Esileht Hobinurk aprilli keskel soojamaareisi võimalikkusest

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: aprilli keskel soojamaareisi võimalikkusest

Postitas:

Vabandan, kui selle kõige kohta on olnud siin varem teemasid. Trip.ee on ka suht algajate-vaenulik koht rumalate küsimuste esitamiseks.

Nimelt tahaks minna aprilli keskel nädalaks reisile (enne kevadvaheaega), kus lapsed saaksid ujuda. Kas see on reaalne plaan (muul ajal pole võimalik)? Mis riigid ja mis hinnaga on teostatav. Luksust ei ole vaja.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.09 12:20; 30.09 12:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

trip.ee ei ole algajatevaenulik koht, trip.ee lihtsalt soovib, et sa enne küsimuse esitamist loeksid läbi varasemad vastavateemalised postitused ja kasutaksid selleks vajadusel otsingut. trip.ee on väga sõbralik koht, kui sa neist paarist punktist kinni pead.

aprilli keskel ujumises ei ole midagi üleloomulikku ja see on täiesti tehtav, kuid väljaspool euroopat (va kanaarid). kui sulle see sobib, siis võime edasi arutleda.

+8
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.09 12:24; 30.09 12:31; 30.09 12:43; 30.09 14:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti tehtav, kui lendad Taisse, Aafika keskelepoole, Araabia Ühendemiraatidesse vms, kuhu on 6+ lennutundi. Lähemal, Euroopas ja Põhja-Aafrikas ikka varakevadel ei uju küll, siin on nimelt talv olnud. Ka kanaari saartel vette eriti ei kisu, kui vesi on 16 kraadi… no ok, 19 🙂
https://www.holiday-weather.com/gran_canaria/averages/april/

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka kanaari saartel vette eriti ei kisu, kui vesi on 16 kraadi…

kanaari saartel võiks aprilli keskpaigaks eestlase jaoks ikka üsna ujutav olla. me korduvalt veebruaris-märtsis käinud ja sooja ilmaga kannatas ujuda küll, pigem oli 19-20 kraadi vesi. aga eks oleneb konkreetsest kohast ja tuule suunast ka.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.09 12:24; 30.09 12:31; 30.09 12:43; 30.09 14:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Zanzibar, Madagascar, Sri Lanka.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ip.ee ei ole algajatevaenulik koht, trip.ee lihtsalt soovib, et sa enne küsimuse esitamist loeksid läbi varasemad vastavateemalised postitused ja kasutaksid selleks vajadusel otsingut. trip.ee on väga sõbralik koht, kui sa neist paarist punktist kinni pead.

Aga otsing seal praktiliselt ei tööta

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.09 12:20; 30.09 12:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga otsing seal praktiliselt ei tööta

tõsi, aga alati võid kasutada google’i otsingut, piirates vastused trip.ee saidiga.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.09 12:24; 30.09 12:31; 30.09 12:43; 30.09 14:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga otsing seal praktiliselt ei tööta

tõsi, aga alati võid kasutada google’i otsingut, piirates vastused trip.ee saidiga.

Aga natuke naljakas siis nõuda kasutajalt eelnevate teemadega tutvumist, kui samas ei ole see lehekülje tehnilise poole pealt kasutajale võimalikuks tehtud.

+18
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kanaarid. Oleme aprillis käinud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on Tenerife Aprillis igati sobiv. Sageli käiakse ka jaanuaris ja veebruaris, mil seal on külmem, ja eestlasele ikka paras suvi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tenerifel oli veebruari alguses ookeani vesi minu jaoks piisavalt soe. Lisaks hotelli soojendatud veega bassein. Olen külmavares ja Eestis naljalt ujuma ei kipu.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu esimene soojamaareis oli Gran Canariale aprilli keskel. Põhiliselt olime hotelli basseinis, aga käisime ka meres, oli piisavalt soe vesi. Sinna vist enam reise ei tehta, aga mujale Kanaari saartele tehakse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

trip.ee ei ole algajatevaenulik koht, trip.ee lihtsalt soovib, et sa enne küsimuse esitamist loeksid läbi varasemad vastavateemalised postitused ja kasutaksid selleks vajadusel otsingut. trip.ee on väga sõbralik koht, kui sa neist paarist punktist kinni pead.

Nõustun teemaalgatajaga, sealt ei julge midagi küsida. Kunagi ei tea, mis on nende jaoks mõistlik ajavahemik, mil võib eeldada, et vanad vastused enam ei kehti. Näiteks öömajade, linnaliikluse, lennujaamast linna saamise, hotellisoovituste kohta ei ole midagi peale hakata vastustega aastast 2010. Mõnesse kohta on lausa uus lennujaam või metrooliin ehitatud.

Isegi kliimasoojenemine on 10 aastaga toimunud, mis ilm oli sel ajal enam ei kehti ja netist otsides keskmisi temperatuure ei ütle need ka tegelikult midagi.

ära liialda, ole hea. vanadele teemadele viidatakse seepärast, et tripi foorumis on kombeks lisada oma postitus olemasoleva teema alla, mitte nii nagu perekoolis, et igaüks teeb uue teema ja nii ongi samal teemal kahe nädala tagant kogu aeg samad küsimused ja püsielanikud peavad muudkui uuesti oma vastuseid kirjutama. lõpuks keegi ei viitsigi.

keegi ei oota, et sa endale vajamineva info vanadest teemadest kätte pead saama, aga lugeda võiks neid küll. selle 2010 aastal tehtud teema viimased vastused võivad väga hästi olla ka eelmisest aastast. ja oleksidki, kui inimesed vaevuksid vana teemat avama ja oma uut küsimust sinna kirjutama.

sortides reisi sihtkoha ja teema kaupa on võimalik ka ilma otsinguta piisavalt palju infot leida.

selliste küsimuste jaoks nagu “kus on jaanuaris soe?” ja “kuskohast lennupileteid osta?” on google.com, nendega ei ole tõesti vaja trippi tulla.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.09 12:24; 30.09 12:31; 30.09 12:43; 30.09 14:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik oleneb aastast. Ette planeerides Euroopa piires kindla peale minna ei saa. Ise olen käinud Kreetal aprilli keskel ja õhk oli iga päev suht 30c ja ka merevesi ujumiskõlblik kuigi basseinis oli soojem. Samas möödunud aasta mais Kreetal oli ca 18-20c ja meeletult tuuline, kasutasime hotelli õhukonditsioneeri kütmiseks ja bikiinidega ei saanud isegi basseini äärde minna.
Kanaaridel on ilm pisut turvalisem, aga kuumalembelisele pigem kehvapoolne.

Minu soovitus oleks Cape Verde. 7h lend ja väga ilusad liivarannad. Dubai mind ei kutsu…

/ninakaspreili

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Egiptuses on aprilli alguses juba hea soe merevesi ja palavad päevad, soojad õhtud

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käin igal aastal aprilli lõpus puhkamas. Hotelli valimisel vaatame, et oleks soojendusega bassein või sisebassein. Türgis Kemeri kandis on merevesi kõige soojem olnud, Küprosel ka. Vahemeri üldiselt on sel ajal veel külm, aga hädapärast siiski ujutav. Randades on ere päike, aga jahe tuul. Tuulevarjulises kohas väga palav. Võib ka vihma saada.
Kanaari saared on võimalus. Kuus lennutundi. Türgi nelja tunni kaugusel.
Egiptus.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule jääb arusaamatuks, mis inimestele ei meeldi trip.ee foorumi puhul. Ahjaa seal sellist “pahna” nagu perekoolis ei taluta. Igati õige.
Sellise suhtlemis-stiili puhul oleks ilmselt pooled perekoolikad blokeeritud.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küprosel olen käinud juba alates märtsi lõpust. Googelda Nissi Beach ja sealne ümbrus. Loomulikult ei ole sel ajal klassikaline palav rannailm, aga merevesi on sel ajal ujumissoe ka lastele. Minu meelest on Tallinnast Paphosele otselendude soodsad pakkumised ka hetkel saadval. Egiptuse kuurortrandades on aastaringselt merevesi meie mõistes väga soe ning keskpäeval päikese käes lausa kuum, aga sinna omal käel veidi keeruline resi korraldada.
Tenerife musta liivaga rannad mulle isiklikult üldse ei meeldi, ei mäleta mingeid ujumisnaudinguid sealt. Hispaania lõunaosas on sel ajal vesi raudselt külm (korduvalt käidud)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Minu meelest on Tenerife Aprillis igati sobiv. Sageli käiakse ka jaanuaris ja veebruaris, mil seal on külmem, ja eestlasele ikka paras suvi.

Mina julgen ka Tenerifet soovitada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti tehtav, kui lendad Taisse, Aafika keskelepoole, Araabia Ühendemiraatidesse vms, kuhu on 6+ lennutundi. Lähemal, Euroopas ja Põhja-Aafrikas ikka varakevadel ei uju küll, siin on nimelt talv olnud. Ka kanaari saartel vette eriti ei kisu, kui vesi on 16 kraadi… no ok, 19 ????

https://www.holiday-weather.com/gran_canaria/averages/april/

Tais on minu teada aprilli keskel juba liiga kuum. Reisikorraldajad teevad sinna viimased reisid märtsi teises pooles.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kevadist koolivaheaega pead silmas? Kui reis peaks ~7-9 päeva sisse mahtuma, siis ei ole vist mõtet tohutuid lennutunde ette võtta ja ajavahesid taluda – reisi lõppedes peavad lapsed kohe asuma õppima ja ajavahe võib olla üsna ebameeldiv. Läheme seekord suusavaheajal Kanaaridele. On jah jahe, aga ikka parem kui võimalik -30 või hoopis lörts Eestimaa talves. Planeerime aktiivset puhkust ja koos ühe vahemaandumisega 8h ei tapa. Kõik sõltub vist ootustest – olen käinud lastega aastavahetusel Maltal – tuuline “dressipluusiilm”, kuid vaikses kohas sai keskpäeval päevitusriietes peesitada ning hotelli basseinis lõputult ujuda – lapsed jäid väga rahule. Ka valgust oli palju enam ja see andis energialaksu.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina korduvalt käinud kanaaridel dets.-jaan. Ilm vastab eesti suvele. Päikest saab väga hästi võtta. Hotelli oleme võtnud soojendusega basseiniga kuna mulle ka need musta kiviklibuga rannad ei meeldi.
Veepargid vist tõesti pole avatud aga ringirallimine ja matkamine jms. on väga mõnus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Hobinurk aprilli keskel soojamaareisi võimalikkusest