Esileht Lapse ootamine Aprillibeebid 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 334 )

Teema: Aprillibeebid 2022

Postitas:

Tere,

Tegin täna testi ja sain 2 triipu. Päevade järgi tähtaeg 06.04. Rasedust 4 nädalat. Eile täheldasin suurenenud söögiisu. Alaseljas on kõrvetav valu. Esimese lapsega ei mäleta küll, et nii vara oleks selg valutanud. On see ikka normaalne?

Kas keegi veel triibud saanud? 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.07 00:21; 29.07 14:52; 31.07 00:19; 13.08 09:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eile täheldasin suurenenud söögiisu. Alaseljas on kõrvetav valu. Esimese lapsega ei mäleta küll, et nii vara oleks selg valutanud. On see ikka normaalne?

Netis kirjutatud…

Kui Sa seni ei tundnud väsimust, siis nüüd ilmselt küll. Rinnad võivad pakitseda ja selg valutada, Sul võib esineda kõrvetisi, peavalu ning hommikust iiveldust. Imeks pole pandav seegi, kui Su tujumuutused on sama järsud kui Ameerika mäed.

Niiet täiesti normaalne

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli samuti üks esimesi märke seljavalu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka teemasse. Minul hetkel 4+5 ja tähtaeg 02.04.2022. Erilisi sümptomeid veel ei ole, paar korda on õhtuti iiveldanud. Esimene laps, seega eelnevaid kordi ei ole, millega võrrelda. Kõik on uus ja huvitav praegu 🙂

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 29.07 11:22; 30.07 09:47; 30.07 11:36; 02.08 19:46; 09.08 20:26; 10.08 22:17; 12.08 21:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millal kellegil esimene ämmakas/naistearst?
Mul alles augusti lõpus. Ei taha liiga vara minna. Samas nagu tahaks,aga ootan.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Ma sain endale aja 26.08 ämmaka juurde. Samas tahaks varem minna, eks vaatan, kui ei jõua oodata, vb käin kuskil varem ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.07 00:21; 29.07 14:52; 31.07 00:19; 13.08 09:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei hei! Minul 4+3. Arstile saan 10.08. Teine rasedus. Praegu 0 sümptomit. Ei taha enne arsti hõisata, loodan, et kõik hästi! Imelik nii vara  rasedusest teada saad, ootaja aeg on nii pikk. Eelmise rasedusega sain teada, kui olin 9 nädalat rase.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaks ka varem minna,aga kuulnud,et rkvere uh natsa vanem ehk ei pruugi varem tuvastada. Eelnevad rasedused itkas,seal juba 6+ndl südametöö olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul arstiaeg 09.08, rasedust selleks hetkeks 6+2, veidi vara vbla aga no arst ise pakkus. Ma ka Rakveres, eks siis ole näha, mis see UH näitab selleks ajaks.

M.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 29.07 11:22; 30.07 09:47; 30.07 11:36; 02.08 19:46; 09.08 20:26; 10.08 22:17; 12.08 21:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul arstiaeg 09.08, rasedust selleks hetkeks 6+2, veidi vara vbla aga no arst ise pakkus. Ma ka Rakveres, eks siis ole näha, mis see UH näitab selleks ajaks.

M.

Kelle juurde lähed,Pärs? Ma panin tema juurde aja. Oli ka 16ndal vaba siis mul oleks 6+5. Teiste lastega sel aeg kindel südametöö olnd. Tahaks juba varem teada saada,aga siis jälle ootamine kv-ni. Ehk valida kas ootan tuvastamist või ootan kv????.
Anna märku kuidas läks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain aja 25.08, nädalaid siis 8+2. Iseenesest ok aeg minekuks, aga endale tundub jube pikk aeg ootamiseks ????

Tean seda ootamist. Aga selle eest sul hiljem vähem ootamist järgmise visiidini. Kahe otsaga asi????

Jepp! Lohutasin ennast ise ka sellega 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.07 10:57; 04.08 16:16; 12.08 14:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naisteka juure hoopis, Mäeker. Ämmaka teema on veel päris uus mu jaoks, esmarase, siis ei tea miskit veel 😀 Mul veretestiga on tuvastatud juba aga tahaks nüüd teada, et kõik on korras ja areneb normaalselt.

M.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 29.07 11:22; 30.07 09:47; 30.07 11:36; 02.08 19:46; 09.08 20:26; 10.08 22:17; 12.08 21:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naisteka juure hoopis, Mäeker. Ämmaka teema on veel päris uus mu jaoks, esmarase, siis ei tea miskit veel ???? Mul veretestiga on tuvastatud juba aga tahaks nüüd teada, et kõik on korras ja areneb normaalselt.

M.

Käisid kahel veretestil 48h vahega.

See muretsemine jääb nagunii. Alati oodatakse uut uhd või südamekuulamist. Siis liigutusi. Küll liigutab palju,tahetakse puhata. Siis liiga vaikne ja muretsemine,et miks ei liiguta. Raseduselõpuni muretseda????. Terve elu muretsemist????.

Ma alati kõigi rasedustega esimesena ämmakale läind,seal kohe ka arvele võetud ja rasedapassi saanud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Ma lähen kõigepealt kohalikku haiglasse rasedust arsti juurde tuvastama ja siis arvele võtma itk’ss, siis saan n-ö vahepealse visiidi. Ja ehk rohkem südamerahu enne Oscari ????</p>

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna enne olen aint ühe korra rkvere haiglas sünnitand siis uurisin ja siin mingi teine süsteem arvele võtmisega. Mõtlesin,et nagu itk lähen otse ämmakale kes võtab kohe esimesel visiidil arvele ja ei pea kuskil edas tgsi jooksma.

Ehk tühistasin aja ja hakkan naistearsti aega vaatama,et ta kinnitaks rasedust. Tüütu nii edas tgsi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna enne olen aint ühe korra rkvere haiglas sünnitand siis uurisin ja siin mingi teine süsteem arvele võtmisega. Mõtlesin,et nagu itk lähen otse ämmakale kes võtab kohe esimesel visiidil arvele ja ei pea kuskil edas tgsi jooksma.

Ehk tühistasin aja ja hakkan naistearsti aega vaatama,et ta kinnitaks rasedust. Tüütu nii edas tgsi.

Sul siis sünnituskogemus nii rkv-s kui itk-s? Kas saaksid palun suurimad erinevused rkv ja itk vahel välja tuua?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.07 00:21; 29.07 14:52; 31.07 00:19; 13.08 09:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul siis sünnituskogemus nii rkv-s kui itk-s? Kas saaksid palun suurimad erinevused rkv ja itk vahel välja tuua?

Kuna mul sünnitused käivad kiirelt siis ega ma kaua sünnitustoas polegi.

Kõige suurem erinevus olekski,et rkveres on arstid sinu pärast,itks jooksevad. Eriti koroona piirangute aeg kus enne pressi ei tegeleta. Kui just ise nuppu ei vajuta ja ei kutsu. Muidu nad ei tule uurima. Itks saavad sünnitustoas ja hiljem emalapse toad kiirelt täis.

Rkveres vähe sünnitajaid,suht rahulik. Juhul kui kiirel ajal ei satu,mida pole tihti. Seal kui ikka vähe sünnitajad siis arstid sinu päralt,sünnitusjärsed toad vabad.

Pealinna teada,kiire ning liinipeal käik.

Rkvere rahulikum.

Alati kõik oleneb kes võtab sünnitust vastu,võib tore olla,aga võib ka vastupidi.

Valuvaigistite ega muude asjade kohapealt rääkida ei oska,pole kunagi läinud vaja. Kõik lapsed ise sünnitanud ilma valuvaigisti või muu asja abita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uurisin siin asja ja lähen siis varem naistearstile rasedust tuvastama. Igalpool ikka nii erinevalt.
Kaks nädalat veel oodata????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris pikalt veel praadida :). Kelle juurde aja said?

M.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 29.07 11:22; 30.07 09:47; 30.07 11:36; 02.08 19:46; 09.08 20:26; 10.08 22:17; 12.08 21:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris pikalt veel praadida :). Kelle juurde aja said?

M.

Õnneks väga ei ole,eelmine aeg oli veel hilisem ja oleks pidanud kauem ootama. Mäekeri juurde,haiglas olid kõik ajad täis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võin öelda, et mul täna esimene päev, kui iiveldab. Enne ka kergelt märku andnud, aga tänasest ikka korralikud hood platsis.

Kuidas teil voolusega? Mul täna tuli korralik plörts püksi ???? Esimese hooga ei julgenud vaadatagi, kujutasin juba ette, kuidas mingi jama ja ma emo poole kohe jooksen, aga oli täiesti ilus ja eeskujulik voolus(kui nii võib öelda ????????)

Ahjaaa, talveunne tahaks jääda ???? Kui saaks, siis ainult magaks ja vedeleks.

S34/ 5+2

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.07 10:57; 04.08 16:16; 12.08 14:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sümptoneid pole. Ainuke raseduse tunnus on,et päevi pole. Voolus tavaline.

Ootan visiiti????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Sain eile väga tugeva triibuga positiivse testi. Kodus 1a 3k laps, keda sai 2.5 aastat oodatud, seega oli äärmiselt tervitatav, et nüüd teisega aastaid aega ei läinud. Vanusevahe jääb neil siis suht täpselt 2 aastat (paar nädalat siia-sinna) ja nii ma tegelikult südames lootsingi.

Sümptomeid praegu veel ei ole peale alakõhu väikese pakitsuse. Arvele plaanin võtta Pelgus (eelmine laps sündis ITK-s esimese koroonalaine ajal (mees sünnitusele ei saanud jne) ja sealt sain üsna ebameeldiva kogemuse, nii et seekord siis vaatan, kuidas Pelgus on). Kirjutasin neile eile, et aega panna, aga ju vastavad esmaspäeval.

Täitsa huvitav on täpselt samadel aastaaegadel rase olla 😀

Eelmine laps sündis 30.04, seekord TA 10.04. Tahaks hirmsasti juba arstile ja südant kuulata, aga peab veel üsna mitu nädalat ootama. A no mis sa teed…

Rõõmsat ja rahulikku ootust kõigile!

Tuu-tiki

4+6

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Sain eile väga tugeva triibuga positiivse testi. Kodus 1a 3k laps, keda sai 2.5 aastat oodatud, seega oli äärmiselt tervitatav, et nüüd teisega aastaid aega ei läinud. Vanusevahe jääb neil siis suht täpselt 2 aastat (paar nädalat siia-sinna) ja nii ma tegelikult südames lootsingi.

Sümptomeid praegu veel ei ole peale alakõhu väikese pakitsuse. Arvele plaanin võtta Pelgus (eelmine laps sündis ITK-s esimese koroonalaine ajal (mees sünnitusele ei saanud jne) ja sealt sain üsna ebameeldiva kogemuse, nii et seekord siis vaatan, kuidas Pelgus on). Kirjutasin neile eile, et aega panna, aga ju vastavad esmaspäeval.

Täitsa huvitav on täpselt samadel aastaaegadel rase olla ????

Eelmine laps sündis 30.04, seekord TA 10.04. Tahaks hirmsasti juba arstile ja südant kuulata, aga peab veel üsna mitu nädalat ootama. A no mis sa teed…

Rõõmsat ja rahulikku ootust kõigile!

Tuu-tiki

4+6

Vaatasin,et tuttav nimi. Me ootasime eelmisi samaaeg. ???? ja nüüd uuesti

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile!

 

Võtan ka end ritta 🙂 Täpset raseduse suurust ei oska öelda, sest viimasel ajal ma äppi väga täpselt ei täitnud, aga ilmselt aprilli keskpaika jääb, seega täna ca 4+ rasedust.

Tulemas neljas 🙂 Ja ometigi olen nagu peata kana! Kas ma saan õigesti aru, et tuvastama minnakse arsti juurde? Panin Digiregistratuuri kaudu omale selle tarbeks kuu lõppu aja. Loodetavasti valesti ei teinud 😀

Sümptomitest niipalju, et ma tegelikult juba mõned päevad tagasi kahtlustasin, sest iiveldus ei tahtnud kaduda, aga eile hommikul reetis see juba konkreetselt ja marssisin sirge seljaga testi tegema 😀 Tundub, et kulgeb ka see neljas enam-vähem samade sümptomitega.

Ilusat ootust meile kõigile!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.08 08:07; 12.08 22:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile!

Võtan ka end ritta ???? Täpset raseduse suurust ei oska öelda, sest viimasel ajal ma äppi väga täpselt ei täitnud, aga ilmselt aprilli keskpaika jääb, seega täna ca 4+ rasedust.

Tulemas neljas ???? Ja ometigi olen nagu peata kana! Kas ma saan õigesti aru, et tuvastama minnakse arsti juurde? Panin Digiregistratuuri kaudu omale selle tarbeks kuu lõppu aja. Loodetavasti valesti ei teinud ????

Sümptomitest niipalju, et ma tegelikult juba mõned päevad tagasi kahtlustasin, sest iiveldus ei tahtnud kaduda, aga eile hommikul reetis see juba konkreetselt ja marssisin sirge seljaga testi tegema ???? Tundub, et kulgeb ka see neljas enam-vähem samade sümptomitega.

Ilusat ootust meile kõigile!

Igalpool erinev. Mõnes kohas raseduse tuvastamiseks naistearst,teises esimene visiit kohe ämmaka juures.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil kohalikus haiglas tuvastab rasedust ainult arst, ämmaemand seda ei tee miskipärast.  Peale tuvastamist võtan end arvele Itksse ja sõidan iga kord pika maa, aga saan kindel olla, et ämmaemand teab täpselt mida teeb, tal on kogemused ja kõik võimalused.  Suuremates haiglates tuvastab kindlasti ämmaemand ka rasedust. Väikeste haiglate eripära. ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sain täna arstil ka käidud, rase mis rase 😀 UH järgi siis rasedus täpselt 6 ndl, äpi järgi oli 6+2. Süda juba lööb, kuigi naisteka konkreetne UH aparaat vist heli ei edasta aga ekraanil oli südamelööke ilusti näha.

Iiveldus on ka platsis, kui enne iiveldas natukene õhtuti, siis nüüd laupäevast hakkab ikka hommikul peale ja õhtul ca 7-8ni välja.

M.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 29.07 11:22; 30.07 09:47; 30.07 11:36; 02.08 19:46; 09.08 20:26; 10.08 22:17; 12.08 21:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sain täna arstil ka käidud, rase mis rase ???? UH järgi siis rasedus täpselt 6 ndl, äpi järgi oli 6+2. Süda juba lööb, kuigi naisteka konkreetne UH aparaat vist heli ei edasta aga ekraanil oli südamelööke ilusti näha.
M.

Väga tore kuulda????. Mul veel nädal praadimist.

Jätkad tema juures või võtad ämmaka?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain arstil käidud. Süda lööb ja vastab täpselt minu arvestusele 6+1. Kahe nädala pärast võtan end arvele ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 334 )


Esileht Lapse ootamine Aprillibeebid 2022