Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Aprilli triibupüüdjad 2020

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 153 )

Teema: Aprilli triibupüüdjad 2020

Postitas:

Heii ????
Ärge pahandage aga vb see ei ole õige koht aga ehk oskate rahustada. 07.04 sain triibud seejärel helistasin arstile sain aja 07.05.
Olen esmarase minujaoks kõik uus ja võõras. Nimelt ITK äpi järgi peaks olema 6+3. Siiani ei ole mitte ühtegi raseduse tunnust va et rinnad valusad. Kas see on okei?
12.04 läksin erakorralisse sest mul oli nii palju kõhklusi üle kõige kardan katkemist v peetumist. Käisin emos seal öeldi et kõik ok et lootekott olemas aga loodet veel ei ole. Nüüd ma ei saa oma peast välja mõtet et kas ta nüüd on ilmunud juba või ei… enda arstini ka nii palju aega veel.
07.04 hakkasin võtma ka Elevit raseda vitamiine.

Üritan muidugi pahad mõtted eemale hoida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

SmallSun – muretsemiseks pole tõenäoliselt põhjust. Tuksuvat südant näebki enamasti alates 7 nädalast. Kunagi ei tea, kuna tegelikult täpselt see ovulatsioon toimus ja kaua läks aega, et vijastunud munarakk emakasse jõudis ja endale pesa tegi jne… Veidi hilisem OV ja veidi pikaldasem pesapunumine viivadki sinnani, et südame nägemine ei pruugi kohe 7.ndl alguses olemas veel olla.

Küll aga on see tõesti veidi vale teema, kus kirjutada rasedusega seotud probleemidest ja muredest, sest siin koos triibupüüdjad, kellest mõnel võib varasemaid kogemusi küll olla rasedusega, kuid peamiseks teemaks on siin siiski triibupüüdmisega seotud küsimused ja mured ja rõõmud. Ilmselt rohkem vastuseid, abi ja tuge saaksid sa ikka vastavast grupist, kus ka teised värsked triibulised koos. 😉 Eks ka sinna satub inimesi, kel varasemast ajast rohkem kogemusi ja saavad olla rohkem toeks esmarasedatele.

Soovin edu ja peatsete südametuksete nägemist 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.04 11:34; 15.04 22:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heii ????

Ärge pahandage aga vb see ei ole õige koht aga ehk oskate rahustada. 07.04 sain triibud seejärel helistasin arstile sain aja 07.05.

Olen esmarase minujaoks kõik uus ja võõras. Nimelt ITK äpi järgi peaks olema 6+3. Siiani ei ole mitte ühtegi raseduse tunnust va et rinnad valusad. Kas see on okei?

12.04 läksin erakorralisse sest mul oli nii palju kõhklusi üle kõige kardan katkemist v peetumist. Käisin emos seal öeldi et kõik ok et lootekott olemas aga loodet veel ei ole. Nüüd ma ei saa oma peast välja mõtet et kas ta nüüd on ilmunud juba või ei… enda arstini ka nii palju aega veel.

07.04 hakkasin võtma ka Elevit raseda vitamiine.

Üritan muidugi pahad mõtted eemale hoida.

Minul rasedust praegu 25+0 ja kogu raseduse on null tunnust peale alguses valusate rindade ja nüüd kasvava kõhu ning beebi liigutuste 🙂
Südametööd nägin esimest korda 6+1, 5+5 ei olnud veel (käisin määrimisega erakorralises).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, iga jumala kord mõned päevad peale vahekorda hakkab emakas mingi elu pihta. Torked, kerged valud jne. Iga kord loodan, et nüüd õnnestus, aga ei. Kuna päevad pole peale sünnitust veel alanud ja olen teinud umbes 100 ov testi kuude vältel, mis kõik negatiivsed, siis ei teagi millal see viljakas aeg tuleb.

KL

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 07.04 09:30; 15.04 23:26; 16.04 14:24; 25.04 15:02; 29.04 14:46; 29.04 20:09; 30.04 14:52; 03.05 10:03; 04.05 13:05; 04.05 14:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, iga jumala kord mõned päevad peale vahekorda hakkab emakas mingi elu pihta. Torked, kerged valud jne. Iga kord loodan, et nüüd õnnestus, aga ei. Kuna päevad pole peale sünnitust veel alanud ja olen teinud umbes 100 ov testi kuude vältel, mis kõik negatiivsed, siis ei teagi millal see viljakas aeg tuleb.

KL

Kaua sünnitusest aega möödas on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas olete tublid ja kannatlikud ning testite alles siis, kui peaks päevad algama? Ma ei suuuuuda kannatada, peaks veel 5 päeva ootama testimisega, aga see tundub terve igavik 🙂 vaatasin, et Violal mingi supervarajane test ka olemas… on teil kogemusi sellega?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.04 20:16; 16.04 10:09; 21.04 14:39; 24.04 10:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

KL, kaua sünnitusest möödas ja kas imetad veel?
Saan aru, et tahad väikese vanusevahega lapsi, aga kui liiga vähe aega möödas on ja päevad pole taastunud, siis pole lootust niipea OVd tabada. Imetamine paneb hormoonidele ka kõva paugu ehk sinu tavapärane tsükkel enne rasestumist ei pruugi tagasi tulla.
Hetkel tundub, et paned enda peale suure stressi ka mõeldes, miks OVd pole.

Minul hakkasid päevad 5 kuud peale sünnitust ja OV nihkus 14 tsüklipäeva asemel 21-23 tsüklipäeva peale ja peale seda oli luteaalfaas nii lühike, et keegi ei saanud/jõudnud pesa teha.

H.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin peale peetumist teises kontrollis ja arst leidis tsüsti munasarjast. Meil on keelebarjäär arstiga.. Naised, kellel sellega kogemusi on? Uus arsti aeg on alles järgmise tsükli ov päeval. Kui ma nüüd ei jaksa oodata uut arsti aega ja õnnestub rasestuda ja see tsüst on paha, mis siis saab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli 3 cm hüpoehhogeenne tsüst munasarjas 13. jaanuaril (2 päeva enne esimesi päevi pärast 4. detsembri katkemist), võeti kasvajamarkerid verest, mis olid korras. Järgmine visiit oli 02. märts ja tsüst oli kadunud, selle asemel oli näha pisikest folliikulit, millest umbes nädal hiljem vabanes munarakk. Märtsis jäin ka rasedaks. Nüüd täna UH järgi 7 nädalat täpselt ja 6+4 süda tuksus 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, iga jumala kord mõned päevad peale vahekorda hakkab emakas mingi elu pihta. Torked, kerged valud jne. Iga kord loodan, et nüüd õnnestus, aga ei. Kuna päevad pole peale sünnitust veel alanud ja olen teinud umbes 100 ov testi kuude vältel, mis kõik negatiivsed, siis ei teagi millal see viljakas aeg tuleb.

KL

Kaua sünnitusest aega möödas on?

Sünnitusest möödas 1,5a ja veel imetan.

KL

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 07.04 09:30; 15.04 23:26; 16.04 14:24; 25.04 15:02; 29.04 14:46; 29.04 20:09; 30.04 14:52; 03.05 10:03; 04.05 13:05; 04.05 14:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, püüan ka triipe – kolmandat kuud nüüdseks, kuid kirjutan esimest korda. Sellel kuul nüüd mõtlesin proovida OV teste nii igaks juhuks. Nendega seoses tekkis probleem. Nimelt alustasin testimist võimalikult vara, et mitte maha magada OVd, viimasel kolmel päeval oli ka triipu näha, mis läks tugevamaks, kuid jäi siiski kontrolltriibule veel alla, ühesõnaga, OV pole veel päris käes. Nüüd täna aga tegin uuesti testi, eeldasin veel et täna on see õige päev, kuid triip oli väga heledaks jäänud, olenemata sellest, et tegin kõik nii nagu eelnevatel päevadel ning täpselt samal kellaajal. Kas keegi targem oskab öelda mis nüüd juhtus? Kas OV oli ikkagi juba ära ja nüüd läheb triip järjest heledamaks või mis jama on. Jätkan homme samal ajal testimist, kuid mõtlesin, et küsin enne siit, äkki oskab keegi nõu anda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, iga jumala kord mõned päevad peale vahekorda hakkab emakas mingi elu pihta. Torked, kerged valud jne. Iga kord loodan, et nüüd õnnestus, aga ei. Kuna päevad pole peale sünnitust veel alanud ja olen teinud umbes 100 ov testi kuude vältel, mis kõik negatiivsed, siis ei teagi millal see viljakas aeg tuleb.

KL

Kaua sünnitusest aega möödas on?

Sünnitusest möödas 1,5a ja veel imetan.

KL

Mul laps 1a 7k ja enne und saab veel rinda. Tundsin end väga su kirjelduses ära. Olen vist ka 100 ov testi teinud.. Nüüd on 3x päevad olnud, ja pigem siis pärast ov-d (ja vahekorda) kõhus mingi elu.. torked, kerged valud, pisted.. (või vähemalt ma arvan, et on ov toimunud, testi järgi on ühel kuul olnud päris tumedad triibud, muidu on ikka heledamaks jäänud) Sel kuul on kahtlane..ei lähegi vist ov testi triip piisavalt tumedaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu selle kuu update: kui muidu on tsüklid alati pikad ja ebaregulaarsed olnud, siis seekord sain nagu õpikus CD14 hommikul positiivse ov testi. Ei läinud nii positiivseks kui eelmisel kuul, st triip oli sama tume (niivõrd-kuivõrd wondofo laigulisi triipe võrrelda saab), aga mitte tumedam kui kontrolltriip. Arvasin kogu aeg, et alles kogub hoogu, aga püsis CD14-15 napilt sama tumedana ja täna CD15 on juba uuesti heledam. Voolus oli ka selline nii ja naa, nii ilusat munavalget kui eelmisel kuul ei näinud, aga midagi nagu oli. Panustada CD14 ega terve nädala enne seda kahjuks logistiliste probleemide tõttu ei saanud, loodan et CD15 õhtul polnud veel liiga hilja. Nüüd ootan temperatuuritõusu ja siis paluks 1. mail rasedustriipe 🙂
Vaatan kas suudan end seekord nii palju distsiplineerida, et aprillis ei testi…

Guguu

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 02.04 11:04; 18.04 14:10; 19.04 11:33; 22.04 10:55; 23.04 21:04; 29.04 15:40; 01.05 08:32; 03.05 09:09; 03.05 09:38; 03.05 12:36; 03.05 18:14; 04.05 12:41; 04.05 16:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hoian pöialt sulle, Guguu!

Mul täna CD11 ja alustasin ov testimisega. Eelmine kuu sain alles CD17 positiivse tulemuse. Loodan, et see kuu saan juba varem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hmm, eilsest ov testid negatiivsed, aga temp ei tõusnud ja täna on rohke munavalgevoolus, mida ov eelselt ja ajal oli vähe. Update: ja veel päev hiljem ov test jälle positiivne. ehk siis 4-päevase vahega. keha vist ikka sassis omadega 🙁

Guguu

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 02.04 11:04; 18.04 14:10; 19.04 11:33; 22.04 10:55; 23.04 21:04; 29.04 15:40; 01.05 08:32; 03.05 09:09; 03.05 09:38; 03.05 12:36; 03.05 18:14; 04.05 12:41; 04.05 16:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul läks Ov test see kuu postiivseks juba CD 12. Ei läinud nii positiivseks kui eelmine kuu, mōlemad triibud olid küll sama tumedad, aga varasemalt mul ikka testjoon tumedamaks läinud kontrolljoonest. Ōhtul testides oli juba triip heledamaks muutunud ja järgmine päev oli täiesti negatiivne. Peab vist ikka kohe testimise alguses igaks juhuks kaks korda päevas testima hakkama, et järgmine kord nii ootamatult see positiivne tulemus ei tuleks. ???? Panustada jōudsime kahjuks ainult kaks korda, CD10 ja CD12. Oleks nagu tahtnud rohkem, veits halb tunne on, et nii vähe see kord sai. Samas eelmine kord piisas ainult ühest kaitsmata vahekorrast, et rasedaks jääda. Seega päris lootust ma veel selle kuu osas ei kaota. ☺️

Avastasin ühe laheda tsükli jälgimise äpi- premom. Mōtlesin, et jagan teiega ka, kui te juhuslikult veel ei tea sellest. Mis seda teistest äppidest minu jaoks paremaks teeb on see, et sinna saab ov testide tulemused sisse kanda. Äpis saab testist pildi teha ja see siis otsustab, kas tulemus on madal vōi kõrge. Kui järjepidavalt tulemusi äppi sisestada, siis see määrab ära ka nn “peak day” kus test oli kōige positiivsem. Kuna odavate ov testide lugemine veits keeruline mōnikord, siis see teeb asja veits lihtsamaks. ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kas keegi on oma triibud juba kätte saanud ka? Minul peaks täna päevad algama, eile tehtud rasedustest (murdusin noh) oli kahjuks padunegatiivne, seega pole vist midagi loota. Tunne on, et eks need päevad täna või homme ikka algavad ja tuleb uuel tsüklil uuesti panustada. Natuke olen üllatunud, et rasedust ei tekkinud, sest mul ikka regulaarne tsükkel olnud kogu aeg ja arvasin, et kindlasti saame õigele ajale pihta, aga see vist siis ikka vastab tõele, et kohe kui hakkad triipe püüdma, hakkab tsükkel jukerdama. Kuidas teistel aprillipüüdjatel läheb?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.04 20:16; 16.04 10:09; 21.04 14:39; 24.04 10:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei, ei kuulu küll aprillikuu triibupüüdjate sekka, sest olen juba lapseootel 15. nädalat aga sattusin lugema ja tahtsin positiivsust süstida, sest mingiaeg olin täpselt samasugune püüdja.

Proovisime mehega 6 kuud enne, kui õnnestus saada mega hele triip. Proovisin OV teste, teadsin enam-vahem, kuna OV on, isegi naistearst nägi munarakukest, mis valmis vabanema täpselt sellel “oigel” OV ajal. Aga midagi kunagi ei juhtunud. St ei jaanud rasedaks. Kuniks jain haigeks ja tekkis allergia ab vastu. Otsustasime, et jatame yhe kuu vahele sellisele “oigel” ajal proovimisel ja proovime jargmine kuu. Kuna pidin hormoone ja erinevaid rohte, siis ILMSELT oli tsüklihäire. Ja reaalselt sealt need triibud ka tulid. Mina olin šhokis, sest see rasestumine pidi toimuma praktiliselt 5 paeva enne menstruatsiooni.. Menstruatsiooni paeval toimus pesastumine.

Mis ma tahan öelda, et mindset on vist hullult oluline. Räägitakse ikka, et kohe kui mottest lahti lased, et siis jaad ka. Mina seda ei uskunud. Aga vot senini kuniks see endal nii oli. Ainuke kuu, kus reaalselt ei moelnud üldse sellele, et teeks nyyd beebi.

Seega minu soovitus (mis ilmselgelt on maailma koige raskem) on se, et laske lahti sellest mottest.

Eduuuu ja rohkeid triipe ja ka ülimalt hele( mida vb ise ettekujutad ) on ka triip! Trust me 🙂

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.04 18:46; 23.04 09:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei, ei kuulu küll aprillikuu triibupüüdjate sekka, sest olen juba lapseootel 15. nädalat aga sattusin lugema ja tahtsin positiivsust süstida, sest mingiaeg olin täpselt samasugune püüdja.

Proovisime mehega 6 kuud enne, kui õnnestus saada mega hele triip. Proovisin OV teste, teadsin enam-vahem, kuna OV on, isegi naistearst nägi munarakukest, mis valmis vabanema täpselt sellel “oigel” OV ajal. Aga midagi kunagi ei juhtunud. St ei jaanud rasedaks. Kuniks jain haigeks ja tekkis allergia ab vastu. Otsustasime, et jatame yhe kuu vahele sellisele “oigel” ajal proovimisel ja proovime jargmine kuu. Kuna pidin hormoone ja erinevaid rohte, siis ILMSELT oli tsüklihäire. Ja reaalselt sealt need triibud ka tulid. Mina olin šhokis, sest see rasestumine pidi toimuma praktiliselt 5 paeva enne menstruatsiooni.. Menstruatsiooni paeval toimus pesastumine.

Mis ma tahan öelda, et mindset on vist hullult oluline. Räägitakse ikka, et kohe kui mottest lahti lased, et siis jaad ka. Mina seda ei uskunud. Aga vot senini kuniks see endal nii oli. Ainuke kuu, kus reaalselt ei moelnud üldse sellele, et teeks nyyd beebi.

Seega minu soovitus (mis ilmselgelt on maailma koige raskem) on se, et laske lahti sellest mottest.

Eduuuu ja rohkeid triipe ja ka ülimalt hele( mida vb ise ettekujutad ) on ka triip! Trust me ????

Kui pikalt sul päevad kestsid, kui suure hulga verega ja millal siis testi taipasid teha?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nonii, see kuu vist ei ole minu kuu. Kaks piiki positiivseid ovulatsiooniteste paaripäevase vahega, siis basaaltemperatuuri tõusu asemel langus 35.7 kraadini ja täna hommikul viskasin kogemata kraadiklaasi üldse puruks. Tundub, et maailm ei soosi edasist jälgimist ja säästab mind liigsest stressist ja soosib üleeelmise käo strateegiat 😀

Guguu

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 02.04 11:04; 18.04 14:10; 19.04 11:33; 22.04 10:55; 23.04 21:04; 29.04 15:40; 01.05 08:32; 03.05 09:09; 03.05 09:38; 03.05 12:36; 03.05 18:14; 04.05 12:41; 04.05 16:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heihei. Liitun ka aprilli triibutajatega. Alustan algusest. Detsembris alustasime kolmanda lapse tegemist. Ja see ka õnnestus kohe. Aga kahjuks peetus 11 nädalal. Tabletipuhastus oli 2 märtsil ja 1-d punased on vahel olnud. Arst muidugi andis kohe rohelise tule peale päevi. Eile hommikul nagu ikka tegin ov testi(clareblue) ja sain taas tühja ringi. Riba omal aga oli sama tume nagu kontrolljoon. Ja õhtul tundsin, imelik valu et teen selle digitaalse testi uuesti ja oli püsiv naerunägu. ( ei mingit vilkumist). Siis oli vaja mehel kohe sabast kinni nabida ja ❤️. Ja täna nüüd ribatestil on testijoon palju tugevam kontroll omast. Aga kuna mees on täna tööl pikalt ja ei teagi kuidas me asjatada jõuame. Kui ei jõua loodan, et eilsest PIISAS, et see kolmas imebeebi meie juurde tuleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maarjasidrun, ma samas rütmis enam vähem. Ka detsembtist õnnestus kohe, 18 märts aga tabletis kuna oli peetunud. Ühed päevad nüüd olnud ja paari päeva pärast ov. Oleme ka aktiivsed, et poisid ( või tüdrukud 😀 ) õigel ajal õiges kohas oleks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei, ei kuulu küll aprillikuu triibupüüdjate sekka, sest olen juba lapseootel 15. nädalat aga sattusin lugema ja tahtsin positiivsust süstida, sest mingiaeg olin täpselt samasugune püüdja.

Proovisime mehega 6 kuud enne, kui õnnestus saada mega hele triip. Proovisin OV teste, teadsin enam-vahem, kuna OV on, isegi naistearst nägi munarakukest, mis valmis vabanema täpselt sellel “oigel” OV ajal. Aga midagi kunagi ei juhtunud. St ei jaanud rasedaks. Kuniks jain haigeks ja tekkis allergia ab vastu. Otsustasime, et jatame yhe kuu vahele sellisele “oigel” ajal proovimisel ja proovime jargmine kuu. Kuna pidin hormoone ja erinevaid rohte, siis ILMSELT oli tsüklihäire. Ja reaalselt sealt need triibud ka tulid. Mina olin šhokis, sest see rasestumine pidi toimuma praktiliselt 5 paeva enne menstruatsiooni.. Menstruatsiooni paeval toimus pesastumine.

Mis ma tahan öelda, et mindset on vist hullult oluline. Räägitakse ikka, et kohe kui mottest lahti lased, et siis jaad ka. Mina seda ei uskunud. Aga vot senini kuniks see endal nii oli. Ainuke kuu, kus reaalselt ei moelnud üldse sellele, et teeks nyyd beebi.

Seega minu soovitus (mis ilmselgelt on maailma koige raskem) on se, et laske lahti sellest mottest.

Eduuuu ja rohkeid triipe ja ka ülimalt hele( mida vb ise ettekujutad ) on ka triip! Trust me ????

Kui pikalt sul päevad kestsid, kui suure hulga verega ja millal siis testi taipasid teha?

Tsükkel kestis 30 päeva umbes ja menstruaal ca 3 päeva. Verevaesed olid aga jubeda valuga tulid. Kartsin ka, et limaskest ehk pole piisavalt kohev, aga naistearst ytles mulle, et see ei mängi rolli, kui verevaesed on, et minu limaskest täiesti normis. Menstruatsiooni päeval määris ornalt roosakalt, koos verelibledega. Korraks. (Seee oli pesastumine) ja sellest jargmisel paeval paevi ei tulnud ja siis tegin testi. Kaisin verd ka kohe andmas, sest mina seda ohkorna triipu ei uskunud. Aga seal oli siis HCG 70.

Pigem ikkagi olla vahekorras pidevalt üle päeva/kahe. Siis ma arvan on suurem tõenäosus rasestuda ka, sest naine on siis nö pidevalt valmisolekus ja spermatosoidid ka. See jätab ära selle stressi ja pideva motlemise. Sest ajastada niivisi, ma kusjuures ei tea ühtegi paari, kes ajastamisega on jäänud. Ikka on tulnud laps lambisel ajal. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.04 18:46; 23.04 09:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti uskumatu, aga ma olen rase! Eelnevalt, siis mu postitus sisejuhatuse all kohe teema algusest saab lugeda, aga 4a4k eelmisest rasedusest ja selle katkemisest ja ma olen rase, lihtsalt lampi, ise jäin 😀 Homme oleksid pidanud mul päevad hakkama, aga täna hommikul mõtlesin lampi, et teeks testi. Kaks minutit oli möödas ja mõtlesin, et mida ma mängin lolli ja hakkasin seda ära minema viskama ja sinna ilmus triip! Täitsa ilus triip, mitte kontrolljoone tumedusega, aga ikkagi ilus triip. Tegin Livsane 10iu testi ka ja 1minutiga oli selle peal hele triip, 5 minutit hiljem selline keskmine ilusti nähtav triibuke. Ma ei suuda seda seni uskuda lihtsalt. Sümptomitest nii palju, et miks ma selle testi mõtlesin teha, mu rinnad on 2x suuremak paisunud kui muidu, nad alati enne päevi lähevad suureks, aga no mitte nii palju. Lisak eile õhtul poole söömise pealt hakkas toidu lõhn nii vastu, et jätsin söömise pooleli ja hoidsin 30 minutit nina kinni, kuna tundsin teise korteri otsa söögilõhna ja see ajas iiveldama.

Ainus mis ma muutsin viimastel kuudel, siis hakkasin kolm kuud tagasi Nõgel superrauda ülepäeva võtma. Mul on nii vererohked päevad, et alati peale neid on raud veidi normist madalam. See kuu kasutasime babystart libestit ka. Kusjuures mul on emotsionaalselt hästi raske kuu olnud ja me asjatasime eeldatava ov ümber ainult kahel korral, mõlemal korral viisin ühekordse süstlaga babystart libesti sügavale tuppe. Tegin ka tegelikult eelnevalt EPA ja DHA kuuri 30 päeva, mis nüüd läbi sai 2 nädalat tagasi just. Aaa ja vaarikalehe teed jõin sel kuul liiter päevas, see peaks hormoone timmima ja emakalimaskesta valmistuma pesastumiseks.

Pikk jutt, segane jutt, aga mul seni käed värisevad ja üks hetk olen õnnelik, siis jälle kurb ja siis jälle õnnelik ja noh, uskumatu! TA peaks olema 31. Detsember või 1. Jaanuar selle järgi mil mul suur hulk voolust tuli ehk arvan, et siis oli ka ov, kindel siiski ei ole, kuna nagu ütlesin ja kirjutasin, mu lootus oli üsna olematu kusjuures sel kuul ja ei teinud ov teste ega midagi.

Veelkord vabandan selle segase teksti eest, aga kaotasin normaalse kirjutamisvõime tänaseks vist 😀 Aaa ja abikaasal on nädala pärast sünnipäev, oleksin küll sünnipäevakingiks nn tahtnud jätta, aga kui ma seda esimest testi nägin, siis ma ei suutnud uskuda seda ja läksin testiga ta juurde voodisse.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näsa, su üle niiii hea meel. Palju õnne, oled selle ära teeninud 🙂 ja kusjuures täna just mõtlesin, et need kes praegu triibud saaksid, saavad aastavahetuse lapse, siis see ootamise põnevus ka, et mis aastal sünnib. Tõesti endalgi tõusid ihukarvad püsti su teksti lugedes.

Guguu

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 02.04 11:04; 18.04 14:10; 19.04 11:33; 22.04 10:55; 23.04 21:04; 29.04 15:40; 01.05 08:32; 03.05 09:09; 03.05 09:38; 03.05 12:36; 03.05 18:14; 04.05 12:41; 04.05 16:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näsa, nii tore on sinu poolt ilusaid uudiseid lugeda!
Soovin sulle muretut rasedust. ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Mina olen nüüd tänasega täpselt 3a triipe püüdnud. Mul PCOS, mees korras. Viljatusarsti abiga on ov-d stimuleeritud ja saanud olen 2 rasedust aga mõlemad peetusid/katkesid päris varakult. Hakkasin tervendaja juures käima aga kriisi tõttu jättis ta vastuvõtud ära. Mõtlesin siis pausi pidada ja ei võtnud ühtegi rohtu aga tahtsin enda keha kontrollida ja tegin ikka ov teste. Sain positiivse 8p hiljem, kui tavaliselt ja ei raatsinud panustamata jätta. Kahjuks eile ikka hakkasid päevad. Nüüd otsustasin, et ma ei raatsi ikka pausi ka pidada ja lähen ikka homme apteeki viljatusarsti välja kirjutatud tablette ostma. Nii, et ma olen siiski jälle aktiivne triibupüüdja.

Piripiiga

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.04 01:24; 25.04 10:37; 04.05 08:30; 05.05 13:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna tuli väga hele triip.. Päevad oleksid pidanud teisipäeval hakkama, aga on enne ka tsükilihäiret olnud. Ei tea, kas julgen rõõmustada? Kibelen juba uue testi järele..

https://ibb.co/yFvVqGF

Miska

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on triip mis triip!!! Palju õnne 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.04 20:16; 16.04 10:09; 21.04 14:39; 24.04 10:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti uskumatu, aga ma olen rase! Eelnevalt, siis mu postitus sisejuhatuse all kohe teema algusest saab lugeda, aga 4a4k eelmisest rasedusest ja selle katkemisest ja ma olen rase, lihtsalt lampi, ise jäin ???? Homme oleksid pidanud mul päevad hakkama, aga täna hommikul mõtlesin lampi, et teeks testi. Kaks minutit oli möödas ja mõtlesin, et mida ma mängin lolli ja hakkasin seda ära minema viskama ja sinna ilmus triip! Täitsa ilus triip, mitte kontrolljoone tumedusega, aga ikkagi ilus triip. Tegin Livsane 10iu testi ka ja 1minutiga oli selle peal hele triip, 5 minutit hiljem selline keskmine ilusti nähtav triibuke. Ma ei suuda seda seni uskuda lihtsalt. Sümptomitest nii palju, et miks ma selle testi mõtlesin teha, mu rinnad on 2x suuremak paisunud kui muidu, nad alati enne päevi lähevad suureks, aga no mitte nii palju. Lisak eile õhtul poole söömise pealt hakkas toidu lõhn nii vastu, et jätsin söömise pooleli ja hoidsin 30 minutit nina kinni, kuna tundsin teise korteri otsa söögilõhna ja see ajas iiveldama.

Ainus mis ma muutsin viimastel kuudel, siis hakkasin kolm kuud tagasi Nõgel superrauda ülepäeva võtma. Mul on nii vererohked päevad, et alati peale neid on raud veidi normist madalam. See kuu kasutasime babystart libestit ka. Kusjuures mul on emotsionaalselt hästi raske kuu olnud ja me asjatasime eeldatava ov ümber ainult kahel korral, mõlemal korral viisin ühekordse süstlaga babystart libesti sügavale tuppe. Tegin ka tegelikult eelnevalt EPA ja DHA kuuri 30 päeva, mis nüüd läbi sai 2 nädalat tagasi just. Aaa ja vaarikalehe teed jõin sel kuul liiter päevas, see peaks hormoone timmima ja emakalimaskesta valmistuma pesastumiseks.

Pikk jutt, segane jutt, aga mul seni käed värisevad ja üks hetk olen õnnelik, siis jälle kurb ja siis jälle õnnelik ja noh, uskumatu! TA peaks olema 31. Detsember või 1. Jaanuar selle järgi mil mul suur hulk voolust tuli ehk arvan, et siis oli ka ov, kindel siiski ei ole, kuna nagu ütlesin ja kirjutasin, mu lootus oli üsna olematu kusjuures sel kuul ja ei teinud ov teste ega midagi.

Veelkord vabandan selle segase teksti eest, aga kaotasin normaalse kirjutamisvõime tänaseks vist ???? Aaa ja abikaasal on nädala pärast sünnipäev, oleksin küll sünnipäevakingiks nn tahtnud jätta, aga kui ma seda esimest testi nägin, siis ma ei suutnud uskuda seda ja läksin testiga ta juurde voodisse.

Nii tore! Palju palju õnne sulle! ☺️
Millal sa seda vaarikalehe teed jōid? Terve tsükli vältel iga päev? Ma kuskilt kuulsin, et peaks DPO 1-5 jooma. Samas internetist ühtest juhendit ei leia. Osad ütlevad, et tekitab emaka kokkutõmbeid ja peaks eemale hoidma sellest, seetõttu ise pole veel julgenud seda kasutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 153 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Aprilli triibupüüdjad 2020