Esileht Lapse ootamine Aprilli beebid 2020

Näitan 15 postitust - vahemik 121 kuni 135 (kokku 135 )

Teema: Aprilli beebid 2020

Postitas:
gepard

Deepred – mina olen 3 korda rasedustega pelgus käinud ja alati on esimene visiit ämmaka juures olnud. Seega see jutt vist tõele ei vasta 🙂
Lill21- oiii, sul nii vara juba oscar? Sul järelikult tähtaeg täitsa aprilli alguses? Mul pani ämmakas 07.10, mul siis 12+4. Ja ta tahtis panna algul 14.10, mul oleks siis juba 13+4, ma polnud sellega nõus, see oleks liiga kaugel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hei

Tere, kirjutan ka kaasa, minul peaks olema tänaseks 10+2 päevade järgi aga uh mõõdud andsid tulemust 11+1, kuna tsüklel polnud mul väga täpne siis ei teagi kumb õigem on.

Olen käinud juba naistearstil ja ka ämmaka visiidil, mõlemad ainult head kogemused. Esmaspäevsl tegin ka Niptify testi, enda südamerahuks, et kõik oleks ikka ok, nüüd ei suuda tulemusi ära oodata. Lisaks saab ka beebi soo teada.

Minu väike soovitus neile kellel on süda pidevalt paha ja võtate kompleksvitamiine nagu näiteks Eleviti, proovige vahetada see mõneks ajaks tavalise foolhappe vastu, minul tegi enesetunde palju paremaks.

Edu meile kõigile ja imelist ootust!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina lähen homme ämmaka juurde, arsti juures käisin Fertilitases, öeldi, et kõik korras ja tähtaeg 18.04
Kes teinud Niptify testi, kui kiirelt vastuse saab? Plaanin teha Niptify või koorionbiobsia, kuna paar aastat tagasi katkestasime raseduse downi sündroomi tõttu 18 nädalal ja nüüd hirm suur.

Lilleke

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
lill25

Gepard-
Jah, tähtaeg vôib jààda isegi märtsi lõppu aga kuna ma ise arvutasin natukene valesti alguses kuupäevadega ja olin ennast juba siia gruppi sisse sättinud siis olen praegu ka siia jäänud 🙂

Please wait...
Postitas:
catwoman

Tegelt peaks saama seal e-mailiga kutsuda. Eelmise raseduse ajal tehti meil nii. Siis ei pea sõbralisti panema jne. Aga no minul vahet ei ole 🙂

Edit: See pidi olema vastus Facebooki gruppi kutsumise postitusele, aga ei tulnud see tsiteerimine välja õigesti 😀

Please wait...
Postitas:
gepard

Hei! Siin on nii vaikseks jäänud.
Igatahes, ma eelnevalt rääkisin, et ei jäänud oma esimese visiidiga rahule Pelgulinnas. Käisime siis tasulises ultrahelis ära, kus siiski minuga ka räägiti ja vaadati kõik korralikult üle ( nt emakakael, jms). Pelgulinnas öeldi, et ah tähtaeg on 21.04 ja muud midagi. Siis tegelikult tuli välja, et tähtaeg on 09.04.
Aga kuna eelmine ämmakas pani oma vale arvestusega ka oscari aja siis sinna lähen, kui rasedus on juba 13+5. Ehk siis saan veel korralikult oodata 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas aprillikatel on Facebookis ka mingit sorti grupivestlus kus saaks jooksvamalt ja vabamalt suhelda? Siia foorumisse ei satu ju tihti :))

Please wait...
Postitas:
Kägu

Haigusleht

Hei, kuidas teil on? On keegi pidanud juba töölt koju ka jääma või kõigi töö võimaldab viimasel hetkel dekteeri minna? 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
RedButterfly

Mina plaanin vist ikkagi veebruari lõpuni tööl käia, kui tervis kannatab.
Täna käisin ära ka I trimestri UH-uuringul. Rasedust hoopis 11+4, TA nihkus veidi ettepoole ehk siis 5.04.2020. (enne oli 10.04)
Kõik oli muidu korras, ainult et platsenta kasvuhormooni tase pidi olema natuke liiga madal. Mis siis pmst tähendab seda, et lapsel võib tekkida kasvupeetus – võib sündida väiksem laps, kui see hormoon nüüd raseduse jooksul normi ei lähe. Seetõttu tehakse mulle siis veel lisaultraheli 30. ja 36. nädalal ja kui siis ka ikkagi hormoonitase madal, siis tuleb varem sünnitada, sest laps ei saa piisavalt toitaineid platsentast kätte.
See tundub üsna hirmutav, kuigi kokkuvõttes ütles arst, et see ei tähenda, et lapsel jääksid mingid asjad välja arenemata vms, ta lihtsalt on pisem. Aga ma võtan asja rahulikult ja olen ikka rõõmus ja rõõsa rase edasi 🙂 Alati ei saagi kõik ideaalne olla ju.

Please wait...
Postitas:
lill25

Redbutterfly

Kas see on see UH mis tehakse peale oscari vere ja uriiniproovi? 🙂
Ma esmaspäeval andsin oscari testi asjad ära ja homme on ultraheli 🙏 loodan, et kõik korras 🙂

Please wait...
Postitas:
RedButterfly

lill25, jah seesama, kus mõõdetakse kuklavolti ja muid olulisi näitajaid.
Ma ka analüüsid andsin kõik juba eelmisel nädalal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Natukene loll küsimus aga kas oscari ultraheli on kõhu pealt?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
gepard

Kas aprillikatel on Facebookis ka mingit sorti grupivestlus kus saaks jooksvamalt ja vabamalt suhelda? Siia foorumisse ei satu ju tihti :))

Hei! Aprillikate pisikeses grupis loodi ka grupivestlus! Kõik kes tahavad osaleda ja grupiga liituda, kirjutage siia: aprillibeebid2020@gmail.com

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, üldiselt on kõhu pealt. Kuigi kui nad ei saa head ülevaadet, teevad seesmiselt.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
RedButterfly

Jah, üldiselt on kõhu pealt. Kuigi kui nad ei saa head ülevaadet, teevad seesmiselt.

Jaa, mulle tehti ka ikka kõhu pealt, kuigi arst mitu korda mainis, et rasedus on ikka veel nii väike ja väga raske on näha. Ta surus seda andurit mulle nii kõvasti kõhu vastu, et päris valus oli kohati. Lapsele see ka vist väga ei meeldinud, sest see kukkus korralikult rabelema seal ja päris raske oli temast häid pilte saada, et neid mõõte võtta. 😀

Please wait...
Näitan 15 postitust - vahemik 121 kuni 135 (kokku 135 )

Esileht Lapse ootamine Aprilli beebid 2020