Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Aprilli triibupüüdjad

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 957 )

Teema: Aprilli triibupüüdjad

Postitas:
Soft

Aprillis on päike juba kõrgel ja peaks õues viibides oma D-vitamiini doosi kätte saama, mis eelduste kohaselt aitab kaasa soovitud triipudeni.
Mul maal juba muru- ja karulauk kasvavad ja esimesed võrsedki söödud. Foolhapet võtan ainult juurde.

Täna CD1 ja nagu arvasin, siis ei õnnestunud eelmine kuu. Tsükli pikkuseks 24 päeva. Nüüdseks mehel antibiootikumi kuur läbi ja kordusanalüüsidele see nädal minemas. Tulemusteni läheb aega.

Soovin kõikidele kiireid triipe

Copy eelmisest teemast:
LÜHENDID:
OV- Ovulatsioon
CD- CYCLE DAY ehk mitmes tsükli päev on
– Tsükli esimene päev on menstruatsiooni esimene päev
DPO- DAY PAST OVULATION ehk mitu päeva on ovulatsioonist möödas.

Kasulikud lingid:
Rasedustestid ja ovulatsioonitestid: http://www.ovulatsioonitestid.ee/
Raseduse kalkulaator ja ovulatsiooni kalkulaator: http://kasulik.delfi.ee/calc/rasedus-ja-pere/

Please wait...


Postitas:
ALL-

Paar nädalat on juba liikvel liblikad – algul kollased ja siis kirjud. Lisaks on tagasi tulnud erinevad linnud, eriti tuleb silma peal hoida kurgedel! Mina tundsin nähes neid esimesi liblikaid, et varsti on oodata kõvemat triibusadu ja ma siiralt loodan et see triibusadu niidaks meid kõiki jalust! 🙂
Kevad on ilus hetkel, seega nautigem seda ilma ja seda olustikku, laeme päikesega oma positiivsust ja lootusrikkust.
Et triibusadu alaku!

Endal ikka sama seis – püüame, aga laseme kõigel omasoodu minna, hetkel meil veel aega on!
Eelmine aasta sel ajal olin ma rase ja ootasin esimest UHd, kollased liblikad lendasid ja mõnus kevadfeeling oli sees. 🙂
Mees ütles eile, et loodame et uuel talvel on meie peres veel üks laps, ma siiralt loodan!

Please wait...


Postitas:
Kägu

Minagi jätkuvalt siin, nüüdseks juba aasta ja peale üritanud..(aprill2018 peetumine) noh ju siis pole veel õige aeg,et siiani veel triibupüüdjates ringi luusin:)Soovin teile kõigile rasvaseid triipe ❤️

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt


Postitas:
Kägu

Mina ka ikka siin. Hetkel käsil CD16 ja Flo äpi järgi täna OV päev. Oleme asjalikud ning eks edasi saab pöidlad pihus oodata.

Kedi

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt


Postitas:
Kägu

Hei! Ov peaks lâhipâevil olema. Tâpselt ei tea, otsustasin, et ei vaata enam âppi ega midagi vaid tegutseme ûlepãeviti. Testin ka alles siis kui on tõesti kahtlus juba. Vâhem stressi. Triibupüüdmist on olnud 10 kuud. No vôiks juba triibud saada ju ometi.

Kts.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt


Postitas:
ilussuvi

Mina soovin väga aprillis triipe. Loodan need järgmisel nädalal saada 🙂 Oma esimesed triibud sain 4 aastat tagasi aprillis, seega meenub kevadega see rõõmus ja elevil aeg. Peale lapse sündi oleme nüüd 3 aastat (väikeste pausidega) teist last püüdnud saada, kuid tulutult. Nüüd on võimalus, et tuleb jõulubeebi 🙂

Please wait...


Postitas:
karumaru

Tulen ka juttudega üle aprillikuusse.
CD17 ja äpi järgi homme peaks olema OV päev. Kahjuks 3 päeva One Step riba ov testidega ei ole saanud kindlat positiivset. Pühapäevasel testil (CD 15) oli õrn triip (jäi korralik kuivamistriip, aga see vist error), järgmisel õhkõrn ja tänasel tühjus. Tunde järgi oleks võinud eile olla üsna õige aeg. Voolus nii, nagu peab ja tuju hea. Igaks juhuks olime tegusad, aga see ov testimine, mida esimest korda elus tegin praegu valmistas pettumuse. Arvasin rõõmsalt, et küll täna tumedama teise triibu sellele ribale saan, aga tutkit.
Teen veel paar päeva neid teste edasi, aga siis vist kauem ei narrita ennast ja võtan edasi kuu lõpuni nii vabalt kui suudan.
Selgituseks, et tsükkel veel “värske”, päevad käinud 2 kuud, enne seda oli rasedus, sünnitusjärgne aeg ja imetamisest päevadega pikk paus. Nii et väga tõenäoline, et päevad taastusid, aga ov veel ei toimu, kuna jätkuvalt imetan oma väikest mudilast. Isegi kui toimuks ov ei pruugi olla rasedaks jäämise lootus suur. Muidugi on inimesi, kes imetamise ajal juba beebi kõrvalt uuesti beebiootele jäävad, siis tundub minu organism on teistmoodi. Aga järgmise lapse kindel ja suur soov tuli aasta alguses, nagu uusaasta ilmutus, päevapealt.
Sellepärast loodan ikka, vaikselt.
Soovin samuti kõigile südamesoovi täitumist. Et aprill oleks meie õnnekuu! 🙂

Please wait...


Postitas:
Lootuses

Tere! Kirjutan siia triibupüüdjatesse esimest korda. Pisikest proovima hakkasin detsembris 2018 ja sain ka kohe triibud, kuid kahjuks ootasid veebruaris ees kurvad uudised. Tõenäoliselt seekord need triibud nii ruttu ei tule, aga lootus (ja veidi ka hirm) on. Ov oli tõenäoliselt 5 päeva tagasi. Loodan, et aprill toob meile oodatud triibud!

Please wait...


Postitas:
Elli-Ly

Et te mind vahepeal ära ei unustaks, kirjutan kiirelt ka enda ajaloo:

Alustasin triipude püüdmist augustis 2018. Tänasega täitus täpselt 8 kuud spiraali eemaldamisest ning jookseb juba 10s tsükkel (täna umbes CD5 või 6 või miskit). Püüame meisterdada oma esimest last.

Viimasel kuul toimus mingi 3päevane roosakas veritsus vahetult peale OVi ja nägin ka esmakordselt mingeid triibukumasid rasedustestidel (võis olla kuma/vari sellest kohast, kuhu rasedustriip tegelikult tekkima peaks – lugesin testi igati negatiivseks, kuid ometi oli tegu minu kõige esimese “triibulise” raedustestiga). Nagu arvata võite, oli kukkumine VÄGA valus, kui siiski CD27st sai hoopiski CD1.

Kuna aprillis veedame mehega üle 3 nädala erinevates riikides, siis paraku aprill jääb minu jaoks püüdmise mõttes vahele (kui mingit eriti müstilist kokkulangust just siin ei teki). Kuna üleüldse on erinevatel põhjustel talve-beebi eelistus meie jaoks väiksem (rõhk sõnal eelistus, sest kui laps tuleb, pole eelistustest sooja ei külma, oluline on vaid pisike maailma ime ise), siis suuremat rõhku ilmselt paneme triibupüüdmisse alles paari kuu pärast, kuid egas vahepeal sellepärast kätt ette pane…

Teile aga soovin väga priskeid triipe ja seda mõnusat kevadist “liblikad kõhus” tunnet!

Elli-Ly

Please wait...


Postitas:
Kägu

Palju rõõmu kõigile aprillis

Astun ka teie sekka. Siiani vaikselt lugenud eelnevad kuud.
cd16 ja flo app kasutuses. sellest kuust on kasutusel ka Clearblue ov testid.
õige aeg käes ja lootused laes nagu ikka iga kuu🤦🏻‍♀️

Triibulist ja vahvat aprilli

zim

Please wait...


Postitas:
Kukijamuki

Kümnes tsükkel vorpimist, siit me tuleme!
Täna CD10, äpid ennustavad ovulatsiooni CD16/17 ja erakliinikus esimene arstikülastuse aeg endale pandud CD22. Mehe saadan ka proovi andma ja loodan, et kui vähimatki konkreetset abi sealt saada, siis ehk õpetusi/infot, toetust ja abi seksi ajastamisel kui peaks selguma, et kõik muu tiptop. Meil kaasaga keeruline isegi viljakal nädalal seda ülepäevavärki rakendada, kuivikud nagu me oleme 😅
Usun, et igal paaril omad eripärad ja peamine on omavaheline suhtlus (et ei jääks midagi kripeldama nt). Oleme teemat lahanud küll nii- ja naapidi ning õnneks meie vaated kattuvad. Nalja saab ka muidugi iga kuu, ka stressi aetud mehe väikemehe ebaõnnestumise intsident saab silutud rääkimise, naeru ja ajaga 😂

Ühine ilus eluprojekt on ikka küll, aga siin tuleb mängu minu kärsitus.. tahan miniinimest ja kohe! Olen nõus nn kohustuslikus korras seksima isegi kui eriti ise ei viitsiks, käima arstidevahet, võtma vajadusel ravimeid (sh süstima end), otsima sobivaid lisategevusi mõnusamaks olemiseks ja ühtlasi samas ka mõtete hajutamiseks. Ma selline emalõvi tüüpi ka ja noh meest mulle meeldib ka muidugi “ära hellitada”. Tema vaid olgu minu Adonis ja loovutagu oma (loodetavasti kvaliteetset) nektarit ja ma teen ülejäänud kõik ise!
Lihtsalt vanused juba 31/35, tiktak, ma ju ütlesin, et KOHE!?
Koos oldud üle kümne aasta ja sooviksime endale üht ja ainust last, võiks ju juba onju.

CB Advanced kasutusel see tsükkel lausa alates CD8, praegu käin tööl varahommikuti ja selle tegemine justkui aitab ärgata. Mõnus hommikune rutiin jälgida oma keha + oodata, mis ekraanile ilmub. Mulle sobib ja tean, et mingite kuradi triipude võrdlemine ajaks mind hulluks.

Teine pakk Woman’s Conception vitamiine läheb ka ja muud nagu polegi.

Positiivsus ja powerwomani “ma saan sellega hakkama, mu keha on valmis küpsetamiseks” tunne kasvab iga tsükliga. Kui Saab veel lähikuul kõik järeleuuritud ja testitud ka + hüvasid näpunäiteid edukaks viljakaks nädalaks, siis olen lähikuudel triipude osas positiivne.
Kukkumine võib tulla seda kõrgemalt kogu selle õndsa ja ilusa enesetundega, aga vähemalt ma tean, kuidas ma sinna musta auku sattusin, üllatusi ei tohiks enam olla.

Please wait...


Postitas:
Kägu

Tere aprill,meil käimas 5 tsükkel proovimist.Hetkel CD 27,DPO 11.Rinnad enam ei valuta väga,alakõht ka mitte.Sisetunne ütleb et kohe PP platsis.
Ise otsustasin ka nüüd uus tsükkel rahulikumalt võtta ei te ov teste ei võta clomipheni ega duphat.Mai teisel poolel on uuesti günekoloogi juures aeg ja siis vaatame edasi.
Soovin imelist kevadet ja triibulist kuud🐥🦋🐞☀️

Mona

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt


Postitas:
Kägu

Mul selline küsimus, et kas siit kellelgi foolhappe asemel puhta folaadiga ka kogemust on? Kui pikalt on seda nö ok võtta, et ei saaks liiga palju?

Kedi

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt


Postitas:
Kukijamuki

CB Advanced (vilkuvast) naerunäost

Ja minul on küsimus CB Advanced testikogemusega triibujahtijatele – kui pikk teil tsükkel ja mitmendal CD’l ja mitu päeva jutti saate enne püsivat naerunägu vilkuvat?

Mul viimased tsüklid olnud püsiv naerukas CD16.
Ise sain nüüd essa vilkuva CD10, eks ole näha mis päeval sel kuul püsiv tuleb.

Please wait...


Postitas:
Kägu

Võtan rõõmsalt ritta 🙂
Olen värske, 5. kuud triibupüüdja. Püüame meie 1. ja minu 4. last. Vanemad lapsed suured, noorim saab aprillis 14.

Olen üsna teadlik triibujahtija, kasutusel on CB digitaalsed ov-testid, mis on mind õnneks igal tsüklil rõõmustanud: 4 kuud järjest olen saanud oma püsiva naerunäo kätte 🙂 Tsükli esimeses pooles joon kortslehe teed emaka limaskesta kasvatamiseks, sest kasutasin pikalt Mirena spiraali ja arst hindas uh-ga limaskesta väga niruks. Ov toetamiseks on samuti tsükli esimeses pooles käigus Inofolic (see kuu 2 pakikest päevas). Igapäevaselt tarbin Woman Conception vitamiine ja mees võtab Livol Multit. Püüame elada tervislikult, seksida ajastatult ja tihti ja harjutan rahulikult võtmist ning mitte stressamist. Iga järgmine kuu tuleb see natuke paremini välja kui eelmisel, kuigi arenguruumi veel on 😀

Täna dpo4/dpo 5 ja käes ootamise aeg, mis läheb teadagi aeglaselt. Registreerin automaatselt mingeid tundmusi kehas, aga pean tunnistama et midagi erilist küll praegu ei tunne. Ov ajal esineseid nii voolus kui ka kõhuvalu, kerge tuikamine on alles jäänud. Oma esimesi rasedusi mäletan kui kergeid ja pea tunnusteta. Siiski olen nüüd palju vanem ja ka tundlikum (näiteks ov tunnen vägagi ära ja pms on lihtsalt väga hull, õnneks see kestab ainult 3-4 päeva, muidu annaksin alla :D). Nii et midagi võiks varsti nagu olla, mis mind rõõmustaks ja lootust annaks 🙂

Ma olen loomult väga kärsitu ja ootamine ning testimine ei aita stressi vältida mitte kuidagi. Selleks tsükliks olen enda jaoks välja mõelnud plaani, mis loodetavasti toimib. Tellisin e-bayst 100 ribarasedustesti, hind tuli 14 senti tk. Teen neid rutiinselt iga hommik nagu ov-teste, siis jääb ära mõte “testida või ei”. 2 hommikut olen juba teinud, harjutamiseks 🙂
Kujutan ette, kuidas ma nad ritta panen ja triibuke muudkui tumeneb ja tumeneb…
Täna hommikusel testil justkui oli juba mingi triibu vari… 😀

Loodan, et selle vahva grupi aprill tuleb äärmiselt rohketriibuline 🙂

Vapper(41)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 35 korda. Täpsemalt


Postitas:
karumaru

Saan siit kohe mõtteid, et mitte käega lüüa, aga proovida järgmine tsükkel teisi ov teste (kiidetud Clearblue) või hoopis termomeetrit, kuna hommikuti niikuinii umbes samal ajal äratus, pikalt magada ei lasta. See triipude aimamine tõesti hulluksajav, kuigi samas, kui oleks korralik tulemus, siis oleks vast korralik triip kah.

Please wait...


Postitas:
Kägu

Ja minul on küsimus CB Advanced testikogemusega triibujahtijatele – kui pikk teil tsükkel ja mitmendal CD’l ja mitu päeva jutti saate enne püsivat naerunägu vilkuvat?

Mul viimased tsüklid olnud püsiv naerukas CD16.

Ise sain nüüd essa vilkuva CD10, eks ole näha mis päeval sel kuul püsiv tuleb.

Mul 4 kuu kogemus.
Esimesel kuul vilkus 4-5 päeva, püsiv tuli tsükli 12. päeval.
Järgmised 2 kuud ei vilkunud kordagi, kohe peale tühja ringi tuli püsiv 15. ja 13. päeval.
Viimane kuu vilkus 1 päev, püsiv tuli 13. päeval.
Kuna mul nüüd 2 hoidikut, tegin järgmine päev ka testi ja sain uuesti püsiva. Nii et ov-toimus ilmselt 14. v 15. päeval.

Tsükkel on 27-28 päeva.

Keegi kirjutas, et püsiv naerunägu tähendab küll vajalike hormoonide tõusu aga ei garanteeri, et munarakk tegelikult ka vabaneb. Oskab keegi kommenteerida? Ja kas kõhuvalu ov ajal on hormoonidest või munaraku väljapressimisest tingitud?

Vapper(41)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 35 korda. Täpsemalt


Postitas:
Elli-Ly

Vapper – mõlemast, sest munaraku vabanemine sõna otseses mõttes ju lõhub munasarja kesta, et sealt välja pääseda, mis võib olla valulik. Samuti eelnevalt suurenev folliikul ja hiljem kollaskeha on need, mis võivad närvidele valusignaale anda. Lisaks siis ka hormoonidest tingitud lihaspinged, mis peaksid suunama spermat õigesse kohta (eesotsas teeb seda tööd küll orgasm, kuid keha valmistub juba ka eelnevalt) ja hormoonid on need, kes hakkavad keha ette valmistama võimalikuks pesastumiseks ehk samuti tekitavad kehas muudatusi, mis mõnel annab veidi rohkem tunda. NB! Vastab Elli-Ly loogika ja seega pole mõistlik seda arstlikku tõsidusega arvestada 😀

Hakkasin aga mõtlema sellele, et kui triibupüüdmist varsti jälle jätkan, siis ehk peaks ka selle kortslehe tee värgi ette võtma. Ma nagu mäletan, et arstivisiitidel on jutuks tulnud, et emakasein on liiga õhuke, küll “normi piirides ja aega veel kosuda”, aga natuke on see siiski nagu murekortsu arsti näkku tekitanud. Senini otseselt sellele ei mõelnud, aga kui juba 10s edutu tsükkel käsil (seekord siis küll tingitud eririikides asumisest), siis ikka peaks ehk tõsisemalt need “normipiires” faktoreid ettevõtma ja “normipiires” asjad viima ” täiesti normi”.

Ehk saan paari kuu pärast ka haigekassa tagasi ja siis teeksin mingid analüüsid, mis hindaks igasuguseid rasestumisega seotud näitajaid, ehk on midagi, mida võiks siis kohendada kuskile suunas…

Siit ka suure ringi küsimus, mida korra juba küsisin eelmises teemas, aga vastust nagu ei näinud: Kelle juures ma peaks laskma need proovid võtta? Kas perearstil või naistearstil? Ise muidu laseks perearstil võtta, aga samas ütleb loogika, et tema ei pruugi ju neid “rasestumise norme” niihästi teada. Need ju tsipa erinevad tavanormidest. Ja kas need on tasulised nagunii või on ka võimalik tasuta saada selline n-ö tervisekontroll? Vaatasin, et syn-labis on selline pakett 58€. Kui saab kuidagi ka tasuta/odavamalt, siis hea meelega kasutaks seda võimalust 🙂

Elli-Ly

Please wait...


Postitas:
Kägu

Tere!

Mul CD2 ja täiesti uskumatul kombel ei ole mul seekord peaaegu üldse menstruatsiooni valusid – on kerge ja helge olla. See on minu jaoks täiesti fenomenaalne, sest viimase kaheksa aasta jooksul olen enamus menstruatsioonidega rohke veritsuse algusest alates valudega u 24h audis (vanust 34). Kas asi on kevades/päikeses või hetkel isegi selles, et sain eilsest siia kirjutama hakates juba vaimset tuge? Kindlasti mõlemad põhjused ja võib olla midagi veel lisaks.

Kirjutan mõned küsimused, olen väga happy, kui keegi võtab vaevaks vastata:

1. Woman`s Conception vitamiinid – googeldades ei leidnud, kust neid saab? Soovin ka.
2. Meeste vitamiinid sperma tugevdamiseks – tean ainult hirmkalleid Sermatrop Alfa vitamiine. Kas keegi oskab soovitada veel vitamiine, mis mehe sperma kvaliteeti ja liikuvust toetaks?
3. Kas keegi käib minuga samas rütmis – hetkel CD2 ja tsükli pikkus tavaliselt 28 päeva?

Liblikad on kõhus, sest on kevad ja päike teeb rõõmsaks. Soovin kõigile meile triibulist aprillikuud ja tänud, et kirjutate! 😊

Liblikas

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 79 korda. Täpsemalt


Postitas:
Kukijamuki

Liblikas, kirjutasin vist natuke valesti, aga need: https://www.apotheka.ee/woman-conception-tbl-n30-pmm0132995ee

Please wait...


Postitas:
köömes

Mina ka endiselt siin, püüdmas nüüdseks juba siis aasta aega.
Pool aastat püüdsime triipa ilma mure ja vahenditeta, aga kuna midagi ei juhtunud, siis läksin arsti juurde ja sain teada, et mul TSH näit liiga kõrge, võtan L-tyroksiini ja sain lõpuks eelmisel kuul näidu paika, nüüd on ootused laes.
Sel kuul teen esimest korda CB Advanced teste ja täna sain esimese püsiva naerunäo 🙂 Täna CD11. Olen tegelikult juba paar päeva väga konkreetseid tuikeid tundnud vasakus munasarjas. Basaali mõõdan ka, aga ärkan erinevatel aegadel hommikul, seetõttu mu kõver kõigub liiga üles-alla, mistõttu ma sellelt midagi välja ei loe.
Hommikuti võtan siis kilpnäärmehormooni, d-vitamiini, tavalisi foolhappe tablette, lisaks veel kilpnäärme stimuleerimiseks klorellat ja spirulinat tableti kujul. Kasutame spermasõbralikku libestit (enne kasutasime tavalist) ja pärast vahekorda hoian jalgu üleval mõnda aega.

Tore on saada siit foorumist häid nõuandeid. Triibulist kuud kõigile!

Please wait...


Postitas:
Kägu

Nonii, mul CD4 ja homme-ülehomme peaks pp selleks korraks lõppenud olema. Flo väidab, et ov peaks 12.04 (CD13) olema. Otsustasin, et olen tubli ja hakkan ka ovulatsiooniteste tegema – tellisin portsu CB Advanced teste ära. Järgmise nädala alguses hakkan siis katsetama 🙂

Soovin kõigile edukat aprilli!

Maasikas

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt


Postitas:
Kägu

Olen Vapraga üpris samas mastis- hetkel dop 5/6 ja päevad venivad jube aeglaselt.

Triibupüüdja olnud 5 kuud ja tegu oleks esimese beebsuga.:)

Liisa

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt


Postitas:
Kägu

Kuhu meie Blondu on jäänud?
Blondu, mis seis on? Mul on pöial sulle hoidmisest kange juba 🙂

Vapper(41)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 35 korda. Täpsemalt


Postitas:
Lootuses

to: Elli-Ly

Soovitan pigem pöörduda naistearstile. Eestis küll on perearstidel lubatud teha gün läbivaatuseid ja rasedust jälgida. Kuid kuna tegemist nii spetsiifilise erialaga (ning naistearstile pääseb ilma saatekirjata), siis vähesed perearstid tegelevad selle teemaga igapäevaselt.

Please wait...


Postitas:
Elli-Ly

Lootuses – aitäh vastuse eest! Pidasin tegelikult silmas ainult seda vereproovi võtmise ja analüüsi teemat, mitte läbivaatust ennast. Eks läbivaatusel muidugi käin naistearsti juures, aga mõtlesingi, et kus just vereanalüüse anda-teha. Siiski Mõtlen ka ise, et ega ka nende andmete puhul tõesti naistearst vast oskab paremini soovitusi anda. 🙂

Elli-Ly

Please wait...


Postitas:
Kägu

Minul tuleb aprill rahulik kuu, sest OV peaks mul olema homme ja mees tööl ära 😏
Aga silma hoian ikka peal teemal ja elan kõigile kaasa!🤗

S.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt


Postitas:
karumaru

Ostsin viimati ka Apothekast Womans Conception ühe kuu paki ja hakkab just otsa saama. Vaatan, et ovulatsioonitestid.ee lehel on mingid teiste firmade viljakust toetavad vitamiinid. Pregnacare jm. Need ka ilmselt head ja kvaliteetsed? Kui kellelgi on kogemust, siis jagage palun.
Täna taas ainult õrn triip ov testil (negatiivne siis vist) 🙁 Juba CD18 (viimati tsükkel 32p). Rinnad on täna veidi rasked, tundlikud. Eile ei jaksanud kumbki tegutseda, mõlemad olime nii läbi päevast mehega. Ei õnnestu see ajastamine nii lihtsalt.

Please wait...


Postitas:
mailill

mina ka siin, kui keegi mind üldse mäletab.

eelmine aasta samal ajal olin rase, see oli keemiline rasedus küll paraku. aasta lõpus jäin uuesti rasedaks, aga 11 nädalal sain teada, et see peetus..

nüüd siis teist tsüklit uuesti üritamas. eks sellest viimasest kogemusest on vaja olnud kosuda. seetõttu ma hetkel küll olen beebit püüdmas, aga samas mõtetega väga ei ole selle küljes, pigem on mul metsikult tegemist töö ja kõige muuga, nii et beebinduse peale väga ei mõtle. aga küllap ta ikka ise teab, millal jälle tulla.

Please wait...


Postitas:
Kägu

To Kukijamuki – suured tänud lingi eest! 🙂

Läksin mina nendele vitamiinidele apteeki järgi ja leidsin samalt tootjalt ka mehe viljakust toetavad vitamiinid (https://www.apotheka.ee/man-conception-tbl-n30-pmm0132994ee). Olen nüüd nende üle väga õnnelik 🙂

Liblikas

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 79 korda. Täpsemalt


Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 957 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Aprilli triibupüüdjad