Esileht Tööelu, raha ja seadused. Apppi, kui töötamisest kopp ees!!!

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: Apppi, kui töötamisest kopp ees!!!

Postitas:

Mhmhhh, loogiline.

Aga kahjuks mind see motiveerib ainult hetkeks.

Ma arvan, et see minu mure ongi heaoluühiskonna tunnus. Ja siit ka põhjus, miks on riigile oluline, et inimesed oleksid vaesed = ei teki selliseid maeiviitsitöödteha mediteerijaid.

Tegelikult pole see peamine põhjust rahva vaesena hoidmiseks. Peamine põhjus on selles, et vaeste massi on kõikvõimalike lubadustega väga lihtne manipuleerida.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.10 13:04; 05.10 13:08; 05.10 13:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma võtsin endale vahepeal 1,5 aastat puhkamise aega, nüüd olen uues kohas tööl olnud pisut üle aasta ja koppa pole vee ette tekkinud, uus töö on huvitav, töötingimused mõnusad ja kolleegid vahvad. Vanust natuke alla 50.
Ehk teemaalgatajel nõuanne, et võta aeg maha ja puhka vahepeal ning minegi reisima mööda ilma, kui süda kutsub.

Vabandust, aga mind ajab selline nõuanne lihtsalt jõuetult ja kibedalt naerma.
Selline soovitus siis haiglaõele, poemüüjale, õpetajale või ükskõik kellele, kelle palk on alla tuhande või isegi kui on kaks tuhat, ja lapsed ning pere.
Või kellele see soovitus on mõeldud? Kui palju maksab reisimine mööda ilma poolteist aastat ja kui kaua peaks üks keskmine töötaja selleks raha koguma?

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.09 14:06; 04.10 18:17; 05.10 19:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik, kes töötavad nutt kurgus ja hambad ristis – te ei realiseeri end nii nagu peaksite. Te ei ole siia ilma selleks sündinud. Julgege unistada ja teha asju, mida tegelikult tahate teha!

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Apppi, kui töötamisest kopp ees!!!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.