Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Aprilli triibupüüdjad 2020

Näitan 3 postitust - vahemik 151 kuni 153 (kokku 153 )

Teema: Aprilli triibupüüdjad 2020

Postitas:

Käisin just Veerenni Synlabis verd andmas, seda pole küll vaja karta. Juba all saad maski ja käsi desoda ja väga vähe rahvast on ka. Ma olin nt ainus. Homme lähen kordusproovi andma, 4+0 näit oli 127 ☺️ kuna selja taga kaks peetumist, siis enam ainult triibulisest testist rõõmustamiseks ei piisa. Aga eks hea kasvgi peetumise eest ei kaitse…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.05 22:05; 08.05 09:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin just Veerenni Synlabis verd andmas, seda pole küll vaja karta. Juba all saad maski ja käsi desoda ja väga vähe rahvast on ka. Ma olin nt ainus. Homme lähen kordusproovi andma, 4+0 näit oli 127 ☺️ kuna selja taga kaks peetumist, siis enam ainult triibulisest testist rõõmustamiseks ei piisa. Aga eks hea kasvgi peetumise eest ei kaitse…

Ma ise olen Tartus ???? ja täna peaks endal ka 4+0 olema. Mõtlesin, et lähen annan täna ikka vist ära, ainult, et järgmise saab siis anda alles esmaspäev mitte täpselt 48h pärast. Aga no mingit selgust see ehk ikka annab.

Myy

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.04 18:26; 05.05 09:04; 08.05 06:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Usun, et nad Tartus on sama hoolikad ???? Kuskil oli mingi HCG kalkulaator, millega sai pikema/lühema perioodi osas ka välja arvutada. Et usun, et okei ka kui esmasp teed uue. Hoian pöialt!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.05 22:05; 08.05 09:02;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 151 kuni 153 (kokku 153 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Aprilli triibupüüdjad 2020