Esileht Lapse ootamine Aprill 2023 on sündimas beebi!

Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 182 )

Teema: Aprill 2023 on sündimas beebi!

Postitas:
Kägu

Tere

Sooviksin ka facebooki grupiga liituda. Kogu pere on nüüd uudisest teadlik ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elite kliinikul on leping Haigekassaga ju.

On sul aprilli või mai kuus sündiv laps? Et mõlema grupiga liituda tahad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere

Sooviksin ka facebooki grupiga liituda. Kogu pere on nüüd uudisest teadlik ????

Vaatasin et küsid mõlemas grupis linki..on sul siis aprilli või mai kuus sündiv beebi? Milleks kahe grupiga liituda?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ka ikka alles.

Kuidagi tõesti väga passiivne aprillikate grupp sattunud. Ma ei tea kas facebookis on neid Aprillikaid kuskil veel, aga olemasolevas on ka üsnagi vaikne see olukord. Reklaami pigem rohkem kui jutuvadinat.

Endast vahepeal. Jooksmas 25+. Olin vahepeal gripis, tegelikult olen haiguslehel siiani, taastumine on aega võtnud. Köha ei taha siiani ära minna.
Uuel aastal veel natuke tööl käia, siis plaaniline puhkus ja edasi emapuhkus.

Suurem oma beebiasju on juba varutud, mõned ostud plaanis teha kui puhkama jään. Viimasele hetkele ei plaani midagi jätta 🙂

 

LyS

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere

TA on 27.04.2023 väga suure tõenäosusega võib tulla ka mai beebi. Eelmise lapsega olin samuti nii juulikates, kui augusti beebides, sest TA oli 25.07.

Minul 23 nädalat täis ja tegelikult koju jään juba jaanuari alguses.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!
Head uut aastat! On mida oodata 😀

Vaatasin, et algne TA on mul 28 aprill. Aga UH järgi on 22.04. Muidugi võib ka ikkagi üle kanda ja hoopis mais sündida. Kuigi mul miski tunne, et täitsa aprillis sündiv laps on 😀 Eks näis. Ehk siiis.. nädalate osas olen ma ise veits segaduses, et mille järgi ma arvestama pean, kas algse TA või UH järgi. Sest kui algse järgi on mul hetkel 23+5 ja kui UH järgi siis 24+3.

Mina rohkem asju varunud ei ole kui turvahäll. Pigem hakkan siin veebruar/märts rohkem pead vaevama. Plaan on ka märtsist koju jääda. Kuna olen graafikuga tööl, siis ma juba vaikselt loen päevi, mitu veel käia on, enne kui koju saab jääda 😀 Tänase üle elan, siis veel 30 jäänud 😀

Asjade ostmisega, siis võib mingeid liste vms ka jagada äkki? Et kes nt varem pole sünnitanud, siis saab ka mingit aimu? Või vb ei märka ise mingitele asjadele tähelepanu pöörata. Pluss sünnituseks ka, kes mis ENDALE varub või mõtleb kaasa võtta 😀

Samuti avastasime, et… Mina olen koer, poiss sündis oli kollase koera aasta. Mees on jänes ja nüüd uus präänik on meil ka jänku tulemas 😀

Igatahes.. Mulle kohaselt ikka mingi pikem tekst.
aa.. Ja fb osas ka. Suht vähe on jah juttu. Ma oletan et seal messengeris on siis põhi jutustamine äkki? Ma endiselt seal ei ole, kuna mul ei ole aega, et seal jälgida 😀

P-K

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Head uut aastat! On mida oodata ????

Vaatasin, et algne TA on mul 28 aprill. Aga UH järgi on 22.04. Muidugi võib ka ikkagi üle kanda ja hoopis mais sündida. Kuigi mul miski tunne, et täitsa aprillis sündiv laps on ???? Eks näis. Ehk siiis.. nädalate osas olen ma ise veits segaduses, et mille järgi ma arvestama pean, kas algse TA või UH järgi. Sest kui algse järgi on mul hetkel 23+5 ja kui UH järgi siis 24+3.

Mina rohkem asju varunud ei ole kui turvahäll. Pigem hakkan siin veebruar/märts rohkem pead vaevama. Plaan on ka märtsist koju jääda. Kuna olen graafikuga tööl, siis ma juba vaikselt loen päevi, mitu veel käia on, enne kui koju saab jääda ???? Tänase üle elan, siis veel 30 jäänud ????

Asjade ostmisega, siis võib mingeid liste vms ka jagada äkki? Et kes nt varem pole sünnitanud, siis saab ka mingit aimu? Või vb ei märka ise mingitele asjadele tähelepanu pöörata. Pluss sünnituseks ka, kes mis ENDALE varub või mõtleb kaasa võtta ????

Samuti avastasime, et… Mina olen koer, poiss sündis oli kollase koera aasta. Mees on jänes ja nüüd uus präänik on meil ka jänku tulemas ????

Igatahes.. Mulle kohaselt ikka mingi pikem tekst.

aa.. Ja fb osas ka. Suht vähe on jah juttu. Ma oletan et seal messengeris on siis põhi jutustamine äkki? Ma endiselt seal ei ole, kuna mul ei ole aega, et seal jälgida ????

P-K

Sa võid ju tavalise puhkuse ka enne rasedus/sünnituspuhkust välja võtta, saad varem puhkama 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

P-K, ma ei ole ka selle messengeriga liitunud, sest ilmselt nagunii ei ole aega jälgida.

Mul ka mees jänese aastal sündinud 🙂 ja beebs saab mehe nimetähe algusega omale nime ka. Tegelt on see täiesti juhuslik. Teistel pereliikmetel meil ei kattu midagi.

 

Mina ka see, kes loeb mitu tööpäeva lõpuni veel jäänud. Olen ka graafikuga tööl. 6 tööpäeva veel.

Beebiasjadest sain hea nimekirja 4kids oma brozüürilt. Muidugi kõike ei ole sealt vaja, aga eks vajadused olegi erinevad. Seal neid asju pigem rohkem. Ja kui esimene laps, siis olegi rohkem vaja kui neil kel suurem õde/vend ees olemas ja midagi veel alles.

Sünnituskotti pistan ilmselt minimaalselt asju. Igakord olen suutnud ülepakkida ja igakord aina väiksema varustusega läinud. Plaan on hea, iseasi mis see mõistus raseduse lõpus kokku genereerib ????

Tuli kah joru nüüd.

LyS

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindlasti panen kotti snäkke kaasa! Kui ikka vastu ööd või varahommikul sünnitanud, on meganälg olnud ja haiglas toitlustamine on alles hommikul.

LyS

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ei ole puhkust mida võtta. Sain tööle suht siis kui rasedusest teada sain, nii et mul ei ole veel ettenähtud puhkust. Pluss kuna oleme kahekesti ainult, siis ei hakkaks viimasel hetkel käru ka keerama, et ma nüüd puhkusele. Niigi siin on asjad nii nagu nad on.. 😀

Ma eelmine kord tellisin mingi sünnituspaki asja endale, seal olid mingid sidemed ja rinnapadjad ja mingid asjad veel. Mõte, et kas peaks selleks korraks ka miskit sarnast tellima. Siis ei pea ise üle mõtlema et kas kõik seee vajalik on olemas.
Mul eelmine sünnitus oli kell 9 hommikul, nii et me saime haiglast süüa. Ma ei mäleta, kas meil üldse oligi mingit snäkki kaasas. Mees hiljem käis kodus kütmas, siis tõi küll mingeid snäkke ja asju. Ei tea üldse kuidas nüüd selle haiglas viibimisegagi oleks, nii et jah snäkid peaks vist must have asjad olema kotis 😀
Mis ma kindlasti seekord tahan on see.. rinnapiimakoguja. Et kui imetad, siis paned selle teisele rinnale, et miskit head kraami raisku ei läheks. Ja need hõbedast nibukaitsmed äkki, et kuidagi leevendada alguses.
Aga üldjuhul ma pakkisin suht minimaalselt. Beebile mõned riided, endale midagi vahetuseks, rätik, laadija ja siis hügieeni asju. 😀

Tore, et teil juba mingi nime plaan on. Me oleme täiesti teadmatuses hetkel. Poisiga me saime ka lõpuks kaks nädalat peale sünnitust alles nimega selgusele 😀 Meil olid tõsised läbirääkimised ja vaidlused, et mis siis ikka tuleb. Ühele ei sobinud üks ja teisele teine ja õhh hull protsess 😀

P-K

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Kas teile on juba see sotsametist see ankeet ka tulnud, st kiri et peab täitma? Mul on sinna veel aega, see peaks äkki veebruari alguses kunagi tulema. Agaa.. Kui selle ära täidab, siis kas peab veel ülemusel eraldi avalduse vms saatma või sealt läheb automaatselt mingi teade? Kuidas sellega on? 😀

P-K

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Kas teile on juba see sotsametist see ankeet ka tulnud, st kiri et peab täitma? Mul on sinna veel aega, see peaks äkki veebruari alguses kunagi tulema. Agaa.. Kui selle ära täidab, siis kas peab veel ülemusel eraldi avalduse vms saatma või sealt läheb automaatselt mingi teade? Kuidas sellega on? ????

P-K

Kaevasin nii palju siis välja, et ei pea. Sealt läheb ikkagi automaatselt teavitus tööandjale, kes siis kinnitab või keeldub ja sealt vastavalt siis läheb asi edasi. 😀
Viimane kord, kui rase olin, siis ma pidin ise avalduse saatma, siit ka kogu see segadus et mis ma nüüüd siis tegema pean või ei pea 😀

P-K

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle saabus mõned päevad tagasi SKA toetuse pakkumine. Sinna saab jaa tööandja meili sisestada ja nemad ise teavitavad tööandjat. Minu jaoks samuti täiesti uus teema. Eelmise lapsega oli vaja ämmaemandalt paberit ja siis tööandjale avaldus kirjutada jne 😀

/T./

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis leidsin ikka tõese info. Väga hää 😀

Kuidas teil unega lood on? Mul on see ikka vääääga kesiseks jäänud. Kell käel ütleb pidevalt, et sügavat und on 0 ja samas neid öiseid ärkamisi on kaa juba viimased kuu vist. Kaks ärkamist on kindlati. Üks on kell 2 ja teine on kell 4 hommikul 😀 Üks armastab hirmsasti öösel mu põit kallistada ja see on ka üks põhjus miks uni läheb. Aga see tavaliselt kella 2se ärkamise põhjuseks. Kell 4 on lihtsalt uni läinud. Siputan ja vahetan asendeid ja lõpuks jään ikka magama õnneks.

Ja vaikselt hakkab see pesapunumise tuhin peale tulema. Meil on vaja siin paar suuremat asja osta, et saaks korralikult prääniku tulekuks valmistuda.

Käisin möödunud nädalal ÄE juures ka. Kaalu juures 1,9kg. Minu suureks üllatuseks. Arvasin, et see nr on suurem. Aga positiivne 😀 Tüütu on see, et nüüd peab enne igat visiiti proovi viima. Aa ja ämmakas küsis, et kas me juba kuskil perekooli loengus või kuskil ka käime. Ausalt ma isegi ei mõelnud, et peaks see kord minema. Aga vaatab kuidas hiljem tunne on, kas tekib selline hirm ja vajame mingit suuremat valmistust loengu näol või ei. Kuidas teil? Olete kuskil loengutel käinud? Plaanite minna?
Aaa ja kelle on varasemalt juba ka lapsi, siis kuidas te plaanite suuremaga teha, esiteks, kas plaan on nt lasteaiast koju jätta? Aprill on selline nohu/külmetuste aeg veel, et kas viia lastekasse edasi, et saaks pisikuid koju tuua või jätta pigem koju? Samuti, kui haiglast tulek, siis kas nö uus kodanik viib suuremale mingi kingituse? Või see sõltub nt vanusevahest, et kui on väiksem vanusevahe, et siis kodus olev lepiks kergemini? Ma ei oska selle kohapealt mingit seisukohta võtta 😀

Ja jeesus maria, ma oskan neid romaane kirjutada siia ikka 😀

P-K, teie romaani meister 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hehe, peab ikka tihedamini lugemas käima.

Ma selle rasedus-sünnituspuhkusega jamasin veits. Ämmaka visiit oli u nädal varem, siis mainisin, et dekreeti järgmine nädal, siis rohkem ei rääkinud sellest. Tööandjat teavitasin ka sellest u 2k ette. Niiet mõtlesin, et sellega korras. Siis kui aeg käes ja juba 2p kodus olin, hakkasin mõtlema, kas ikka ok. Guugeldasin, siis leidsin info, et ämmakas v perearst peab ikka lehe kirjutama. Pekki küll. Helistasin perearstile, kuna teda lihtsam kätte saada. Ta siis ütles, et ikka ämmakas, et tema juures arvel. Ok, telefoni teel kuidagi kätte ei saanud, järgmine päev siis läksin kohale. Siis seletas, et sotslehelt peab ise tegema. Küsis, et kas emaili ei saanud. Jäin vastuse võlgu.

Tegin siis ära. Õnneks sai tagantjärgi ilusti teha. Mailboxis surfates leidsin selle kirja, aga see saabus suht vahetult peale peretoeguste laekumist ja pealkirjaga, et sul on õigus tekkinud peretoetusele. Olin 100% kindel,et see on seoses selle uue peretoetusega seoses ????????Seega ei süvenenud.

Lasteaialast ma hetkeseisuga ei plaani küll haiguste hirmus koju jätta. Pigem on seal tal just põnevam, kui kodus hakata tähelepanu eest võitlema. Stress kõigile ????

 

TA 1.04

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oi, keegi on käinud siin veel 😀

Sõbranna soovitas ise küsida, et mis laps tahab, et kas kodus meiega olla või lasteaias. Eks siis selgub kui aeg seal maal on. Oleneb ka kuidas sünnitus läheb, et kas oleks üldse jaksu kohe kahe lapsega või..

See SKA lehel peaks mulle ehk nüüd järgmise kahe nädalaga tulema siis see avalduse võimalus. Eks siis peab seal käima kaemas, kui on oht et mail jääb märkamata 😀 Õnneks mul nkn räägitud, et ma märtsist jään koju. Et kui tulebki hiljem, siis ei juhtu ka midagi.
Muidugi veider on see,et mulle pole veel asendajat hakatud otsima. See protsess just ka väga kiire ei ole, aga  noh pole minu probleem. Samas on töökaaslasest kahju, et kui ma veel siin olen, siis oleks kogu see õpetamis jne protsess talle ka kergem.

P-K

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil käib väike pesapunumine juba.
Otsisin eelmisest rasedusest ja beebi ajast kastid välja ja sorteerisin läbi. Sünnituseks on mul mingid võrkpüksid ja mingid sidemed isegi alles. Mis on super, see tähendab, et ei pea mingit uut suurt pakki ostma.
Samuti sain ülevaate, mis saab eelmisest korrast riietest kasutada ja mis pigem ei. Et kui ikkagi tüdruk tuleb, siis väga poisilikud asjad saab kellegile edasi anda. Ja teab, mis siis uusi vaja tellida on.

Aga kuna nüüd on ülevaade asjadest olemas, siis saab vaikselt hakata ka oma haiglakotti pakkima. Kohe varsti 30 nädalat täis ja ütleme, et aeg on juba pakkimisega pead vaevata 😀 Arvan, et ei hakka seda sünnituspakki ikka tellima, saab ehk nendega hakkama mis kodus olemas. Nipet-näpet nkn vaja juurde osta. Salvid ja kogujad ja geelid jne. Beebile peaks kojutoomiseks asjad olemas olema. Soojakott, kombekas, haiglast tulemiseks riided/PJ, müts.  Igatahes väga põnev hihi.

Järgmine romaan maha peetud. Ikka P-K 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina vist olen tõesti “aega on” inimene. Mul peaks vist 30+6 olema (peast ei tea, piilusin äpist :D). Haiglakotile pole isegi veel mõelnud.. Ostnud olen 2 paari pükse ja paar body- roosad.. arstid ju ütlesid, et tulemas tüdruk kuigi ma hästi siiani ei usu veel. Ultraheli veebruari lõpus, eks siis ole näha.

Turvahälli läheks nagu ka vaja. Peaks hakkama vist asjadega tegelema. Samas käin alles tööl ja ei ole veel seda tunnet, et kohe varsti pean koju jääma, kuu veel aega 😀

Enesetunne on ka enam-vähem. Õnneks seekord kilosid väga pole väga kolinal juurde tulnud. hetkel olen vist juurde võtnud algkaalust napp 3 kg, samas söön korralikult. Eelmise rasedusega olin see aeg juba kodus ja siis hakkas kaal kolinal tulema.. Hea oli ju diivanil rullida end. Eks seekord ole näha mis viimane kuu toimub 😀

/T./

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina vist olen tõesti “aega on” inimene. Mul peaks vist 30+6 olema (peast ei tea, piilusin äpist :D). Haiglakotile pole isegi veel mõelnud.. Ostnud olen 2 paari pükse ja paar body- roosad.. arstid ju ütlesid, et tulemas tüdruk kuigi ma hästi siiani ei usu veel. Ultraheli veebruari lõpus, eks siis ole näha.

Turvahälli läheks nagu ka vaja. Peaks hakkama vist asjadega tegelema. Samas käin alles tööl ja ei ole veel seda tunnet, et kohe varsti pean koju jääma, kuu veel aega ????

Enesetunne on ka enam-vähem. Õnneks seekord kilosid väga pole väga kolinal juurde tulnud. hetkel olen vist juurde võtnud algkaalust napp 3 kg, samas söön korralikult. Eelmise rasedusega olin see aeg juba kodus ja siis hakkas kaal kolinal tulema.. Hea oli ju diivanil rullida end. Eks seekord ole näha mis viimane kuu toimub ????

/T./

Miks sa ei usu, et tüdruk sünnib? ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega ma pean ka äpist üle kontrollima palju mul on. Iga kord kui keegi küsib, siis ma mingi eeee.. oota ma vaatan 😀 Eelmine kord vist oli parem ülevaade sellele

Kusjuures ma ise ka enne ei usu, kui päriselt mingis järgmises ultrahelis kinnitatakse, et on tüdruk. Eelmise rasedusega ämmakas ütles, et kui ultrahelis on öeldud, et on poiss siis on poiss, see enam ei muutu. Aga tüdrukuga on, et sealt võib veel areneda miskit 😀
Samas ultraheli arst oli päris veendunud, et tüdruk.
Mul on ämmakas paari nädala pärast, ehk siis peaks ka mingi ultraheli aja panema? Oleks kena 😀 Eelmine rasedus ei olnud ämmakal omal seda ultraheli masinat kabinetis, nii et saigi ainult nendes kohustuslikes suurtes käidud, aga nüüd on ämmakal omal masin kabinetis, nii et on ise ka teinud ja näidanud, mis on tore. Aa ja millagi peaks see KTG asi ka olema? Üldse ei mäleta enam..

Aga see nimekiri asjadest mida vaja oleks, see aina kasvab 😀 isofix alus, vanker, bb tool, tegelusmatt, jeebus vooooodii jne.

P-K

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega ma pean ka äpist üle kontrollima palju mul on. Iga kord kui keegi küsib, siis ma mingi eeee.. oota ma vaatan ???? Eelmine kord vist oli parem ülevaade sellele

Kusjuures ma ise ka enne ei usu, kui päriselt mingis järgmises ultrahelis kinnitatakse, et on tüdruk. Eelmise rasedusega ämmakas ütles, et kui ultrahelis on öeldud, et on poiss siis on poiss, see enam ei muutu. Aga tüdrukuga on, et sealt võib veel areneda miskit ????

Samas ultraheli arst oli päris veendunud, et tüdruk.

Mul on ämmakas paari nädala pärast, ehk siis peaks ka mingi ultraheli aja panema? Oleks kena ???? Eelmine rasedus ei olnud ämmakal omal seda ultraheli masinat kabinetis, nii et saigi ainult nendes kohustuslikes suurtes käidud, aga nüüd on ämmakal omal masin kabinetis, nii et on ise ka teinud ja näidanud, mis on tore. Aa ja millagi peaks see KTG asi ka olema? Üldse ei mäleta enam..

Aga see nimekiri asjadest mida vaja oleks, see aina kasvab ???? isofix alus, vanker, bb tool, tegelusmatt, jeebus vooooodii jne.

P-K

No selles mõttes kui juba LA-s on öeldud, et tüdruk sünnib, siis ikka sünnib ka. Selleks ajaks on kõik asjad küljes juba poisil ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul eelmine laps oli ka alguses tüdruk, tuli aga poiss (viimastes ultrahelides juba räägiti poisist. Esimese rasedusega tehti neid palju, sest laps keerutas kõhus ja ei võtnud kindlat asendist sisse, sain lõpuks ka välisepööramise, millega saadi tuharseisust peaseisu) 😀 Sinnamaani kuni oma silmaga ei ole näinud, siis ei usu 😀

Ma ei mäleta üldse, et mul oleks eelmise rasedusega KTG tehtud. Tehti vaid siis kui käisin pööramisel ja manustati emakat lõdvestavat tilka, et pööramist sooritada. Järgmine kord tehti juba sünnituse ajal aga siis sain ka ämmakaga kokkuleppele, et mind voodisse pikali ei pandud vaid kuulas mingi aja kõhupealt lihtsalt südametööd (rihmasid ka ümber ei topitud). Presside ajaks vaid läksin voodisse, ülejäänud aja tatsasin ringi, sest nii ainult kannatas olla.

Mul eelmisest lapsed vanker ja voodi alles 😀 Võibolla sellepärast võtangi nii rahulikult, et enamus asjad alles 😀 Kui hälli saaks, siis saaks lapse koju ka toodud:D Samas võiks kõrvale otsida mingi kergema käru, et lihtsam oleks turvahälliga ringi seigelda. Eelmisest lapsest korralik emmaljunga tank ja seda raami suht jama koguaeg autosse tõsta ja maha 😀

BB toolist olen mõelnud, et see võiks olla. Aga samas sinna kohe tutikat beebit ju ei topiks? Eelmine laps sai omale mingi kõikuva tulede-viledega tooli kuskil 2 kuu vanuselt. Selle sai täislamavasse panna ja tegi oma uinakuid seal.

/T./

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on ka vanker olemas eelmisest korrast, aga see on meil just linnas käimiseks. Me selle ajajooksul kolinud, kui esimene väike oli. Nii et see jääb meil siinse olustikuga vähe jänni. Otsime ka nelja fiks ratta ja hea vedrustusega truud sõiduvahendit. Ja kolimisega sai võrekas ka eest ära viidud, nii et ma nüüd olen ikkagi uue otsingul. Üks on silma jäänud, kust saab veel mõlemalt poolt ääred ära võtta, et saab veel voodina edasi kasutada.
Ma sain hälli mustal reedel tellitud 😀 Arvestasin, et see vb viimane aeg kus hea hinnaga võib saada. Kui peaks miskit juhtuma, beebi varem tulema, siis saab vähemalt koju toodud. Eile avastasin, et eelmisest korrast on soojakott ka veel alles, et  väga hästi 😀 beebi saab koju toodud küll.
Ja BB tool, meil oli eelmisel korral mingi räme kökats ja mitte BB üldse, nii et me viskasime selle ära, et nüüd tahaks kindlasti seda sest ma tean et see hea kvaliteediga ja vastupidav. Aga kasutust sai see kökats küll. Küll mitte nüüd vastsündinu ajal, aga mingi paari kuuselt vist juba sai pandud sinna ja kui lisatoitu vms sai anda, siis ma tean et istus seal ja sõi mingeid neid pulki vms.
Ja uinakuid me kas käisime vankriga tegemas, magas oma beebipesas või oma voodis. Jalutamas käisime siis meil olid sellised 3h uinakud seal. Hea trenn mulle. Sain ilusti algkaalu ja veel allapoolegi. Aga vahepeal oli ilge puuk, nii et vankris ei kannatanud üldse olla ja tahtis ainult sülle, nii et ma pidin ta endale külge siduma. Samas mulle mugav hands free süsteem 😀 Nii et mul on mingi lina alles, pluss kandekott.

Ja KTG osas, ma tean et ma käisin lõpupoole seal istumas sellega.. Aga ma üldse ei mäleta, kui viimasel vindil ma rase olin selleks hetkeks. Miski 35-36 nädalat äkki? Või rohkem? Ja sünnitama kui läksin, siis ka alguses läksime natuke vara kohale, pandi sinna KTG alla ja siis saadeti koju. Ja kui uuesti haiglasse tulime, siis ma olingi seal KTG all terve sünnituse 😀 Aga seekord tahaks ka rohkem liikuvam olla, kui seal voodis valutada. Pluss tahaks seda kammi süsteemi katsetada. Samas meil kodust pikema maa haiglasse, et ehk ma seal teepeal saan selle ära proovida 😀

P-K

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on ka vanker olemas eelmisest korrast, aga see on meil just linnas käimiseks. Me selle ajajooksul kolinud, kui esimene väike oli. Nii et see jääb meil siinse olustikuga vähe jänni. Otsime ka nelja fiks ratta ja hea vedrustusega truud sõiduvahendit. Ja kolimisega sai võrekas ka eest ära viidud, nii et ma nüüd olen ikkagi uue otsingul. Üks on silma jäänud, kust saab veel mõlemalt poolt ääred ära võtta, et saab veel voodina edasi kasutada.

Ma sain hälli mustal reedel tellitud ???? Arvestasin, et see vb viimane aeg kus hea hinnaga võib saada. Kui peaks miskit juhtuma, beebi varem tulema, siis saab vähemalt koju toodud. Eile avastasin, et eelmisest korrast on soojakott ka veel alles, et väga hästi ???? beebi saab koju toodud küll.

Ja BB tool, meil oli eelmisel korral mingi räme kökats ja mitte BB üldse, nii et me viskasime selle ära, et nüüd tahaks kindlasti seda sest ma tean et see hea kvaliteediga ja vastupidav. Aga kasutust sai see kökats küll. Küll mitte nüüd vastsündinu ajal, aga mingi paari kuuselt vist juba sai pandud sinna ja kui lisatoitu vms sai anda, siis ma tean et istus seal ja sõi mingeid neid pulki vms.

Ja uinakuid me kas käisime vankriga tegemas, magas oma beebipesas või oma voodis. Jalutamas käisime siis meil olid sellised 3h uinakud seal. Hea trenn mulle. Sain ilusti algkaalu ja veel allapoolegi. Aga vahepeal oli ilge puuk, nii et vankris ei kannatanud üldse olla ja tahtis ainult sülle, nii et ma pidin ta endale külge siduma. Samas mulle mugav hands free süsteem ???? Nii et mul on mingi lina alles, pluss kandekott.

Ja KTG osas, ma tean et ma käisin lõpupoole seal istumas sellega.. Aga ma üldse ei mäleta, kui viimasel vindil ma rase olin selleks hetkeks. Miski 35-36 nädalat äkki? Või rohkem? Ja sünnitama kui läksin, siis ka alguses läksime natuke vara kohale, pandi sinna KTG alla ja siis saadeti koju. Ja kui uuesti haiglasse tulime, siis ma olingi seal KTG all terve sünnituse ???? Aga seekord tahaks ka rohkem liikuvam olla, kui seal voodis valutada. Pluss tahaks seda kammi süsteemi katsetada. Samas meil kodust pikema maa haiglasse, et ehk ma seal teepeal saan selle ära proovida ????

P-K

Kammi süsteem? ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on ka vanker olemas eelmisest korrast, aga see on meil just linnas käimiseks. Me selle ajajooksul kolinud, kui esimene väike oli. Nii et see jääb meil siinse olustikuga vähe jänni. Otsime ka nelja fiks ratta ja hea vedrustusega truud sõiduvahendit. Ja kolimisega sai võrekas ka eest ära viidud, nii et ma nüüd olen ikkagi uue otsingul. Üks on silma jäänud, kust saab veel mõlemalt poolt ääred ära võtta, et saab veel voodina edasi kasutada.

Ma sain hälli mustal reedel tellitud ???? Arvestasin, et see vb viimane aeg kus hea hinnaga võib saada. Kui peaks miskit juhtuma, beebi varem tulema, siis saab vähemalt koju toodud. Eile avastasin, et eelmisest korrast on soojakott ka veel alles, et väga hästi ???? beebi saab koju toodud küll.

Ja BB tool, meil oli eelmisel korral mingi räme kökats ja mitte BB üldse, nii et me viskasime selle ära, et nüüd tahaks kindlasti seda sest ma tean et see hea kvaliteediga ja vastupidav. Aga kasutust sai see kökats küll. Küll mitte nüüd vastsündinu ajal, aga mingi paari kuuselt vist juba sai pandud sinna ja kui lisatoitu vms sai anda, siis ma tean et istus seal ja sõi mingeid neid pulki vms.

Ja uinakuid me kas käisime vankriga tegemas, magas oma beebipesas või oma voodis. Jalutamas käisime siis meil olid sellised 3h uinakud seal. Hea trenn mulle. Sain ilusti algkaalu ja veel allapoolegi. Aga vahepeal oli ilge puuk, nii et vankris ei kannatanud üldse olla ja tahtis ainult sülle, nii et ma pidin ta endale külge siduma. Samas mulle mugav hands free süsteem ???? Nii et mul on mingi lina alles, pluss kandekott.

Ja KTG osas, ma tean et ma käisin lõpupoole seal istumas sellega.. Aga ma üldse ei mäleta, kui viimasel vindil ma rase olin selleks hetkeks. Miski 35-36 nädalat äkki? Või rohkem? Ja sünnitama kui läksin, siis ka alguses läksime natuke vara kohale, pandi sinna KTG alla ja siis saadeti koju. Ja kui uuesti haiglasse tulime, siis ma olingi seal KTG all terve sünnituse ???? Aga seekord tahaks ka rohkem liikuvam olla, kui seal voodis valutada. Pluss tahaks seda kammi süsteemi katsetada. Samas meil kodust pikema maa haiglasse, et ehk ma seal teepeal saan selle ära proovida ????

P-K

Kammi süsteem? ????

Jaaa.. Võtad mingid tihedama piilised? kammid , üks ühte pihku ja teine teise. Ja kui tuhu tuleb, siis pigistad neid kamme pihus. See saadab ajule signaali, et on vaja tegeleda muude punktidega kui tuhu 😀
There are several pressure points you can use for relief during labour but perhaps the easiest way would be to hold a comb that hits those points for you. The teeth of the comb are held to the base of the fingers which helps to relieve pain. It also plays a part in the pain gate theory where it distracts the brain into focusing away from contractions and towards the sensation in the hand.’
Comb for labor vms otsinguga tuleb erinevaid vastuseid ja pilte 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi siin rasestus ka IVF-ga? Kas kasutasite Lubioni ja Utrogestani? Millal ja kuidas nendega lõpetasite?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Wohoo sain ka eile lõpuks selle sots ameti lehelt avaldust täita. Kui ülemus asja ära kinnitab, siis on mul ainult 11 päeva veel tööl käia 😀

Mees muigas kui ma talle rääkisin, et tahaks juba koju jääda. Aga kui ma seletasin, et mul on lihtsalt füüsilisest ebamugav seal olla, et esiteks suht magamata, sest öösel peab mitu korda vetsus käima ja siis üks hakkab peale seda põtkima ja siis on raske uuesti uinuda. Siis keegi koguaeg surub kopsule, nii et koguaeg hingetu olla. Või surub põiele või lihtsalt on ennast väga ebamugavasse asendisse pööranud. Siis kisub kõht pidevalt toonusesse. Vaagnapõhjalihased annavad tunda jaaa niiii edasiiii.. Muidu on rasedus kergelt kulgenud, ei ole mingeid paistetusi/turseid või muid hädasid, aga lihtsalt ebamugav on olla. 😀

Aga varsti-varsti. Saab koju ja saab korralikult pesa punuma hakata.. Selline ootusärevus tekib juba vaikselt sisse 😀 Kuigi on ikkagi kerge hirm, et kuidas kahe lapsega hakkama saab. Ja naljakas, et hirm on pigem selles, mitte nt sünnituse ees.

Igatahes 28+6 rase P-K.

PS. Selline tunne, et teeks väiksema fb grupi ka ikkagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võiks küll teha, mulle need suured grupid ei meeldi. Mul peaks täna 32+1 olema (spikerdasin äpist). Viimase nädalaga on olemine kuidagi järsku raskeks läinud 😀 Tööl käin veel paar päeva vähem kui kuu.. Aga ma ei taha üldse kohe kuidagi koduseks jääda:D

/T./

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hmm, kas grupiga on mõtekam et teen ära ja viskan lingi siia, või teen täitsa kinnise ja teen oma kasutajaga kommentaari, et saaks mulle kirjutada, kus ma siis saan sõbraks lisada ja gruppi lisada?

Ma ei kujuta ette kui palju siin üldse lugemas käib ja kui palju meid kokku tuleks. Ma suurde gruppi nagu ka jagama ei taha minna. Või hoopis teeb, et kinnine aga otsinguga leitav ja siis võtab teatud hulga vastu ja siis kõik lukku?

P-K

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tead, tee äkki mingi x-email, kuhu saab kirjutada ja sealt saad juba päris inimesed kuskile kinnisesse gruppi lisada mida keegi kuskilt ei näe 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 182 )


Esileht Lapse ootamine Aprill 2023 on sündimas beebi!