Esileht Lapse ootamine Aprilli beebid 2020

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 171 )

Teema: Aprilli beebid 2020

Postitas:
lill25

Panen ka jala vaikselt uksevahele 🙂 Beebi on igati oodatud kuid tuli siiski ootamatult. Nimelt lĂ”petasin beebipillid Ă€ra ja 2 kuu möödudes sain juba 2triipu. Algas see kĂ”ik sellest, et Ă€rkasin öösel mega tugeva kĂ”huvaluga mis möödus kiiresti. Kuigi pĂ€evad polnud veel Ă€ra jÀÀnud tegin siiski testi ja olidki seal minu 2 triipu.
22.08 kĂ€isin arstil pelgus, arstiks olis Dr.PeuĆĄa. Arst oli vĂ€ga tore ja asjalik. NĂ€dalaid oli siis 8 😋

+2
0
Please wait...

Postitas:
RedButterfly

Minul arsti juures kĂ€idud. SĂŒdametöö oli ilus ja rasedus vastas tĂ€pselt ajale. Ehk siis homme tĂ€itub 8. nĂ€dal, tĂ€htaeg 10.04.
Juba nii hirmus kiusatus oli vanematele Ă€ra rÀÀkida, sest arstilt tulles olin ikka niiii Ă”nnelik. Aga tĂ€na jĂ€tsime veel ĂŒtlemata. Kuigi ega ma ilmselt kaua enam vastu ei pea 😀

+3
0
Please wait...

Postitas:
lill25

Redbutterfly Meil siis umbes nĂ€dal vahet 😋 millal oscari testile aja said? Mul vanemad teavad ja ĂŒks sĂ”branna ka. Ei suutnud saladust hoida 😝

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Meil siis umbes nĂ€dal vahet 😋 millal oscari testile aja said? Mul vanemad teavad ja ĂŒks sĂ”branna ka. Ei suutnud saladust hoida 😝

Ma pean homme helistama kliinikumi ja siis saan Oscari aja alles. Eks siis nĂ€is 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mul alles kolme nÀdala pÀrast esimene kontrolli aeg. No ei suuuuuda oodata.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
RedButterfly

Sain Oscari aja 19. septembriks ning jĂ€rgmine kord lĂ€hen arsti juurde igasuguseid analĂŒĂŒse andma kahe nĂ€dala pĂ€rast. Nii et ei peagi nii kaua ootama kui algselt arvasin 🙂

NĂŒĂŒd on juba endal ka veidi raseda tunne. Arst kĂŒsis eile, et kas mul on vĂ€ga paha olla. Ma hakkasin naerma ja vastasin, et ei – mul pole ÜLDSE mingeid tunnuseid. SeepĂ€rast ma niivĂ€ga muretsengi, et kas kĂ”ik on ikka ok. Et siis lohutuseks neile, kel tunnuseid pole. Jaa, see vĂ”ib olla tĂ€iesti ok ja ei tĂ€henda kohe kĂ”ige hullemat 🙂 Olete lihtsalt ĂŒks neist Ă”nnelikest inimestest, kelle keha kohandub rasedusega vĂ”luvĂ€el 🙂

+2
0
Please wait...

Postitas:
gepard

Mul ka nĂŒĂŒd esimeses kontrollis kĂ€idud. Ultraheli jĂ€rgi arvati, et 7 nĂ€dalt ja tĂ€htajaks peaks siis olema kuskil 16.aprill – muidugi vb see oscaris veel muutub. Sain Oscari aja ka, alles 7.oktoober 🙄.
Aga muidu oli kĂ”ik korras ja sĂŒda tuksus ❀

0
0
Please wait...

Postitas:
gepard

Mina vĂ”in facebooki meile salajase grupi teha 😊
Kes tahab, see liitub, kes veel ei soovi vĂ”ib hiljem. Kiiret pole 😉

Kuidas gruppi saada, selleks mulle saata palun meil, kus kirjutad oma nime ja vb mingi mĂ€rksĂ”na, et tean milline sa oled – sest pean alguses lisama sĂ”bralisti, et teid gruppi lisada ( tegin ekstra selleks uue meili)

Aprillibeebid2020@gmail.com

0
0
Please wait...

Postitas:
mailill

jĂ€lle lĂ€ks minuga halvasti 🙁 kuna peale viimast uh (nĂ€dal tagasi), kus suurus oli ca 4 pĂ€eva vĂ€iksem kui peaks, vĂ”ttis arst ka hcg. sain need tulemused kĂ€tte ja sain ise ka aru, et see ei ole hea nĂ€it. jĂ€rgnes umbes ööpĂ€ev kohutavat paanikat. mu enda arst ei saanud mind kohe uh-sse vĂ”tta, niisiis kĂ€isin tasulises uh-s loote ultrahelikeskuses. ja rasedus oligi peetunud. jĂ€lle 🙁 teist korda jĂ€rjest juba tĂ€pselt samamoodi. eelmine oli detsembris. tĂ€na oleks muidu 8+6. ma ei saa aru, miks minuga nii juhtub 🙁 miks see peab minu elus juhtuma ja kas ma ĂŒldse kunagi lapse saan. kui mul on jĂ€rjest keemiline rasedus ja kaks peetumist, kas mulle ĂŒldse kunagi Ă”nnelikuma lĂ”puga rasedust osaks saab. mida ma tegin valesti? kas ma elan, mĂ”tlen valesti? kas mu kehas on midagi valesti? kardan jĂ€rgnevat katkemisprotsessi ka, sest olen selle korra juba lĂ€bi elanud ja see oli vĂ€ga raske. ca pĂ€ev otsa kestvad lainetavad tugevad valud (nagu tuhud?) ja meeletu verejooks. hiljem suur nĂ”rkus. ma kardan kĂ”ike seda. ma ei taha, et minuga see kĂ”ik jĂ€lle juhtub, aga mul pole valikut ka.

siit teemast pean siis lahkuma. loodetavasti teil lÀheb kÔigil paremini.

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

jĂ€lle lĂ€ks minuga halvasti 🙁 kuna peale viimast uh (nĂ€dal tagasi), kus suurus oli ca 4 pĂ€eva vĂ€iksem kui peaks, vĂ”ttis arst ka hcg. sain need tulemused kĂ€tte ja sain ise ka aru, et see ei ole hea nĂ€it. jĂ€rgnes umbes ööpĂ€ev kohutavat paanikat. mu enda arst ei saanud mind kohe uh-sse vĂ”tta, niisiis kĂ€isin tasulises uh-s loote ultrahelikeskuses. ja rasedus oligi peetunud. jĂ€lle 🙁 teist korda jĂ€rjest juba tĂ€pselt samamoodi. eelmine oli detsembris. tĂ€na oleks muidu 8+6. ma ei saa aru, miks minuga nii juhtub 🙁 miks see peab minu elus juhtuma ja kas ma ĂŒldse kunagi lapse saan. kui mul on jĂ€rjest keemiline rasedus ja kaks peetumist, kas mulle ĂŒldse kunagi Ă”nnelikuma lĂ”puga rasedust osaks saab. mida ma tegin valesti? kas ma elan, mĂ”tlen valesti? kas mu kehas on midagi valesti? kardan jĂ€rgnevat katkemisprotsessi ka, sest olen selle korra juba lĂ€bi elanud ja see oli vĂ€ga raske. ca pĂ€ev otsa kestvad lainetavad tugevad valud (nagu tuhud?) ja meeletu verejooks. hiljem suur nĂ”rkus. ma kardan kĂ”ike seda. ma ei taha, et minuga see kĂ”ik jĂ€lle juhtub, aga mul pole valikut ka.

siit teemast pean siis lahkuma. loodetavasti teil lÀheb kÔigil paremini.

Suur pai sulle! Ma tÔesti tunnen kaasa sulle ja loodan, et jÀrgmisel korral siiski Ônnestub!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Tunnen sulle vĂ€ga kaasa, Mailill! Suured kallid ja paid. Kahjuks tean, mida tunned 🙁 ka minu jaoks oli see katkemise protsess vĂ€ga raske. Omal soovil valisin eelmine kord kirurgilise. Arstid kĂŒll kergitasid kulmu, aga ma ei suutnud uuesti seda tabletiaborti ĂŒle elada. Need jubedad valud ja minu jaoks oli see mitte tavaline emaka puhastamine, vaid minu surnud beebi sĂŒnnitamine. Olgugi, et tegu ei olnud veel pĂ€ris beebiga. Parem oli narkoosis lebada ja tehti see Ă”udus minu eest Ă€ra. PĂŒĂŒa vastu pidada ja Ă€ra anna alla!

Madli

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
RedButterfly

Mailill, minu siiras kaastunne! Ära sĂŒĂŒdista ennast. Elu on lihtsalt vahel ÀÀrmiselt ebaĂ”iglane.

+2
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Maillill, tahaks kohe sulle kirjutada ĂŒhest inimesest kes elas lĂ€bi samuti mitu katkemist, kuid lĂ”puks Ă”nnestus tugev ja igati terve poiss saada. VĂ”iks isegi ta kontaktid anda sest koos jagatud mure on ikka pool, ta vĂ”ib rÀÀkida oma teekonnast, usun et tal poleks midagi selle vastu.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
mailill

aitÀh teile!

viimasele vastajale – tegin spets meiliaadressi selle jaoks – mailill.pk@gmail.com. jah, igasugune psĂŒhholoogiline tugi sellisel hetkel kulub Ă€ra, tĂ€nan.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mina vĂ”in facebooki meile salajase grupi teha 😊

Kes tahab, see liitub, kes veel ei soovi vĂ”ib hiljem. Kiiret pole 😉

Kuidas gruppi saada, selleks mulle saata palun meil, kus kirjutad oma nime ja vb mingi mĂ€rksĂ”na, et tean milline sa oled – sest pean alguses lisama sĂ”bralisti, et teid gruppi lisada ( tegin ekstra selleks uue meili)

Aprillibeebid2020@gmail.com

Ikka ootame veel liituma meie pisikese grupiga 😊

+1
0
Please wait...

Postitas:
Deepred

Mina ootaks oscari Ă€ra ja siis liitun FB grupiga alles 🙂
Muidu vist jĂ”udis rasedus ka minuni. Vahel on kogu pĂ€eva sĂŒda paha aga enamsti Ă”htuti ja siis on ikka annab olla. See kĂŒll tore ei ole:) Mis teil aitab kui sĂŒda on paha? Proovin siin hetkel kĂ”ike, et Ă kki midagi aitab 😀

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mina ootaks oscari Ă€ra ja siis liitun FB grupiga alles 🙂

Muidu vist jĂ”udis rasedus ka minuni. Vahel on kogu pĂ€eva sĂŒda paha aga enamsti Ă”htuti ja siis on ikka annab olla. See kĂŒll tore ei ole:) Mis teil aitab kui sĂŒda on paha? Proovin siin hetkel kĂ”ike, et Ă kki midagi aitab 😀

Mul on viimastel pĂ€evadel aidanud vĂ€rskes Ă”hus viibimine 🙂 ja vee joomine 🙂

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Minul aitab, kui tegutsen kogu aeg. Kohe, kui diivanile pikutama jÀÀn, siis hakkab halb. Õues ka hea olla, kui just palav ei ole ja palju joon vett. KĂ”htu ei tohi ka vĂ€ga tĂŒhjaks lasta.

Madli

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Minul enesetunne kÔikuv, ei oksenda aga iiveldab korralikult, Ôhtuti on kÔht paistes ja rinnad hirmvalusad. 12 sept on Àmmaka aeg, hetkel 7+ nÀdal
Kes on juba Àmmaka vÔi arsti juures kÀinud, mis tehti, kas Àmmaemand teeb ka ultraheli?

Lilleke

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Minul enesetunne kÔikuv, ei oksenda aga iiveldab korralikult, Ôhtuti on kÔht paistes ja rinnad hirmvalusad. 12 sept on Àmmaka aeg, hetkel 7+ nÀdal

Kes on juba Àmmaka vÔi arsti juures kÀinud, mis tehti, kas Àmmaemand teeb ka ultraheli?

Lilleke

Ikka teevad ultraheli, vaatavad tÀpsema suuruse Àra ja kas kÔik ikka korras.
TĂ€idavad pabereid ja siis pannakse oscari aeg, muud ajad.

+1
0
Please wait...

Postitas:
C

I feel you! Ma olen viimase nĂ€dala pea igapĂ€evaselt oksendanud, meeletu nĂ”rkus (no ikka selline, et tĂ”sine hirm on, et pilt lĂ€heb eest) ja toiduaineid, millest mĂ”tlemine öökima ei aja on max 10. NĂ€dalaga ĂŒle 3kg kaalust ka kadunud. Eilse ja tĂ€nase pĂ”hjal julgeks pakkuda, et veidi aitab see kui kĂ”hul ĂŒldse tĂŒhjaks ei lasegi minna. NĂ€rin siis ĂŒhekaupa barankasid, millest sai juba umbes teisel pĂ€eval villand (pole kunagi eriline barankafĂ€nn olnud, aga hetkel ĂŒks vĂ€heseid asju, mis sees pĂŒsib). KĂ”ik aknad toas nii palju lahti teha kui saab jne. Aga muidu on pĂ€ris kohutav, iga teine lĂ”hn ajab öökima ja haistmine kahjuks praegu nagu jahikoeral.

Homme esimest korda Àmmaka juurde.

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

aitÀh teile!

viimasele vastajale – tegin spets meiliaadressi selle jaoks – mailill.pk@gmail.com. jah, igasugune psĂŒhholoogiline tugi sellisel hetkel kulub Ă€ra, tĂ€nan.

Kirjutasin sulle!!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Nii vaikne siin:)
Millal Teil Oscari aeg, palju siis kemlelgi rasedust, kas keegi plaanib ka Niptify testi vĂŒi midagi muud?

Lilleke

0
0
Please wait...

Postitas:
kasutaja30

Oscar 08.10
Rasedaks jĂ€in esimesel proovimiskuul. Endal vĂ€ga usku ei olnud, et nii kiirelt lĂ€heb see tegemine. NĂŒĂŒd seedin seda asja 😀
Mees toetav ja Ônnelik, laps vÀga oodatud. Oleme mÔlemad 30 ja vÀrskelt abielus. Koos peaaegu 6 aastat.
Hinges on pidev hirm, et Ă€kki lapsega juhtub miskit vms. Liiga palju siit foorumist kurvalt lĂ”ppenud lugusid lugenud, ma arvan. Kui teisel arstivisiidil sĂŒdametukseid nĂ€gin, kukkusin pillima, kuna olin kĂ”ige hullemaks valmis ja olin endale sisestanud, et kui ei ole edasi arenenud, siis ei ole, mis seal ikka, proovime mĂ”ne aja pĂ€rast uuesti. Aga see vĂ€ike vilkuv sĂŒda oli tĂ€iesti olemas.
TĂ€na sai 8 nĂ€dalat rasedust tĂ€is 🙂

+1
0
Please wait...

Postitas:
gepard

Minul oscar 07.10 ja hetkel on rasedust 8+5.
Tegelikult kĂ€isin 29.08 pelgus ja vĂ€ga ebameeldiv kogemus Ă€mmaemandaga. Esiteks ei suutnud ta Ă€ra teha pap-testi ja ĂŒtles et teine Ă€mmakas teeb jĂ€rgmisel korral. Ta tegi ultraheli aga kuidagi ĂŒlekĂ€te, ĂŒtles et enamvĂ€hem 7 nĂ€dalat ja nĂ€itas korraks sĂŒdametööd. KĂ”ik raseduse pikkused ja tĂ€htajad pani ta ka mööda, sest tean et siis peaks mul olema tĂ€htaeg 16.aprill aga ta ĂŒtles 21.aprill, no kuidas? đŸ™„đŸ€” Ja ĂŒldse selline ebameeldiv suhtlemisviis oli.
NĂŒĂŒd mĂ”tlen tĂ”siselt, et Ă€kki peaks tasulisse minema ja laskma uuesti ultraheli teha, sest vb ta pani ultrahelis ka mööda?
Mis te arvate? VÔi peaksin ootama 07.10 oscari Àra?

0
0
Please wait...

Postitas:
kasutaja30

Suht nÔme.
Ma kĂ€isin oma naistearsti juures, ta vĂ€ga ilusti rÀÀkis ja lasi rahulikult vaadata ning nĂ€itas nĂ€puga kus pea ja kus sĂŒda.
Pap testi tegi kohe siis kui esimene kord lÀksin. Siis oli ainult lootekott ja beebit veel nÀha ei olnud.
Seekord siis vaatas nĂ€dalad ka ja hiljem nĂ€itas uuesti enne Ă€ra minekut ekraanilt kuidas sĂŒda lĂ”i. VĂ€ga meeldiv kogemus oli mul.

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tegelikult kĂ€isin 29.08 pelgus ja vĂ€ga ebameeldiv kogemus Ă€mmaemandaga. Esiteks ei suutnud ta Ă€ra teha pap-testi ja ĂŒtles et teine Ă€mmakas teeb jĂ€rgmisel korral. Ta tegi ultraheli aga kuidagi ĂŒlekĂ€te, ĂŒtles et enamvĂ€hem 7 nĂ€dalat ja nĂ€itas korraks sĂŒdametööd. KĂ”ik raseduse pikkused ja tĂ€htajad pani ta ka mööda, sest tean et siis peaks mul olema tĂ€htaeg 16.aprill aga ta ĂŒtles 21.aprill, no kuidas? đŸ™„đŸ€” Ja ĂŒldse selline ebameeldiv suhtlemisviis oli.

NĂŒĂŒd mĂ”tlen tĂ”siselt, et Ă€kki peaks tasulisse minema ja laskma uuesti ultraheli teha, sest vb ta pani ultrahelis ka mööda?

Kes oli Àmmakas, mul ka neljap pelgus aeg?

Lilleke

0
0
Please wait...

Postitas:
gepard

Kes oli Àmmakas, mul ka neljap pelgus aeg?

Lilleke[/quote

Irina Vassiljeva oli.

0
0
Please wait...

Postitas:
Deepred

Kummaline, et osad kÀivad Àmmaka ja osad arsti visiidil. Keegi teadis öelda et pelgus on esimene visiit arstil ja mujal Àmmaka juures aga siit lugedes siis ei teagi.
Minul oli tĂ€na aeg arsti juures. Ikka sai korralikult nĂ€rveeritud. Ämmaka juurde ja muudele testidele saadeti nĂŒĂŒd okt alguses. Hetkel kĂ”ik plaanipĂ€rane ja tĂ€htaja ĂŒtles sama mis Ă€pp, et 22 aprill.
VĂ€ga meeldiv visiit. KĂŒsis kĂŒsimusi, rÀÀkis ilust ja kui kĂŒsisin vastas ka rahulikult. Tegid ultraheli ja klamĂŒĂŒdia testi ka kuna PAP hiljuti tehtud. Muidu pidid selle ka tegema. Aga see sĂŒdame tuksumine ekraanil oli nii lahe lihtsalt:)

+1
0
Please wait...

Postitas:
lill25

Mina kĂ€isin isegi esimesed kaks korda arsti juures, esimest korda kui ĂŒldse lĂ€ksin lĂ€ksin tegelikult kĂŽhuvalude pĂ€rast ja kuna kodune rasedustest nĂ€itas kahte triipu. Esimesel visiidil midagi uh ei nĂ€idanud kuid veretest nĂ€itas siis kutsutigi arsti juurde tagasi, et teha kindlaka kas on ikka emakasisene kuna mul olid endiselt valud. Teist korda oli juba ilusti nĂ€ha ja kuulsin ka sĂŒdametööd 🙂 nĂŒĂŒd 16.09 on oscari testi proovide andmised ja 23.09 esimene Ă€mmakas.

0
0
Please wait...

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 171 )

Esileht Lapse ootamine Aprilli beebid 2020