Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Aprilli triibupüüdjad 2020

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 153 )

Teema: Aprilli triibupüüdjad 2020

Postitas:

Tere!
Viimati olin siin 10.a. tagasi 🙂 Nüüd liitun taas,sest soovime pesamuna. Vanust 39. Pillid jätsin ära detsembris ja tsükkel on nüüd korrapäraselt käinud. OV teste veel ei tee,katsun enda keha tunnetada ja kui nii ei õnnestu hakkan testima. Hetkel peaks olema DPO 8,loomulikult loodan,et päevad 15.04 kohale ei ilmu 🙂 Hetkel on koguaeg mingi tuim valu alakõhus ja palaviku tunne,kuigi palavikku ei ole. Testima hakkan nädala pärast. Elan kõigile väga kaasa 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanus 38. Käsil neljas laps 🙂
Oli just katkemine ka teadmata põhjusel. See rasedus tekkis kohe peale minipillide lõppu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kolin ka siis selle kuu teemasse edasi. Olen 28-aastane, olemas on juba 11-kuune laps.

Teist last oleme proovinud saada novembri kuust.

Täna on DPO 8 ja alakõht hakkas hommikul kergelt valutama. Selline tuim ja tuhm valu ja kerge iiveldus on ka. Ei teagi, kas sellest midagi välja lugeda vōi mitte. Sarnaseid sümptomeid olen saanud ka varem enne päevade algust. Seekord on kõhuvalu natuke teistsugusem.

Loodan, et aprill toob paljudele kauaootatud triipud! ????

Mul sama vana laps kodus???? Kas imetad ka?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.04 21:18; 13.04 11:14; 30.04 14:28; 01.05 11:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänaseks päevi hilinenud 3 päeva. Rinnad tohutult valusad nagu mul tavaliselt enne päevi on.
Ja täna hommiku mõtlesin et teen testi..ja sain õrna triibu. https://ibb.co/185BYhd

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei imeta enam. Umbes 9,5 kuuselt lõpetasin. ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänaseks päevi hilinenud 3 päeva. Rinnad tohutult valusad nagu mul tavaliselt enne päevi on.

Ja täna hommiku mõtlesin et teen testi..ja sain õrna triibu. https://ibb.co/185BYhd

Ei ava pilti

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 07.04 09:30; 15.04 23:26; 16.04 14:24; 25.04 15:02; 29.04 14:46; 29.04 20:09; 30.04 14:52; 03.05 10:03; 04.05 13:05; 04.05 14:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://imgur.com/a/uiJkE6Q

Kuna ma ei uskunud siis jõudsin tööle läksin ruttu nüüd apteeki ja ostsin 2 rasedustesti ja nüüd sain täiesti selged triibud.

https://imgur.com/a/LA70se1

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.04 09:40; 07.04 11:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja ongi triibud!! Palju õnne!!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

AHHH appi mu käed värisevad…
Tegin testi, niisama ei näe nagu midagi, aga kui valguse käes vaadata, siis kumab triip vastu, aga ma ei tea kas seda uskuda või mida.. Kas kellelgi on kogemust, et kas test võibki valguse käes vaadates nii triipu näidata?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh.
Kuna see elu esimene rasedus siis tõmbasin ruttu kõne arstile ja 7.mail lähen siis vastuvõtule et kinnitada ikka . Hakkan siis tänasest vitamiine ka nosima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aprill on päris ägedalt triipe toonud. Palju õnne kõigile, kellel triibud käes.
Kaua ootama pidite ja kas tulid loomulikul teel või arsti abiga.?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aprill on päris ägedalt triipe toonud. Palju õnne kõigile, kellel triibud käes.

Kaua ootama pidite ja kas tulid loomulikul teel või arsti abiga.?

Meie juba proovisime 2019 aasta oktoobrist ja triibud tulid loomulikul teel .

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.04 09:40; 07.04 11:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Telts – oleneb küll testist, aga üldiselt neid triipe ei tasu üldse triipudeks lugeda, mida vaid keerutades näeb. Kui on triip, siis on teda iga nurga alt ja ka varjus näha, isegi siis, kui ta veel alles väga õrnake on. Õige triip on roosat värvi ja värv paistab ju iga nurga alt välja. Kui on selline triip, mida vaid keerutades näeb, siis see on enamasti vaid hallikas ja tegu on lihtsalt kohaga, kuhu see roosa triip tekkima peaks. Olen samuti küllalt keerutanud igate pidi neid teste ja näinud neid “triibu”kummitusi, aga paraku ongi tegu olnud justnimelt kummitustega.

Kuniks aga pole päevi, on kõik võimalused siiski olemas. Tee homme või ülehomme uus test ja siis saad selgust, kas tegu oli kummitusega või tõesti hakkab mingi triibuke sul testidel kosuma 😉

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.04 11:34; 15.04 22:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei-hei! Liitun ka endalegi üllatuseks triibupüüdjatega. Kui siit perekoolist võib lugeda kommentaare, kus inimesed on beebitegu koroonakriisi tõttu edasi lükanud või soovitanud seda teistel teha, siis minu puhul on vastupidi… andis vajaliku tõuke just 🙂 muidu oli plaan suvel/sügisel proovimist alustada, aga nüüd kuidagi kodusolemine tõi selguse, et mis siin ikka enam kätt ette panna, las ta valib ise endale tulemiseks parima aja. Flo järgi oli eile, 6. aprill kõige ohtlikum päev, eks siis mõne nädala pärast selgub, kas läks juba esimese korraga õnneks või ei. Kodus juba kasvamas 4-aastane poiss ja ise olen 32. Eelmine kord rasestusin kohe esimesest korrast, mil rohelise tule andsime, aga veidi on hirm, et sel korral äkki enam nii kähku ei käigi… igaljuhul edu siis meile kõigile!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.04 20:16; 16.04 10:09; 21.04 14:39; 24.04 10:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahtsin juba detsembribeebide sekka minna, aga tundub, et jään ikka triibupüüdjatesse. Lõpetasin pillid 2017. alguses, kui emaka limaskest oli imeõhukeseks muutunud. Triipe püüdnud al 2018. suvest, olles vahelduva eduga duphastoni peal. Viimased tsüklid viljatusraviarsti pilgu all. Seekord võtsin letrosooli, kuid ovitrelle jäi eriolukorra pärast saamata. Ov toimus CD19. Täna DPO14 (CD33),rasedustest negatiivne ja määrib pruunikalt. Tavaliselt tsükkel 25-30p. Tundub, et seekord siiski lihtsalt pikem tsükkel 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Tulen siia seltsiks. Lühidalt-mina väga ei püüa, aga kätt ette ei pane.
Väga imelik situatsioon hetkel, märtsikuus venis tsükkel taas pikaks ja nüüd aprillis tulid päevad, mis olid väga lühikesed ja verevaesed. Lõppesid nagu noaga lõigatult ja kohe pärast seda saabus meeletu rindade tundlikkus. Pole enne elus nii juhtunud! On olnud enne päevi, jah, õrnalt, aga mitte kunagi kohe peale päevi. Väga imelik.
Rasedust ei usu siiski, sest päevad olid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Tulen siia seltsiks. Lühidalt-mina väga ei püüa, aga kätt ette ei pane.

Väga imelik situatsioon hetkel, märtsikuus venis tsükkel taas pikaks ja nüüd aprillis tulid päevad, mis olid väga lühikesed ja verevaesed. Lõppesid nagu noaga lõigatult ja kohe pärast seda saabus meeletu rindade tundlikkus. Pole enne elus nii juhtunud! On olnud enne päevi, jah, õrnalt, aga mitte kunagi kohe peale päevi. Väga imelik.

Rasedust ei usu siiski, sest päevad olid.

Tee ikka test. Aastaid aastaid tagasi läksin ka arstiga vaidlema. ???? Ma olin sõna otsesmõttes vihane. Et ma ei saa rase olla. “Päevad” ju olid. Aga vot…võta näpust olin.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Triibukas27-le

tead, ma mõtlesin , et see on veits müüt see päevade teema raseduse ajal. Et noh, määrimine ja, seda mul oli endal ka 2 rasedusega, mis katkes.
Aga hea teada, et ikka päriselt ka on võimalik ja ma teen testi.

Kas sul olid ainult esimesel kuul muidu need päevad? Pärast ikka jäid ära, eks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Triibukas27-le

tead, ma mõtlesin , et see on veits müüt see päevade teema raseduse ajal. Et noh, määrimine ja, seda mul oli endal ka 2 rasedusega, mis katkes.

Aga hea teada, et ikka päriselt ka on võimalik ja ma teen testi.

Kas sul olid ainult esimesel kuul muidu need päevad? Pärast ikka jäid ära, eks?

Jah ainult see ükskord oli. Rasestusin nov..”päevad” olid detsembris ja testi tegin jõululaupäeval kuna rinnad olid suuremad. Ja kui jaanuari alguses läksin arstile oli rasedust 8+4 nädalat.
Ja määrimisest oli asi kaugel..

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu tädi sai alles viiendal kuul teada, et lapseootel on. Hakkas liigutusi tundma. Päevad käisid nagu kellavärk, ühtegi raseduse tunnust polnud.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.04 20:44; 04.04 23:44; 09.04 13:04; 02.05 13:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See naise keha on üks igavene mõistatus ja see ongi lahe:-)

Ma ootan veel nädalakese, kui tissid ikka hellad ka siis, vaatan, mis värk on. praegusel ajal kiiret vist väga pole:-)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul esimese rasedusega olid päevad kaks kuud peale rasestumist. Kui rasedustesti tegin oli nädal 15. Seda muidugi sain alles arsti juures teada. Arstile jõudsin nädal 17
Pidin pikali kukkuma, et rasedus nii kaugel. Ja peale seda hakkas ka kõht juba tulema. Iiveldust polnud. Rinnad olid tundlikud aga ei osanud rasedusega seda siduda, kuna päevad käisid edasi. Praeguseks see uskumatu beebi mul 13aastane ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile!

Olen mitmeid kuid triibupüüdmise teemasid jälginud, aga pole seni veel ise kaasa rääkinud. Nüüd tunnen, et pean ka siin Teiega liituma ja rõõme/muresid kurtma. 🙂

Vanus 29, lapsi ei ole. Kaitsevahenditest loobusime augustis 2019 ja otsustasime, et kui tuleb siis tuleb. Mitu kuud võtsime lihtsalt vabalt ega püüdnud täpselt ov ajal nahistada. Novembris võtsin kasutusse Flo äpi. Tsükkel üldjuhul aastaid olnud 29-30 päeva ja Flo järgi ov 15ndal päeval. Detsembris nahistasime kalli kaasaga ohtlikul ajal ülepäeviti ja lootsin, et ehk läheb õnneks. Aga suur oli muidugi üllatus, kui jaanuaris venis tsükkel tavapärasest pikemaks ja ov toimus detsembris hoopis 18ndal päeval. No mis siis ikka. Veebruaris sama lugu. Mõtlesin ise mitu korda, et no mis mõttes. TERVE elu on tsükkel olnud 29-30 päeva ja nüüd siin trikitab juba teist korda järjest. Oh neid elu (ja tsükli) vingerpusse 😀

Veebruaris kasutasin esimest korda ovulatsiooniteste, aga kuna mees oli just sellel kõige õigemal ajal töö asjus kodust eemal, siis saime ainult ühe korra ohtlikul ajal panustada. Tulemust ei lootnudki, aga hoidsin pea püsti, et märtsis siis jälle uue hooga. Kaks sõbrannat, kes hiljuti rasedaks jäid soovitasid Pregnacare vitamiine võtma hakata. Mõlemad olid pärast vitamiinidega alustamist kohe rasedaks jäänud. Mõtlesin, et ega minulgi ju midagi kaotada pole ja ostsin ka nende soovitusel vitamiinid. Olen terve elu tundunud ovulatsioonivalusid (st enam-vähem tean, millal ov on, aga samas tegelikult ju ei tea täpselt, kas ov valud on enne ov’d/ov ajal/pärast ovulatsiooni).
Märtsis kui enam-vähem ov aeg kätte hakkas jõudma, tegin clearblue teste (sain naerunäo 15ndal päeval), aga muid tavalisi ov tundemärke polnud üldse. Panustasime mehega 15, 17, 18 päeval.

Ja nüüd jõuame aprilli. Käes on tsükli 38’s päev ja mitte midagi ei toimu!!!
Olen teinud kaks rasedustesti, mis olid negatiivsed. Päevi pole endiselt hakanud, mitte mingeid tundemärke pole olnud. Sellist asja pole varem juhtunud. Hakkasin siis natuke välismaa lehtedel googeldama ja leidsin mitmest kohast, et pregnacare vitamiine kasutades on paljudel OV ja päevad edasi lükkunud või päevad mõnel tsüklil üldse ära jäänud. KUIIII vihane ma praegu enda peale olen, et üldse neid kasutama hakkasin (suurest vihast viskasin pool pakki minema 😀 ). Nüüd ootan oma päevi ja olen enda peale niiiiii tige. Tahtsin lihtsalt kellelegi kurta, et nüüd on terve tsükkel metsas ja kes teab, millal see jälle taastub ja normaliseerub. Samuti ei saa ma sellest aru, et kuidas siis 15ndal sain ov testiga naerunäo, kui ov tegelt ei toimunudki (vist?). Kas kellelgi on veel sellist asja olnud?

Teate, kohe palju parem hakkas, kui sai selle pika teksti siia ära kirjutatud. 😀
Palju triipe kõigile!

Angie

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.04 22:27; 10.04 11:17; 01.05 00:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Angie – triibude püüdmine on paras stress kehale, mida tihti ei tunneta, kuid mõju on siiski olemas. See on ka tihti põhjuseks, miks varasemalt väga korrapäraste tsüklitega naisel hakkavad just triibupüüdmise ajal igasugused tsüklianomaaliad tekkima, kus tsüklid venivad pikemaks ja OV polegi sel ajal kui tarvis. Minul isiklikult tekkisid peale poolt aastat püüdmist Ov järgsed määrimised, mida varasemalt kunagi polnud jne (arsti poolt terveks tunnistatud, muretsemaiseks väidetavalt põhjust pole). Mida pingsamalt oma tsüklit jälgida, seda suurem on tõenäosus, et see vimpkasid sisse hakkab pilduma.

OV-testimine on tõesti hea moodus ajastada oma vahekorda võimalikult täpselt. Küll aga tuleb arvestada, et positiivne tulemus annab märku, et käes on VIIMANE aeg panustamiseks. Loomulikult tasub ka sealt edasi veel paari päeva jagu panustada, kuid pigem peaks vahekorras olema ikka enne ovulatsiooni. Muidu võib juhtuda, et selleks ajaks, kui poisid kohale jõuavad, on preili aeg juba mööda läinud.

OV-testil olev positiivne tulemus EI OLE 100% garantii ovulatsiooni toimumisele, sest OV-test möödab luteaal hormooni sisaldust. Kui LH on oma tippfaasis, siis selle tulemusel vabaneb munarakk, mis ongi siis ovulatsioon. Küll aga võib juhtuda, et LH tõuseb, keha valmistub ovulatsiooniks…. ja vahetult enne seda, kui LH oma tippu jõuab, tunneb keha, et ei ole hetkel valmis selliseks asjaks ning lükkab OVi edasi. Näiteks on keha stressis või tegeleb haiguse tõrjumisega (asjad, millest ise ei pruugi teadlik olla, sest keha tegelebki ennetustöödega või võitlusega väga algstaadiumis oleva probleemiga). Nii võib juhtuda, et Ov toimub hiljem, tsükkel venib pikemaks, jättes jälle triibupüüdja arusaamatusse olukorda.

Nüüd arvestades võimalust, et OV toimus hiljem, vahepeal said ka mehega asjatatud, siis on ju võimalik ka selline variant, et hetkel on ikkagi keegi pesa punumas kõhtu, kuid punumine on alles nii algusjärgus, et test ei saagi veel midagi näidata. See muidugi pole kindel variant, aga nagu siin ikka öeldud – kuniks pole päevi, on alati lootust! 🙂

Hetkeolukorda arvestades muidugi arstide külastamine on välistatud ilma tungiva vajaduseta, aga kui kriis läheb mööda ja triipe pole saanud, siis soovitan külastada arsti, et veenduda kõige toimumises. Soovitatavlt peale eeldatavat ovulatsiooni, sest siis näeb arst kollaskeha olemasolu, mis viitab OVi reaalsele toimumisele.

Edu!

Elli-Ly

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elli-Ly, suuur aitäh nii pika ja põhjaliku vastuse eest 🙂

Angie

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.04 22:27; 10.04 11:17; 01.05 00:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli 18. märts peetumise puhastumine. Võtsin 10 päeva duphastoni ja nüüd hakkasid päevad. Mõne päeva pärast arstile veel tegelikult. Nüüd siis paar nädalat ov’ni ja siis saab jälle ootama hakata 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli 18. märts peetumise puhastumine. Võtsin 10 päeva duphastoni ja nüüd hakkasid päevad. Mõne päeva pärast arstile veel tegelikult. Nüüd siis paar nädalat ov’ni ja siis saab jälle ootama hakata ????

Minul oli kuu alguses katkemine, puhastus ise. Nüüd just olid päevad ka ning saan uuesti alustada.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.04 21:18; 13.04 11:14; 30.04 14:28; 01.05 11:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See naise keha on üks igavene mõistatus ja see ongi lahe:-)

Ma ootan veel nädalakese, kui tissid ikka hellad ka siis, vaatan, mis värk on. praegusel ajal kiiret vist väga pole:-)

Kas ei ole veel testi teinud? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna DPO 15 ja test oli negatiivne,järelikult kohe kohe “külalised” platsis. Jälgin, kuidas teistel läheb ja üritan ise tasapisi edasi 🙂 Olge terved!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Triibukas27-le

Nõndaks, pühapäeval tegin testi- see oli negatiivne. Mis on ok ja erilist pettumust ei tekita. Küll on rinnatundlikkus jätkuv ( ka suuruse muutus) ning lisandus ka see tüütu tihe pissimine pluss vastik tupeseen. Ja imelikud krambid kõhus koos vahelduva päevade laadse valuga.
Täiesti lõpp, nüüd ma mures, et äkki mingi pahalane/põletik hoopis kõhus, mis neid nn. rasedustunnuseid põhjustab.. Arstile ka ei saa vist.
Vaatan , mis järgmine nädal toob, kas jama jätkub.. Õnneks väga hull tunne pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 153 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Aprilli triibupüüdjad 2020