Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Aprilli triibupüüdjad 2020

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 153 )

Teema: Aprilli triibupüüdjad 2020

Postitas:
Kägu

Minul Ovitrelle süstiga arst määras ka vahekorrad üle päeva, aga sel hetkel ei olnud mehe analüüsid veel teada. Kuna need tulid eeskujulikud, siis hiljem ei ole arst selles osas sõnu peale lugenud. Googeldades leidsin samuti, et tehniliselt suurt vahet pole – üle päeva puhul on mehe panus suurem, aga vähem liikuvaid spermatosoide. Iga päeva puhul materjali vähem, aga sellest suurem osa liikuvaid. Seega oleme püsiva naerunäo puhul Ov testil panustanud mitu päeva järjest..

Camille

Tere!

Olen teid juba mitu kuud jälginud, sest endal sama mure, mis teil siin–beebi.

Kodus on aastane laps, kes saab vahel päeval rinda, üldiselt aga öösel. Ovulatsioon toimub kenasti. Üleeelmine tsükkel venis veidi pikemaks 35p, kuid eelmine oli taas normaalne 28 päeva. Oleme püüdnud pesamuna nüüdseks 4 kuud (päevad taastusid septembris). Viimases tsüklis toimus ovulatsioon 22.aprillil ja meie asjatasime 20,21,22,23. Seega olime sel kuul väga eeskujulikud. Päevad peaksid algama 5 päeva pärast, kuid täna hommikul juba päevade laadne valu ja veritsus. Kas tõesti hakkavad päevad nüüd nii palju varem? On kellelgi kogemusi? Kas see võib tàhendada katkemist või on veel lootust?

Aitäh ja triibulist kevadkuud kõigile!

Minule ütles viljatusraviarst, et mitte olla iga päev vahekorras, vaid ülepäeva.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

https://www.upload.ee/image/11617166/20200503_083937.jpg

Clear choice tund pärast tegemist, ajaaknas oli täitsa negatiivne. Kuivamistriip? Pliis ärge öelge, et testi ei loeta hiljem ja loll olin, et õigel ajal ära ei visanud ja kehtetut uurin, aga ma olin nii õnnetu ja kehv hommik ja kaalusin lohutuseks isegi pastakaga triibu joonistamist, et enesehaletsusest üle saada, seega see vähemalt korraks lohutas.

Guguu

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

See kahjuks on täitsa negatiivne, testi ei loeta 1 tund hiljem.
Võid ju homme/ülehomme uue testi teha, äkki on teine tulemus testil õige aja sees.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aitäh maa peale toomast!

Guguu

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul ei andnud kunagi clear choice ribakas kuivamistriipu. Proovi biocardi, mida ka toidupoodides müüakse. Mul see näitas palju tugevamat triiou kui ribakas.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

https://www.upload.ee/image/11617166/20200503_083937.jpg

Clear choice tund pärast tegemist, ajaaknas oli täitsa negatiivne. Kuivamistriip? Pliis ärge öelge, et testi ei loeta hiljem ja loll olin, et õigel ajal ära ei visanud ja kehtetut uurin, aga ma olin nii õnnetu ja kehv hommik ja kaalusi lohutuseks isegi pastakaga triibu joonistamist, et enesehaletsusest üle saada, seega see vähemalt korraks lohutas.

Guguu

Tee homme uus test. Ma tegin viimase 2 nädalaga mitu clear choice testi ja ühelgi ei jäänud kuivamistriipu ega üldse mingit sarnast asja, nagu sul tekkis. Isegi mitu tundi hiljem mitte.

KL

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minule on clear choice ribakas peaaegu alati kuivamistriibu andnud…

Please wait...
Postitas:
tutt

Päris erinevad ikka naiste organismid… Mul just biocard andis ja clear choice one ei andnud kuivamistriipu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See vist natuke sõltub partiist ka, mul eilne Clear Choice püsis kuni tänase ära viskamiseni valgemast valgem ega jätnud kuivades midagi, tänasega siis nii… ma ei teagi, mis hetkel 25-60 minuti jooksul selliseks kuivas, käisin vahepeal koeraga jalutamas. Samas see testriba materjal ka kahel testil erinev, ühel sile, teisel nagu täpiline. Tegin huvi pärast ov testi ka (https://www.upload.ee/image/11617885/20200503_112223.jpg), see oli positiivne. Ega vist muud polegi kui oodata, päevad (ei) peaks homme hakkama, aga kuna tsükkel ebaregulaarne, siis kindel ka pole.

Guguu

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui sul peaks päevad hakkama homme ja täna ov test positiivne siis võid rase olla küll. Mina vist ei suudaks oodata ja kappaks poodi juba.

Please wait...
Postitas:
tutt

Guguu, hoian pöialt Sulle 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Positiivne ovulatsioonitest näitab ka algavaid päevi.
Soovitan homme uue rasedustesti teha ja vaadata õige aja sees tulemust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, kui paljud siin mäletavad mind veel, sest pole niiväga sõna võtnud, rohkem nagu lugemas käind. Täna dpo 11 või 12 ja aprill oli viies letrozoli võtmise kuu. Kui eelnevad 4 kuud võtsin peale ovulatsiooni ka duphastoni siis sellel kuul jätsin duphastoni ära ehk võtsin ainult letrozoli. Päevadeni aega veel 3 päeva ja triibud tulid mõlemal õige aja sees.

Onestepi test on nagu onestep ikka, luubiga peab vahtima ja igatepidi keerutama, et midagi sealt näha. 🙈

https://www.upload.ee/files/11619563/IMG_20200503_095759.jpg.html

https://www.upload.ee/files/11619565/IMG_20200503_163351.jpg.html

Ei suudagi nagu enne uskuda, kui päevad ka on ära jäänud.

Myy

Please wait...
Postitas:
Kägu

Issand mina mäletan Sind Myy, ma ka vana triibupüüdja ja olen vaid paar korda sõna võtnud, seljataga valus peetumine ja ka aastaid pettununud. Palju õnne Myy, saame mõlemad nüüd jaanuarikuu beebides sõna võtta 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Palju õnne, Myy! ilus ja inspireeriv triip 🙂

Guguu

Please wait...
Postitas:
Kägu

Guguu, ootame tänast testimist!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul on ov test enne päevi kyll negatiine olnud.
Ükskord jäid päevad hiljaks, RT kodus polnud aga OV teste oli hunnikus, tegin siis selle ja oli täiesti negatiivne. Päevad hakkasid kas sama õhtu või järgmine, ma täpselt enam ei mäleta.
Teinekord oli nii, et RT näitas õrna triipu, mis nagu oli triip ja siis vbl ei olnud ikka ka. Tegin ka siis päeval käraitusest ov testi, mis oli positiivne. Sel korral olingi rase.

Edu!
Piripiiga

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Hei, ei kuulu küll aprillikuu triibupüüdjate sekka, sest olen juba lapseootel 15. nädalat aga sattusin lugema ja tahtsin positiivsust süstida, sest mingiaeg olin täpselt samasugune püüdja.

Proovisime mehega 6 kuud enne, kui õnnestus saada mega hele triip. Proovisin OV teste, teadsin enam-vahem, kuna OV on, isegi naistearst nägi munarakukest, mis valmis vabanema täpselt sellel “oigel” OV ajal. Aga midagi kunagi ei juhtunud. St ei jaanud rasedaks. Kuniks jain haigeks ja tekkis allergia ab vastu. Otsustasime, et jatame yhe kuu vahele sellisele “oigel” ajal proovimisel ja proovime jargmine kuu. Kuna pidin hormoone ja erinevaid rohte, siis ILMSELT oli tsüklihäire. Ja reaalselt sealt need triibud ka tulid. Mina olin šhokis, sest see rasestumine pidi toimuma praktiliselt 5 paeva enne menstruatsiooni.. Menstruatsiooni paeval toimus pesastumine.

Mis ma tahan öelda, et mindset on vist hullult oluline. Räägitakse ikka, et kohe kui mottest lahti lased, et siis jaad ka. Mina seda ei uskunud. Aga vot senini kuniks see endal nii oli. Ainuke kuu, kus reaalselt ei moelnud üldse sellele, et teeks nyyd beebi.

Seega minu soovitus (mis ilmselgelt on maailma koige raskem) on se, et laske lahti sellest mottest.

Eduuuu ja rohkeid triipe ja ka ülimalt hele( mida vb ise ettekujutad ) on ka triip! Trust me 🙂

Ma tahaksin sama öelda endale 2 -3 aastat tagasi kui hakkasin triibupüüdmisega pihta. Mindset on ülioluline ja ma ka püüdsin endale sisendada, et ei mõtle üle, aga ikkagi mõtlesin. Tänu koroona karantiile leppisin oma olukorraga ja olin juba veendunud, et jäängi vaid ühe lapsega ja oh imet, sain kohe triibud. Minumeelest mitte mõtlemine ongi see VÕTI

Please wait...
Postitas:
Kägu

Palju õnne kõigile kes triibud on saanud. Nii tore on lugeda, et kes on kaua proovinud lõpuks ka õnnestunud on. Mul on õde käinud seda rada. Ta proovis mehega 4 aastat enne kui see niiii oodatud beebitüdruk neile tuli. Ma mäletan siiani seda rõõmu, kui ta ütles mulle et lõpuks see õnnestus. Aga mina vist tõmban selle kuuga otsad kokku. Päevad peaks 6 ndal algama ja täna testi tehes oli väga negatiivne. Uuel kuul uue hooga. Näeme Mais ☺️

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidagi ei lähe 🙁 Jätsin öise imetamise ära 3 nädalat tagasi ja päeval saab laps veel 3x rinda. Mõtlesin, et see kutsub päevad esile, sest enne sai ta ööpäevas 10-15x rinda. Aga ei midagi. OV testid negatiivsed ja päevi pole.

KL

Mina jätsin öise imetamise ära 1. nov (laps 1a1k, 3-4x ööpäevas jäi veel) ja päevad taastusid jaanuari keskel. Aga eks see ole erinev. Jube raske on see võõrutamine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

https://www.upload.ee/image/11625615/20200504_074112.jpg

CD32 (eelmise tsükli järgi peaks täna päevad hakkama), ov+ ja rt- jätkuvalt, isegi mingit kuivamistriipu ei saanud. Ovulatsiooni pole vooluse, enesetunde ega loogika põhjal küll tulemas. Temp 36.5, ka muutusteta

Guguu

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidagi ei lähe 🙁 Jätsin öise imetamise ära 3 nädalat tagasi ja päeval saab laps veel 3x rinda. Mõtlesin, et see kutsub päevad esile, sest enne sai ta ööpäevas 10-15x rinda. Aga ei midagi. OV testid negatiivsed ja päevi pole.

KL

Mina jätsin öise imetamise ära 1. nov (laps 1a1k, 3-4x ööpäevas jäi veel) ja päevad taastusid jaanuari keskel. Aga eks see ole erinev. Jube raske on see võõrutamine.

Me tegelikult püüame kuuendaid triipe. Nelja esimest last imetasin 1,5a ja päevad taastusid 11k peale sünnitust.

KL

Please wait...
Postitas:
mari81

Myy, mina ka mäletan sind. Palju palju õnne!
Mina aga otsustasin imetamise lõpetada. Laps sai rinda 1a1k. Päevad küll taastusid juba septembris ja ovulatsioon on ka toimunud aga arst siiski soovitas loobuda, kui tahame kohe uuesti rasestuda. See, et päevad ja ov toimuvad, ei tähenda, et imetamine rasestumist ei takista. Mul näiteks läks luteaalfaas lühikeseks.

Edu kõigile!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma imestamist kindlasti veel ei taha lõpetada. Olen 2x imetamise ajal rasedaks esimesest katsest ja mingeid probleeme ei esinenud.

KL

Please wait...
Postitas:
tutt

Guguu, ega sul PCOS-i ei ole kontrollitud? OV testid pidid paljudel PCOSikatel mitte toimima.

Please wait...
Postitas:
Kägu

On kontrollitud, ei ole pcosile ühtegi viidet. Eks peetumise järgseid tsüklihäireid võib olla, mul oli ennegi ebaregulaarne, aga see lohutab ennast praegu vähe 🙁

Mul oli selline kuu, et mees olude sunnil enamuse kuust kodust ära. Olime vahekorras 17.-19. nv, kui eeldatav ov aeg, ja hiljem ainult korra, 26.04. Seni pole siiani rohkem õnnestunud. Ov-aegsed katsed olen peas maha matnud, sest siis oleks praeguseks dpo14 juba täis ja negatiivne rt kindel ei, aga loodan sisimas, et äkki-äkki see teine kord, kui ov ei arvanud olevat ja millest napp nädal alles möödas.

Guguu

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul tänaseks pilt selline:

DPO 13 https://www.upload.ee/image/11631819/IMG_20200504_072740.jpg

DPO 14
https://www.upload.ee/image/11631821/IMG_20200505_064026.jpg

Tegelikult on selline hirm nahavahel, et seekord võib jälle halvasti minna. Olen mitu aastat vahtinud neid valgeid teste ja no nüüd ei suuda kuidagi uskuda, et niimoodi iseseisvalt oli see võimalik. Tahaks mingit kindlust, et kõik on nii nagu peab aga ei julge praeguses olukorras synlabi veretestile ka minna. Päevad peaks hakkama hiljemalt homme või ülehomme (neid ma muidugi näha ei taha).

Myy

Please wait...
Postitas:
Kägu

Myy, ma näen triipe. Ära karda, tegele muude asjadega, mine jalutama ja kuula mingeid saateid podcastist vms. Proovi mediteerida. Ma tean ju ise, et see on raske, lihtsalt üritan aidata kuidagi

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul tänaseks pilt selline:

DPO 13 https://www.upload.ee/image/11631819/IMG_20200504_072740.jpg

DPO 14

https://www.upload.ee/image/11631821/IMG_20200505_064026.jpg

Tegelikult on selline hirm nahavahel, et seekord võib jälle halvasti minna. Olen mitu aastat vahtinud neid valgeid teste ja no nüüd ei suuda kuidagi uskuda, et niimoodi iseseisvalt oli see võimalik. Tahaks mingit kindlust, et kõik on nii nagu peab aga ei julge praeguses olukorras synlabi veretestile ka minna. Päevad peaks hakkama hiljemalt homme või ülehomme (neid ma muidugi näha ei taha).

Myy

Myy, nii ilusad triibud 🙂. Mul on nii hea meel Sinu pärast, et Sul niimoodi loomulikul teel õnnestus triibud saada. Me olime ju ühel ajal IVF-ringil.

Liblikas

Please wait...
Postitas:
Kägu

Myy mulle tundub, et triip läheb tugevamaks 🙂 ma sinu asemel testiks yle päeva siis on triibu kasvamine paremini näha. Synlabi ei läheks ma ka praegu aga samas ei ole ka pabistamine hea. Otsusta nii: kui arvad, et numbri teadmine ilma kordusanalüüsita (et mitu korda ei käi ikka) su olemise paremaks teeb, kui praegu on, siis käi ära. Turva end kinnaste ja maskiga muidugi aga närveetimine ka paha.

Palju õnne! Rase oled sa igal juhul☺️

Piripiiga

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 153 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Aprilli triibupüüdjad 2020