Esileht Lapse ootamine Aprilli beebid 2020

NĂ€itan 9 postitust - vahemik 151 kuni 159 (kokku 159 )

Teema: Aprilli beebid 2020

Postitas:
KĂ€gu

Kellele te praeguseks hetkeks oma rasedusest rÀÀkinud olete?
Mul mees teab suhteliselt algusest peale ja nĂŒĂŒd kogemata rÀÀkisin sĂ”brannale vĂ€lja. Rohkematele ei ole julgenud rÀÀkida, muretunne on enne Oscarit suur.

Please wait...
Postitas:
RedButterfly

Mul hetkel rasedust 13+2, Oscar on tehtud.
Peale mehe ja lapse teavad veel vanemad, vennapere, mĂ”ned sĂ”brad ja ĂŒlemus.
Teised saavadki ilmselt siis teada, kui vÀlja hakkab paistma ja ise aru saavad.

Please wait...
Postitas:
Deepred

Mina vĂ”tsin paar kilo alla ja see kaal on pĂŒsima jÀÀnud aga kuna ĂŒlekaalu oli ka enne siis see pigem vist hea.

Mul teavad perekond ja paar lĂ€himat sĂ”brannat kuna veiniĂ”htutel oli raske keerutada ja keegi enam ĂŒhel hetkel ei uskunud, et ma kogu aeg kainekas😀

Keegi peale Oscari ka muid tasulisi teste tegi? Vaatasin tĂ€na, et pelgus on niptify 250 ja vahepeal veel mingid paketid kus kĂ”ige kallima kombo on 600 eurot. Tundub kuidagi mĂŒstiliselt kallis…

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

TĂ€na 14+1, rasedusest teame ainult mina ja mees. Ei ole veel kellegile julend rÀÀkida ja midagi Ă€ra sĂ”nuda. Varsti vist peaks hakkama mainima 🙂
LA novembris. Oscar lĂ€ks hĂ€sti aga hcg nĂ€it oli kĂ”rge ja tundub et platsenta on eesseinas. Kas kellegil veel sellist asja? Natuke murelikuks teeb (eriti googeldades 😀 )

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Eesseinas on vÀga hea ja normaalne

Eesasetsus on hoopis teine (jah, paha) asi 🙂

Please wait...
Postitas:
Minnie

Eelmiste rasedustega oleme perele öelnud peale Oscarit. Aga seekord sai Oscar tehtud, aga pole kuidagi tunnet, et tahaks seda infot veel teistega jagada. Kuigi eks varsti tuleb ikka öelda, kuna 3 rasedus ja hakkab ĂŒsna varakult vĂ€lja paistma.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Rasedust 14+3 ja nĂŒĂŒdseks teavad peale KV uuringut nii mĂ”lemad vanemad ja lĂ€hedasemad sĂ”brad. Rolli mĂ€ngib ka suurema lapse olemasolu, kes ise beebist kuulutab peale teada saamist.

Please wait...
Postitas:
RedButterfly

Mulle ĂŒldse ei meeldi see praegune rasedusaeg. Liigutusi veel ei tunne ja Ă€mmaka juures kĂ€ies tema ka kuidagi ei kontrolli, et kĂ”ik ok oleks. Mees ĂŒtleb kĂŒll kogu aeg, et mis sa muretsed ja miks ei peaks olema, aga ma arvan, et iga naine teab, et tegelikult on see aeg nĂ”me.
TĂ€na just kĂ€isin “kontrollis”, kus siis tegelikult tehti lihtsalt rasedakaart ja pandi jĂ€rgmised ajad, sh looteanatoomiaks. Aga see on alles 26. novembril! Sinna on terve igavik. Ma tahaks ikkagi vahepeal ka teada, et kĂ”ik on ok. MĂ”tlesin juba vahepeal lootedopleri osta, aga kuna tean et beebi asetseb mul kuidagi eriti taga (isegi UH arstil on raske teda normaalselt tabada), siis kardan, et Ă€kki teeb see olukorra veel hullemaks. Kui neid sĂŒdamelööke ei kuule, siis on paanika veel kiirem tekkima kui lihtsalt teadmatuses elades. Rasedust siis hetkel 13+4.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Mul tĂ€na 12+0 aga ei pea ĂŒtlemagi, sest kĂ”hu jĂ€rgi on vĂ€ga selge niigi juba. Kolmas laps jĂ€rjestikku ka.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. TĂ€psemalt
NĂ€itan 9 postitust - vahemik 151 kuni 159 (kokku 159 )

Esileht Lapse ootamine Aprilli beebid 2020