Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Aprilli triibupüüdjad 2020

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 153 )

Teema: Aprilli triibupüüdjad 2020

Postitas:
Näsa

Aitäh õnnesoovide eest! Ma ise over the moon ja samas teisel hetkel täesti põen, aga olen otsustanud, et üritan mitte muretseda ja sajaga rõõmu tunda sel korral ja võiduka lõpuni! Eelmise rasedusega ma ei lubanud endal üldse rõõmustada, kuna põdesin katkemist…

Vaarikaleheteed siis paar päeva enne eeldatavaid päevi ja päevade ajal ei joonud, kuna ka mul tekitas siis krampe, aga kogu ülejäänud tsükli vältel jõin.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Salmeke

Hetkel dpo 7, erinevalt eelmisest tsüklist mingit positiivset sisetunnet pole.. Samas oli eelmine kuu küll positiivne sisetunne, aga rasedust polnud. Ja siis ma mõtlen, kas see paar korda ööpäevas imetamine takistab. Mõnel hetkel otsustan, et peaks lõpetama, teisalt ei taha ka, äkki toetab praegusel koroona-ajal..

0
0
Please wait...

Postitas:
mummiriin

Proovin siin ka ov teste. One stepi omi. Ma tegin hasardist nii hommikul kui õhtul. Ov peaks homme olema, aga vooluse ja testide järgi võis olla hoopis eile. Kusjuures kontrolltriibuga võrdset tumedust vist ei saanudki kätte. Nüüd tundub, et läheb juba heledamaks hoopis.
Arst ütles cd5, et munasarjas on tsüst, et see on normaalne tsükli teises pooles. Kas võis olla, et ov siiski toimus varem, kuigi need ov triibud nii tumedad polnud?
Jagage kogemusi. Aitäh ette, kui keegi vastata viitsib 🙂

Mummiriin

0
0
Please wait...

Postitas:
Kittike

Nii äge lugeda, et pikka aega püüdjatel on ka triipe tulnud. Palju õnne kõigile.
Minul hetkel CD28 tsükkel vist jukerdab. CD24 hakkas veits määrima(DPO 11), ehk siis teisipäeval. Mõtlesin, et ok päevad juba nii vara kohal. Tavaliselt tsükkel 26-28päeva. Kolmapäeval ka veel määris aga väga vähe. Ja nüüd ma siis siin istun ja ootan.
Tunne sees, et päevad kohe kohe tulevad. Üks kord määris ka paar päeva, siis oli paus ja algasid. Ei taha loota ka midagi,et mitte kõrgelt kukkuda.

0
0
Please wait...

Postitas:
sisi

Proovin siin ka ov teste. One stepi omi. Ma tegin hasardist nii hommikul kui õhtul. Ov peaks homme olema, aga vooluse ja testide järgi võis olla hoopis eile. Kusjuures kontrolltriibuga võrdset tumedust vist ei saanudki kätte. Nüüd tundub, et läheb juba heledamaks hoopis.

Arst ütles cd5, et munasarjas on tsüst, et see on normaalne tsükli teises pooles. Kas võis olla, et ov siiski toimus varem, kuigi need ov triibud nii tumedad polnud?

Jagage kogemusi. Aitäh ette, kui keegi vastata viitsib 🙂

Mummiriin

Googeldases leidsin sellise lehe:
https://www.fertilityfriend.com/Faqs/Ovulation-with-no-positive-OPK.html
Kui sul voolus oli “õige” ja testid enam tumedamaks ei lähe, siis vōib tōesti olla, et su ov toimus ära juba 😊

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma sain eile teada, et mu õde on rase. Tal on 11a ja 5a laps. Ta on selline ullike. Ta on selline, kes kunagi võttis nii minu kui õe nimel kiirlaenud ja jättis need meile maksta. Auto ostis talle isa, korteri ostis ema. Elab üle oma võimete, kinkis oma õdedele jõuluks hõbedased keed, mis ostis järelmaksuga. No miks neid kinkida, kui raha pole? Arvestades, et meil on kokkulepe, et kinke teeme ainult lastele. Igal juhul, nädal tagasi ta ytles mulle, et ta lasi uue spiraali panna ja uut last plaanis pole. Valetas mulle lihtsalt näkku. Ta mees ytles, et tegelt lasi spiraali ära võtta. Ta on selline ema, kes jätab nii väiksed lapsed üksi koju, et tööl käia ja saadab lapsed meie vanemate juurde nv-ks. Ehk siis, kui ta ise on kodus, on lapsed vanavanemate juures ja kui ta tööl on siis on lapsed kodus. Ma olen ta naaber. Ma näen pmt iga päev, kui kehv ema ta on ja nüüd on ta rase. Ma ei suuda seda uskuda. Tal ei mahu laps korterisse äragi. Tal on reaalselt riided kaste voodites jalgade otsas kuhjas! Ta on räpakas. Tal ei peaks isegi ühte last olema. Ta tahab ainult öelda et ta on ema, lastega ta reaalselt ei tegele. Miks tema on rase aga mina, kes ma mõistan ka lapsega kaasas käivaid kohustusi ja vastutust, ei saa ega saa endale last? Ma nutsin, kui sellest kuulsin. Ma olen nii õnnetu.

Piripiiga

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma sain eile teada, et mu õde on rase. Tal on 11a ja 5a laps. Ta on selline ullike. Ta on selline, kes kunagi võttis nii minu kui õe nimel kiirlaenud ja jättis need meile maksta. Auto ostis talle isa, korteri ostis ema. Elab üle oma võimete, kinkis oma õdedele jõuluks hõbedased keed, mis ostis järelmaksuga. No miks neid kinkida, kui raha pole? Arvestades, et meil on kokkulepe, et kinke teeme ainult lastele. Igal juhul, nädal tagasi ta ytles mulle, et ta lasi uue spiraali panna ja uut last plaanis pole. Valetas mulle lihtsalt näkku. Ta mees ytles, et tegelt lasi spiraali ära võtta. Ta on selline ema, kes jätab nii väiksed lapsed üksi koju, et tööl käia ja saadab lapsed meie vanemate juurde nv-ks. Ehk siis, kui ta ise on kodus, on lapsed vanavanemate juures ja kui ta tööl on siis on lapsed kodus. Ma olen ta naaber. Ma näen pmt iga päev, kui kehv ema ta on ja nüüd on ta rase. Ma ei suuda seda uskuda. Tal ei mahu laps korterisse äragi. Tal on reaalselt riided kaste voodites jalgade otsas kuhjas! Ta on räpakas. Tal ei peaks isegi ühte last olema. Ta tahab ainult öelda et ta on ema, lastega ta reaalselt ei tegele. Miks tema on rase aga mina, kes ma mõistan ka lapsega kaasas käivaid kohustusi ja vastutust, ei saa ega saa endale last? Ma nutsin, kui sellest kuulsin. Ma olen nii õnnetu.

Piripiiga

Pai! Elu ongi paraku kohutavalt ebaõiglane 🙄

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt

Postitas:
mummiriin

Ov oli siis vist ca 3 päeva tagasi. Täna on kõhus krambid nagu enne päevi?! Paari verekiudu märkasin ka paberil. Kas võib nii vara pesastumine olla? Oh ma nii loodan!

+2
0
Please wait...

Postitas:
Maarjasidrun

Hei. Mul on küsimus. Kuidas neid DPO – sid loetakse? Kui sain clareblue digitaalse ov testiga püsiva naerunäo ja ribatestiga sama tumeda joone 21 aprill.Tegin 22 aprill ribatesti uuesti ja siis oli see testjoon tugevam, kui kontrolljoon. Kas siis 1DPO on 23aprill? Või ov toimus 23 ja 1DPO on hoopis 24 aprill☺️ 23 ndast edasi ma ov-d testida ei saanud. Mul olid ribatestid otsas ja digitaalsel oli naerunägu ees.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina olen testinud ainult clearbluega ja kui on püsiv naerunägu ja arvestanud, et sellest järgmine päev DPO 0 ja ülejärgmine DPO 1.
Nüüd aga küsimus, kas clearblue advance kasutades peaks lisaks ka ribateste tegema? Mul oli seekord nii, et CD 10 negatiivne, CD 11 jätsin vahele (eelmisel tsüklil oli nagunii OV alles CD 19 ja enne 3 päeva vilkuv nägu). Ja CD 12 oli järsku püsiv naerunägu. Testisin CD 13 ribatestiga ja see oli negatiivne. Seega OV pidigi ilmselt olema CD 12/13. Aga kas te kasutate alati ka ribateste juurde? Mulle endale tundub digitaalne oluliselt mugavam, aga nüüdsete tulemuste põhjal ei oskagi enam arvata, kuidas oleks õigem..

Camille

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kukijamuki

Camille, me leppisime näiteks arstiga kokku, et teen ainult digitaalseid ClearBlue teste.
Ta kiitis need heaks, et lihtsad ja usaldatavad stressivabad testid.
See triibukõrvutamine ja võrdlemine ei ole minuarust kõige parem lisategevus kogu sel teekonnal ning teada ju on, et mõnel ei lähegi see teine triip sama tugevaks kui testikas (olgugi, et hormoonid paigas ja ovulatsioon toimub).

Mina olen testinud ainult clearbluega ja kui on püsiv naerunägu ja arvestanud, et sellest järgmine päev DPO 0 ja ülejärgmine DPO 1.

Nüüd aga küsimus, kas clearblue advance kasutades peaks lisaks ka ribateste tegema? Mul oli seekord nii, et CD 10 negatiivne, CD 11 jätsin vahele (eelmisel tsüklil oli nagunii OV alles CD 19 ja enne 3 päeva vilkuv nägu). Ja CD 12 oli järsku püsiv naerunägu. Testisin CD 13 ribatestiga ja see oli negatiivne. Seega OV pidigi ilmselt olema CD 12/13. Aga kas te kasutate alati ka ribateste juurde? Mulle endale tundub digitaalne oluliselt mugavam, aga nüüdsete tulemuste põhjal ei oskagi enam arvata, kuidas oleks õigem..

Camille

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma tellisin hunnik onestep teste ja kahtlased on. Eile õhtul tegin ja õige aja sees oli triibu varjuke näha. Umbes 30min hiljem kadus ära. Mõtlesin, et kui olengi rase, siis hommikul peaks korralikum triip tulema, aga sama asi, mis õhtulgi 🙄 ma enne ka neid teste tellinud ja pole sellist nalja olnud.

KL

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul täna DPO10 +/- paar päeva ja kui muidu on kehatemperatuur püsinud 36.6 ringis, mis tsükli teise poole jaoks minu kohta madal, siis täna 37. Olin selle kuu ise mõttes üsna maha kandnud, aga nüüd jälle veidi lootusrikas.

Guguu

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt

Postitas:
Maarjasidrun

Tegin täna clareblue digitaalse ov testi lihtsalt huvipärast. (ov oli 21/22arill ära.) 25 ndal tegin uuesti, kui püsiv naerunägu oli ära kadunud eest ja oli tühi ring. Täna aga oli jällegi vilkuv naerunägu. Kas ta on katki/sassis omadega? Samas kui detsembris rasedaks jäin proovisin ka ov testiga uudishimust testi teha ja sain koguaeg püsiva naerunäo. Hetkel peaks olema mul 7DPO. Ja rasedustesti pole teinud. Mõtlesin 9või 10 DPO ära oodata enne kui testi teen.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Imetan veel 1a4k last. Päevad algasid kui laps oli 8 kuune. Tsükli pikkus sellest ajast veel ebaregulaarne 28-32p. Alates eelmisest kuust kasutan ov teste tsükli 13.päevast, mis muutus positiivseks 16.päevast, sel päeval oli ka õige voolus. Täna on tsükli 42 päev ja päevi pole. Rasedustest oli tsükli 35. ja 36. päeval negatiivne. Mõtlesin hakata uuesti ovd testima, kuna vb nii pika tsükli puhul võib ov olla mitu korda või hoopis hiljem. 3 päeva tagasi ja täna oli ov testil uuesti püsiv naerunägu aga mingit ov tunnust ei ole. Lugesin, et valepositiivse testi tulemuse puhul võib olla üheks põhjuseks PCOS. Seda haigust mul ei ole varem diagnoositud. Mõtlesin synlabi analüüse andma minna, arstile niikuinii nii kiiresti ei saaks ja pole ju midagi erakorralist ka. Kas kellelgi veel pcosiga ov test valepositiivne?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ov test näitab rasedusega ka positiivset

KL

+1
0
Please wait...

Postitas:
Maarjasidrun

Hei. Kuidas teistel püüdjatel läheb?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ei tea mis anomaalia mul on. 27.04 oli test selgelt triibuga (see Benu ribakas). Järgmine hommik ka. Nüüd teiste firmade testidega null olnud. Kuna peale katkemist esimene tsükkel siis ei tea täpselt, mitmes tsükli päev on.
Ootan veel paar päeva ja siis kordan.

+1
0
Please wait...

Postitas:
sisi

Mul täna DPO 10, test negatiivne ja tuju nullis. Nii kopp ees nendest negatiivsete testide nägemisest. Kuni päevade alguseni testin igaksjuhuks, kuigi lootus suht kadunud. Ja siis saan üle sellest kurbusest ja lähen uue hooga uuele ringile. 😃

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidagi ei lähe 🙁 Jätsin öise imetamise ära 3 nädalat tagasi ja päeval saab laps veel 3x rinda. Mõtlesin, et see kutsub päevad esile, sest enne sai ta ööpäevas 10-15x rinda. Aga ei midagi. OV testid negatiivsed ja päevi pole.

KL

+1
0
Please wait...

Postitas:
Maarjasidrun

Olen tänase seisuga 8DPO siis äkki ja tegin hommikul ka testi, sest see vilkuv ov test ajas jube õhinasse. Aga suurpaks negatiivne test oli. Samas on ka liiga vara ja pesastumine toimub alles ehk. See ootamine on kõige nõmedam. Õhhh

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sai nahistatud oletatava OV ajal ning enne ja pärast. Täpset OV aega ei tea ja teste ei viitsinud see kuu ka üldse teha (ei tea kas nimetada seda laiskuseks või ükskõiksuseks). 😀 Nüüd on vana hea 2-nädalane ooteaeg käes. Lootused kõrged ei ole ja testidega end kiusama ei hakka. Elan päev korraga ja saab, mis saab. 🙂

Angie

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ootasin kannatlikult maini nagu endale lubasin, aga tänahommikune eriti varajane rasedustest täiesti negatiivne. Täna peaks juba DPO 12-14 olema, kui ov toimus. Kardetavasti siis lähipäevil kas päevi või tsüklihäiret ja pikka pausi oodata. Hästi pettunud 🙁

Guguu

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kukijamuki

Mina kolin ka maikuusse..
Meeleolu on igakuiselt hea ja posiitivne kuni täpselt SELLE peavaluni, mis mul alati enne päevi on.
Nagu nüüdki – kolmapäeval läksin magama peavaluga, neljapäeval laamendasin kodus (tervitusi hormoonidele!) ja täna hiilivad vaikselt määrides päevadki..

Olen arstiga kirjavahetuses ning kohe kui võimalik, proovime IUI’d. Samuti pandi meid ca kuu aega tagasi mingisse IVF-järjekorda (ei tea, mida see tähendab täpsemalt ja kui pikad need praegu on).
Oleme ka vajalikud nõusolekud paberil andnud nende protseduuride jaoks ning mehega ammu asjad selgeks räägitud.

Juulis saab täis 2 aastat proovimist. Mõlemil analüüsid korras, LAP tehti augustis 2019.

Muidu meeleolud täitsa timmis, aga kord kuus kui jälle see hormoonidemöll algab päevadega, on ikka täielik madalseis. Siis on selline kõige mõttetuma naise tunne üldse. MINA ei saa hakkama, MEIE ei sobi jne absurdsed mõtted käivad peast läbi selle 24-48h jooksul.

Samuti ajavad öökima rasedusuudised, mille üle ei oska siiralt head meelt tunda. Nagu siin eespool keegi rääkis oma õest, kes ei peaks enam lapsi saama. Ma mõtlen sama oma sõbranna kohta, kes kondoomiõnnetuse tulemusena nüüd rase..et nagu – palju õnne?
Samuti tahaks kõrri karata töökaaslasele, kes kohe sünnitab ning ainult ohkis ja ähkis kui emotsionaalselt raske oli kuus kuud triipe püüda ja rasestuda 🙂

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidagi ei lähe 🙁 Jätsin öise imetamise ära 3 nädalat tagasi ja päeval saab laps veel 3x rinda. Mõtlesin, et see kutsub päevad esile, sest enne sai ta ööpäevas 10-15x rinda. Aga ei midagi. OV testid negatiivsed ja päevi pole.

KL

Mina ka imetan alles aga jäin kohe esimesel proovimise kuul rasedaks kuigi päevi pole. See katkes aga mitte imetamise vaid verevalumid tõttu. Ma ov teste pole teinud aga peaks vist ka proovima.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meeleolu on igakuiselt hea ja posiitivne kuni täpselt SELLE peavaluni, mis mul alati enne päevi on.

Nagu nüüdki – kolmapäeval läksin magama peavaluga, neljapäeval laamendasin kodus (tervitusi hormoonidele!) ja täna hiilivad vaikselt määrides päevadki..

Olen arstiga kirjavahetuses ning kohe kui võimalik, proovime IUI’d. Samuti pandi meid ca kuu aega tagasi mingisse IVF-järjekorda (ei tea, mida see tähendab täpsemalt ja kui pikad need praegu on).

Oleme ka vajalikud nõusolekud paberil andnud nende protseduuride jaoks ning mehega ammu asjad selgeks räägitud.

Juulis saab täis 2 aastat proovimist. Mõlemil analüüsid korras, LAP tehti augustis 2019.

Muidu meeleolud täitsa timmis, aga kord kuus kui jälle see hormoonidemöll algab päevadega, on ikka täielik madalseis. Siis on selline kõige mõttetuma naise tunne üldse. MINA ei saa hakkama, MEIE ei sobi jne absurdsed mõtted käivad peast läbi selle 24-48h jooksul.

Samuti ajavad öökima rasedusuudised, mille üle ei oska siiralt head meelt tunda. Nagu siin eespool keegi rääkis oma õest, kes ei peaks enam lapsi saama. Ma mõtlen sama oma sõbranna kohta, kes kondoomiõnnetuse tulemusena nüüd rase..et nagu – palju õnne?

Samuti tahaks kõrri karata töökaaslasele, kes kohe sünnitab ning ainult ohkis ja ähkis kui emotsionaalselt raske oli kuus kuud triipe püüda ja rasestuda 🙂

Tere

Kukijamuki, Sa kirjeldad samasuguseid tundeid, mis mind ka valdavad päevade alates. Ka minul on hormoonid juskui nii tugevad, et annavad ülimalt negatiivse enesetunde paariks-kolmeks päevaks kuus. Väga raske on sel ajal kellegagi mitte tülli minna, sest justkui kogu maailma viha oleks minu peal.

Vähemalt on kergendus see, et ma ei ole ainuke selliste läbielamistega, seetõttu tänan Sind jagamise eest.

Hetkel DPO3, eelmise kuuga kriisiaja beebit ei tulnud. Ootame mehega väga teadet arstilt, et mil saaks IVF- siirdamisega edasi minna. Meie kaks mammut ootavad meie juurde pääsemist.

Liblikas

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mul suht sama teekond ja tunded. Tihti mõtlen, et miks mina??!! Samuti juulist 2017 proovinud rasestuda ja LAP oli Oktoober 2019. Uuel nädalal on esimene viljatusravi arsti vv. Praegu peaks ca 4 päeva jooksul päevad olema. See kuu ov teste ei teinud, kuna nende tegemisest ka juba kopp ees ja ajab rohkem stressi kui asi väärt. Pigem lihtsal ov nädala ajal püüdsime kaasaga olla ülepäeva aktiivsemad. Ma ausaltöeldes ise juba väsinud sellest kõigest ja kui nüüd see igasugune stimuleerimise v ivf asi ka veel otsa peaks tulema siis ma ei tea. Mu parim sõbranna oli mega paanikas juba peale kuuasjast!!!! proovimist kui ei jäänud rasedaks. Iga jumala kuu näha sotsiaalmeedias uusi raseduse teavitusi ajab ka juba hulluks ja nutumaigu suhu. Kaasa tahab näidata pidevalt oma pisikeste õelaste viedosi ja pilte ja ausalt ma öelnud, et palun ära näita neid enam… sõbrannadega raske midagi rääkida, kui kõigil tited käes ja neil elu lill ja muud juttu ei tule kui enamasti vaid beebimajandusest.

Väsinud…

Kr2su

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul suht sama teekond ja tunded. Tihti mõtlen, et miks mina??!! Samuti juulist 2017 proovinud rasestuda ja LAP oli Oktoober 2019. Uuel nädalal on esimene viljatusravi arsti vv. Praegu peaks ca 4 päeva jooksul päevad olema. See kuu ov teste ei teinud, kuna nende tegemisest ka juba kopp ees ja ajab rohkem stressi kui asi väärt. Pigem lihtsal ov nädala ajal püüdsime kaasaga olla ülepäeva aktiivsemad. Ma ausaltöeldes ise juba väsinud sellest kõigest ja kui nüüd see igasugune stimuleerimise v ivf asi ka veel otsa peaks tulema siis ma ei tea. Mu parim sõbranna oli mega paanikas juba peale kuuasjast!!!! proovimist kui ei jäänud rasedaks. Iga jumala kuu näha sotsiaalmeedias uusi raseduse teavitusi ajab ka juba hulluks ja nutumaigu suhu. Kaasa tahab näidata pidevalt oma pisikeste õelaste viedosi ja pilte ja ausalt ma öelnud, et palun ära näita neid enam… sõbrannadega raske midagi rääkida, kui kõigil tited käes ja neil elu lill ja muud juttu ei tule kui enamasti vaid beebimajandusest.

Väsinud…

Kr2su

Vabandan, pea kuskil pilveis. Proovinud ikka 2018 juulist. Oehhh

Kr2su

0
0
Please wait...

Postitas:
mari81

Tere!
Olen teid juba mitu kuud jälginud, sest endal sama mure, mis teil siin–beebi.
Kodus on aastane laps, kes saab vahel päeval rinda, üldiselt aga öösel. Ovulatsioon toimub kenasti. Üleeelmine tsükkel venis veidi pikemaks 35p, kuid eelmine oli taas normaalne 28 päeva. Oleme püüdnud pesamuna nüüdseks 4 kuud (päevad taastusid septembris). Viimases tsüklis toimus ovulatsioon 22.aprillil ja meie asjatasime 20,21,22,23. Seega olime sel kuul väga eeskujulikud. Päevad peaksid algama 5 päeva pärast, kuid täna hommikul juba päevade laadne valu ja veritsus. Kas tõesti hakkavad päevad nüüd nii palju varem? On kellelgi kogemusi? Kas see võib tàhendada katkemist või on veel lootust?

Aitäh ja triibulist kevadkuud kõigile!

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tere!

Olen teid juba mitu kuud jälginud, sest endal sama mure, mis teil siin–beebi.

Kodus on aastane laps, kes saab vahel päeval rinda, üldiselt aga öösel. Ovulatsioon toimub kenasti. Üleeelmine tsükkel venis veidi pikemaks 35p, kuid eelmine oli taas normaalne 28 päeva. Oleme püüdnud pesamuna nüüdseks 4 kuud (päevad taastusid septembris). Viimases tsüklis toimus ovulatsioon 22.aprillil ja meie asjatasime 20,21,22,23. Seega olime sel kuul väga eeskujulikud. Päevad peaksid algama 5 päeva pärast, kuid täna hommikul juba päevade laadne valu ja veritsus. Kas tõesti hakkavad päevad nüüd nii palju varem? On kellelgi kogemusi? Kas see võib tàhendada katkemist või on veel lootust?

Aitäh ja triibulist kevadkuud kõigile!

Minule ütles viljatusraviarst, et mitte olla iga päev vahekorras, vaid ülepäeva.

+1
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 153 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Aprilli triibupüüdjad 2020