Esileht Pereelu ja suhted Appi,mu mees läheb igapäevaga paksemaks.

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Appi,mu mees läheb igapäevaga paksemaks.

Postitas:

Minu mees nimelt on 2 meetrit pikk ja keskmisest väga palju suurem. Ma saan sellest aru,et kui sa oled nii suur siis ilmselt ka söögikogus mida sa sööd on suurem. Ta aga ei taha aru saada sellest,et kui õhtul ennem magama minekut omale mõnus praad kokku vaaritada siis see ei lõppe just õnnelikult. Ta kõht muutub igapäevaga suuremaks. Tegu ei ole eesti mehega,elame skandinaavia riigis.Ilmselt on söömis harjumused vähe teised kui meil eestis. Grandiosa külmutatud pizzad ja tacod on väga iseenesest mõistetavad söögid. Värske salat?? Ei lähe mitte. Ma ilmselt võiksingi seda kõike siia kirjeldama jääda. Tegu on tõeliselt suure murega ja mul lihtsalt ei õnnestu talle selgeks teha,et kullake aeg on oma tervise peale mõelda ja nati tervislikumalt sööma hakata…ja loomulikult mitte ennem magama minekut päeva põhitoit ette võtta.Meil ei käi asjad nii,et mina teen süüa ja nii ongi. Olen väga pikad päevad tööl ja mul lihtsalt ei õnnestu seda kontrolli all hoida kodus. Kuidas seda talle kll selgeks teha?!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.07 22:02; 26.07 22:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

😀 No ega toidu piiramine midagi ei anna, aga nt väheke aktiivsemat eluviisi harrastama hakata ei teeks paha. Pead ta trenni saatma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Söömine ise polegi ehk nii hull, kui see, et söödut ei kulutata ära. Minge koos tantsima, matkama.
Eks küsi ta käest, et kas ta on juba testamendi ärateinud ja mida ta kellelegi pärandada kavatseb 🙂 Küsi , et kas tal on sinust kõrini, et kui on, et võiks ju lahutada. Pole vaja endale söögmisega enesetappu teha. Naisest saab ka muul viisil lahti 🙂
Eks sul tuleb võtta hoiak, väga aktiivne ja mehele nähtav. Ja kui ta peaks kaebama, et tal on halb, kutsud kohe kiirabi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Haha,jah! Vahel on tõesti tunne,et see kiirabi kutsumine enam kaugel ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.07 22:02; 26.07 22:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

see pilbas olemine on rohkem naiste kinnisidee..las mees olla paks, mis ses halba on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu mehel hakkas ka kõht kasvama, muidu ilus poiss aga kõht oli punnis ees 🙂 eks ma rääkisin mitu aastat, et ega muu ei aita kui õhtune söömine ära jätta, mõned puuviljad on lubatud kui väga näljane. kui XL särgi nööbid enam korralikult kinni ei läinud, siis sai lõpuks aru, et peab kogu garderoobi välja vahetama kui midagi ette ei võta. õhtuse söömise ärajätmisega võttis 10 kg alla, lisaks veel väike liigutamine ja see kõik läks konkreetselt kõhust maha. ta ise ütleb ka, et parem on magada kui kõht ei ole täis, no loogiline ju, organism sh. magu peab puhkama ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ütlesin oma mehele, et mul on raske temaga seksida, kui ta sellise kõhuga mu peale ronib ja kõik muu aus asi sinna juurde. See pani teda mõtlema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jälle ütlesin juba suhte alguses, et paksud mehed ei ole ilusad. Ja mõlemad oleme normaalsed. Paks on kole olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka mees paks (suur kõht on ees) ja tunnen, et see mõjub meie sekselule laastavalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Pereelu ja suhted Appi,mu mees läheb igapäevaga paksemaks.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.