Esileht Lapse ootamine Aprill 2023 on sündimas beebi!

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 182 )

Teema: Aprill 2023 on sündimas beebi!

Postitas:
Kägu

Mis sümptomid teil juba on? . Täna 5 nädalat kalkulaatori järgi ja vb ainult rinnad natukene tundlikumad aga seda ka ime vähe.. pävasel ajal korraks vahel vb lööb ülikerge iiveldustunde ka. No ja kii järault püsti tulen ais nagu alakõhus vms on selline torkiv tunne.   H.K

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sümptomid teil juba on? . Täna 5 nädalat kalkulaatori järgi ja vb ainult rinnad natukene tundlikumad aga seda ka ime vähe.. pävasel ajal korraks vahel vb lööb ülikerge iiveldustunde ka. No ja kii järault püsti tulen ais nagu alakõhus vms on selline torkiv tunne. H.K

Sain alles 3 päeva tagasi pos testi seega tunnuseid veel pole va see järsku püsti tõusmise/keeramise terav valu vahel ja tihedam wc külastamine

TA äpi järgi 17 aprill, esimene arst 30.08 ????

Leenu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sain ka esimesed triibud päev tagasi, TA umbes 16nda paiku.
Ei oska täpselt arvutada kuna päevade alguse aeg on kahtlane, ometi tean OV kuupäeva, seega päev kaks kolm siia-sinna. Ilmselt 4-5 nädal

Arstile 29.08

Tunnuseid täiesti 0, nagu poleks mingit seisundit 😀

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas/kuna oma perele/sõpradele rasedusest teatate?
Ma ise hoian seekord nii kaua, kui võimalik ainult endale, kuna eelmine kord neljandal kuul katkes ja ei julge hõisata, kuigi väga tahaks oma rõõmu peale mehe veel kellegagi jagada

Leenu(4+4)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei

kas kellelgi rasedus alguses määrinud ka on? Mul täna 4+5 ja wc paberile jäi õrn roosakas laik

mis see nüüd tähendab????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

 

Liitun ka teemaga, kuigi võib-olla vara rõõmustada 🙂 3. juuli olid eelmised päevad, võtsin Infolicut ja tegutsesime 2 päeva enne ovulatsiooni ja ovulatsiooni päeval (testi ei teinud, aga tunnen ise päris hästi ära). Ca nädal peale arvatavat ovulatsiooni olid emakas täiesti teistsugused krambid ja olin veendunud, et pesastumine. Tegin siis päev-kaks enne oodatavaid päevi eriti varajast rasedustesti (Viola ja äkki midagi veel), ei olnud kummitustriipu ka. Päevad hilinesid 2p ja ka see aeg ühtegi triipu testidele ei tekkinud. Päevade puhul oli tegemist pigem määrimisega, aga kuna nüüd juba pea 2 nädalat on see määrimine kestnud, siis tegin testi õhtul ja samuti ei näinud triipu. Vaatasin hommikul uuesti ja tundus olevat hele triip, tegin siis uue OneStep testi ja täitsa triip, aga hele. Clearblue test näitas kohe kirja pregnant 1 week. Helistasin valveämmakale ja EMOsse pöördumiseks põhjusyt ei näinud, esmasp arstiaeg. Beeb i planeeritud ja väga oodatud, aga suur šokk, kui tegelikult plaanisin ovulatsiooniteestidega alustada 😀 Maikuus jätsime kaitsevahendid ära, kuid reaalselt proovima hakkasime ja õige ajastus oligi esmakordselt juulikuus, kusjuures see kuu tarvitasin ka Infolicut 🙂

 

Liisukas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma saan ka 29.08 arstile.

Täna 4+5 .

Enesetunne nii ja naa. Kuna söögiisu väga ei ole, siis vahepeal kisub veits hapuks küll olemine, aga pole veel midagi hullu. Vahepeal kõht annab tunda ja rinnad on hellad ja rasked.

Ma liituks ka salajase grupiga fb, kui see ükskord tehakse 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul ka rinnad hellaks läinud ja õhtuti läheb olemine hõredaks. Hetkel on söömine aidanud.

 

kägu 12.08 k 12.34, kuidas sul hetkel on? Kas määrib või oli ühekordne asi?

LyS

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul ka rinnad hellaks läinud ja õhtuti läheb olemine hõredaks. Hetkel on söömine aidanud.

kägu 12.08 k 12.34, kuidas sul hetkel on? Kas määrib või oli ühekordne asi?

LyS

Tundub, et oli ühekorde ehmatus. Paar korda vetsus käies oli paber vääga väga õrnalt roosakas. Kuna seljataga katkemine siis ehmatas ikka korralikult. Hetkel tundub kõik korras olevat☺️

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere

Liitun ka aprillikatega. Natuke segased tunded. Andsime rohelise tule pesamuna tulekuks juunis.  Käisin veel igaks juhuks arstil kontrollis kas kõik ok ja võttis pap- testi. Arst ise oli kuu aega puhkusel ja helistas kuu hiljm, et test pole korras, HSIL. Pani aja kolposkoopiale. Küsimusele kas oodata ei anna, et püüdsime järgmist last saada, vastati, et hetkel küll rasedaks jääda ei tohiks, kuna enne peab uuringud ära tegema. See oli tsükli 9.päev. Päev enne seda olime tegutsenud. Arvason, et pole hullu, ov-ni on vähemalt 4 päeva. Eile mõtlesin, et hmm, päevad peaks algama, aga tunnused 0- teen testi js sain kenad triibud. Täna helistan arstile ja ütlen,  lood nii, ilmselt tuleb üks hurjutamine sealt. TA peaks olema 27.04.2023

K.R

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere

Liitun ka aprillikatega. Natuke segased tunded. Andsime rohelise tule pesamuna tulekuks juunis. Käisin veel igaks juhuks arstil kontrollis kas kõik ok ja võttis pap- testi. Arst ise oli kuu aega puhkusel ja helistas kuu hiljm, et test pole korras, HSIL. Pani aja kolposkoopiale. Küsimusele kas oodata ei anna, et püüdsime järgmist last saada, vastati, et hetkel küll rasedaks jääda ei tohiks, kuna enne peab uuringud ära tegema. See oli tsükli 9.päev. Päev enne seda olime tegutsenud. Arvason, et pole hullu, ov-ni on vähemalt 4 päeva. Eile mõtlesin, et hmm, päevad peaks algama, aga tunnused 0- teen testi js sain kenad triibud. Täna helistan arstile ja ütlen, lood nii, ilmselt tuleb üks hurjutamine sealt. TA peaks olema 27.04.2023

K.R

Trüginud korra.

Minul avastati raseduse ajal, et pap korrast ära ja käisin kolposkoopias. Võib teha uuringut ka raseduse ajal. Käisingi päris mitu korda raseduse jooksul seda tegemas. Peale sünnitust ja taastust käisin jälle ning siis juba kutsus biopsia jaoks tagasi. Veel oppi vaja pole aga siis jällegi kutsus poole aastapärast uuele vaatlusele. See mul nüüd tuleb sügisel.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul oli eile esimene oksendamine, täna 3korda oksendanud, rasedust 5+6 täna

 

H

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Liitun ka teemaga, kuigi võib-olla vara rõõmustada ???? 3. juuli olid eelmised päevad, võtsin Infolicut ja tegutsesime 2 päeva enne ovulatsiooni ja ovulatsiooni päeval (testi ei teinud, aga tunnen ise päris hästi ära). Ca nädal peale arvatavat ovulatsiooni olid emakas täiesti teistsugused krambid ja olin veendunud, et pesastumine. Tegin siis päev-kaks enne oodatavaid päevi eriti varajast rasedustesti (Viola ja äkki midagi veel), ei olnud kummitustriipu ka. Päevad hilinesid 2p ja ka see aeg ühtegi triipu testidele ei tekkinud. Päevade puhul oli tegemist pigem määrimisega, aga kuna nüüd juba pea 2 nädalat on see määrimine kestnud, siis tegin testi õhtul ja samuti ei näinud triipu. Vaatasin hommikul uuesti ja tundus olevat hele triip, tegin siis uue OneStep testi ja täitsa triip, aga hele. Clearblue test näitas kohe kirja pregnant 1 week. Helistasin valveämmakale ja EMOsse pöördumiseks põhjusyt ei näinud, esmasp arstiaeg. Beeb i planeeritud ja väga oodatud, aga suur šokk, kui tegelikult plaanisin ovulatsiooniteestidega alustada ???? Maikuus jätsime kaitsevahendid ära, kuid reaalselt proovima hakkasime ja õige ajastus oligi esmakordselt juulikuus, kusjuures see kuu tarvitasin ka Infolicut ????

Liisukas

Kuidas Sul läheb?

Mul nädalate/arvutuste järgi tundub, et olen Sinuga samas paadis, mis arst rääkis?

Endal arst alles 29

N33

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas Sul läheb?

Mul nädalate/arvutuste järgi tundub, et olen Sinuga samas paadis, mis arst rääkis?

Endal arst alles 29

N33

Minul kahjuks UH ei näidanud midagi ja veretestis oli hcg näit väga madal, aga siiski veidi tõusnud. Laup oli kõige tumedam triip ja esmasp hommik kui arstile läksin, siis juba vaevumärgatav. Päevade järgi siis oli väga varajane katkemine ca 4 nädala pealt 🙂 Aga proovime uuesti ja loodame parimat, teistele kõigile hoian pöidlaid! Arst õnneks oli väga põhjalik ja võttis erinevaid analüüse, esmasp igaksjuhuks uuesti UH, et emakaväline välistada.

 

 

Liisukas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hea, et 4nda nädala pealt katkes, oleks võinud palju hullemini minna. Muidugi vapralt edasi 🙂

Mina jäin ka esimese korraga rasedaks just tänu ovulatsioonitestidele, kuna ise lihtsalt ei tundnud õiget aega ära.

Praegu peaks oma arvutuste kohaselt käima 5 midagi nädal, aga eks arstil 29ndal selgub, rohkem hetkel ei julge midagi loota.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere

Liitun ka aprillikatega. Natuke segased tunded. Andsime rohelise tule pesamuna tulekuks juunis. Käisin veel igaks juhuks arstil kontrollis kas kõik ok ja võttis pap- testi. Arst ise oli kuu aega puhkusel ja helistas kuu hiljm, et test pole korras, HSIL. Pani aja kolposkoopiale. Küsimusele kas oodata ei anna, et püüdsime järgmist last saada, vastati, et hetkel küll rasedaks jääda ei tohiks, kuna enne peab uuringud ära tegema. See oli tsükli 9.päev. Päev enne seda olime tegutsenud. Arvason, et pole hullu, ov-ni on vähemalt 4 päeva. Eile mõtlesin, et hmm, päevad peaks algama, aga tunnused 0- teen testi js sain kenad triibud. Täna helistan arstile ja ütlen, lood nii, ilmselt tuleb üks hurjutamine sealt. TA peaks olema 27.04.2023

K.R

Mul ka viimase lapsega polnud testid korras ja tehti uuringud raseduse ajal. Pärast sünnitust tehti kordustestid ja siis olid kõik näidud jälle normis. Alustuseks ole täitsa rahulik ja kõik on hästi 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul nüüd 7+1. Arstil käidud,  kõik oli korras seal. Südametöö ilusti olemas. Lisaks rindade tundlikusele siis iiveldus ja no täna hommik algas siis reaalse oksendamise ralliga ka. Söögiisu puudub ja pole nagu mitte midagi mida tahaks süüa.

Esimese rasedusega oli elu nagu lill võrreldes selle rasedusega.

Agm

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ise mõtlen ka, et see oli nagu juhuleid. Kui ma poleks läinud kontrolli enne rasedaks jäämist ja oleks alles ämmakal võetud pap test, siis ju poleks ka midagi teha olnud. Igal juhul, ma loodan, et rasedaks jäämine ka nagu märk, et ikka midagi väga hullu ei ole ja konisatsiooni ei vaja. Kui vajaks, siis ma ei tea,,ma loodan, et kannatab oodata raseduse lõpuni ära ja siis. Sest raseduse ajal seda teha ei saa. Ämmakale aega ei panegi enne, kui kuulõpp käin uuringul ära. Arsti ma kätte ei saanud muidugi ka täna.

K.R

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul hakkas ka õrnalt määrima, alguses roosakalt ja hiljem pruunikalt. Kogus väga väike aga ikkagi käisin naistekliinikus ja sain duphastoni tabletid. Tehti ka vereproov, et hcg mõõta. Reedel uuesti arstile.

leenu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte midagi ei seisa sees oksendasin selle ainsa tomati ja avokaado ka välja mida sõin 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi on kursis, kas hcg 2501 U/L on 5+3 nädalal okei tulemus?

leenu

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere kõigile!

Sain mõned päevad tagasi rõõmustava positiivse testi ning ühinen aprillibeebide ootajatega! 🙂 Tähtaeg aprilli lõpus, seega esimese arstiajani veel aega. Mõtlen, et äkki oleks pidanud veel nädalake edasi lükkama ämmaka visiiti, aga tundub et 7 nädalat normaalne aeg mil end arvele võtta? Osadel siin ju juba esimene visiit seljataga.

Rõõmsat ja kerget ootusaega kõigile!

Tundra

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere kõigile!

Sain mõned päevad tagasi rõõmustava positiivse testi ning ühinen aprillibeebide ootajatega! ???? Tähtaeg aprilli lõpus, seega esimese arstiajani veel aega. Mõtlen, et äkki oleks pidanud veel nädalake edasi lükkama ämmaka visiiti, aga tundub et 7 nädalat normaalne aeg mil end arvele võtta? Osadel siin ju juba esimene visiit seljataga.

Rõõmsat ja kerget ootusaega kõigile!

Tundra

TÜK-s võetakse arvele, kui 12 nädalat täis aga muidugi esmane visiit toimub varem????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ise mõtlen ka, et see oli nagu juhuleid. Kui ma poleks läinud kontrolli enne rasedaks jäämist ja oleks alles ämmakal võetud pap test, siis ju poleks ka midagi teha olnud. Igal juhul, ma loodan, et rasedaks jäämine ka nagu märk, et ikka midagi väga hullu ei ole ja konisatsiooni ei vaja. Kui vajaks, siis ma ei tea,,ma loodan, et kannatab oodata raseduse lõpuni ära ja siis. Sest raseduse ajal seda teha ei saa. Ämmakale aega ei panegi enne, kui kuulõpp käin uuringul ära. Arsti ma kätte ei saanud muidugi ka täna.

K.R

Minul oli konisatsioon aasta tagasi. Nüüd kui oma probleemidega arsti juures iga kuu käisin ja kui ootasin opijärgseid vastuseid pool a hiljem, siis minu enda arst ütles, et ükskõik mis vastus tuleb sellest uuest pap testist, siis see ei ole takistuseks raseduseks ja selle kandmiseks. Sest nagu aru saada, siis see konisatsioon 50/50 , saavad jagu, ei saa jagu. Mul läks õnneks kõik hästi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rasedusaegne voolus.

Peale proovide võtmist arsti määris veidi heledalt, see pidi ok olema kuna emaka veresooned tundlikumad vms. Nüüd aga voolus selline kollakas vahepeal mis peaks ka okei olema aga vahepeal tuleb ka mingi veidi hallikas või siuke tumedam tükk aga mitte nagu pruunikas… Arst ükspäev helistas uh asjus siis rääkisin talle sellest murest aga ütles,  et see okei et tuleb emaka õrnast kihist vms,  et võib jäädagi terve raseduse ajal tulema. Kas kellegil veel sellist asja?  Arst küll ütles,  et okei aga ise tunnen ikka muret. Kõik proovid asjad olid korras. Pigem hakkaski see pärast arstil käimist

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin ämmaka juures ja kõik oli korras. UH järgi hetkel siis 7+3 ja tähtajaks 6.04. Korralikult iiveldab, aga õnneks päris oksendamas ei ole veel käinud. Õue ei taha ma kohe üldse minna, sest seal hakkab eriti halb. Toas ka kuni 25,5 kraadini on okei ja sellest üles poole hakkab täiega iiveldama. Hommikul enne üles tõusmist küpsiste söömine on veidi aidanud, aga tundub et mul ikka oleneb temperatuurist enesetunne, mitte toidust. Kui kellelgi iivelduse vastu häid nippe/trikke on, siis palun jagage.

M.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kellel aeg ämmakale kirjas- mille järgi valisite enda ämmaka? Ma panin aja ämmakale, kelle juures varem ka olin arvel.

K.R

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma vaatasin mis kuipäev enam-vähem sobiks ning googeldasin nimesid, et näha tervisetrendist tagasisidet.

Siiani mõtlen, et oleks võinud siiski ka sama äe juurde minna, kelle juures esimese lapsega käisin, kuid ei hakka vahetama, proovin siis uue ära. 🙂

Tundra

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sattusin kogemata TÜK-is Kersti Kurg juurde. Ülimalt meeldiv ja soe inimene. Pidin olude sunnil 3 aastase lapse kaasa võtma ja ämmaemand oli nii tore ja tegi lapsega nalja. Kahe käega soovitan????

 

leenu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Astun ka vaikselt siia alateemasse sisse. Olen muidu aktiivsem olnud triibufoorumis aga kuna seal on suht vaikne, siis otsustasin siia kaema tulla.

Sain pühapäeva õhtul vägagi positiivse rasedustesti. Flo ringi lüües arvutab see, et mul on tänaseks 4+5. Helistasin eile ka TÜKi ja sain aja 7sept, kus siis kohe arvele võetakse nagu aru sain. (Telefonis öeldi, et aega saab kas abordiks või arvele võtmiseks, lihtsalt raseduse tuvastamiseks enam aega ei anta)

Täpselt t.a öelda ei oska aga ise arvan, et pigem siiski kuskile aprilli lõpupoole see jääb. Kuid eks see selgub uh’s juba.

Tunnustest nii palju, et tissid on hellad ja alakõhus torgib. Täpselt sama nagu eelmiselgi korral. Ehk pääseb ka seekord iiveldusest.

Aaa ja endast veel, et olen kohe 28. Teine rasedus (esimene laps on hetkel 4) .

Mõnusat ja muretut kosumist kõigile!

P-K

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 182 )


Esileht Lapse ootamine Aprill 2023 on sündimas beebi!