Esileht Lapse ootamine Aprilli beebid 2020

NĂ€itan 21 postitust - vahemik 151 kuni 171 (kokku 171 )

Teema: Aprilli beebid 2020

Postitas:
KĂ€gu

Kellele te praeguseks hetkeks oma rasedusest rÀÀkinud olete?
Mul mees teab suhteliselt algusest peale ja nĂŒĂŒd kogemata rÀÀkisin sĂ”brannale vĂ€lja. Rohkematele ei ole julgenud rÀÀkida, muretunne on enne Oscarit suur.

0
0
Please wait...

Postitas:
RedButterfly

Mul hetkel rasedust 13+2, Oscar on tehtud.
Peale mehe ja lapse teavad veel vanemad, vennapere, mĂ”ned sĂ”brad ja ĂŒlemus.
Teised saavadki ilmselt siis teada, kui vÀlja hakkab paistma ja ise aru saavad.

0
0
Please wait...

Postitas:
Deepred

Mina vĂ”tsin paar kilo alla ja see kaal on pĂŒsima jÀÀnud aga kuna ĂŒlekaalu oli ka enne siis see pigem vist hea.

Mul teavad perekond ja paar lĂ€himat sĂ”brannat kuna veiniĂ”htutel oli raske keerutada ja keegi enam ĂŒhel hetkel ei uskunud, et ma kogu aeg kainekas😀

Keegi peale Oscari ka muid tasulisi teste tegi? Vaatasin tĂ€na, et pelgus on niptify 250 ja vahepeal veel mingid paketid kus kĂ”ige kallima kombo on 600 eurot. Tundub kuidagi mĂŒstiliselt kallis…

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

TĂ€na 14+1, rasedusest teame ainult mina ja mees. Ei ole veel kellegile julend rÀÀkida ja midagi Ă€ra sĂ”nuda. Varsti vist peaks hakkama mainima 🙂
LA novembris. Oscar lĂ€ks hĂ€sti aga hcg nĂ€it oli kĂ”rge ja tundub et platsenta on eesseinas. Kas kellegil veel sellist asja? Natuke murelikuks teeb (eriti googeldades 😀 )

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Eesseinas on vÀga hea ja normaalne

Eesasetsus on hoopis teine (jah, paha) asi 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Minnie

Eelmiste rasedustega oleme perele öelnud peale Oscarit. Aga seekord sai Oscar tehtud, aga pole kuidagi tunnet, et tahaks seda infot veel teistega jagada. Kuigi eks varsti tuleb ikka öelda, kuna 3 rasedus ja hakkab ĂŒsna varakult vĂ€lja paistma.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Rasedust 14+3 ja nĂŒĂŒdseks teavad peale KV uuringut nii mĂ”lemad vanemad ja lĂ€hedasemad sĂ”brad. Rolli mĂ€ngib ka suurema lapse olemasolu, kes ise beebist kuulutab peale teada saamist.

0
0
Please wait...

Postitas:
RedButterfly

Mulle ĂŒldse ei meeldi see praegune rasedusaeg. Liigutusi veel ei tunne ja Ă€mmaka juures kĂ€ies tema ka kuidagi ei kontrolli, et kĂ”ik ok oleks. Mees ĂŒtleb kĂŒll kogu aeg, et mis sa muretsed ja miks ei peaks olema, aga ma arvan, et iga naine teab, et tegelikult on see aeg nĂ”me.
TĂ€na just kĂ€isin “kontrollis”, kus siis tegelikult tehti lihtsalt rasedakaart ja pandi jĂ€rgmised ajad, sh looteanatoomiaks. Aga see on alles 26. novembril! Sinna on terve igavik. Ma tahaks ikkagi vahepeal ka teada, et kĂ”ik on ok. MĂ”tlesin juba vahepeal lootedopleri osta, aga kuna tean et beebi asetseb mul kuidagi eriti taga (isegi UH arstil on raske teda normaalselt tabada), siis kardan, et Ă€kki teeb see olukorra veel hullemaks. Kui neid sĂŒdamelööke ei kuule, siis on paanika veel kiirem tekkima kui lihtsalt teadmatuses elades. Rasedust siis hetkel 13+4.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mul tĂ€na 12+0 aga ei pea ĂŒtlemagi, sest kĂ”hu jĂ€rgi on vĂ€ga selge niigi juba. Kolmas laps jĂ€rjestikku ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
gepard

Kas aprillikatel on Facebookis ka mingit sorti grupivestlus kus saaks jooksvamalt ja vabamalt suhelda? Siia foorumisse ei satu ju tihti :))

Hei! Aprillikate pisikeses grupis loodi ka grupivestlus! KÔik kes tahavad osaleda ja grupiga liituda, kirjutage siia: aprillibeebid2020@gmail.com

Äkki on veel kellelgi soovi liituda? Hetkel grupis veel ruumi on ja ootame liituma 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tere
Kas siinsetest naistest keegi on pidanud kokku puutuma rasedusaegse pÔiepÔletikuga?
Rasedust 16+1 ja tĂ€na ilmnenud mĂ”ningad pĂ”iepĂ”letiku sĂŒmptomid. Joon kĂŒll ohtralt jĂ”hvikamahla ja piparmĂŒndi teed, aga siiski kergelt hirm, kas sellest ainult piisab. Enne esmaspĂ€eva ei saa ĂŒhegi arsti juurde ka pöörduda.

Kristiina

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Aprillikas

Tere! Avastasin alles nĂŒĂŒd teie teema 🙂
Rasedust mul 18+2. Kimbutavad mind hullumoodi isutus ja peavalud. Lihtsalt pole mitte millegi jÀrgi isu ja söök kÀib suus ringi. Kas kellegil veel sama mure?

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tere! Avastasin alles nĂŒĂŒd teie teema 🙂

Rasedust mul 18+2. Kimbutavad mind hullumoodi isutus ja peavalud. Lihtsalt pole mitte millegi jÀrgi isu ja söök kÀib suus ringi. Kas kellegil veel sama mure?

Minul ka sama jama. Ajan vÀgisi sööki sisse, sest kui ei söö, hakkab paha ka veel. Hommikuti kÀin endiselt maomahlu vÀlja öökimas. Rasedust tÀna 19+0. Peavalud kÀivad ka hooti ja valuvaigistid mÔjuvad mÔneks tunniks. Ei suuda Àra oodata, millal parem hakkab. Poja ootuse ajal kestsid need jamad 15nda nÀdalani.

Madli

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

KĂ”ht on juba kaks kuud kinni ja junnid nagu jĂ€nesel. Kogu seedeelundkond on paistes, ma nĂ€en vĂ€lja nagu 7 kuud rase ja kĂ”ht on kivikĂ”va. Kui ei söö, siis on kehv olla – sööd, siis puhitad ja jĂ€lle kehv olla. Hetkel on dieet toorsaalatid Ă”liga, viinamarjad, hapukapsad ja aprikoosid, et saaks kuidagigi kĂ”hu lahtisemaks – Ă”udne lihtsalt. Liha, piimatooted, saiatooted, kartul mĂ”juvad kohutavalt halvasti. PĂ€ris veganiks aga ei tahaks kah nagu hakata. Hemorroidid on kindlasti tulemas ja sĂŒnnitades tĂ”mban jĂ€lle ka tagumiku lĂ”hki, kui asi nii jĂ€tkub.
Ahjaa, rauatase on juba praegu miinimumi piiril, jaksu pole ja hingeldan.

PS! Unetus, keset ööd kaob uni. Ega ma vabast tahtest öösel ĂŒleval istu.

0
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

KĂ”hukinnisuse kohapealt soovitan kiivisid sĂŒĂŒa, 2-3tk kindlasti iga pĂ€ev ja aitavad.(minul vĂ€hemalt aitasid)
Ja raua kohapealt lase endale kirjutada retseptiravimit FerrumLek-i.Aitab paremini kui kĂ€simĂŒĂŒgi omad ja on odavam ka.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ferrum Lek aitab kĂ”hukinnisusele korralikult kaasa, Tot’hema on selles mĂ”ttes parem.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Lisandun

Lisandun Aprill2020 beebidesse, 18+5 🙂
TĂ€htaeg 22.aprill

KK

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Hei! MÔtlesin, et Àkki veel keegi peale looteanatoomiat soovib liituda salajase grupiga. Saadke siis kiri: aprillibeebid2020@gmail.com

Uuest aastast enam rohkem uusi liikmeid vastu ei vÔta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
kaisa.vahtla

Tere!

Saatsin kĂŒll veel kirja aprillibeebide gmaili aadressile, et kui on vabu kohti veel 🙂 Kuna raseduse algus oli vĂ€ga keeruline, siis olen alles nĂŒĂŒd beebiteemade juurde asunud.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kas keegi veel sel “talvel” tĂ”bine olnud, mul juba teist korda kurk valus…

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

veel viimased nÀdalad

kuidas enesetunded on? mul plika end Ă€ra keeranud, istub tugevalt jalgevahel kinni. alakĂ”huvalud on vahel metsikud, unenĂ€od on ĂŒliveidrad. jalad paistetavad Ă”htuks ĂŒles, kĂ”rvetised piinavad. seljavalusid veel ei ole. kaalu on juures 6kg. beebi on 500g keskmisest suurem, varem ĂŒteldi, et 3 nĂ€dalat vanem ( suur tĂŒdruk) veel 5 nĂ€dalat ja saan oma beebit nĂ€ha 😉 noh kui vĂ€ga ĂŒle ei lĂ€he.,. sĂŒnnituse ees on vĂ€ike hirm, noh Ă”igemini valu ees. no kes see tahab vabatahtest olla pilti taskuviivas valus -ei keegi. teadmine, et see ei kesta igavesti ja esimese korra 40 tundi jĂ€tsid mu elu … – ok ei lohuta, jĂ€taks siiski vahele, keisrit ei tahaks. epituraali ehk prooviks…. vot ei tea 😉
riided on nĂŒĂŒd olemas aga veel lĂ€bi pesemata ja valmis sĂ€ttimata, haiglakotike kokku panemata… 4 pĂ€eva enne tĂ€htaega tekib vaba hetke, et beebi tulemiseks valmistuda 😉

kuidas teil mÔtted ja tunded?

0
0
Please wait...

NĂ€itan 21 postitust - vahemik 151 kuni 171 (kokku 171 )

Esileht Lapse ootamine Aprilli beebid 2020