Esileht Lapse ootamine Aprill 2023 on sündimas beebi!

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 182 )

Teema: Aprill 2023 on sündimas beebi!

Postitas:
Kägu

Minul oli ka 7ndal nädalal kõhulahtisusega probleeme paar päeva, ei teagi kas oli mingi viirus või rasedusega seotud, kõhukinnisust kui sellist ei ole siiani täheldanud.
Läinud on muidu hästi, naistearstil käidud ja 14ndal ämmaka juurde siis ehk võetakse arvele ka juba, iivelduse vastu avastasin selle et peangi koguaeg midagi sööma või näksima, nii kui kõht tühjaks läheb siis hakkab halb olla, et kõhtu tühjaks lasta ei tohi????

Sain ka oscari aja juba pandud, sinna lähen kuu lõpus.

Millal kellegile kohale jõudis et tõesti rase? Mina vist ei saa enne kinnitust kui laps liigutama hakkab, lihtsalt ei suuda uskuda et tõesti väike ime mu sees kasvamas on????

hetkeseisuga siis 9 nädalat, natuke muretsesin sellepärast et päevade järgi peaks laps nädalakene vanem olema kui UHs arvestati aga arst arvas et muretsemiseks põhjust pole ????

N.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on veel selline küsimus ka, saan aru et kui töö on füüsiliselt raske jne saab paluda ämmaemandalt lehte kergemale tööle üleviimiseks, aga kui ma saan tööga üldiselt hakkama, füüsiliselt midagi rasket pole, suuremosa ajast arvuti taga aga siiski need 11-12 tunnised tööpäevad on meeletult väsitavad ja õhtuks ikkagi selg ja õlad valutavad.. kas on ka selline võimalus et töötunde näiteks vähendada või seda palgavahet kinni ei maksta?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul oli ka 7ndal nädalal kõhulahtisusega probleeme paar päeva, ei teagi kas oli mingi viirus või rasedusega seotud, kõhukinnisust kui sellist ei ole siiani täheldanud.

Läinud on muidu hästi, naistearstil käidud ja 14ndal ämmaka juurde siis ehk võetakse arvele ka juba, iivelduse vastu avastasin selle et peangi koguaeg midagi sööma või näksima, nii kui kõht tühjaks läheb siis hakkab halb olla, et kõhtu tühjaks lasta ei tohi????

Sain ka oscari aja juba pandud, sinna lähen kuu lõpus.

Millal kellegile kohale jõudis et tõesti rase? Mina vist ei saa enne kinnitust kui laps liigutama hakkab, lihtsalt ei suuda uskuda et tõesti väike ime mu sees kasvamas on????

hetkeseisuga siis 9 nädalat, natuke muretsesin sellepärast et päevade järgi peaks laps nädalakene vanem olema kui UHs arvestati aga arst arvas et muretsemiseks põhjust pole ????

N.

Tundub, et me ühel maal, minul peaks täna olema 9+2. Iiveldus hakkab taanduma, järgmine nädal võetakse arvele ja hetkel alla 3 nädala juba oscarini aega. Aeg läheb jube ruttu ikka ????

/T. /

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul oli ka 7ndal nädalal kõhulahtisusega probleeme paar päeva, ei teagi kas oli mingi viirus või rasedusega seotud, kõhukinnisust kui sellist ei ole siiani täheldanud.

Läinud on muidu hästi, naistearstil käidud ja 14ndal ämmaka juurde siis ehk võetakse arvele ka juba, iivelduse vastu avastasin selle et peangi koguaeg midagi sööma või näksima, nii kui kõht tühjaks läheb siis hakkab halb olla, et kõhtu tühjaks lasta ei tohi????

Sain ka oscari aja juba pandud, sinna lähen kuu lõpus.

Millal kellegile kohale jõudis et tõesti rase? Mina vist ei saa enne kinnitust kui laps liigutama hakkab, lihtsalt ei suuda uskuda et tõesti väike ime mu sees kasvamas on????

hetkeseisuga siis 9 nädalat, natuke muretsesin sellepärast et päevade järgi peaks laps nädalakene vanem olema kui UHs arvestati aga arst arvas et muretsemiseks põhjust pole ????

N.

.

Mul ka 9 nädal, iiveldus hakkab nagu vähemaks jääma, oksendanud pole veel õnneks kordagi. Ja samamoodi pidev näksimine ja kõhu mitte tühjaks laskmine aitab kõige paremini iivelduse kontrolli all hoidmiseks.

Aga muidu on ikka päris veider see algus, eriti kui kõhtu veel pole ja kuskilt välja ei paista. Vahepeal tekib endal mingi loll kahtlus, et äkki arst vaatas uh’s valesti ja polegi ikka rase. ???? Ega vist jah enne kohale ei jõua kui kõht päriselt näha on ja beebi liigutusi tunda.

Minu hetke kõige suurem ja ebameeldivam “side-effect” on, et ma lähen mega kiiresti närvi asjade peale ja kõik ärritab mind. Kas kellelgi veel see sütik eriti lühikeseks jäänud just raseduse alguses? Loodan et see läheb kiirelt üle nüüd.. ????

Pix

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul oli ka 7ndal nädalal kõhulahtisusega probleeme paar päeva, ei teagi kas oli mingi viirus või rasedusega seotud, kõhukinnisust kui sellist ei ole siiani täheldanud.

Läinud on muidu hästi, naistearstil käidud ja 14ndal ämmaka juurde siis ehk võetakse arvele ka juba, iivelduse vastu avastasin selle et peangi koguaeg midagi sööma või näksima, nii kui kõht tühjaks läheb siis hakkab halb olla, et kõhtu tühjaks lasta ei tohi????

Sain ka oscari aja juba pandud, sinna lähen kuu lõpus.

Millal kellegile kohale jõudis et tõesti rase? Mina vist ei saa enne kinnitust kui laps liigutama hakkab, lihtsalt ei suuda uskuda et tõesti väike ime mu sees kasvamas on????

hetkeseisuga siis 9 nädalat, natuke muretsesin sellepärast et päevade järgi peaks laps nädalakene vanem olema kui UHs arvestati aga arst arvas et muretsemiseks põhjust pole ????

N.

.

Mul ka 9 nädal, iiveldus hakkab nagu vähemaks jääma, oksendanud pole veel õnneks kordagi. Ja samamoodi pidev näksimine ja kõhu mitte tühjaks laskmine aitab kõige paremini iivelduse kontrolli all hoidmiseks.

Aga muidu on ikka päris veider see algus, eriti kui kõhtu veel pole ja kuskilt välja ei paista. Vahepeal tekib endal mingi loll kahtlus, et äkki arst vaatas uh’s valesti ja polegi ikka rase. ???? Ega vist jah enne kohale ei jõua kui kõht päriselt näha on ja beebi liigutusi tunda.

Minu hetke kõige suurem ja ebameeldivam “side-effect” on, et ma lähen mega kiiresti närvi asjade peale ja kõik ärritab mind. Kas kellelgi veel see sütik eriti lühikeseks jäänud just raseduse alguses? Loodan et see läheb kiirelt üle nüüd.. ????

Pix

Mul ka ikka väga lühike sütik hetkel. Katsun kahe poole aastase neiu pahanduste peale maru rahulikuks jääda.

Iiveldus alles hommikuti. Õhtuti suur väsimus lisaks. Kõht juba pisike näha kuigi kohe saab 10 nädalat täis aga no teine laps, siis vist pidigi kõht varem nähtavale tulema ja kõhnake ka lisaks.

Agm

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul oli ka 7ndal nädalal kõhulahtisusega probleeme paar päeva, ei teagi kas oli mingi viirus või rasedusega seotud, kõhukinnisust kui sellist ei ole siiani täheldanud.

Läinud on muidu hästi, naistearstil käidud ja 14ndal ämmaka juurde siis ehk võetakse arvele ka juba, iivelduse vastu avastasin selle et peangi koguaeg midagi sööma või näksima, nii kui kõht tühjaks läheb siis hakkab halb olla, et kõhtu tühjaks lasta ei tohi????

Sain ka oscari aja juba pandud, sinna lähen kuu lõpus.

Millal kellegile kohale jõudis et tõesti rase? Mina vist ei saa enne kinnitust kui laps liigutama hakkab, lihtsalt ei suuda uskuda et tõesti väike ime mu sees kasvamas on????

hetkeseisuga siis 9 nädalat, natuke muretsesin sellepärast et päevade järgi peaks laps nädalakene vanem olema kui UHs arvestati aga arst arvas et muretsemiseks põhjust pole ????

N.

.

Mul ka 9 nädal, iiveldus hakkab nagu vähemaks jääma, oksendanud pole veel õnneks kordagi. Ja samamoodi pidev näksimine ja kõhu mitte tühjaks laskmine aitab kõige paremini iivelduse kontrolli all hoidmiseks.

Aga muidu on ikka päris veider see algus, eriti kui kõhtu veel pole ja kuskilt välja ei paista. Vahepeal tekib endal mingi loll kahtlus, et äkki arst vaatas uh’s valesti ja polegi ikka rase. ???? Ega vist jah enne kohale ei jõua kui kõht päriselt näha on ja beebi liigutusi tunda.

Minu hetke kõige suurem ja ebameeldivam “side-effect” on, et ma lähen mega kiiresti närvi asjade peale ja kõik ärritab mind. Kas kellelgi veel see sütik eriti lühikeseks jäänud just raseduse alguses? Loodan et see läheb kiirelt üle nüüd.. ????

Pix

Mul ka ikka väga lühike sütik hetkel. Katsun kahe poole aastase neiu pahanduste peale maru rahulikuks jääda.

Iiveldus alles hommikuti. Õhtuti suur väsimus lisaks. Kõht juba pisike näha kuigi kohe saab 10 nädalat täis aga no teine laps, siis vist pidigi kõht varem nähtavale tulema ja kõhnake ka lisaks.

Agm

Kahe ja poole aastase vanuse neiu *

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ämmaka arvutuse järgi on 9+2. Iiveldus on nagu natuke parem, kuid mingitel hetkedel nagu lainega tuleb see jube kehv enesetunne. Ja see ka omakorda tekitab seda väsimust juurde. Ma lähen iga päev vähemalt kell 22 magama, et natukegi enesetunnet parandada. Mul on ka 2-aastane ja vahepeal tekivad ikka süümekad, et ma temaga nii palju ei jaksa tegeleda, kui varem ning et mees peab päris palju ise lapsega õues käima, süüa andma talle, mängima jne. Õnneks mees lohutab mind, et sa ju kasvatad enda sees teist inimest.

Ma ei ütleks, et süütenöör mul palju lühem on, aga ma olen palju palju emotsionaalsem. Kui lastest mingeid kurbi artikleid või filmi loen/vaatan, siis on kohe korralikud pisarad platsis.

Nii tore, et siin vestlus natuke aktiivsemaks on muutunud!

Marie

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu süütenöör oli alguses lühike. Uudis beebi ootusest niitis jalust, samas hakkas kahju suuremast lapsest, et ta ei saa tulevikus enam 100% minu tähelepanu ja lisaks kõigele veel ülikehv enesetunne ja iiveldus. Võtsin aega enda mõtete korrastamiseks ja sain pooleteise nädalaga end uuesti rajale tagasi.  Laps veel ei tea, sest ta jahvataks sellest tervele maailmale kohe ???? aga ütleme talle, kui oscari uuringul käidud ja kõik korras ???? tema ise on pikka aega juba endale beebit tahtnud ja olen teda kurssi viinud ka asjaoluga, et kui kõhus peaks seeme kasvama hakkama, siis ta kohe mängukaaslast ei saa vaid esialgu on kodus siiski “karjuv pamp”????

/T. /

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei.
Meil kuidagi vaikus siin.
Mina vahetasin raseduse jälgimise asukohta, läksin siiski haiglasse üle kuna eraka kellaajad ja kindlad nädalapäevad ei sobi. Käin graafikuga tööl ja tobe oleks igakord paluda vahetust vms. Pealegi mugavam kõik analüüsid ja asjad ka kohe haiglas ära anda. Pikemas plaanis nagunii lõpetab seal- sünnitamisega.
Sain täna taaskord kinnitust, et kõik on hästi. Nädala pärast vormistatakse paberitega rasedaks.
Rääkisin ja küsisin ka Niptify kohta, soovin selle uuringu samuti teha. Hetkel jäi lahtiseks millal ma seda täpsemalt teha saaks. Oscari aja saan ka järgmine nädal teada.
Olen rahul, et selle vahetuse tegin ja oma ämmakas ikka kuidagi oma. Olen varem ka tema juures arvel olnud 🙂

 

Sümptomitest endiselt iiveldab, hommikuti pigem mitte aga päevapeale hakkab kerima ja vahest õhtuti päris vastik ja jõuetu olla. Siis tahaks aind omaette olla ja isegi kellegiga rääkida ei taha/ei jaksa. Söömine aitab, aga lühiajaliselt.
Vöökoht on ka käest ära, nagu oleks paistes (bloated). Enne päevi viskas samamoodi paiste, aga siis päevadega ikka kadus ära. Nüüd on stabiilselt pundnud olla.
Süütenöörist rääkides, viskab sedagi vahepeal lühemaks, aga “hullem” vist möödas või on magneesiumist nii palju kasu olnud (võtan vahepeal lisaks, muide aitab ka kõhu korras hoida).

Sai nüüd pikk jutt.
Loodan, et siin varsti ikka aktiivsemaks läheb.

LyS

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma lähen homme esimest korda selle rasedusega ämmaka juurde, seega täitsa põnev on. 🙂

Mul oli kaks päeva kõht lahti ning iiveldas ning nüüd jälle täitsa tavaline nagu enne. Väga veider. Kõht on mul samuti punnis, algusest peale.

LyS, kas sul esimene laps?

Tundra

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei.

Meil kuidagi vaikus siin.

Mina vahetasin raseduse jälgimise asukohta, läksin siiski haiglasse üle kuna eraka kellaajad ja kindlad nädalapäevad ei sobi. Käin graafikuga tööl ja tobe oleks igakord paluda vahetust vms. Pealegi mugavam kõik analüüsid ja asjad ka kohe haiglas ära anda. Pikemas plaanis nagunii lõpetab seal- sünnitamisega.

Sain täna taaskord kinnitust, et kõik on hästi. Nädala pärast vormistatakse paberitega rasedaks.

Rääkisin ja küsisin ka Niptify kohta, soovin selle uuringu samuti teha. Hetkel jäi lahtiseks millal ma seda täpsemalt teha saaks. Oscari aja saan ka järgmine nädal teada.

Olen rahul, et selle vahetuse tegin ja oma ämmakas ikka kuidagi oma. Olen varem ka tema juures arvel olnud ????

Sümptomitest endiselt iiveldab, hommikuti pigem mitte aga päevapeale hakkab kerima ja vahest õhtuti päris vastik ja jõuetu olla. Siis tahaks aind omaette olla ja isegi kellegiga rääkida ei taha/ei jaksa. Söömine aitab, aga lühiajaliselt.

Vöökoht on ka käest ära, nagu oleks paistes (bloated). Enne päevi viskas samamoodi paiste, aga siis päevadega ikka kadus ära. Nüüd on stabiilselt pundnud olla.

Süütenöörist rääkides, viskab sedagi vahepeal lühemaks, aga “hullem” vist möödas või on magneesiumist nii palju kasu olnud (võtan vahepeal lisaks, muide aitab ka kõhu korras hoida).

Sai nüüd pikk jutt.

Loodan, et siin varsti ikka aktiivsemaks läheb.

LyS

 

Mulle ämmakas ütles, et ennem pole mõtet niftyt teha, kui kuklavoldi uuringul käidud. Kui kuklavoldi uuringul on mingis kõrvalkalded, siis nifty riiklikus kavas tasuta.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundra, ei ole esimene laps 🙂

Jääme ootama kuidas sul käik läks.

Niptify osas nad jah ikka rõhuvad, et kui Oscaris annab riske või midagi jama siis saaks tasuta. Ise tahaks ju ikka teada (ja kui ka võimalus on), et kõik kõige paremas korras on.

Lys

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Mul täna ka esimene arstil käimine. Veits ärev on olla. Loodan, et kõik korras ja loodan VÄGA et seal on ainult 1 tegelane pesa punumas.

Nii palju siis sellest, et tunnused minimaalsed ja paha ei ole ja blaa blaa.. viimased päevad on mega paha olla. Nõrkus ja iiveldab ja pea käib ringi ja lihtsalt pask mis pask ????Kuskil 5 päeva järjest hommikuti pea valutas, esimene vesi ajas iiveldama, siis ei ole mingit isu, et äkki see aitab iivelduse vastu ja kohati mega väsimus ja aaah.. aga mõni päev on täitsa vinks-vonks, et jah.. aa ja nägu. Oh jeebus. See on külmaga nkn käest ära aga oh sa poiss..

 

Igatahes loodame, et täna läheb arstil hästi ja kõik on okou.

 

P-K

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arstilkäik oli kurvaks tegev. Beebi oli olemas ja süda ka lõi, aga nädal aega oodatust pisem + emakaela lähedal (peal?). Emakakael ise üsna lahti. Arst ütles, et seekord midagi head oodata pole, seega nüüd üritan end vaimselt ette valmistada katkemiseks/muudeks protsessideks mis juhtuda võivad… 🙁 Nädala pärast uuesti tagasi.

Seekord siis nii – arvan et liigun perekoolist veidikeseks eemale, aga teistele ootajatele kerget muretut raseduse nautimist!

Tundra

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arstilkäik oli kurvaks tegev. Beebi oli olemas ja süda ka lõi, aga nädal aega oodatust pisem + emakaela lähedal (peal?). Emakakael ise üsna lahti. Arst ütles, et seekord midagi head oodata pole, seega nüüd üritan end vaimselt ette valmistada katkemiseks/muudeks protsessideks mis juhtuda võivad… ???? Nädala pärast uuesti tagasi.

Seekord siis nii – arvan et liigun perekoolist veidikeseks eemale, aga teistele ootajatele kerget muretut raseduse nautimist!

Tundra

Oh issand 🙁 No miks ei võiks elus olla nii, et kui jäid rasedaks, siis on 100% kindel, et kõik on korras ja sünnitad terve lapse. Miks peab rasedana koguaeg muretsema võiks ju kõik 9 kuud stressivaba olla. Ole tugev Tundra!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga kurb uudis Tundra 🙁  ehmatav sellist asja lugeda, sest kõik ju muidu nagu oleks korras. Tugiõmblust nii varajases raseduses vist ei tehta ja kui emakakael juba lahti. Kurb…väga kurb.

P-K kuidas sul läks?

 

LyS

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul läks hästi ???? 1 tuksuv tegelane, vastas 6+3, äpi järgi 6+5, nii et kõik ok. Sain järgmise aja 27 sept. Siis juba uus uh ja muud testid asjad.

 

P-K

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundra mitu nädalat sul üldse on? Ära lase pead norgu ja mõtle positiivselt. Minul pole isegi keegi emakakaela kontrollinud, on vaid uh vaadatud 2 korda, kas ikka areneb korralikult (alates novembrist 3 katkemist olnud), märtsis sai proovid võetud. Tean vaid, et lootemuna ees oli 7+ nädalal 4 cm vabavedelik- arvatavasti hematoom. Ämmakas ütles, et kui peaks suuremaks minema ja veritsus tekkima pean kohe emosse minema, kuna võib loote kaasa tõmmata. Tänasega 10 nädalat täis, pole veritsust tekkinud, olen arvele võetud ja oscari vereproov ka antud.

Loodan südamest, et kõik sul hästi läheks 🙂

/T. /

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul peaks hetkel 7+3 olema muidu, aga ultrahelis oli näha et ta tunduvalt väiksem. Kui lisada need teised probleemid siia juurde, siis ämmaka arvamus oli et arvatavasti on peetumas ja tuleb ise välja. Mul ka eraldi emakakaela ei kontrollitud mu meelest. Ta uh käigus ütles, et seal on näha halb paiknemine jmt. Et noh, pole kiita. Eks ma nüüd lihtsalt ootangi, kas toimub midagi või mitte. Igal juhul järgmisel nädalal lähen uuesti tagasi kontrolli ning eks siis ole näha mida öeldakse.

Kui imekombel peaks loode edasi arenema, siis oleks 24/7 mure ja hirm, et võib ükskõik mis hetkel katkeda. Parem siis juba kaheksandal nädalal kui hiljem.

Tundra

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundra mitu nädalat sul üldse on? Ära lase pead norgu ja mõtle positiivselt. Minul pole isegi keegi emakakaela kontrollinud, on vaid uh vaadatud 2 korda, kas ikka areneb korralikult (alates novembrist 3 katkemist olnud), märtsis sai proovid võetud. Tean vaid, et lootemuna ees oli 7+ nädalal 4 cm vabavedelik- arvatavasti hematoom. Ämmakas ütles, et kui peaks suuremaks minema ja veritsus tekkima pean kohe emosse minema, kuna võib loote kaasa tõmmata. Tänasega 10 nädalat täis, pole veritsust tekkinud, olen arvele võetud ja oscari vereproov ka antud.

Loodan südamest, et kõik sul hästi läheks ????

/T. /

Mul avastati teise lapse ajal 14l nädala hematoom läbimõõduga 10cm.Poleks teadnudki, kui keset suurt poodi poleks lihtsalt verd lahmama hakkanud. Eelnevalt kaks nädalat varem käisin ju kuklavoldis ja siis oli kõik korras ja polnud mingit hematoomi. Kui lahmama hakkas, siis 3 päeva hoiti haiglas voodireziimil, isegi vetsu ei tohtinud minna. Õnneks lahmas haiglas olles tühjaks ja kõik läks hästi. Pärast pidin ka olema suht rahulikul reziimil. Nüüd pliks juba 9a 🙂

Seega, küll kõik läheb hästi 🙂 ära väga üle muretse 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas oscari vereproov peab olema antud hommikul tühja kõhuga või on lubatud enne süüa ja kui on kirjutatud et peab andna hiljemalt 4h enne uuringut siis võin minna sama hommik ntks kella 9 aeg kui uuring on kell 14:30?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas oscari vereproov peab olema antud hommikul tühja kõhuga või on lubatud enne süüa ja kui on kirjutatud et peab andna hiljemalt 4h enne uuringut siis võin minna sama hommik ntks kella 9 aeg kui uuring on kell 14:30?

võib süüa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas oscari vereproov peab olema antud hommikul tühja kõhuga või on lubatud enne süüa ja kui on kirjutatud et peab andna hiljemalt 4h enne uuringut siis võin minna sama hommik ntks kella 9 aeg kui uuring on kell 14:30?

võib süüa.

Trügin märtsi teemast vahele. Tundub, et see on sõltuvalt haiglast erinev. Tuleks ehk teha nii kui ütleb ämmaemand. Mina ei tohtinud süüa ja juua 12 tundi enne analüüse. Läksin kohe hommikul kell 8.00 proove viima, olin söönud viimati eelmine õhtu 12h varem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul oli esimeste vereproovidega, et pidi paastuma 12h. Aga Oscari vereproovi koha pealt ei öelnud küll ämmaemand midagi. Lähen järgmine nädal andma. Oscari test 21sel. 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleneb kas mõõdetakse ka  glükoosi  või ei. Minul on alati kõik proovid koos võetud. Oscar, glükoos ja ülejäänud mida nad jälgivad. Selle on arst määranud, kas ainult Oscari jaoks veri või ka muud andmed verest.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

jah, kui teed ainult oscari vereanalüüse siis võib süüa, kui teed GTT-d siis ei või ja tavaliselt antakse neid koos.

Soisi juurde ntks ma läksin ainult oscariks andma ja seal võis süüa/juua.

0
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Uuriks ka kui vanad olete? Ja kas esimene laps?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

N33, esimene laps, hetkel 9+2, tunnuseid väga ei ole, naudin kerget rasedust. Natuke paneb muretsema küll, et vähe nn raseduse tunnuseid, aga ega kõigil ei peagi olema.

Täna Panorama testile, lihtsalt oma kindluseks teen, et võimalikult vara kõik “paha” välja tuleks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uuriks ka kui vanad olete? Ja kas esimene laps?

Mina ka 33 ja esimese lapse ootel. Hetkel siis nädalaid 11+2 täis tiksunud ja järgmine kolmapäev oscari aeg. Ootan põnevusega. Mul ka siiani suhteliselt valutult kulgenud, tahaks väga kinnitust et kõik korras on.

Pix

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uuriks ka kui vanad olete? Ja kas esimene laps?

32 ja neljas tulekul 🙂

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 182 )


Esileht Lapse ootamine Aprill 2023 on sündimas beebi!