Esileht Lapse ootamine Aprilli beebid 2020

Näitan 21 postitust - vahemik 151 kuni 171 (kokku 171 )

Teema: Aprilli beebid 2020

Postitas:

Kellele te praeguseks hetkeks oma rasedusest rääkinud olete?
Mul mees teab suhteliselt algusest peale ja nüüd kogemata rääkisin sõbrannale välja. Rohkematele ei ole julgenud rääkida, muretunne on enne Oscarit suur.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul hetkel rasedust 13+2, Oscar on tehtud.
Peale mehe ja lapse teavad veel vanemad, vennapere, mõned sõbrad ja ülemus.
Teised saavadki ilmselt siis teada, kui välja hakkab paistma ja ise aru saavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtsin paar kilo alla ja see kaal on püsima jäänud aga kuna ülekaalu oli ka enne siis see pigem vist hea.

Mul teavad perekond ja paar lähimat sõbrannat kuna veiniõhtutel oli raske keerutada ja keegi enam ühel hetkel ei uskunud, et ma kogu aeg kainekas????

Keegi peale Oscari ka muid tasulisi teste tegi? Vaatasin täna, et pelgus on niptify 250 ja vahepeal veel mingid paketid kus kõige kallima kombo on 600 eurot. Tundub kuidagi müstiliselt kallis…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna 14+1, rasedusest teame ainult mina ja mees. Ei ole veel kellegile julend rääkida ja midagi ära sõnuda. Varsti vist peaks hakkama mainima 🙂
LA novembris. Oscar läks hästi aga hcg näit oli kõrge ja tundub et platsenta on eesseinas. Kas kellegil veel sellist asja? Natuke murelikuks teeb (eriti googeldades 😀 )

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.08 17:40; 03.10 10:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eesseinas on väga hea ja normaalne

Eesasetsus on hoopis teine (jah, paha) asi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmiste rasedustega oleme perele öelnud peale Oscarit. Aga seekord sai Oscar tehtud, aga pole kuidagi tunnet, et tahaks seda infot veel teistega jagada. Kuigi eks varsti tuleb ikka öelda, kuna 3 rasedus ja hakkab üsna varakult välja paistma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasedust 14+3 ja nüüdseks teavad peale KV uuringut nii mõlemad vanemad ja lähedasemad sõbrad. Rolli mängib ka suurema lapse olemasolu, kes ise beebist kuulutab peale teada saamist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle üldse ei meeldi see praegune rasedusaeg. Liigutusi veel ei tunne ja ämmaka juures käies tema ka kuidagi ei kontrolli, et kõik ok oleks. Mees ütleb küll kogu aeg, et mis sa muretsed ja miks ei peaks olema, aga ma arvan, et iga naine teab, et tegelikult on see aeg nõme.
Täna just käisin “kontrollis”, kus siis tegelikult tehti lihtsalt rasedakaart ja pandi järgmised ajad, sh looteanatoomiaks. Aga see on alles 26. novembril! Sinna on terve igavik. Ma tahaks ikkagi vahepeal ka teada, et kõik on ok. Mõtlesin juba vahepeal lootedopleri osta, aga kuna tean et beebi asetseb mul kuidagi eriti taga (isegi UH arstil on raske teda normaalselt tabada), siis kardan, et äkki teeb see olukorra veel hullemaks. Kui neid südamelööke ei kuule, siis on paanika veel kiirem tekkima kui lihtsalt teadmatuses elades. Rasedust siis hetkel 13+4.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul täna 12+0 aga ei pea ütlemagi, sest kõhu järgi on väga selge niigi juba. Kolmas laps järjestikku ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 20.08 00:34; 20.08 23:26; 21.08 18:42; 24.08 01:01; 25.08 09:29; 27.08 18:13; 28.08 10:27; 13.10 15:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas aprillikatel on Facebookis ka mingit sorti grupivestlus kus saaks jooksvamalt ja vabamalt suhelda? Siia foorumisse ei satu ju tihti :))

Hei! Aprillikate pisikeses grupis loodi ka grupivestlus! Kõik kes tahavad osaleda ja grupiga liituda, kirjutage siia: aprillibeebid2020@gmail.com

Äkki on veel kellelgi soovi liituda? Hetkel grupis veel ruumi on ja ootame liituma 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere
Kas siinsetest naistest keegi on pidanud kokku puutuma rasedusaegse põiepõletikuga?
Rasedust 16+1 ja täna ilmnenud mõningad põiepõletiku sümptomid. Joon küll ohtralt jõhvikamahla ja piparmündi teed, aga siiski kergelt hirm, kas sellest ainult piisab. Enne esmaspäeva ei saa ühegi arsti juurde ka pöörduda.

Kristiina

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Avastasin alles nüüd teie teema 🙂
Rasedust mul 18+2. Kimbutavad mind hullumoodi isutus ja peavalud. Lihtsalt pole mitte millegi järgi isu ja söök käib suus ringi. Kas kellegil veel sama mure?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Avastasin alles nüüd teie teema ????

Rasedust mul 18+2. Kimbutavad mind hullumoodi isutus ja peavalud. Lihtsalt pole mitte millegi järgi isu ja söök käib suus ringi. Kas kellegil veel sama mure?

Minul ka sama jama. Ajan vägisi sööki sisse, sest kui ei söö, hakkab paha ka veel. Hommikuti käin endiselt maomahlu välja öökimas. Rasedust täna 19+0. Peavalud käivad ka hooti ja valuvaigistid mõjuvad mõneks tunniks. Ei suuda ära oodata, millal parem hakkab. Poja ootuse ajal kestsid need jamad 15nda nädalani.

Madli

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt 31.07 20:11; 02.08 19:37; 06.08 13:20; 06.08 14:47; 06.08 15:13; 08.08 18:09; 13.08 10:06; 13.08 15:06; 13.08 22:29; 14.08 20:26; 20.08 18:05; 22.08 17:35; 22.08 20:02; 24.08 16:56; 25.08 22:24; 27.08 14:15; 27.08 16:40; 29.08 20:48; 04.09 20:36; 28.09 09:54; 15.11 13:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõht on juba kaks kuud kinni ja junnid nagu jänesel. Kogu seedeelundkond on paistes, ma näen välja nagu 7 kuud rase ja kõht on kivikõva. Kui ei söö, siis on kehv olla – sööd, siis puhitad ja jälle kehv olla. Hetkel on dieet toorsaalatid õliga, viinamarjad, hapukapsad ja aprikoosid, et saaks kuidagigi kõhu lahtisemaks – õudne lihtsalt. Liha, piimatooted, saiatooted, kartul mõjuvad kohutavalt halvasti. Päris veganiks aga ei tahaks kah nagu hakata. Hemorroidid on kindlasti tulemas ja sünnitades tõmban jälle ka tagumiku lõhki, kui asi nii jätkub.
Ahjaa, rauatase on juba praegu miinimumi piiril, jaksu pole ja hingeldan.

PS! Unetus, keset ööd kaob uni. Ega ma vabast tahtest öösel üleval istu.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.11 01:32; 17.11 10:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõhukinnisuse kohapealt soovitan kiivisid süüa, 2-3tk kindlasti iga päev ja aitavad.(minul vähemalt aitasid)
Ja raua kohapealt lase endale kirjutada retseptiravimit FerrumLek-i.Aitab paremini kui käsimüügi omad ja on odavam ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ferrum Lek aitab kõhukinnisusele korralikult kaasa, Tot’hema on selles mõttes parem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.11 01:32; 17.11 10:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisandun Aprill2020 beebidesse, 18+5 🙂
Tähtaeg 22.aprill

KK

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Mõtlesin, et äkki veel keegi peale looteanatoomiat soovib liituda salajase grupiga. Saadke siis kiri: aprillibeebid2020@gmail.com

Uuest aastast enam rohkem uusi liikmeid vastu ei võta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 06.08 12:44; 06.08 13:32; 22.08 20:07; 27.08 15:47; 27.08 17:05; 29.08 20:34; 04.09 10:12; 04.09 19:11; 05.09 09:47; 19.09 22:07; 26.09 10:19; 05.12 09:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Saatsin küll veel kirja aprillibeebide gmaili aadressile, et kui on vabu kohti veel 🙂 Kuna raseduse algus oli väga keeruline, siis olen alles nüüd beebiteemade juurde asunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi veel sel “talvel” tõbine olnud, mul juba teist korda kurk valus…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuidas enesetunded on? mul plika end ära keeranud, istub tugevalt jalgevahel kinni. alakõhuvalud on vahel metsikud, unenäod on üliveidrad. jalad paistetavad õhtuks üles, kõrvetised piinavad. seljavalusid veel ei ole. kaalu on juures 6kg. beebi on 500g keskmisest suurem, varem üteldi, et 3 nädalat vanem ( suur tüdruk) veel 5 nädalat ja saan oma beebit näha 😉 noh kui väga üle ei lähe.,. sünnituse ees on väike hirm, noh õigemini valu ees. no kes see tahab vabatahtest olla pilti taskuviivas valus -ei keegi. teadmine, et see ei kesta igavesti ja esimese korra 40 tundi jätsid mu elu … – ok ei lohuta, jätaks siiski vahele, keisrit ei tahaks. epituraali ehk prooviks…. vot ei tea 😉
riided on nüüd olemas aga veel läbi pesemata ja valmis sättimata, haiglakotike kokku panemata… 4 päeva enne tähtaega tekib vaba hetke, et beebi tulemiseks valmistuda 😉

kuidas teil mõtted ja tunded?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 151 kuni 171 (kokku 171 )


Esileht Lapse ootamine Aprilli beebid 2020