Esileht Lapse ootamine Aprill 2023 on sündimas beebi!

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 182 )

Teema: Aprill 2023 on sündimas beebi!

Postitas:
Kägu

Minul arstil käidud.
Vastab täpselt päevade järgi ajale ja süda ilusti tuksus.
Järgmine visiit täpselt 4ndl pärast ja siis ilmselt võetakse ka arvele.

LyS

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

????

Mina sain arsti juurde aja alles 21 sept. Raseduskalkulaatori järgi näitab mul I trimestri lõppu 30. Sept. Liiga hilja ei saanud aega?!?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

????

Mina sain arsti juurde aja alles 21 sept. Raseduskalkulaatori järgi näitab mul I trimestri lõppu 30. Sept. Liiga hilja ei saanud aega?!?

Registreerides ütlesid, et raseduse tuvastamiseks soovid aega? Siis peaks rutem saama, sest muidu ei leita Oscari ultraheli aega hästi. Seal ka ju omakorda järjekorrad. Ämmaemanda juurde sobib ka minna. Ma isiklikult helistaksin uuesti ja toonitaks, kaua praegu ootel olen olnud ja ehk ikka saab kiiremini.

Mis haiglaga tegu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on alates esmaspäevast kõht koguaeg tühi ja tänu sellele pidevalt õrn iiveldustunne. Söögiisu aga absoluutselt pole, ainsad asjad, mida süüa tahan on puuviljad ja muu värske kraam????

Täna peaks olema 6+3

arstile 31.08 väga loodan, et selleks ajaks südametegevus ikka näha juba. Määrimise pärast käisin eelmisel nädalal valvearsti juures ja arst ütles, et rasedus tundub väiksem, kui minu arvutuste järgi.

leenu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin arstil ära. Uh järgi 6+6 nädalat. Südame töö oli olemas. Arvele ei võetud veel . 2. September uuesti ämmakale.sis pannakse juba KV UH aeg paika ja usun et võetakse arvele ka. Üks natukene muret tekitav asi oli see ,et loote koti juures oli hematoom . Õeldi muidugi et peaks ise ära kasuma raseduse suurenemisega.no vaat on kõik hästi.

 

H.K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

????

Mina sain arsti juurde aja alles 21 sept. Raseduskalkulaatori järgi näitab mul I trimestri lõppu 30. Sept. Liiga hilja ei saanud aega?!?

Soovitan ka peale passida aegadel digiloos, sest inimesed ikka tühistavad oma aegu ja nii võid ka vastuvõtule varem saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma käisin 19.08 arstil tuvastamas ja soovitati kohe helistada, et ämmaka aega panna mitte digiloost otsida. Helistasingi Pelgusse ja sain aja tänaseks siis, 23.08 ja väga pädeva ämmaka juurde. Neil pidi seal praegu väidetavalt suht vähe rasedaid olema ja vabu aegu küll. Rasedust hetkel 8+2, tähtaeg 03.04.2023. Hetkel siis kõik vajalik juba tehtud (tuvastamine, arvele ätt) ja ootan oscari aega mis sai septembri keskele täna pandud.

Pix

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul arsti aeg 29.08 .

Alguses panin ise aega, siis pakuti 23.09 alles ????

Oma arstiga rääkides, siis pani hoopis tema mulle aja ja siis saingi varasemaks aja.

Enda arvutuste järgi peaks tänase päeva seisuga olema juba 6+3 .

Tissid on pahad ja rasked ja süda on 24/7 paha.

Teiste lastega pole niimoodi paha üldse olnud.

Jõudu naised.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me suht sama siis. Mul 4.04. 2023 aeg hetkel. ????

Agm

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul peaks olema hetkel täpselt 5 nädalat. Eelmised rasedustega on kohe hakanud ka iiveldama või mingigi märk olnud, aga sel korral on olnud kõik väga ok. Väike närv tuleb sisse kas ikka on kõik korras. Kohviisu vaid on kadunud.

 

R.K

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teree!

tundub et minu märtsibeebist saab hoopis aprillibeebi ja kolin siia gruppi üle, arvasin et rasedust on üle 8 nädala aga täna käisin väikse määrimise pärast igaksjuhuks kontrollis ja olen hoopis 7 nädalat, muidu süda ilusti lõi ja vist kõik okei..arst oli väga napisõnaline, seni on igapäevaselt süda paha olnud ja paar korda olen oksendanud, täna on üllatavalt hea olla ainult et meeletu uni ja rinnad valusad.30ndal on ka arst ja eks siis selgub mis täpsem TA on jne.. ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei! Olen ka 6+1 aprillibeebit ootamas, tulemas 3s ja viimane, seekord üllatusbeebi.

Kui tehakse salajane FB grupp, olen ka väga huvitatud liituma ????

Ilusat ootusaega kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liitun ka teiega. Hetkel peaks olema 8+2.  Enesetunne on kergelt öeldes kohutav????

/T. /

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kellelgi esineb veel raskekujulist oksendamist? Oksendasin 18x päeva jooksul,  sain tilka ka ja cerucali, aga tunnen et see ravim ka väga ei aita leevendada, samas mõni teine päev mõõdub ka täiesti ilma oksendamiseta kas tegu võib olla hyperemesis gravidarumiga?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hea on lugeda, et kellegil teisel ka rasedus raske on ???? Mul endal algusest peale(hetkel 6+2) igapäevaselt meeletult iiveldab, alakõhus ja alaseljas valud, süüa midagi ei oska/taha – st ei lähe alla, lisaks ei ole pääsenud ka pearinglustest ???? Oksendamist siiamaani pole olnud aga koguaeg on siuke tunne, et tuleb üles – tegelikult ei ole tulnud siiamaani.

Lootus on lollide lohutus aga kõik see võiks tagasi tõmmata juba ????

MP

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen samas paadis. Pearinglus ja selline vati sees olek, nõrkus, alaselja ja alakõhu valud (võtan vahepeal no-spa leevenduseks). Iiveldus ka selline teistmoodi, nagu kuskil maopõhjast. Ei oska seletada, oksendanud veel ei ole, öökinud küll.  Söömine ikka aitab, aga söön enamasti seda mis isutab. Pole küll alati kõige tervislikum valik, aga parem kui

mitte süüa. Ja vist on kõhukinnisus ka kohal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Minul hetkel 5+4. Mingeid tunnuseid endiselt ei ole. Krambitab ja tissid hellad. Vahepeal olid rinnad nii hellad, et valus oli vastu käia, aga nüüd see ka vähe tagasi tõmmanud. Isusid ei ole, pissile ei jookse, iiveldust ei ole. Selline tunne, nagu polekski rase ja ausalt öeldes tunnen ennast natuke veidralt, et jälle mingeid tunnuseid ei ole (loodan, et arstil selgub, et ikka olen rase, muidu oleks weird xD). Mul on tõesti kahju, kes peavad iivelduse käes kannatama!
Teil mingid punud ka juba ees on? Mul hommikuti on kõht mega sale ja siis õhtul kui  õhtusöök ära nositud on, siis on korralik selline 4kuud rase kõht ees 😀

P-K

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul hetkel päevade järgi 6+0 ning tunnustest ainult pissihäda. Pole rinnad hellad ega midagi. Seega ootan ka huviga esimest visiiti, milleni on veel üle nädala aega.

Kõht on mul millegipärast punnis küll, aga panen selle toitumise arvele. Esimese lapsega tekkis väga hilja päris rasedakõht ja kuna hetkel rasedus nii väike veel, siis muust see olla ei saa kui valest toidust.

Nii vaikne siin foorumis – kõik naudivad suve viimaseid päevi vist, kuigi täna enam eriti head ilma pole, täitsa sügis siin. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Unustasin lisada nime viimasele postitusele.

Tundra

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina jätkuvalt piinlen vaevustes, tänaseks 6+5 ja neljapäeval arst 🙂 Hetkel siis meeletu iiveldus, pearinglused, väsimus, isutus, tihedalt külastan wc ja tänasest rinnad ka tundlikud ???? Vaatasin ka, et FBs on salajane grupp ära tehtud, ise liitun ilmselt peale neljapäevast arsti kui kõik hästi 🙂

 

MP

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas saaks ka FB grupi linki? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina gruppi ei leidnud.

LyS

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See FB grupp on kellegi muu poolt tehtud. Liikmed võivad küll olla varjatud aga tavaliselt need FB grupid muutuvad päris suureks ikka. Saab ka teha grupi, millega saavad liituda siinsed inimesed kui grupi andmin linki jagab, seda veel tehtud ei ole siin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma rääkisin sellest grupist.

 

https://www.facebook.com/groups/1251518375670469/?ref=share

MP

 

 

 

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ka arstil nüüd käidud.

Kuupäevaks ikka 16.04 nagu isegi arvutasin. Kõik kulgeb kenasti, näidati beebit ja sain südamelööke kuulata.

Järgmine visiit okt, kui tuleb kuklavoldi uh 🙂

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul 07 arst. Rääkisin mehele, et enne arsti on natuke palvetada vaja. Ta vaatas mind nagu ma oleks crazy, et miks?? Ma et noh, et üks oleks, mitte kaks! Tema vastu, et tuleb mis tuleb. Tõsi. Aga.. Hirm on ikka. 😀  Nii, et natuke peab veel praadima.
Kas te olete kellelegi juba rääkinud ka? Või ootate KV ära ja siis alles? Või ei kavatse üldse öelda? 😀
Mul kaks parimat sõbrannat teavad, rohkem pole kellelegi rääkinud, kugi iga kord kui emaga räägin siis on selline, et tahaks öelda, aga samas ei taha ka veel 😀

P-K

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere

Kas kellelgi on olnud kogemust emakaela tugiõmblusega? Käisin täna arstil, südametöö olemas, kuid emakakael lühike  ning turses ja õrnalt põletikuline. Võeti proovid ja arst rääkis sellest õmblusest aga ma ise lugesin,hiljem kodus, et õmblust põletikuga ei tehta?

Ma muretsen ennast haigeks????

leenu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul 07 arst. Rääkisin mehele, et enne arsti on natuke palvetada vaja. Ta vaatas mind nagu ma oleks crazy, et miks?? Ma et noh, et üks oleks, mitte kaks! Tema vastu, et tuleb mis tuleb. Tõsi. Aga.. Hirm on ikka. ???? Nii, et natuke peab veel praadima.

Kas te olete kellelegi juba rääkinud ka? Või ootate KV ära ja siis alles? Või ei kavatse üldse öelda? ????

Mul kaks parimat sõbrannat teavad, rohkem pole kellelegi rääkinud, kugi iga kord kui emaga räägin siis on selline, et tahaks öelda, aga samas ei taha ka veel ????

P-K

Mul juba kõik lähedasemad teavad kuigi olen alles 8+5, ja mõni ka tööjuures kuna vahepeal ikka oli süda meeletult paha ei suutnud varjata.. ja no ntks enda emale vaatasin otsa ja ta sai kohe aru, polnud võimalustki saladuses hoida???? Ja ma mõtlen alati et mis sellest varjata, juhtuda võib igal ajal midagi ka peale 12ndat nädalat, aga mõtlen ikka positiivselt et kõik ikka läheks hästi, ja kui juhtubki midagi siis lähedased saavad vähemalt toeks olla ????

N

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minule tehtu eelmise rasedusega ka lühikese emakakaela tõttu tugiõmblus. Seda kas põletikuvastane tehakse või mitte ma öelda ei oska aga pole väga hull see Õmblus. Taastumine ei olnud ka väga konti murdev.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas teil vahepeal läinud on? Kas enamus ootajaid on juba arstil ära jõudnud käia? Mul endal veel vaja veidi kannatlik olla, lähen järgmisel nädalal.

Ja küsiks juurde kas raseduse alguses võib kõht lahti olla? Lugesin et enamusel kinni. Mul hetkel vist midagi muud viga, viirus vmt, sest lõi kõhu ootamatult lahti ja nüüd ainult vetsuvahet jooksengi, õue ei julge minna. 😛

Tundra

 

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 182 )


Esileht Lapse ootamine Aprill 2023 on sündimas beebi!