Esileht Ilu ja tervis appiii, kui valus hemorroid!!

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: appiii, kui valus hemorroid!!

Postitas:
Kägu

hemorroid on väline ja veritses hommikul natuke. nii valus on, et ei saa istuda ega astuda. täna on laupäev kah, ei saa arstilegi helistada :(( elan maal ja kuskile apteeki ka ei pääse.

kuidas ma saaksin kodustes tingimustes seda valu leevendada, et saaks vähemalt öösel magada ja päeval normaalse näoga ringi käia (mitte valust mossis).

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: appiii, kui valus hemorroid!!

Millal see tekkis? Kui on kuni 48 h tagasi, siis soovitan minna emo-sse, nad saavad kohaliku tuimestusega teha väikese sisselõike ja võtavad hüübe välja, saad kohe valust lahti.
Kui kauem on olnud (mitu päeva sul on siis?)tee mitu korda päevas istevanne sooja veega, istu sees 15-20 min. Kindlasti tee istevann peale roojamist. Hoia kõht korras, st. pehme, et ei peaks punnitama roojamiseks. Apteegist võid käsimüügist võtta küünlaid – Preparation H näiteks, aga kuna sul on väline hemorroid, siis pigem ehk ostaks salvi, seda peale määrida ca. 3 korda päevas. Peaks järele andma, aga ilmselt mitte väga ruttu. Arvesta vähemalt nädalase raviga. Oleneb tõesti kui värske see lugu sul on.

0
0
Please wait...

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Ilu ja tervis appiii, kui valus hemorroid!!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.