Esileht Lapse ootamine Aprill 2023 on sündimas beebi!

Näitan 8 postitust - vahemik 121 kuni 128 (kokku 128 )

Teema: Aprill 2023 on sündimas beebi!

Postitas:
Kägu

24 ja esimene väga oodatud pisike🥰

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina olen 22 ning tegu on esimese lapsega. Käisin 22. august rasedust tuvastamas ning tundus kõik hästi. 8. september võeti arvele ning võeti proovid. Nädalavahetusel aga märkasin midagi veidrat tualetis käies ning tormasin emosse, et kõik ikka hästi oleks. Õnneks arstid olid väga toredad ning ütlesid et sisemise uh järgi on juba 10ndl täis.

Hirm on kogu teemaga väga-väga suur. Esimene rasedus ning alguses oli väga raske selle mõttega harjuda. Ega eriti ju ei tea ka midagi – uudistan siin foorumis juba pikalt, aga kõik need testid ja asjad on väga võõrad minu jaoks. Kahjuks ei oska veel ämmaka käest ka midagi küsida. Alati olen niigi kogu infost nii segaduses.

/M.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

32 ja teine.

Algus läks raskelt iiveldamine ja oksendamise saatel. Järgmine nädal juba oscar.

Tundra, kuidas sinuga lood?

/T.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas keegi on juba fb grupiga ka liitunud?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tunda, tunnen ka mure kuidas sul olukord?

LyS

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina 28 ja tulemas teine. Esimene on 4 ja ütleme et kogu see rasedus ja beebiaeg on veits hägune 😀

Hetkel siis äpp näitab ka 8 nädalat, aga esimeses uh’s mõõdeti 2 päeva väiksema, nii et siis on 7+5? 😀

Selline küsimus ka, et millal kavatsete tööandjale öelda? Ma alustasin just uues kohas. Oleks tahtnud juba vestlusel aus olla aga noh… siin võib ju tegelt veel kõike juhtuda.

P-K

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina 28 ja tulemas teine. Esimene on 4 ja ütleme et kogu see rasedus ja beebiaeg on veits hägune 😀

Hetkel siis äpp näitab ka 8 nädalat, aga esimeses uh’s mõõdeti 2 päeva väiksema, nii et siis on 7+5? 😀

Selline küsimus ka, et millal kavatsete tööandjale öelda? Ma alustasin just uues kohas. Oleks tahtnud juba vestlusel aus olla aga noh… siin võib ju tegelt veel kõike juhtuda.

P-K

Mina pidin teada andma juba 6nädalal, hetkel 10+3, alates 5+4 igapäevased oksendamised ja õhtuni välja ja kahjuks ei saa üldse tänu sellele tööd teha.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul oscar testil käidud, riskid olid madalad. Kõhuelanik ei liigutanud kordagi 😀 vähemalt ei näinud ma, et oleks siputan, käed olid silme ees vaid 😀

/T.

0
0
Please wait...

Näitan 8 postitust - vahemik 121 kuni 128 (kokku 128 )

Esileht Lapse ootamine Aprill 2023 on sündimas beebi!