pidama? Lapsi teil on, kui jah, kui vanad? Anna veidi infot juurde, siis saame sind paremini aidata. Hetke info puhul ma prooviks jah meest kuidagi rahustada, kuni saad koristajakoha kohta teada – loodetavasti saad selle, hakkad tööle, on sissetulek, aga samas see pole vaimselt rõhuv töö (tavaliselt), nii et saad vabal ajal ikka plaane teha, et äkki kolida ja/või kooli minna jne. Kui auto/juhiloa olemasolu suurendaks olemasolevate töökohtade valikut, siis kaalu seda jne.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elan elukaaslasega väikses kohas ja alev on siit paari kilomeetri kaugusel kuhu jala väga ei lähe.

mis sul viga on, et paari kilomeetrit käia ei saa? ma käin igapäevaselt linnas 3,5 km kaugusele tööle jala, täiesti vabatahtlikult, muide. liikumine on kasulik ja 2 km jalutamine võtab 20-25 minutit aega, täiesti paras jalutuskäik

Sa muidu selle peale ei tule, et äkki on teemaalgatajal liikumispuue? See, kuhumaale sina igapäevaselt käid, ei oma siin teemas mingit tähtsust.

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kodulähedane variant (paari kilomeetri kaugusel asuv töökoht on ikka väga kodulähedane) ei sobi, siis vaata üle, kuhu veel ühistranspordiga saad (kui endal lube ei ole), hakka neis kohtades tööd otsima. Kui mehe pakutud variandid ei sobi, siis pead ise hakkajam olema ja töö leidma. Inimesed käivad rongiga Narvast Tallinnassegi tööl, peaasi, et tööl käia saab. Nii et kui tööd vaja, siis ajutiselt kasvõi see klienditeenindaja variant. Ei pea ju eriline suhtleja olema, stampvastused, tere, mida soovite, palun, head aega. Kõik on õpitav ja harjutatav, st saab ka sellest krambist üle, et ei julge teenindada. Kuni mingi sobivama koha leiad, oleks seegi heaks kogemuseks ja raha vähemalt saaks.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa muidu selle peale ei tule, et äkki on teemaalgatajal liikumispuue? See, kuhumaale sina igapäevaselt käid, ei oma siin teemas mingit tähtsust.

Liikumispuudega tahetakse koristajaks hakata? Sherlock…

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paar km on väga mõistlik vahemaa. Kui jala ei viitsi, liigu jalgratta. Mul oli ükskord selline ajutine töökoht 5 kuud. Asus 8km kaugusel, aga parkimisega oli seal jama. Polnud kohti. Kuigi omasin juba siis lube ja autot, väntasingi rattaga sinna ja tagasi. Isegi 10kg kadus 5 kuuga 🙂
Kui teie perele ei sobi see, et sa oled kodune,siis tuleb tööle minna.
Ma olen vahelduva eduga 15 aastat “kodune” ja ülalpeetav, meile nii sobib 😉

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elan elukaaslasega väikses kohas ja alev on siit paari kilomeetri kaugusel kuhu jala väga ei lähe.

mis sul viga on, et paari kilomeetrit käia ei saa? ma käin igapäevaselt linnas 3,5 km kaugusele tööle jala, täiesti vabatahtlikult, muide. liikumine on kasulik ja 2 km jalutamine võtab 20-25 minutit aega, täiesti paras jalutuskäik

Jalgratas on ka võimalik variant, kui ei jõua kõndida.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mida sa nüüdsest perekoolikatelt ootad?

Küsimus on ju:

“Kuidas teha mehele selgeks et klienditeenindaja amet mulle ei sobiks aga koristaja kohapealt ei ole veel vastatud mulle? ”

Mitte, et ma ise sest väga aru oleks saanud…

Kui teema liba ei ole, siis kirjuta uuesti ja arusaadavamalt.
Teine asi – kolige sealt kolkast minema.
Lapsi ärge veel kindlasti tehke, enne tuleks mõned koolid või kursused läbida. Täiskasvanutele tasuta kursuseid on päris palju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.08 17:11; 26.08 17:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elan elukaaslasega väikses kohas ja alev on siit paari kilomeetri kaugusel kuhu jala väga ei lähe.

mis sul viga on, et paari kilomeetrit käia ei saa? ma käin igapäevaselt linnas 3,5 km kaugusele tööle jala, täiesti vabatahtlikult, muide. liikumine on kasulik ja 2 km jalutamine võtab 20-25 minutit aega, täiesti paras jalutuskäik

Sa muidu selle peale ei tule, et äkki on teemaalgatajal liikumispuue? See, kuhumaale sina igapäevaselt käid, ei oma siin teemas mingit tähtsust.

Liikumispuue, mis takistab paar km kõndida, aga ei takista füüsiliselt rasket koristustööd teha?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.08 17:11; 26.08 17:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee ruttu laps mehega, siis hakkad lapsetoetust saama ja mees peab sind koos lapsega üleval pidama. Ja paari aasta pärast tee teine laps, siis kolmas ja siis saad juba 500 eurot kuus!

Erinevate meestega, siis mõnelt ehk ikka kopikas kukub.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )