Esileht Lapse ootamine Aprilli beebid 2020

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 171 )

Teema: Aprilli beebid 2020

Postitas:
KĂ€gu

Tere!

Kas aprilli beebide ootajaid ka juba on?😊 Mina sain oma Ă”rna triibu 29.07 Ă”htul ja tĂ€htaeg kalkulaatori jĂ€rgi 10.04. Kalkulaator nĂ€itab raseduse pikkuseks 3+5 ja tĂ€na sain ilusa tugeva triibu😍 Tunnuseid veel ei ole, aga nina on tundlikum, kui tavaliselt. Kodus on beebit ootamas 2 aastane poiss😊

Madli

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
mailill

no ma ootasin ĂŒle nĂ€dala aja, et keegi aprillibeebide teema teeks ĂŒleĂŒldse 🙂 ma sain triibud 23.07 ja Ă€pi jĂ€rgi tĂ€htaeg hetkel 2.04.

praegu tĂ€pselt 5 nĂ€dalat. enesetunne on superhea, vĂ”ikski selliseks jÀÀda 🙂 alguses oli ka mega lĂ”hnataju, see enam nii hull ei ole. rinnad on natsa valusad, muud nagu polegi. esimene laps 🙂

Please wait...

Postitas:
mailill

no kas jÀÀme ainukeseks 🙂 kuidas sul lĂ€heb, Madli?

Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Teised ilmselt naudivad veel suve 🙂
Mul lĂ€heb ĂŒllatavalt hĂ€sti. Eelmine rasedus peetus ja kartsin, et olen hull nĂ€rvipundar, aga vĂ€ga hea rahulik on olla Ă”nneks. Iiveldust ka veel ei ole. Eelmiste raseduste ajal on juba 3ndal nĂ€dalal pihta hakanud, aga praegu naudin veel kuniks saab 😀 imetan oma 2 aastast veel ja rinnad on mega valusad, kui imema hakkab. Muidu nagu ei saagi aru, et rase. JĂ”udsime tĂ€na maalt koju ja mĂ”tlesin, et teeks veretesti ka igaksjuhuks, aga vaatasin, et Pelgus tasulisi proove ei ole vĂ”imalik tellida. Synlabi on ebamugav minna ja ei teagi, kus veel saaks teha. Samas ei tea, kas ĂŒldse on mĂ”tet minna. Sain juba ĂŒsna rasvase joone testile. Peaks hoopis arstile aja panema. Seda ka ei suuda vĂ€lja mĂ”elda, kuhu panna. Pelguga on negatiivne emotsioon peetumise pĂ€rast, aga Itk jĂ€lle kodust kaugel. Pea kĂ€sib Pelgusse (lĂŒhem sĂ”it, parem parkida, parem proove andmas kĂ€ia lapsega koos), aga sĂŒda kisub Itk poole. Poja sĂŒnnitasin ka Itks. Samas, kas on vaja oma elu keeruliseks teha lihtsalt seepĂ€rast, et ĂŒks halb mĂ€lestus seoses majaga. Arstid olid seal jĂ€lle kĂ”ik super. Raske see otsustamine 😀 nĂŒĂŒd kui kodus tagasi ja mees lĂ€heb tööle, siis aega jĂ€lle rohkem muresid omale vĂ€lja mĂ”elda 😀 kuidas sul endal lĂ€heb?

Madli

Please wait...

Postitas:
mailill

Mul lĂ€heb ka superlihtsalt 🙂 sama siin, eelmine rasedus peetus detsembris. Too rasedus oli kohutav, mu enesetunne oli nii Ă”udne, ei suutnud midagi teha, mega unehĂ€ired, muretsemine, masendus, halb olla. Seekord nagu öö ja pĂ€ev – enesetunne superhea, pole erilisi vaevusi, rinnad ainult natuke valusad ja pea on tĂ€itsa murevaba. Ei paanitse, ei mĂ”tle ette, tunne et lasen lapsel rahulikult kasvada lihtsalt 🙂

Vb mul muutis asja see, et sain kilpnÀÀrmele ravi peale, peale katkemist selgus, et nÀitajad vÔiks olla paremad.

Mul ka iiveldust ei ole veel, hetkel 5+2.

Vb see halb mÀlestus lÀheb yle, kui veel sinna majja lÀhed?

Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tere,

Ma sain oma esimese triibu kolm pÀeva tagasi. Kui kalkulaatorit vaadata, peaks mul olema siis 5+4 nÀdalat tÀna.
Enesetunne on hea. Tunnen kĂŒll selline teistsugune aga mitte midagi sellist,et halb oleks vĂ”i vĂ€sinud. Tulemas siis meie perre viies laps.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
mailill

Tere,

Ma sain oma esimese triibu kolm pÀeva tagasi. Kui kalkulaatorit vaadata, peaks mul olema siis 5+4 nÀdalat tÀna.

Enesetunne on hea. Tunnen kĂŒll selline teistsugune aga mitte midagi sellist,et halb oleks vĂ”i vĂ€sinud. Tulemas siis meie perre viies laps.

Oi kui vahva, viies laps! Palju Ă”nne! Mul ka tĂ€na 5+4 🙂

Please wait...

Postitas:
gepard

Hei!
Ilmselt saan ka teiega liituda.
Viimasel ajal on vĂ€ga veidrad tunded olnud ja tegin testi, sain teise triibu – see on kĂŒll veidi heledam aga triip on triip.
Muidu peaks vist olema 5+5 aga kahtlen selles, sest triip on kuidagi liiga hele aga ilmselt teen nÀdala pÀrast uue ja siis vaatame edasi.

Teile soovin kÔigile Ônne!

Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tere!

Mina sain ÔhkÔrna triibu 1. augustil. TÀna oli triip juba kÔvasti tugevam.
PÀevade jÀrgi tÀhtaeg 11. Apr. (4+3)

Tulemas on kolmas vĂ€ikese vanusevahega laps. 🙂

E.K.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
RedButterfly

Liitun ka teiega 🙂 Sain oma triibud 3. augustil ja peaks olema 4+4 praegu, tĂ€htaeg 9.04.
Ise tundsin, et OV toimus seekord hiljem, seega ilmselt ka rasedus veidi vĂ€iksem kui kalender nĂ€itab. Sest ĂŒleeile saadud triip oli ĂŒsna heledake. TĂ€nane juba tumedam.

Please wait...

Postitas:
Lucky

Tere kĂ”igile! 😊
Tulen ja liitun ka teiega. Rasedusest sain teada 3+4 ja hetkel 4+3. Hetkel on enesetunne vĂ€ga hea😊 Mul oli ainukeseks tunnuseks valusad ja suured rinnad.
Millal plaanite arsti kĂŒlastada?

Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tere kĂ”igile! 😊

Tulen ja liitun ka teiega. Rasedusest sain teada 3+4 ja hetkel 4+3. Hetkel on enesetunne vĂ€ga hea😊 Mul oli ainukeseks tunnuseks valusad ja suured rinnad.

Millal plaanite arsti kĂŒlastada?

LĂ€hen otse Ă€mmaemanda juurde 2. septembril. Selleks ajaks peaks 8+3 olema. Enne seda ei nĂ€e vĂ€ga mĂ”tet. 🙂

E.K.

Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ma ootan veidi ja teen igaksjuhuks uue testi, sest eelmine oli veel sutsu hele.
Ja kui jĂ€rgmine kord ilus triip siis ĂŒritan endale aja saada 27.ndale septembrile sest pole pĂ€ris kindel raseduse pikkuses. PĂ€evade jĂ€rgi peaks olema siis 8+6 aga kahtlen selles.
Mul on kodus 8-kuune ja ma alles imetan ka, niiet pĂ€ris vahva 😉

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Koguneb ikka vaikselt aprilli ootajaid ka 🙂 nii tore ja palju Ă”nne kĂ”igile 🙂

Sain tÀna omale naistearstile aja Pelgusse 27.08. NÀdalaid siis 7+4. Ega varem ei olegi mÔtet minna. Uh ei pruugi midagi varem nÀidata ja ilma asjata stressi ja muret juurde.

Minul tĂ€na 4+4 ja sĂŒmptomeid ei ole. Rinnad on veidi tundlikumad, aga muud ei midagi. Eelmiste rasedustega on kohe esimesest pĂ€evast iiveldus kimbutanud.

Minul kahe aastane poeg, keda ka veel imetan. Vaikselt ĂŒritame sellega otsi kokku tĂ”mmata, aga magama minnes veel annan.

Madli

Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Hei Madli, kelle juurde sa aja said Pelgus? Plaanin samal pÀeval minna Leokese juurde pelgusse.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Hei Madli, kelle juurde sa aja said Pelgus? Plaanin samal pÀeval minna Leokese juurde pelgusse.

LÀhen dr Peuƥa juurde. Kui kÔik korras, siis sealt edasi suunab Àmmaemanda juurde. Ei tea, kas nad valida ka lasevad, kelle juurde ise tahaksin minna edaspidi?

Madli

Please wait...

Postitas:
gepard

Minu teada peaksid laskma kĂŒll 🙂 Ma olen ise alati otse Ă€mmaemanda juurde aja pannud, et arvele vĂ”tta ja ta teeb ise esimese kontrolli ja vĂ”tab kohe arvele ka. Kas ma oleks pidanud enne kĂ€ima gĂŒnekoloogi juures? 🙈😀

LÀhen dr Peuƥa juurde. Kui kÔik korras, siis sealt edasi suunab Àmmaemanda juurde. Ei tea, kas nad valida ka lasevad, kelle juurde ise tahaksin minna edaspidi?

Madli

Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Minu teada peaksid laskma kĂŒll 🙂 Ma olen ise alati otse Ă€mmaemanda juurde aja pannud, et arvele vĂ”tta ja ta teeb ise esimese kontrolli ja vĂ”tab kohe arvele ka. Kas ma oleks pidanud enne kĂ€ima gĂŒnekoloogi juures? 🙈😀

Madli

Mulle itks pandi ka kunagi aeg kohe Ă€mmaemanda juurde. Pelgus panevad gĂŒnekoloogile. Mul eelmine rasedus peetus. Äkki seepĂ€rastđŸ€·â€â™€ïž

Madli

Please wait...

Postitas:
Mann77

Tere, vĂ”tan vaikselt ka ritta. Triibud sain 3ndal augustil ja perre sĂŒndimas kolmas laps. Ees on ootamas 4 aastane Ă”de ja aastane vend.
LĂ€hen pelgusse nagu Madligi 27ndal augustil. Äkki oli isegi sama arst 😀

Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

TĂ€na terve Ă”htu iiveldan ja valutan pead. Kohutav. Kahe eelneva rasedusega olid ka jubedad iiveldushood. Neid kĂŒll taga ei igatsenud…

E.K.

Please wait...

Postitas:
Kats85

Tere!

EsmaspĂ€eval sain vt positiivse vastuse. Rasedus tuli IVF kĂŒlmaringiga. Raseduskalkulaatoriga tĂ€htaeg on 9 aprill. Praegu rinnad on hellad, natuke iiveldab ja alakĂ”hus on vahest tugevad valud. Natuke ikka veel kardan ja veel ei julge kĂ”iki beebiplaane teha. Ultraheli on 21 august embrĂŒo siirdanud arsti juurde. Viimane siirdamine oli vĂ€ga valulik ja hirmus. Aga kui selle tulemusena sĂŒnnib terve laps, siis kĂ”ik oli seda vÀÀrt 🙂

Kats

Please wait...

Postitas:
mailill

kÀisin tÀna kilpnÀÀrme vereproovi tegemas no ja kui juba verd andsin, siis tegin HCG ka. nÀitas 9678 ja kui arvestasin kalkulaatoritega tÔusu, siis see oli ilus ja tÀpselt nii nagu peab. huhhhhh, milline kergendus.

maitea, kuidas sul, Madli, ja teistel, kellel eelnevalt peetumisi olnud, aga see ikkagi vÔtab kohati muretsema ja kartma, et kas rasedus ikka kulgeb ilusti. muidu olen enamasti rahulik, aga mingi mÔte vÔib jÀrsku vallanadada muretsemise, 2x on nii olnud. ikkagi on praegu hea teada, et tundub minevat ilusti.

aga edaspidi ma ei tea, kas HCG on mÔtet teha, sest see tÔus ju aeglustub? ja siis on sealt segane midagi vÀlja lugeda. kas keegi teab selle kohta midagi tÀpsemat?

muidu mul enesetunne on vĂ€ga hea. vahepeal ei saagi aru, et oleks rase – rinnad aint on valusad. vahepeal tekib tunne, et VÕIB tekkida iiveldus, aga pole eriliselt probleemi olnud. tĂ€na 6+1.

Please wait...

Postitas:
gepard

Panin tĂ€na endale Ă€mmaka juurde aja. Tahtsin 27ndal aga rohkem aegu polnud, kui 22ndal – niiet juba 22ndal saan juba teada, kas kĂ”ik on ikka hĂ€sti. Mul peaks pĂ€evade jĂ€rgi siis olema 8+ nĂ€dalat.

Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mul on ĂŒldiselt rahulik olla, aga mingitel hetkedel ikka hakkan muretsema. Nt kui kellegi teise halvast kogemusest loen, siis tuleb meelde oma kehv mĂ€lestus. Õnneks lĂ€heb kiiresti ĂŒle. Rahustan end, et olen terve noor inimene ja see oli ĂŒhekordne halb juhus.

Ma ise mĂ”tlesin 6nda nĂ€dala ajal veretestile minna, sest enamus peetumisi pidigi sel ajal olema. Praegu 4+6 ja nii rahulik olla, et ei teagi, kas hakkan minema. Lapsega koos tĂŒlikas minna ka ja vĂ”ib olla ikka kannatan arstini 😀

Veidi paneb muretsema, et mul iiveldust ei ole. Poega oodates iiveldas kohe ja peaaegu lĂ”puni vĂ€lja. Äkki nĂŒĂŒd siis tĂŒdruk, et nii erinev🙊â˜ș Rinnad on vĂ€ga valusad, kui last imetan. Olemegi nĂŒĂŒd seepĂ€rast pĂ€evase rinna Ă€ra vÔÔrutanud ja saab ainult enne magama minekut. Samas olgugi, et see on jube valus, siis alati tuleb kerge naeratus nĂ€ole, et kĂ”ik paistab hĂ€sti olevat. Kui rasedus peetus, siis 6ndal nĂ€dalal rindade valulikus kadus, aga iiveldamine pĂŒsis kuni puhastus oli tehtud. Kui nĂŒĂŒd peaks jĂ€lle see valu 6nda nĂ€dala ajal kaduma, siis ilmselt jooksen kohe veretestile, aga ei teagi, kas peetumise korral hcg jÀÀb seisma vĂ”i kasvab edasi ja kui palju see ĂŒldse 6nda nĂ€dala ajal kasvama peaks. Praegu olen igatahes ĂŒsna positiivne ja hakkan edasi muretsema, kui aeg kĂ€es. Loodetavasti seda aega ei tulegi 🙂

Madli

Please wait...

Postitas:
leitZ

Tere

VĂ”tan ka end ritta, hetkel 5+2, tĂ€htaeg siis 8.aprill. Tulemas 3.laps, planeeritud oli tema natuke hilisemasse aega, aga no kui ta nii vĂ€ga juba tulla tahab, eks ta siis tuleb. 🙂

Tunnustest – pidevalt iiveldab, kedagi hirmutada ei taha, aga esimese kahega iiveldasin ja vahelduva eduga oksendasin peaaegu lĂ”puni vĂ€lja; meeletu vĂ€simus viimastel pĂ€evadel, see loodetavasti lĂ€heb esimese trimestri lĂ”puks natuke paremaks; ning no see kuramuse tissivalu…

leitZ

Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Teine laps pÀrast 12aastat

Sain oma Ă”hkĂ”rnad triibud eile ja tegin testi uuesti tĂ€na ning teen ilmselt veel 3x testi enne kui arstile aja panen 😀 aga pĂ”nevus on kĂŒll sees. Esimene laps saab oktoobris 12aastaseks ja niisugune tunne on nagu esimest korda oleks rase. Ei mĂ€leta enam mitte midagi rasedusest 😀 raseduskalkulaator nĂ€itab sĂŒnnitamise kuup 17.04.20

Please wait...

Postitas:
cristina1

Tere

Liitun ka Teiega. Sain testile triibud 31.07 ning nĂŒĂŒdseks peaks olema 6+0. Paar pĂ€eva tagasi sai kĂ€idud ka arsti juures, kuigi kasu polnud sellest midagi, liiga vara lĂ€ksin. Aga kuna mul tegu esimese rasedusega, ning rasestumist ootasime ĂŒle poole aasta, siis puudub ka igasugune kogemus.
Kas on siin grupis ka kedagi, kes on Viljandimaa kandist?

Cristina1

Please wait...

Postitas:
Mann77

Minul Ă€ppi jĂ€rgi praegu 5+ nĂ€dal midagi. Nagu eelnevalt mainitud, siis saan kolmanda lapse. Kohati endalgi kummaline mĂ”elda, et kaks ju tĂ€itsa hea ning vĂ€iksem tĂ€itsa asjalik juba.. NĂŒĂŒd alustada taas titemajandusega, tundub segasena 😀 Aga samas on nad kĂ”ik nii kallid ju 😀

Please wait...

Postitas:
RedButterfly

Ma sain arstiaja 27. augustiks. Siis peaks algama 8. rasedusnÀdal. Uhh, kuidas ootan seda kÀiku juba. Tahaks ju mingit kinnitust, et kÔik on ok.
Mul ka seekord mingeid tunnuseid pole. Rinnad on ainult veidi hellad ja pÀevad jÀid Àra. Aga ei iiveldust, ei isusid, ei vÀsimust, metallimaitset suus vm veidrusi.
See paneb vahel muretsema, et kas see on ikka normaalne, et ĂŒldse tunnuseid pole, aga ju siis on. St loodetavasti on 🙂

Please wait...

Postitas:
gepard

Mul pole ka mingeid erilisi tunnuseid. Imetades on vb rinnad veidi tundlikumad ja seedimine on megakiireks muutunud. 🙈😀
Mul Ă€mmaka aeg 22ndal ja juba ootame tĂ€iega. Loodan, et kĂ”ik on korras ja siis saab ka tĂ€pse tĂ€htaja teada 🙂

Gepard

Please wait...

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 171 )

Esileht Lapse ootamine Aprilli beebid 2020