Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 92 )

Teema: Apppi

Postitas:
Kägu

Ma ei anna mitte kellegile laenu ja ei küsi ise ka.

Kas jutt käis sinust?

Mismoodi osad inimesed küll oskavad iga teema isiklikuks keerata? Väsitav ei ole nii elada?

  1. no siin keegi soovitas sõpradelt küsida. Mina olen see sõber, kes ei anna oma sõbrale raha. Pigem ma aitan leida tal muu lahenduse.

Ma ka ei saa aru miks soovitatakse sôpradelt, sugulastelt vôi naabritelt minna raha küsima

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, krediitkaart näitab ikka seda, et ei saada hakkama, kui vaja võlgu elada. Ei ole vaja rääkida, et reisimisel tarvis. Juba aastaid saab visa/mastercardiga hakkama.

Ilmselgelt sulle ka mitte kui oled nii närune, et pead anonüümses foorumis ennast tähtsaks käoks kirjutama.

Lihtsalt infoks sulle, et neid ei väljastata sinu vallamajast ja kahe moori soovitust pole ka vaja.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, krediitkaart näitab ikka seda, et ei saada hakkama, kui vaja võlgu elada. Ei ole vaja rääkida, et reisimisel tarvis. Juba aastaid saab visa/mastercardiga hakkama.

Ilmselgelt sulle ka mitte kui oled nii närune, et pead anonüümses foorumis ennast tähtsaks käoks kirjutama.

Lihtsalt infoks sulle, et neid ei väljastata sinu vallamajast ja kahe moori soovitust pole ka vaja.

Mis lolli juttu sa ajad.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seal valla piires pole tõesti platinum krediitkaarti vaja ja seetõttu sa ei tea ka sellest teemast midagi. Lihtsalt infoks, et Platinumi  kunagi ei väljastatagi inimesele, kes hakkama ei saa.

No oled platinumist kuulnud, tubli! Aga milleks siin sellest targutad?

+2
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Lihtsalt infoks, et Platinumi  kunagi ei väljastatagi inimesele, kes hakkama ei saa.

Kuidas nii? Mulle väljastati küll, kuigi vaid 1700 netopalk, mis pole ju üldse suur, kui näiteks üksi elad ja lapsi kasvatad.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, miks mõni tädi kohe erutusest värisema ja vihast tõmblema hakkab, kui kuuleb sõna

krediitkaart. Terve arenenud maailm alates kesklassist ja ülespoole kasutab. Aga PK-s on kohe mõni mutt vihast sinine.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ma isiklikult arvan, et kõigile kuluks elus ära üks selline inimene, kes aitab ükskõik, mis ette tuleb. Mina oma sõpradele ja perele küll laenaks kui kellelgi tõesti oleks vaja. Pereliikmele võin söögiraha kinkida ka. Mina usaldan oma lähedasi ja rahas nii kinni ei ole. Aga mul ei ole seda ka väga ette tulnud. Kui seltskond ümber oleks selline, kes ise üldse hakkama ei saa ja tagasi ei maksa, siis ehk ei saaks sellesse nii vabalt ka suhtuda.

Aga lihtsalt antud olukorras. Kuidas see Exceli tabeli pidamine inimest kohe päästab? Tal on vaja raha kohe, mitte nädala pärast. Kui kuskilt elementaarset abi ei saa, siis tuleb midagi müüa või laenata.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga lihtsalt antud olukorras. Kuidas see Exceli tabeli pidamine inimest kohe päästab?

Hakkab telefonis Excelit pidama või?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidu relefonis jah saab küll Excelit kasutada, aga kuidas see teemasse läheb praegu? Ma isiklikult kasutan, sest siis on hea arvutis ja telefonis sama faili kasutada. Aga ma küsisingi, et kuidas see eelarve pidamine praegu teemaalgataja olukorda paremaks peaks tegema?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

relefonis

sellise täpsusega peadki?

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No vana hea! Kui midagi öelda ei ole, siis kirjavea pärast saab ikka targutada. Väikesed rõõmud!

 

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei kerja. Saan väga hästi oma eluga hakkama. Krediitkaarte ei ole, vallalt toetusi ei küsi.

Platinum või vähemalt kuldtaseme krediitkaart koos reisikindlususega ja business lounge külastusõigusega on taseme näitaja, mitte krediitkaardi puudumine ????

Ei, krediitkaart näitab ikka seda, et ei saada hakkama, kui vaja võlgu elada. Ei ole vaja rääkida, et reisimisel tarvis. Juba aastaid saab visa/mastercardiga hakkama.

Issand, ära rohkem postita ja oma lollust demonstreeri:)

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga lihtsalt antud olukorras. Kuidas see Exceli tabeli pidamine inimest kohe päästab?

Hakkab telefonis Excelit pidama või?

Miks ta seda justnimelt telefonis pidama peab?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei kerja. Saan väga hästi oma eluga hakkama. Krediitkaarte ei ole, vallalt toetusi ei küsi.

Platinum või vähemalt kuldtaseme krediitkaart koos reisikindlususega ja business lounge külastusõigusega on taseme näitaja, mitte krediitkaardi puudumine ????

Ei, krediitkaart näitab ikka seda, et ei saada hakkama, kui vaja võlgu elada. Ei ole vaja rääkida, et reisimisel tarvis. Juba aastaid saab visa/mastercardiga hakkama.

Issand, ära rohkem postita ja oma lollust demonstreeri:)

Minu meelest ajad sina lollusi suust välja. Kas sa oma lastega ka sedasi räägid?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hakkab telefonis Excelit pidama või? Miks ta seda justnimelt telefonis pidama peab?

Proovi mõelda, et miks.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hakkab telefonis Excelit pidama või? Miks ta seda justnimelt telefonis pidama peab?

Proovi mõelda, et miks.

Ma tõesõna ei saa aru, miks seda peaks tegema justnimelt telefonis, aga mitte arvutis. Ma ise kasutaks küll pigem seda viimast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kôik ei saa ju it spetsialistid olla ja suurfirmade omanikud. Keegi peab ka lihttöid tegema.

Oot, miks sa jälle kœikidest räägid? Räägi enda eest. Miks SINA sellise valiku tegid?
Peale itimeeste ja firmaomanike versus lihttöölised on ometi mustmiljon muud ametit.

Lihttöö teevad õnneks varsti kõik robotid ära. Nagunii kasutad juba suurel määral igasuguseid iseteeninduskohti ja -kassasid. See peaks motiveerima inimesi ennast harima.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja nii see Eesti rahvas välja surebki. Selle järgi minusugune lihttöö tegija ei tohikski sigida, sest mul ei ole mitme aasta elamisraha ette kogutud.

Aga miks sa valisid sellise töö siis?

Sest mulle meeldib. Tegin kolm aastat tasuvat tööd, aga kui selle aja jooksul on juba närvid läbi, siis ma ei kujuta ette neid, kes teevad seda tööd 30a.

Siis need miinimumpalgaga lihttöölised võiksid vähemalt nii palju mõistust omada, et teha endale ainult ÜKS laps. Miskipärast aga nad teevad neid palju rohkem.

Ikka iga uue kallaga + leppimislapsed ja nüüd siis ka need kuldmunad, kelle kaudu hiigeltoetusi saama hakkab.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis mõttes, kas lapsel isa on?

Igal lapsel on isa.

Või tahad väita, et pühast vaimust jäi rasedaks?

Minu lapsel ei ole isa. On “katseklaasilaps”.

Minu õe lapsel ei ole isa. Enam. Ta on lahkunud siit ilmast.

Minu ekskolleegi laps on adopteeritud. Füüsiline isa võib kuskil olla, aga tema kontakte ei ole avaldatud.

Kas piinlik pole oma lollust avalikult kuulutada?

Aga nii sinul kui ekskolleegil on need teadlikud otsused. Oma otsus, oma asi hakkama saada.

Ja su õel on toitjakaotuspension riigi poolt.

Nõus. Aga jutt oli vastuseks väitele, et igal lapsel on isa. Vastasingi, et ei pruugi olla. Küsimus ei olnud otsuste tagamaadest.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihttöö teevad õnneks varsti kõik robotid ära.

Ei tee mingi robot näiteks hooldaja tööd ära. Ja kogu arenenud maailmas vajatakse neid järjest rohkem. Ja järjest vähem on inimesi, kes seda teha tahavad, suurlinnades võõrtööliste pärusmaa. Karma saab sellise sisiseja varsti kätte ja vaata siis, mida sul haiglas rohkem vaja, kas hooldajat või turundustibi.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, miks mõni tädi kohe erutusest värisema ja vihast tõmblema hakkab, kui kuuleb sõna

krediitkaart. Terve arenenud maailm alates kesklassist ja ülespoole kasutab. Aga PK-s on kohe mõni mutt vihast sinine.

Tead, võta või igast pangast kümme krediitkaarti kui nii ennast edukamana tunned. Ega see su labasust kuidagi vähenda. Intelligentne inimene ei kritiseeri teisi nende valikute pärast, sinul puudub igasugune oskus olla v näida arukas.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No vana hea! Kui midagi öelda ei ole, siis kirjavea pärast saab ikka targutada. Väikesed rõõmud!

Kusjuures see pole isegi mitte teadmisviga (mille üle ma ka aegajalt märkusi teen), vaid puhas lohakusviga ehk näpukas. Nii väikese asja üle ilkumine on ikka eriline madal tase.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihttöö teevad õnneks varsti kõik robotid ära.

Ei tee mingi robot näiteks hooldaja tööd ära. Ja kogu arenenud maailmas vajatakse neid järjest rohkem. Ja järjest vähem on inimesi, kes seda teha tahavad, suurlinnades võõrtööliste pärusmaa. Karma saab sellise sisiseja varsti kätte ja vaata siis, mida sul haiglas rohkem vaja, kas hooldajat või turundustibi.

????????????

Hakkasid nüüd oma lihttöö koha pärast pabistama?
Robot = turundustibi?
Karma?

Tee see suits poe tagatrepil ruttu ära ja lippa tööle tagasi!

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tead, võta või igast pangast kümme krediitkaarti kui nii ennast edukamana tunned. Ega see su labasust kuidagi vähenda. Intelligentne inimene ei kritiseeri teisi nende valikute pärast, sinul puudub igasugune oskus olla v näida arukas.

Suisa rõõm on siin sellise valla poetaguse kõrgintelligendi arvamust lugeda.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihttöö teevad õnneks varsti kõik robotid ära.

Ei tee mingi robot näiteks hooldaja tööd ära. Ja kogu arenenud maailmas vajatakse neid järjest rohkem. Ja järjest vähem on inimesi, kes seda teha tahavad, suurlinnades võõrtööliste pärusmaa. Karma saab sellise sisiseja varsti kätte ja vaata siis, mida sul haiglas rohkem vaja, kas hooldajat või turundustibi.

????????????

Hakkasid nüüd oma lihttöö koha pärast pabistama?<br style=”box-sizing: border-box;” />Robot = turundustibi?<br style=”box-sizing: border-box;” />Karma?

Tee see suits poe tagatrepil ruttu ära ja lippa tööle tagasi!

Sul vaesekesel puudub isegi funktsionaalne lugemisoskus ja loetu mõttest arusaamise oskus.

Seda vist õpetatakse-testitakse põhikoolis juba.

Aga sisise edasi, tegelikult mind sinu lollus ei huvita.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suisa rõõm on siin sellise valla poetaguse kõrgintelligendi arvamust lugeda.

Mida muud sa öelda oskakski!
Paraku on fakt, et sa oled ebaintelligentne ja väike inimene. Minu vanavanaema nimetas selliseid “va hallikesed”. Hallike ehk tuhm ehk seinaga ühte värvi mõttetus oled sa tõesti.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga sisise edasi, tegelikult mind sinu lollus ei huvita.

Huvitab, ja kuidas veel! Lausa nii, et vestlemagi kipud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suisa rõõm on siin sellise valla poetaguse kõrgintelligendi arvamust lugeda.

Mida muud sa öelda oskakski!

Paraku on fakt, et sa oled ebaintelligentne ja väike inimene. Minu vanavanaema nimetas selliseid “va hallikesed”. Hallike ehk tuhm ehk seinaga ühte värvi mõttetus oled sa tõesti.

Suhteliselt arrogantne ja üleoleva suhtumisega vanaema oli sul siis. Pole kena niiviisi teistele öelda. Ebaviisakus on miski, mida peab takka kiitma?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga teemaalgataja, kuidas läinud on? Mõtlesid välja mingi lahenduse? Palgapäevani ehk veel nädal, pea vastu!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 92 )