Esileht Lapse ootamine Aprillibeebid 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 271 kuni 300 (kokku 334 )

Teema: Aprillibeebid 2022

Postitas:
Kägu

Mina käisin samuti digiloos oma andmeid uurimas ja olen terve nädal murest murtud olnud, sest ühe lisaanalüüsi näit ei olnud korras. Teinekord ma seda viga ei tee. Aga kindlasti ei tasu neid andmeid sealt üksikult lugeda, need kombineeritakse UH tulemusega. Mul on homme Oscari ultraheli ja ma olen nii ärevil selle pärast. Sisimas usun, et kõik on hästi ja sa peaksid samamoodi uskuma!

MS 12+4

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käisin samuti digiloos oma andmeid uurimas ja olen terve nädal murest murtud olnud, sest ühe lisaanalüüsi näit ei olnud korras. Teinekord ma seda viga ei tee. Aga kindlasti ei tasu neid andmeid sealt üksikult lugeda, need kombineeritakse UH tulemusega. Mul on homme Oscari ultraheli ja ma olen nii ärevil selle pärast. Sisimas usun, et kõik on hästi ja sa peaksid samamoodi uskuma!

MS 12+4

Jah, ei tea miks ma arvasin, et hea mõte seal digiloos nuhkida, teades, et ega ma ei oska tulemusi tõlgendadagi ja neid polegi korrektselt võimalik tõlgendada ilma UH tulemuseta.

Ootan oma Oscari ära ja eks siis vaatab edasi..muretsemine ja ülemõtlemine ei tee midagi paremaks. Ma väga loodan, et sul läheb homme hästi:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma mäletan, et ma ka guugeldasin neid oscari veretulemusi ja olin juba suht kindel, et kindlasti mingid väärarengud. Tegelikkuses oli aga kõik kõige paremas korras ja hetkel 28+ nädalat rase 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käisin samuti digiloos oma andmeid uurimas ja olen terve nädal murest murtud olnud, sest ühe lisaanalüüsi näit ei olnud korras. Teinekord ma seda viga ei tee. Aga kindlasti ei tasu neid andmeid sealt üksikult lugeda, need kombineeritakse UH tulemusega. Mul on homme Oscari ultraheli ja ma olen nii ärevil selle pärast. Sisimas usun, et kõik on hästi ja sa peaksid samamoodi uskuma!

MS 12+4

Ma olin samuti lollike,kes käis digiloos enda tulemusi uurimas. Hiljem loomulikult hakkasin neid teiste näitudega võrdlema, samuti sai ära käidud Google lõpus, et rohkem nende näitude kohta teada saada. Tulemuseks see, et egas targemaks väga ei saanud ja ajasin end lihtsalt rohkem närvi ja mõtlesin juba miljon muremõtet. Mul tegi ka muret hCG näit, mis oli just minu arust liiga madal.

Mul praadimist veel neljapäevani, siis UH.

CwCh 11+6

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käisin samuti digiloos oma andmeid uurimas ja olen terve nädal murest murtud olnud, sest ühe lisaanalüüsi näit ei olnud korras. Teinekord ma seda viga ei tee. Aga kindlasti ei tasu neid andmeid sealt üksikult lugeda, need kombineeritakse UH tulemusega. Mul on homme Oscari ultraheli ja ma olen nii ärevil selle pärast. Sisimas usun, et kõik on hästi ja sa peaksid samamoodi uskuma!

MS 12+4

Ma olin samuti lollike,kes käis digiloos enda tulemusi uurimas. Hiljem loomulikult hakkasin neid teiste näitudega võrdlema, samuti sai ära käidud Google lõpus, et rohkem nende näitude kohta teada saada. Tulemuseks see, et egas targemaks väga ei saanud ja ajasin end lihtsalt rohkem närvi ja mõtlesin juba miljon muremõtet. Mul tegi ka muret hCG näit, mis oli just minu arust liiga madal.

Mul praadimist veel neljapäevani, siis UH.

CwCh 11+6

CwCh, kas tegid lisatesti ka juba mingisuguse ära või ootad Oscari ära ja vaatad siis jooksvalt?

p.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käisin samuti digiloos oma andmeid uurimas ja olen terve nädal murest murtud olnud, sest ühe lisaanalüüsi näit ei olnud korras. Teinekord ma seda viga ei tee. Aga kindlasti ei tasu neid andmeid sealt üksikult lugeda, need kombineeritakse UH tulemusega. Mul on homme Oscari ultraheli ja ma olen nii ärevil selle pärast. Sisimas usun, et kõik on hästi ja sa peaksid samamoodi uskuma!

MS 12+4

Ma olin samuti lollike,kes käis digiloos enda tulemusi uurimas. Hiljem loomulikult hakkasin neid teiste näitudega võrdlema, samuti sai ära käidud Google lõpus, et rohkem nende näitude kohta teada saada. Tulemuseks see, et egas targemaks väga ei saanud ja ajasin end lihtsalt rohkem närvi ja mõtlesin juba miljon muremõtet. Mul tegi ka muret hCG näit, mis oli just minu arust liiga madal.

Mul praadimist veel neljapäevani, siis UH.

CwCh 11+6

CwCh, kas tegid lisatesti ka juba mingisuguse ära või ootad Oscari ära ja vaatad siis jooksvalt?

p.

Ootan Oscari ära, kuid kindluse mõttes tahaks ikka lisateste teha. Mul vanust ka juba nii palju, et lisatestid kuluks igati ära. Endal ka pärast süda rohkem rahul, mõtlen Panorama peale või võtan Shoisi juurest miskit.

SwCh 12+

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oeh, ma loll käisin digiloos torkimas ja eelmise nädala oscari vereanalüüsi tulemusi vaatamas. Fb-hcg näit on 210 ja papp-a 4.94. Olen siin varasemaid teemasid lugenud ja tundub et see fb-hcg nr ikka väga suur, ma ei tea mis see isegi tähendab.. aga nyyd jälle järgmine asi mille pärast muretseda. Oscari uh järgmine nädal ja no ei oota seda..

Minul oli Fb-hcg  264 ja papp-a  3,92. Ofc jõudsin ka lolliks mõelda, aga reaalsuses riskid väga madalad, NT oli lootel 1,6mm. UH-s näidati ja seletati kõik nii ilusti ära, et ma lisateste tegema küll ei lähe enam.

S34  14+0

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

End ise diagnoosida – eriti, kui uuring alles pooleli, pole vast kõige targem tegu. Ja see uuring koosneb kahest osast põhjusega.

Ning kui iga päev muretseda, siis on see ootamise aeg eriti pikk ja murerikas ning leian, et see stress sündimata lapsele samuti hästi ei mõju.

Ma ka ikka suudan minna äärmustesse mõtetega, eriti kuna esmarasedana ei tea, kas ja kui palju miskit on norm, kuid  üritan end nö tagasi tuua ja mõelda positiivselt.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oeh, ma loll käisin digiloos torkimas ja eelmise nädala oscari vereanalüüsi tulemusi vaatamas. Fb-hcg näit on 210 ja papp-a 4.94. Olen siin varasemaid teemasid lugenud ja tundub et see fb-hcg nr ikka väga suur, ma ei tea mis see isegi tähendab.. aga nyyd jälle järgmine asi mille pärast muretseda. Oscari uh järgmine nädal ja no ei oota seda..

Minul oli Fb-hcg 264 ja papp-a 3,92. Ofc jõudsin ka lolliks mõelda, aga reaalsuses riskid väga madalad, NT oli lootel 1,6mm. UH-s näidati ja seletati kõik nii ilusti ära, et ma lisateste tegema küll ei lähe enam.

S34 14+0

See on väga julgustav, aitäh jagamast! Ma otsustasin, et olenemata KV uuringust anna peale uuringut vere Panorama XP testi jaoks – siis olen teinud 100% enda poolt kõik, et veenduda lapse tervises.

@elsy Olen 100% Sinuga nõus ja olen nüüd otsustanud, et peale KV uuringut jätan googeldamise ning igasuguse digiloo torkimise. Mida ma saavutasin nüüd nende vereanalüüside vaatamisest? Absoluutselt mitte midagi, AINULT tekitasin stressi paar päeva enne uuringut.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oeh, ma loll käisin digiloos torkimas ja eelmise nädala oscari vereanalüüsi tulemusi vaatamas. Fb-hcg näit on 210 ja papp-a 4.94. Olen siin varasemaid teemasid lugenud ja tundub et see fb-hcg nr ikka väga suur, ma ei tea mis see isegi tähendab.. aga nyyd jälle järgmine asi mille pärast muretseda. Oscari uh järgmine nädal ja no ei oota seda..

Minul oli Fb-hcg 264 ja papp-a 3,92. Ofc jõudsin ka lolliks mõelda, aga reaalsuses riskid väga madalad, NT oli lootel 1,6mm. UH-s näidati ja seletati kõik nii ilusti ära, et ma lisateste tegema küll ei lähe enam.

S34 14+0

See on väga julgustav, aitäh jagamast! Ma otsustasin, et olenemata KV uuringust anna peale uuringut vere Panorama XP testi jaoks – siis olen teinud 100% enda poolt kõik, et veenduda lapse tervises.

@elsy Olen 100% Sinuga nõus ja olen nüüd otsustanud, et peale KV uuringut jätan googeldamise ning igasuguse digiloo torkimise. Mida ma saavutasin nüüd nende vereanalüüside vaatamisest? Absoluutselt mitte midagi, AINULT tekitasin stressi paar päeva enne uuringut.

Milline see Panorama XP on? Vaatan Itk-st kaas antud raamatut, seal 3 Panorama testi. 1. Kromosoomid 13, 18, 21, X,Y- 400€ 2. Koos 22q11.2 deletsiooni määramisega- 530€ 3. mikrodeletsioonide määramisega- 590€.

Samas Niptify- st ei ole seal sõnagi.

 

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oeh, ma loll käisin digiloos torkimas ja eelmise nädala oscari vereanalüüsi tulemusi vaatamas. Fb-hcg näit on 210 ja papp-a 4.94. Olen siin varasemaid teemasid lugenud ja tundub et see fb-hcg nr ikka väga suur, ma ei tea mis see isegi tähendab.. aga nyyd jälle järgmine asi mille pärast muretseda. Oscari uh järgmine nädal ja no ei oota seda..

Minul oli Fb-hcg 264 ja papp-a 3,92. Ofc jõudsin ka lolliks mõelda, aga reaalsuses riskid väga madalad, NT oli lootel 1,6mm. UH-s näidati ja seletati kõik nii ilusti ära, et ma lisateste tegema küll ei lähe enam.

S34 14+0

See on väga julgustav, aitäh jagamast! Ma otsustasin, et olenemata KV uuringust anna peale uuringut vere Panorama XP testi jaoks – siis olen teinud 100% enda poolt kõik, et veenduda lapse tervises.

@elsy Olen 100% Sinuga nõus ja olen nüüd otsustanud, et peale KV uuringut jätan googeldamise ning igasuguse digiloo torkimise. Mida ma saavutasin nüüd nende vereanalüüside vaatamisest? Absoluutselt mitte midagi, AINULT tekitasin stressi paar päeva enne uuringut.

Milline see Panorama XP on? Vaatan Itk-st kaas antud raamatut, seal 3 Panorama testi. 1. Kromosoomid 13, 18, 21, X,Y- 400€ 2. Koos 22q11.2 deletsiooni määramisega- 530€ 3. mikrodeletsioonide määramisega- 590€.

Samas Niptify- st ei ole seal sõnagi.

Xp peaks olema see mikrodeletsioonidega.

p.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oeh, ma loll käisin digiloos torkimas ja eelmise nädala oscari vereanalüüsi tulemusi vaatamas. Fb-hcg näit on 210 ja papp-a 4.94. Olen siin varasemaid teemasid lugenud ja tundub et see fb-hcg nr ikka väga suur, ma ei tea mis see isegi tähendab.. aga nyyd jälle järgmine asi mille pärast muretseda. Oscari uh järgmine nädal ja no ei oota seda..

Minul oli Fb-hcg 264 ja papp-a 3,92. Ofc jõudsin ka lolliks mõelda, aga reaalsuses riskid väga madalad, NT oli lootel 1,6mm. UH-s näidati ja seletati kõik nii ilusti ära, et ma lisateste tegema küll ei lähe enam.

S34 14+0

See on väga julgustav, aitäh jagamast! Ma otsustasin, et olenemata KV uuringust anna peale uuringut vere Panorama XP testi jaoks – siis olen teinud 100% enda poolt kõik, et veenduda lapse tervises.

@elsy Olen 100% Sinuga nõus ja olen nüüd otsustanud, et peale KV uuringut jätan googeldamise ning igasuguse digiloo torkimise. Mida ma saavutasin nüüd nende vereanalüüside vaatamisest? Absoluutselt mitte midagi, AINULT tekitasin stressi paar päeva enne uuringut.

Milline see Panorama XP on? Vaatan Itk-st kaas antud raamatut, seal 3 Panorama testi. 1. Kromosoomid 13, 18, 21, X,Y- 400€ 2. Koos 22q11.2 deletsiooni määramisega- 530€ 3. mikrodeletsioonide määramisega- 590€.

Samas Niptify- st ei ole seal sõnagi.

Xp peaks olema see mikrodeletsioonidega.

p.

Ma ise mõtlesin samale uuringule. Vaatasin, et Shois pakub sama uuringut 515€ eest.

Lähen Itk asemel, tema juurde seda tegema, juhul kui järjekorrad väga pikad ei ole. Olen tööalaselt temaga kokku puutunud, väga sümpaatne, põhjalik ja tark mees. Teeb oma tööd tõelise pühendumusega.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ka Šoisi juurde, aga saan teha tavalist Panoramat. Täna helistades sain juba esmaspäevaks aja. ITK asemel otsustasin Šoisi kasuks vaid seetõttu, et enne kui verd võetakse, tehakse ka UH. Sain aru, et ITKs vaid veretest ja keegi enne ei veendu, kas lapsega korras ja tasub üldse maksta. Ja täpselt enne Oscarit on vastused käes.

p.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ka Šoisi juurde, aga saan teha tavalist Panoramat. Täna helistades sain juba esmaspäevaks aja. ITK asemel otsustasin Šoisi kasuks vaid seetõttu, et enne kui verd võetakse, tehakse ka UH. Sain aru, et ITKs vaid veretest ja keegi enne ei veendu, kas lapsega korras ja tasub üldse maksta. Ja täpselt enne Oscarit on vastused käes.

p.

On jah ITK-s nii, ma arvan Pelgus sama teema.

Ma arvan,et see tingitud lihtsalt patsientide rohkusest ja sellest, et üksused erinevad. Verd annad üldises punktis, kus kõik annavad ja UH hoopis teises kohas. Shoisi juures kõik ühes kohas ja tema delegeerida.

Verd soovitaks pigem Itk puhul Tõnismäel anda, Ravi tänaval ikka mega massid ja kõik pisikeses ooteruumis ninapidi koos.

CwCh12+

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ka Šoisi juurde, aga saan teha tavalist Panoramat. Täna helistades sain juba esmaspäevaks aja. ITK asemel otsustasin Šoisi kasuks vaid seetõttu, et enne kui verd võetakse, tehakse ka UH. Sain aru, et ITKs vaid veretest ja keegi enne ei veendu, kas lapsega korras ja tasub üldse maksta. Ja täpselt enne Oscarit on vastused käes.

p.

On jah ITK-s nii, ma arvan Pelgus sama teema.

Ma arvan,et see tingitud lihtsalt patsientide rohkusest ja sellest, et üksused erinevad. Verd annad üldises punktis, kus kõik annavad ja UH hoopis teises kohas. Shoisi juures kõik ühes kohas ja tema delegeerida.

Verd soovitaks pigem Itk puhul Tõnismäel anda, Ravi tänaval ikka mega massid ja kõik pisikeses ooteruumis ninapidi koos.

CwCh12+

Ma olen andnud isegi magdaleenas ja seal enamasti pole üldse mitte kedagi ootamas. ????

p.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käisin samuti digiloos oma andmeid uurimas ja olen terve nädal murest murtud olnud, sest ühe lisaanalüüsi näit ei olnud korras. Teinekord ma seda viga ei tee. Aga kindlasti ei tasu neid andmeid sealt üksikult lugeda, need kombineeritakse UH tulemusega. Mul on homme Oscari ultraheli ja ma olen nii ärevil selle pärast. Sisimas usun, et kõik on hästi ja sa peaksid samamoodi uskuma!

MS 12+4

Kuidas Sul Oscaris läks?:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga hästi läks, vähemalt mul ja beebil! ???? Arst vaga pikalt üritas vajalikke näite kätte saada, kuid laps liikus pidevalt eest ära. Riskid on madalad ja tähtaeg on 8. aprill. Palju kergem on kohe hingata. 🙂 Ma loodan, et kõigil teistel läheb samuti hästi, peab minema!

MS

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oeh, ma loll käisin digiloos torkimas ja eelmise nädala oscari vereanalüüsi tulemusi vaatamas. Fb-hcg näit on 210 ja papp-a 4.94. Olen siin varasemaid teemasid lugenud ja tundub et see fb-hcg nr ikka väga suur, ma ei tea mis see isegi tähendab.. aga nyyd jälle järgmine asi mille pärast muretseda. Oscari uh järgmine nädal ja no ei oota seda..

Mina olen see, kes siin paanitses siis.. kuna ei taha teemat poolikuks jätta (äkki mõni minusugune teeb sama vea ja läheb neid nr-d uurima). Mul oli UH-s kõik kõige suurepärasemas korras. Riskid väga madalad ja lisauuringuid vaja pole.

Õppetund: Ei ole mõtet digiloos nuhkida, veretesti näidud üksi ei anna mingit ülevaadet!

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!
Olen siin ka algusest peale lugemas käinud ning enne ei tahtnud hõisata kui 12. nädal käes. Tulemas on esimene laps, veidi ootamatult kuid siiski väga oodatud!
Eile käisime ultrahelis ja kõik riskid tunnistati madalaks.
Veresuhkru osas oli näit 0.1 üle normi, mistõttu pean seda proovi uuesti andma minema.
Kui võimalik, sooviksin ka väiksema FB grupiga liituda, kuna ei ole väga suur suures kambas juttude ajaja. Mismoodi sinna pääseda on võimalik?

MM.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kellelegi sugu ka ennustati kv ajal?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kellelegi sugu ka ennustati kv ajal?

Ma küsisin, aga ei osatud veel öelda, arst mainis, et 20 nädala ultrahelis saan teada. Teen täiendavad analüüsid enda südamerahuks (oscaris madalad riskid) seega saan soo teada siiski varem:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Olen siin ka algusest peale lugemas käinud ning enne ei tahtnud hõisata kui 12. nädal käes. Tulemas on esimene laps, veidi ootamatult kuid siiski väga oodatud!

Eile käisime ultrahelis ja kõik riskid tunnistati madalaks.

Veresuhkru osas oli näit 0.1 üle normi, mistõttu pean seda proovi uuesti andma minema.

Kui võimalik, sooviksin ka väiksema FB grupiga liituda, kuna ei ole väga suur suures kambas juttude ajaja. Mismoodi sinna pääseda on võimalik?

MM.

Saada mail kevadbeebid2022@gmail.com

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellelegi sugu ka ennustati kv ajal?

Mulle öeldi, et vist tüdruk.

Kõik oli ideaalses korras, riskid madalad ja pidi väga ilus laps olema 😀

Iiveldus on õnneks üle läinud ja lõpuks on täitsa inimese tunne sees. Küll on aga käsil esilapsukese sõimega harjutamine ja sellega kaasnenud öised ärkamised ehk siis veits magamata olek. Aga no ehk läheb varsti üle. Vähemalt on see iiveldus läinud.

Tuu-tiki

12+5

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei. Mina hädas määrimise ja emakavaludega. Algas kõik kolmapäeva öösel vastu neljapäeva tuikamisega. Päeva peale hakkas määrima helepruuni. Kuna mul 3 nädalat varem enda arst oli avastanud hematoomi, siis ütles ta, et kuni punast ei tule, kontrolli minema ei pea. Reede hommikuks oli määrimine suurenenud ja läksin ikkagi kontrolli TÜKi naistenõuandlasse. Seal vaadati kiirelt üle, hematoomi ei leitud, määrimisele põhjust samuti mitte. Lapse südametöö oli regulaarne ja emakakael ilus. Hetkeks sai süda rahulikuks ja läksin koju. Reede päeva peale läksid valud muudkui tugevamaks ( nagu sünnitades, päevade valu lainetena) ja voolus pruunimaks ja pruunimaks. Olin muudkui pikali, sõin no-spad, aga ei aidanud miski. Eile, ehk siis laupäeva õhtupoolikul valud lakkasid ja määrimine jäi ka järgi. Olin nii rõõmus! Kuid, täna hommikul hakkas kõik otsast pihta- nii valud kui määrimine. Homme on kv uuring, näis, mis siis sealt selgub. Hirm on nahas.

Päevakübar 12+1

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ka mina ärkasin sel nädalal ühel tööpäeva hommikul tugevate kõhuvaludega üles, täpsemalt vasakul alakõhus ja sellised pistelised valud. Võtsin samuti no spad ning õnneks pärastlõunal andis järgi. Päeva I pool oli ikka väga raske ja kehva olla. Kuna olen esmarase, siis puudub tunnetus ja teadmine, kas need võisid olla emaka venimisest. Eeldan, et see võis põhjus olla, sest enam tagasi ei tulnud ja määrimist pole olnud.

Päevakübar, loodan et sul läheb kõik hästi homme!

MS 13 + 2

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oeh Päevakübar, hoian pöidlaid ja loodan, et kõik on homme korras!

MS ma ei oska isegi kolmandal ringil aru saada, kas on normaalsed valud või mitte ????

 

Mul tuikab ja kisub kõhus, aga kõhtu pole üldse ees mu meelest veel. Samas ega vist aru ei saaks ka väga kergelt, muidu hakkasid püksid pigistama, aga nüüd kolisin kohe peale arstilkäiku rasedateksadesse, sest tavateksad läksid katki ja no need rasedate omad nii mõnnad ???? Iiveldab pigem õhtul, aga uni murrab korralikult. Kuidagi endiselt pole kohale jõudnud, et rase olen. Julgesin esimese äppi nüüd tõmmata ja jälgin, kuidas sel nädalal oliivi mõõtu pisike kasvab. Kaalu tulnud hetkel kilo.

KV on alles 15dal, tundub terve igavik oodata. Ma arvan, et lähen peale LA-d Šoisi juurde lisa UHsse. Varem pole käinud, aga viimase aasta jooksul 2 tuttaval jäetud TÜKi UHs väga olulised asjad tähelepanuta ja nüüd kripeldab mul ka.

Lily

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loodame parimat, Päevakübar! Ei oska kahjuks nõu anda, et mis see on ja kas normaalne. Tobe ka, et läheb heaks ja siis tuleb tagasi, siis jääb hirm veel rohkem naha alla, et kui ongi hea, siis millal jälle halb?

Kuid vast saadakse jälile!

Mul on hommikuti väike “punn”, kui põis täis. Siis käin ära ja kõik kadunud. Juurde pole võtnud ja kõhtu pole tekkinud, aga õhtuks teksavöö ikka pitsitab, et miskit ruumi ta siiski ära võtab 🙂

Mul olid ka siin päevade valud ja suur hirm, olid suured tülid ja olin ekstra endast väljas- ajan hormoonide kaela, aga olin ka enne tihti väga kirglik sellistes asjades 😀

Igatahes, jube raske on, kui mees ei taha suhtest rääkida ja teeme seda vaid tülide käigus ehk sellise halva maiguga. Need teemad ei peaks olema ju halvad ja tahan lihtsalt, et poleks arusaamatusi, eriti sellise suure elumuutuse ees.

11 ndl

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päevakübar, kuidas läks? Kõik korras?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päevakübar, kuidas läks? Kõik korras?

Mul läks hästi. Vist. Veritsus ja valu on hematoomist, mis asetseb nüüd emakakaelas ja on väljateel. Hea on see, et ta välja tuleb, sest muidu võib tekitada põletiku, aga samas ei osatud öelda, kuidas see väljatulek lapsele mõjub. Kas tuleb koos hematoomiga või jääb püsima. Kv uuringus kõik muidu oli hästi, ainult et lapse südametöö oli 180 lööki minutis. See on veidi liiga kõrge, aga see pandi selle arvele, et sel hetkel oli rasedust 11+4. Oleks võinud minna nädal-kaks hiljem. Enda arst on mul homme ja vaatan, mis siis tema räägib.

 

Päevakübar 12+0

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päevakübar, kuidas läks? Kõik korras?

Mul läks hästi. Vist. Veritsus ja valu on hematoomist, mis asetseb nüüd emakakaelas ja on väljateel. Hea on see, et ta välja tuleb, sest muidu võib tekitada põletiku, aga samas ei osatud öelda, kuidas see väljatulek lapsele mõjub. Kas tuleb koos hematoomiga või jääb püsima. Kv uuringus kõik muidu oli hästi, ainult et lapse südametöö oli 180 lööki minutis. See on veidi liiga kõrge, aga see pandi selle arvele, et sel hetkel oli rasedust 11+4. Oleks võinud minna nädal-kaks hiljem. Enda arst on mul homme ja vaatan, mis siis tema räägib.

Päevakübar 12+0

Päevakübar, võta kindlasti nospad, kui koos veritsusega alakõht pingesse läheb ja proovi siis palju puhata. Mõistan, et see hematoom teeb ärevaks, aga ehk ikka imendub kehasse ära see jääk. Kas sul progesteroon kirjutati?
Minul vertises koos tükkidega ja kolmepäevaste vahedega mitu päeva järjest pidevalt, aga viimane lõpp imendus kehasse ära.

p.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 271 kuni 300 (kokku 334 )


Esileht Lapse ootamine Aprillibeebid 2022