Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Aprilli beebid 2019

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 85 )

Teema: Aprilli beebid 2019

Postitas:

Mul oli täna esimene arstivisiit. Peaks olema 5+ nädal, arst pakkus 4+, et äkki rasestusin hiljem. No see ei saa kuidagi võimalik olla. Läksingi üldse nii vara arstile, kuna varem mitu peetumist olnud ja siis arst pani ravi peale.

Nüüd siis jälle muremõtted, uus visiit on augusti lõpus. Selleks ajaks peaks kindlasti ka südametöö olema juba. Teen homme ja reedel HCG vereanalüüsi, siis vähemalt selle pealt näha, kas areneb või ei.

Mina käisin arstil, kui arvasin, et on 7+4. Nimelt teadsin OV aega ja päevade järgi nii oli ka. UH-s öeldi, et 4-5 nädal käimas alles (loode oli 1.7 mm suur). Südametöö oli siiski olemas. Niiet märtsibeebist sai aprillibeebi.

Ise olen põnevil, mis järgmise UH ajal öeldakse, sest ma ise ei usu küll sellesse 2 nädalat hiljem viljastumisesse.

Okei, päris põnev ???? Äkki ikkagi mingi mõõteviga? Olen kuulnud, et alguses on üsna kerge laps väiksemaks mõõta. Igatahes kui südametöö oli, siis see on ju väga hea märk. Ja andsid veidi lootust mullegi ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arsti juurde lähen kahe nädala pärast, aga kalkulaator näitab tähtajaks umbes 20.aprilli.
Olen ülimalt põnevil

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.08 11:18; 22.08 23:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas teil enesetunded? Minul on nii meeletu iiveldus kogu aeg, külmavärinad ja kuumahood vaheldumisi. Elu täiesti seisab sest kõik päevad mööduvad voodis. Huvitav millal inimese tunne tagasi tuleb? Esimene arsti visiit on tehtud ning tähtaegon 04.04.2019. Uh näitas täpselt 5 nädalat rasedust, kud ITK app näitab 6+, ma olen segaduses. Uus uh on nüüd augusti lõpus siis peaks südametööd ka näha olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.08 00:42; 09.08 10:39; 09.08 10:43; 13.08 14:00; 15.08 14:22; 17.08 13:28; 21.08 12:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul määris eile õhtul ning läksin igaks juhuks valvearsti juurde. Seal oli nii palju inimesi järjekorras ja kui kord minuni jõudis siis arst hullult kiirustas ja ajas mind kiiresti puki peale. Ega ma targemaks ei saanud, et miks see määrimine toimuda võis, kuid arsti sõnul on see looduslik valik, kui peaks rasedus katkema..
Mis aga mind murelikuks tegi oli see, et lootekott oli näha, kuid seal sees midagi ei olnud. Rasedust on juba 6 nädalat, nii et tegelikult oleks pidanud ka südametööd juba näha olema. Valvearst ei öelnud väga midagi ja kiirustas mind minema, kuid mul õige ämmaka aeg alles 2 nädala pärast. Ma kohe üldse ei tahaks nii kaua muretseda..

Sümptomitest on mul rindade tundlikkus ja väsimus. Täna on ka süda paha, aga see ilmselt pigem närvidest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kolmas rasedus, esimese kahe lapsega ka meeletu iiveldus, ei suutnud üldse olla. Seekord on jube uni koguaeg, hetkel veel iiveldust platsis ei ole, homme appi järgi 7 ndl täis, kuid mul võib see kôikuda, kuna tsükkel oli pikem kui 28 päeva. Homme on ka UH, eks siis selgub ????
AA magusat ma süüa ei saa, kui mingit kooki näen siis hakkab küll iiveldama ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 07.08 09:23; 09.08 08:08; 15.08 14:42; 15.08 14:45; 17.08 13:47; 23.08 18:12; 23.08 18:32; 04.09 15:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul määris eile õhtul ning läksin igaks juhuks valvearsti juurde. Seal oli nii palju inimesi järjekorras ja kui kord minuni jõudis siis arst hullult kiirustas ja ajas mind kiiresti puki peale. Ega ma targemaks ei saanud, et miks see määrimine toimuda võis, kuid arsti sõnul on see looduslik valik, kui peaks rasedus katkema..

Mis aga mind murelikuks tegi oli see, et lootekott oli näha, kuid seal sees midagi ei olnud. Rasedust on juba 6 nädalat, nii et tegelikult oleks pidanud ka südametööd juba näha olema. Valvearst ei öelnud väga midagi ja kiirustas mind minema, kuid mul õige ämmaka aeg alles 2 nädala pärast. Ma kohe üldse ei tahaks nii kaua muretseda..

Sümptomitest on mul rindade tundlikkus ja väsimus. Täna on ka süda paha, aga see ilmselt pigem närvidest.

Emos nad ongi sellised kiire kiire, mine proovi valvearstile päeval. Minu arust valvearst on hommikust, kuni siis 19ni peale seda peab pöörduma emosse. Valvearstiga vôib väga vedada ja rahustab sind maha ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 07.08 09:23; 09.08 08:08; 15.08 14:42; 15.08 14:45; 17.08 13:47; 23.08 18:12; 23.08 18:32; 04.09 15:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul määris eile õhtul ning läksin igaks juhuks valvearsti juurde. Seal oli nii palju inimesi järjekorras ja kui kord minuni jõudis siis arst hullult kiirustas ja ajas mind kiiresti puki peale. Ega ma targemaks ei saanud, et miks see määrimine toimuda võis, kuid arsti sõnul on see looduslik valik, kui peaks rasedus katkema..

Mis aga mind murelikuks tegi oli see, et lootekott oli näha, kuid seal sees midagi ei olnud. Rasedust on juba 6 nädalat, nii et tegelikult oleks pidanud ka südametööd juba näha olema. Valvearst ei öelnud väga midagi ja kiirustas mind minema, kuid mul õige ämmaka aeg alles 2 nädala pärast. Ma kohe üldse ei tahaks nii kaua muretseda..

Sümptomitest on mul rindade tundlikkus ja väsimus. Täna on ka süda paha, aga see ilmselt pigem närvidest.

Nii palju lohutuseks, et mul on peetumise korral sümptomid päeva pealt ära kadunud. Ja EMOs neil on üsna kehv aparaat, seal paljudel olnud nii, et mõõdetakse ebatäpselt. Võid teha vereanalüüsi 48tunnise vahega. Kui duubeldub, on lootust, et kõik ikkagi hästi.

Ma tean, et seda nõuannet on raske järgida, aga parim on siiski positiivselt mõelda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Liitun ka siin aprilli ootajatega, kuid hoian veel madalat profiili, kuna on olnud ka 1 peetumine.
Täna sai 5 nädalat täis ja tulemas on 3 laps, hetkel peres kasvamas 2 poissi. Pean tõdema, et praegune rasedus on justkui “haigus” võrreldes kahe eelnevaga. Kui eelnevad möödusid kergelt ja ilma “raseduse sümptomiteta”, siis nüüd on päevaringselt iiveldustunne ja pea käib ringi + õhupuudus. Ühel päeval oli tunne, et kohe minestan. Kõht on ka kogu aeg tühi, kuid midagi ei maitse. Arstile lähen septembri keskpaigas, kui 9 nädalt täis. Hetkel ei olegi muud, kui elan üks päev korraga ja loodan, et enesetunne läheb taas paremaks????

Tervitades
N

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 16.08 12:25; 16.08 14:04; 22.08 15:19; 27.08 15:56; 28.08 12:40; 05.09 09:54; 12.09 14:55; 13.09 16:43; 03.10 22:17; 10.10 20:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Liitun ka siin aprilli ootajatega, kuid hoian veel madalat profiili, kuna on olnud ka 1 peetumine.

Täna sai 5 nädalat täis ja tulemas on 3 laps, hetkel peres kasvamas 2 poissi. Pean tõdema, et praegune rasedus on justkui “haigus” võrreldes kahe eelnevaga. Kui eelnevad möödusid kergelt ja ilma “raseduse sümptomiteta”, siis nüüd on päevaringselt iiveldustunne ja pea käib ringi + õhupuudus. Ühel päeval oli tunne, et kohe minestan. Kõht on ka kogu aeg tühi, kuid midagi ei maitse. Arstile lähen septembri keskpaigas, kui 9 nädalt täis. Hetkel ei olegi muud, kui elan üks päev korraga ja loodan, et enesetunne läheb taas paremaks????

Tervitades

N

Äkki siis tüdruk tulemas ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tore lugeda saatusekaaslastest, kellel ka kehv olla. Eelmise rasedusega mul iiveldas kuuest kuueni ja kuuest uuesti, eluisu kadus vahepeal tõsiselt ära. Algas 9-ndal nädalal ja lõppes kuskil viienda kuu pealt.
Seekord on juba mitu nädalat (vist käimas siis 5-6-s nädal UH järgi) meeletu väsimus, iiveldus, lõhnad ajavad südame pahaks. Hetkel on puhkus, aga eks lastega on tegemist ja kuidagi peab end diivanilt lahti kangutama aegajalt. Ülejärgmine nädal tööle, hirmujudinad tulevad peale.
Järgmine UH on 24 august, et aru saada siis, mitu nädalat mul on.

Lea

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 18:17; 16.08 12:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tüdruk oleks väga oodatud, kuid see ei ole eesmärk omaette. Tõenäosus kõigest 50/50????
Ise kaldun arvama, et seekord vanus 30+ ja ei ole enam nii heas füüsilises vormis, kui 20+ sünnitades????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 16.08 12:25; 16.08 14:04; 22.08 15:19; 27.08 15:56; 28.08 12:40; 05.09 09:54; 12.09 14:55; 13.09 16:43; 03.10 22:17; 10.10 20:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

Olen ka mina triibuline. Aastaid juba last püüdnud, IVF 2 korda läbitud, tulemusi ei olnud. Vägas raske oli. Vanust on 28. Nüüd juba poolteist aastat ei ole tegelenud otseselt lapse püüdmisega, sai otsustatud, et tuleb mis tuleb! Ja nüüd siis tulid triibud. Just siis kui mul avastati sapikivid, millest tuli pankreatiit, olin kangete antibiootikumide peal, plaaniline operatsioon planeeritud sügisesse. Ja nüüd selline asi siis! kui kellegil on sarnast kogemust, siis heameelega kuulaksin, mis võimalused mul on. Dieet on mul range peal, üsna kesise toidu peal.
Niipalju veel, et teste olen teinud hulgim, kõik ilusad ja kindla triibuga. Aga ühtegi sümptomit ei ole. Nädalaid ka tegelikult kalkulaatrori järgi vaevalt 5 ja arst on 28ndal alles.

Parimat!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Liitun ka siin aprilli ootajatega, kuid hoian veel madalat profiili, kuna on olnud ka 1 peetumine.

Täna sai 5 nädalat täis ja tulemas on 3 laps, hetkel peres kasvamas 2 poissi. Pean tõdema, et praegune rasedus on justkui “haigus” võrreldes kahe eelnevaga. Kui eelnevad möödusid kergelt ja ilma “raseduse sümptomiteta”, siis nüüd on päevaringselt iiveldustunne ja pea käib ringi + õhupuudus. Ühel päeval oli tunne, et kohe minestan. Kõht on ka kogu aeg tühi, kuid midagi ei maitse. Arstile lähen septembri keskpaigas, kui 9 nädalt täis. Hetkel ei olegi muud, kui elan üks päev korraga ja loodan, et enesetunne läheb taas paremaks????

Tervitades

N

Ma just eile ütlesin mehele, et 4asedus on ju HAIGUS ????. Päevad mööduvad diivanil lesides,kodused toimetused teeb kõik laps ära sest ma pole suuteline mitte millekski. Süda on kogu aeg nii paha aeg ajalt hakkan öökima aga oksendanud veel õnneks pole. Kõht on nii tühi aga no midagi süüa ei saa, pea käib ringi, kuuma ja külmahood vaheldumisi. Jooksmas on äpi järgi alles 7 nädalat…ei tea küll millal see õudus lõppeb, tahaks juba rõõmus ja õnnelik olla. Tulekulon teine laps, esimese lapsega oli vaid peavalu. Mõtlen ka et tol ajal olin 20 ringis kuid nüüd 30 ringis, ega keha pole enam see..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.08 00:42; 09.08 10:39; 09.08 10:43; 13.08 14:00; 15.08 14:22; 17.08 13:28; 21.08 12:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul arsti juures käidud, nädalaid 6+2 ja südametöö oli olemas. TA 10.04.2019 ????

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 07.08 09:23; 09.08 08:08; 15.08 14:42; 15.08 14:45; 17.08 13:47; 23.08 18:12; 23.08 18:32; 04.09 15:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas teil enesetunne? Mul vastikult iiveldab, nii hommikul kui õhtul. Esimese lapsega sellist asja polnud. Jagage oma nippe, kuidas iiveldust leevendada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas teil enesetunne? Mul vastikult iiveldab, nii hommikul kui õhtul. Esimese lapsega sellist asja polnud. Jagage oma nippe, kuidas iiveldust leevendada.

Ka minul on jube iiveldus, elu täiesti seisab. Iga asi ajab öökima, rasedust alles 6 nädalat, ei tea kaua see veel kestab. Esimese lapsega ei olnud mul ka seda muret. Mina joon vett ja närin kogu aeg nätsu, apelsini näts kuidagi kõige etem hetkel…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.08 00:42; 09.08 10:39; 09.08 10:43; 13.08 14:00; 15.08 14:22; 17.08 13:28; 21.08 12:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tulen ka teie juurde.
TA 27.04 aga arvan, 30.04 pigem õige kuna esimese triibu sain 30 tsükli päeval.
Arstile septembris, enne ei julge rõõmu tunda eriti.
Olemine on juba kahv, iiveldav ja olen nagu narkokoer.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iiveldan palju aga oksendamiseni pole veel jõudnud ja loodan, et nüüd ära ei sõnu. 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas olete grupi ka teinud, et siin nii vaikne?

Kas keegi siit pf ka jutustab? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul saab täna/homme 6 nädalat. Enesetunne läheb iga päevaga kehvemaks, midagi ei maitse, iiveldab, kõik lõhnad häirivad ja tujud ka nii kõikuvad, kui muidu olen rahulik ja selgelt mõtlev inimene, siis nüüd pigem ründav ja midagi ei sobi. Loodan, et see möödub peagi, teistel pereliikmetel raske taluda mind, praegu teeb neile nalja, kuid kaua nad ikka jaksavad????

Lisaks on mitu päeva menstruatsiooni laadsed valud alakõhus ja alaseljas, veidi hirmutab, kuna olnud 1 katkemine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 16.08 12:25; 16.08 14:04; 22.08 15:19; 27.08 15:56; 28.08 12:40; 05.09 09:54; 12.09 14:55; 13.09 16:43; 03.10 22:17; 10.10 20:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iiveldus, see iiveldus. Ma tõesti lootsin, et sel korral ma pääsen, aga tundub, et olukord läheb päev-päevalt aina hullemaks. Praeguseks peaks olema 6 nädalat täis. Viimasest rasedusest on möödunud 5 aastat ja ausaltõelda olin ma juba unustanud need nn. kõrvalnähud.
Mind hetkel aitab kõhu täis hoidmine ja vee lonksudena joomine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.08 19:51; 22.08 17:05; 23.08 16:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul seni vaid poksikinda laadsed rinnad ???? Ühest küljest vahva jälle ümaraid rindu omada, teisalt hirmus tundlikud. Iiveldust (veel) ei ole, aga akne… ???? Oi, appi. Vistrik vistrikus kinni. Peeglisse ei taha vaadatagi. Aa. Ja no isu! Kõik söön ära ja natuke veel lisaks

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.08 11:18; 22.08 23:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei. Facebooki grupp on tehtud ja esimesed liikmed liitunud. Ootame ka teisi liituma, kuid tasapisi hakkame seal juba jutustama. Soovin kõigile edu ja loodan, et kõigil läheb hästi ja kohtume teiega peagi grupis!

Liitumiseks saatke meil annika.akinna987@gmail.com oma fb profiili lingiga, lisan teid sõbraks ja saan seejärel lisada ka gruppi 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 12.08 22:40; 13.08 14:18; 13.08 14:26; 23.08 10:50; 23.08 19:28; 13.09 08:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see grupp on salajane? Ei sooviks küll, et mu sõbrad ja tuttavad veel teaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.08 19:51; 22.08 17:05; 23.08 16:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Leidsin fb ühe aprilli beebide grupi, kus adminniks on Ingrit. Kas tegemist selle sama grupiga?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 07.08 09:23; 09.08 08:08; 15.08 14:42; 15.08 14:45; 17.08 13:47; 23.08 18:12; 23.08 18:32; 04.09 15:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pidi ikka täiesti salajane olema. Ma ise ka liituks kui oleks ikka täiesti salajane, aga enne 12n mitte. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näitab ainult, kes admin on, liikmeid ei näita. Aga ise ka liitun, kui 12 ndl täis on ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 07.08 09:23; 09.08 08:08; 15.08 14:42; 15.08 14:45; 17.08 13:47; 23.08 18:12; 23.08 18:32; 04.09 15:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Leidsin fb ühe aprilli beebide grupi, kus adminniks on Ingrit. Kas tegemist selle sama grupiga?

Ei, meie grupp on ikka nii salajane, et seda pole võimalik isegi otsinguga leida (mina ka ei taha, et kõik teaksid, et rase olen), seepärast peabki saatma meili – seda gruppi näevad ainult selle liikmed ja liikmeks saab ainult nii, et grupi adminn lisab teid.

Grupp jääb salajaseks isegi pärast laste sündi – aegadelõpuni 😀 😀
Tahaks, et grupp oleks väike, turvaline ja kodune 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 12.08 22:40; 13.08 14:18; 13.08 14:26; 23.08 10:50; 23.08 19:28; 13.09 08:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Liitun ka siin aprilli ootajatega, kuid hoian veel madalat profiili, kuna on olnud ka 1 peetumine.

Täna sai 5 nädalat täis ja tulemas on 3 laps, hetkel peres kasvamas 2 poissi. Pean tõdema, et praegune rasedus on justkui “haigus” võrreldes kahe eelnevaga. Kui eelnevad möödusid kergelt ja ilma “raseduse sümptomiteta”, siis nüüd on päevaringselt iiveldustunne ja pea käib ringi + õhupuudus. Ühel päeval oli tunne, et kohe minestan. Kõht on ka kogu aeg tühi, kuid midagi ei maitse. Arstile lähen septembri keskpaigas, kui 9 nädalt täis. Hetkel ei olegi muud, kui elan üks päev korraga ja loodan, et enesetunne läheb taas paremaks????

Tervitades

N

Sama seis siin: tulemas 3 laps, 2 poissi ees. Eelmiste rasedustega ei olnud peaaegu mingeid sümptomeid aga nüüd olen nagu tõeline hädamuna! Süda on paha enamuse ajast, hommikul ja õhtul eriti. Õhupuudus igapäevane, pearinglused püsti tõustes. Meeletu väsimus segab elamist – tööl on piinlik, midagi ei suuda teha. Lapsed on ka segaduses, miks ema süüa eriti ei tee ja tavapäraselt hullumiseni ei korista?! 🙂 Et tea, kas nii suur erinevus varasemate rasedustega on tõesti suuremast vanusest või erinevast lapse soost…
Ootan suure ärevuse ja muregaesimest UHd järgmisel nädalal, siis on kalkulaatori järgi 8+ nädalat. Enne ei julge täiel rinnal rõõmustadagi, kui olen südametööd näinud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin neljapäeval UH-s, rasedust on 7+4. Päevade järgi on 9+6, niiet kes teab. Praegu jättis tähtajaks 22 märts aga kui UH kaks korda on kaks nädalat väiksemat näidanud, siis kaldun arvama, et aprillibeebi ja jutustan siin.
Viimase kahe nädalaga on terake kasvanud normaalselt, süda endiselt lööb. Mina olen kohutavas seisus- juba kaks nädalat iiveldab nii, et voodist peaaegu püsti ei saagi. Üleeile käis pea nii ringi, et silmanägemise võttis ära, otse käia ei saanud, autoga sõita ei saanud. Olin kuni keskpäevani pikali ja siis läks laksust mööda. Jäid ainult peavalud, mis kestavad vahelduva eduga siiani.
Mul on veel kolm tuttavat rasedat, kes ei usu mind üldse, et nii halb võib olla. Arvavad vist, et pool panen juurde, sest neil on olemine okei.
Kas perearstilt saab haiguslehte ka, kui nii halb olla? Töövõimetu ju täiesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 85 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Aprilli beebid 2019

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.