Esileht Lapse ootamine Aprillibeebid 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 301 kuni 330 (kokku 334 )

Teema: Aprillibeebid 2022

Postitas:
Kägu

Mina ka Šoisi juurde, aga saan teha tavalist Panoramat. Täna helistades sain juba esmaspäevaks aja. ITK asemel otsustasin Šoisi kasuks vaid seetõttu, et enne kui verd võetakse, tehakse ka UH. Sain aru, et ITKs vaid veretest ja keegi enne ei veendu, kas lapsega korras ja tasub üldse maksta. Ja täpselt enne Oscarit on vastused käes.

p.

Fertilitases ei vaadata enne niptifyd ka uh-ga. Pidin eraldi naistearsti visiidi eest maksma selle mõne minuti pärast.

Oleks pidanud ka Šoisi juurde minema hoopis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ka Šoisi juurde, aga saan teha tavalist Panoramat. Täna helistades sain juba esmaspäevaks aja. ITK asemel otsustasin Šoisi kasuks vaid seetõttu, et enne kui verd võetakse, tehakse ka UH. Sain aru, et ITKs vaid veretest ja keegi enne ei veendu, kas lapsega korras ja tasub üldse maksta. Ja täpselt enne Oscarit on vastused käes.

p.

Fertilitases ei vaadata enne niptifyd ka uh-ga. Pidin eraldi naistearsti visiidi eest maksma selle mõne minuti pärast.

Oleks pidanud ka Šoisi juurde minema hoopis.

Ma pean Šoisi väga kiitma sel korral. Ei ole ma muidu tema tulihingeline fänn ja samuti ei arva, et vaid tema oskb ultrahelisid teha.???? AGA alustuseks ei lasknud sekretär isegi maksta, kuniks arst ei ole veendunud, et rasedus on siiski arenev ja lapsega tõepoolest kõik korras. Ühtlasi vaatas ta juba laste kuklavoldid ära (10+3 käisin) ja isegi aju. Veel lasi ta laste südametukseid mulle ja seletas tõesti põhjalikult kõike, mida ta nägi. Pigem tundsin nagu oleksin kuskil suurel uuringul käinud, kui et lihtsalt panorama testieelne läbivaatus. ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päevakübar, kuidas läks? Kõik korras?

Mul läks hästi. Vist. Veritsus ja valu on hematoomist, mis asetseb nüüd emakakaelas ja on väljateel. Hea on see, et ta välja tuleb, sest muidu võib tekitada põletiku, aga samas ei osatud öelda, kuidas see väljatulek lapsele mõjub. Kas tuleb koos hematoomiga või jääb püsima. Kv uuringus kõik muidu oli hästi, ainult et lapse südametöö oli 180 lööki minutis. See on veidi liiga kõrge, aga see pandi selle arvele, et sel hetkel oli rasedust 11+4. Oleks võinud minna nädal-kaks hiljem. Enda arst on mul homme ja vaatan, mis siis tema räägib.

Päevakübar 12+0

Päevakübar, võta kindlasti nospad, kui koos veritsusega alakõht pingesse läheb ja proovi siis palju puhata. Mõistan, et see hematoom teeb ärevaks, aga ehk ikka imendub kehasse ära see jääk. Kas sul progesteroon kirjutati?

Minul vertises koos tükkidega ja kolmepäevaste vahedega mitu päeva järjest pidevalt, aga viimane lõpp imendus kehasse ära.

p.

Ei ole kirjutatud progesterooni. Küsin homme selle kohta. Ma olen võtnud nospad, aga abi ei ole sellest leidnud. Mul tuleb ka tükke ja igast jama. Eks homme näis, kas hakkab see jama lõppema või ei. Tahaks juba rasedust nautima hakata.

 

Päevakübar

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahju kuulda, Päevakübar! Head mõtted su poole ja vast saab see õudus hea lõpu ja saad olla see õitsev rase!

Kas Sois näeb Oscaris soo ära või oli see verega, et näeks nii vara?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vereproov annab kindla doo vastuse, uh-s ei pruugi näha olla. Oleneb ju kas laps teeb koostööd või ei.???? Mul esimese lapsega sain soo teada alles 35. nädalal, põhimõtteliselt 2 nädalat enne sünnitust.

Panorama ja Niptify mõlemad annavad ka teada beebi soo,juhul kui sa seda ise soovid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud vastuse eest! Kuigi ma ei tea, miks ma küsin- ma ei lähe tema juurde Oscarisse ehk siis vist oleks küsimus, kas teised ka näevad 😀 Oletades, et laps koostööd teeb siis 😉

Aga see pakkus vaid huvi, esmalt tahaks muud mured ja küsimused vastatud saada UHs 🙂

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kahjuks lahkun teie seast 13.  nädalal????

12-nädala ultrahelis selgus, et kuklavolt on liiga paks ja ei leitud ninaluud, samuti südamega probleemid.

Sellest ülejärgmisel päeval sain Szirko juurde koorioni biopsiasse ning sellele järgneval päeval esmase uuringu vastuse, et lootel on Downi sündroom. Homme katkestamisele.

Ühelt poolt traagiline ning et vanus on juba 42, ei tea kas järgmist korda tulebki. Niiväga oleks pesamuna soovinud.

Teiselt poolt olen äärmiselt tänulik ITK arstidele kiire tegutsemise eest ning teadusele, mis võimaldab nii varases raseduse järgus häiretele jälile jõuda ja reageerida. 20+ oleks kõik see võrreldamatult raskem.

 

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: center;”>Kalli-kalli ja pidage vastu! Loodan, et proovite uuesti, sest see aitaks leevendada praeguseid tundeid ????</p>

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päevakübar! Kuidas sul läheb?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kahjuks lahkun teie seast 13. nädalal????

12-nädala ultrahelis selgus, et kuklavolt on liiga paks ja ei leitud ninaluud, samuti südamega probleemid.

Sellest ülejärgmisel päeval sain Szirko juurde koorioni biopsiasse ning sellele järgneval päeval esmase uuringu vastuse, et lootel on Downi sündroom. Homme katkestamisele.

Ühelt poolt traagiline ning et vanus on juba 42, ei tea kas järgmist korda tulebki. Niiväga oleks pesamuna soovinud.

Teiselt poolt olen äärmiselt tänulik ITK arstidele kiire tegutsemise eest ning teadusele, mis võimaldab nii varases raseduse järgus häiretele jälile jõuda ja reageerida. 20+ oleks kõik see võrreldamatult raskem.

Hirmus kurb muidugi, aga hea, et jälile saadi. Head soovid teie poole teele!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kahjuks lahkun teie seast 13. nädalal????

12-nädala ultrahelis selgus, et kuklavolt on liiga paks ja ei leitud ninaluud, samuti südamega probleemid.

Sellest ülejärgmisel päeval sain Szirko juurde koorioni biopsiasse ning sellele järgneval päeval esmase uuringu vastuse, et lootel on Downi sündroom. Homme katkestamisele.

Ühelt poolt traagiline ning et vanus on juba 42, ei tea kas järgmist korda tulebki. Niiväga oleks pesamuna soovinud.

Teiselt poolt olen äärmiselt tänulik ITK arstidele kiire tegutsemise eest ning teadusele, mis võimaldab nii varases raseduse järgus häiretele jälile jõuda ja reageerida. 20+ oleks kõik see võrreldamatult raskem.

Hirmus kurb muidugi, aga hea, et jälile saadi. Head soovid teie poole teele!

Jube kurb. Raske miskit taolist läbi elada, ole tugev.

Aeg annab leevendust.

CwCh

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh küsimast, mul läheb vaikselt. Oscaris oli kõik korras, seda ma vist juba kirjutasin. Neljapäeval oli mul enda arst. Tema oli väga pahane sellise suhtumise peale, mis mul Kliinikumis osaks sai (“kui ta tahab ära kukkuda, kukub ta nagunii”). Et kes ütleb sellises staadiumis raseduse kohta niimoodi. Ometigi oli noor arst, võib- olla vanakooli arstilt veel oskaks oodata. Ühesõnaga mu arst vaatas ka ultraheliga mind üle, beebi oli ilusti lehvitamas ???? Kiiremas südametöös ei näinud tema samuti probleemi, ütles, et küll stabiliseerub. Tellisin endale nüüd lootedopleri ka, kas see näitab numbreid ka? Määrib mul endiselt, täna lausa 11.päev. Vahel rohkem, vahel vähem. Õnneks enam ei valuta. Arst ütles, et lihtsalt tuleb loota, et jääb see määrimine järgi????????‍♀️ võtan nüüd 1tbl päevas duphastoni asemel 2.

 

Päevakübar 12+4

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kahjuks lahkun teie seast 13. nädalal????

Minul läks kogemata like- tahtsin järgmisele vastajale panna ja seda ei saa ka ära võtta, vabandust!

Seda on väga kahju kuulda ja ei kujuta ette, kui valus sul võib olla! Ehk aeg parandab – või leevendab vähemalt, su haavasid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh küsimast, mul läheb vaikselt. Oscaris oli kõik korras, seda ma vist juba kirjutasin. Neljapäeval oli mul enda arst. Tema oli väga pahane sellise suhtumise peale, mis mul Kliinikumis osaks sai (“kui ta tahab ära kukkuda, kukub ta nagunii”). Et kes ütleb sellises staadiumis raseduse kohta niimoodi. Ometigi oli noor arst, võib- olla vanakooli arstilt veel oskaks oodata. Ühesõnaga mu arst vaatas ka ultraheliga mind üle, beebi oli ilusti lehvitamas ???? Kiiremas südametöös ei näinud tema samuti probleemi, ütles, et küll stabiliseerub. Tellisin endale nüüd lootedopleri ka, kas see näitab numbreid ka? Määrib mul endiselt, täna lausa 11.päev. Vahel rohkem, vahel vähem. Õnneks enam ei valuta. Arst ütles, et lihtsalt tuleb loota, et jääb see määrimine järgi????????‍♀️ võtan nüüd 1tbl päevas duphastoni asemel 2.

Päevakübar 12+4

Minul ka taas verejooks ja kohe ikkagi nii, et kodus oli tumepunane ja paks veri. Põhjust ei tuvastatud, sest uut hematoomi ei leitud ja vana oli ka kaks nädalat tagasi kadunud. Peale vererõhu ja ultraheli muud ei tehtud. Õnneks lastel süda lõi. Võtsin oma nospa sisse ja taas rahulikul režiimil. KV nädala pärast ja loodetavasti siis olen targem.

p. 11+3

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kahjuks lahkun teie seast 13. nädalal????

12-nädala ultrahelis selgus, et kuklavolt on liiga paks ja ei leitud ninaluud, samuti südamega probleemid.

Sellest ülejärgmisel päeval sain Szirko juurde koorioni biopsiasse ning sellele järgneval päeval esmase uuringu vastuse, et lootel on Downi sündroom. Homme katkestamisele.

Ühelt poolt traagiline ning et vanus on juba 42, ei tea kas järgmist korda tulebki. Niiväga oleks pesamuna soovinud.

Teiselt poolt olen äärmiselt tänulik ITK arstidele kiire tegutsemise eest ning teadusele, mis võimaldab nii varases raseduse järgus häiretele jälile jõuda ja reageerida. 20+ oleks kõik see võrreldamatult raskem.

Ma tean mida sa tunned. Mina ise hiljuti elasin üle raseduse peetumise mis oli 6.rasedusnädal. oleks samuti sündinud aprillibeebi. Endal küll 3 last olemas. Aga abikaasaga plaanisime pesamuna peaaegu 3,5 aastat. Kui augusti algul triibud sain olin üli õnnelik. Kahjuks see õnn kaua ei kestnud. Kui läksin rasedusega arvele võtma oli ainult loode näha. Paar nädalat hiljem oli seis sama ja nädal hiljem siis diganoositi raseduse peetumine. Kuna loode oli juba väiksem kui nädal tagasi. See aeg on väga raske. Kõige raskem on see, et nädal peale puhastus hakkasid rinnad piima tootma. Õnneks küll vähe. Avastasin kuna rinnanibud sügelesid. Sügamise peale läks üks nibu märjaks ja kui pigistasin tuli rinnast piima ja teisest samuti. Oleme tugevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kahjuks lahkun teie seast 13. nädalal????

12-nädala ultrahelis selgus, et kuklavolt on liiga paks ja ei leitud ninaluud, samuti südamega probleemid.

Sellest ülejärgmisel päeval sain Szirko juurde koorioni biopsiasse ning sellele järgneval päeval esmase uuringu vastuse, et lootel on Downi sündroom. Homme katkestamisele.

Ühelt poolt traagiline ning et vanus on juba 42, ei tea kas järgmist korda tulebki. Niiväga oleks pesamuna soovinud.

Teiselt poolt olen äärmiselt tänulik ITK arstidele kiire tegutsemise eest ning teadusele, mis võimaldab nii varases raseduse järgus häiretele jälile jõuda ja reageerida. 20+ oleks kõik see võrreldamatult raskem.

Ma tean mida sa tunned. Mina ise hiljuti elasin üle raseduse peetumise mis oli 6.rasedusnädal. oleks samuti sündinud aprillibeebi. Endal küll 3 last olemas. Aga abikaasaga plaanisime pesamuna peaaegu 3,5 aastat. Kui augusti algul triibud sain olin üli õnnelik. Kahjuks see õnn kaua ei kestnud. Kui läksin rasedusega arvele võtma oli ainult loode näha. Paar nädalat hiljem oli seis sama ja nädal hiljem siis diganoositi raseduse peetumine. Kuna loode oli juba väiksem kui nädal tagasi. See aeg on väga raske. Kõige raskem on see, et nädal peale puhastus hakkasid rinnad piima tootma. Õnneks küll vähe. Avastasin kuna rinnanibud sügelesid. Sügamise peale läks üks nibu märjaks ja kui pigistasin tuli rinnast piima ja teisest samuti. Oleme tugevad.

<span style=”color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif; font-style: italic; background-color: #ffffcc;”>Ma tean mida sa tunned. Mina ise hiljuti elasin üle raseduse peetumise mis oli 6.rasedusnädal. oleks samuti sündinud aprillibeebi. Endal küll 3 last olemas. Aga abikaasaga plaanisime pesamuna peaaegu 3,5 aastat. Kui augusti algul triibud sain olin üli õnnelik. Kahjuks see õnn kaua ei kestnud. Kui läksin rasedusega arvele võtma oli ainult loode näha. Paar nädalat hiljem oli seis sama ja nädal hiljem siis diganoositi raseduse peetumine. Kuna loode oli juba väiksem kui nädal tagasi. See aeg on väga raske. Kõige raskem on see, et nädal peale puhastus hakkasid rinnad piima tootma. Õnneks küll vähe. Avastasin kuna rinnanibud sügelesid. Sügamise peale läks üks nibu märjaks ja kui pigistasin tuli rinnast piima ja teisest samuti. Oleme tugevad.</span>

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas kellelgi läheb? Ma ise olen siiani jälgija rollis olnud esimese raseduse peetumise ja muretsemist täis esimese trimestri tõttu. Kuna päris kindlat tunnet veel ei ole, siis pole mul ka soovi kuskile gruppi kuuluda. Kuidagi olen siiski jõudnud 15. nädalasse ja nüüd on kuidagi nii nõme olla. Ei saa arugi, et rase olen. Käin vaid pissil tihti ja rinnad valusad. Ootan nii väga, et rasedakõht juba tekiks. 28. Okt ämmaka vastuvõtt, äkki ta teeb korra ka ultraheli, et vaadata südamelööke. Dopplerit ei osta, sest minusugune supermuretseja hakkaks seda liigkasutama ????.

14+4, TA 12. Aprill

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas kellelgi läheb? Ma ise olen siiani jälgija rollis olnud esimese raseduse peetumise ja muretsemist täis esimese trimestri tõttu. Kuna päris kindlat tunnet veel ei ole, siis pole mul ka soovi kuskile gruppi kuuluda. Kuidagi olen siiski jõudnud 15. nädalasse ja nüüd on kuidagi nii nõme olla. Ei saa arugi, et rase olen. Käin vaid pissil tihti ja rinnad valusad. Ootan nii väga, et rasedakõht juba tekiks. 28. Okt ämmaka vastuvõtt, äkki ta teeb korra ka ultraheli, et vaadata südamelööke. Dopplerit ei osta, sest minusugune supermuretseja hakkaks seda liigkasutama ????.

14+4, TA 12. Aprill

Ma olin ka alguses väga kõhklev grupiga liitumise osas, just eelneva rasedus peetumise pärast. Kuid see selline mõnus pisike grupp, hetkel 27-28 liiget.

Mul täna 14+4, käisin just ämmaemanda juures. Kuulas dopleriga, ei teinud Uh. Südamerahuga sellest täitsa piisas.

 

25 november looteanatoomia uuring,

Ma ka korra mõtlesin dopleri ostmise peale järelturult, kuid ei ole veel päris kindel.  Arvan ka, et see hakkaks kõva vatti saama.????

Mul ka väga raseda tunnuseid ei ole, kuid enamikel selleks ajaks need kaovadki ära.

Kõht on ees küll, täitsa raseda moodi kohe.

SwCh 14+4

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sain ka reedel KV käidud ja kirjutasin nüüd meilile, et ka äkki veel gruppi mahtuda.

Pisikesega oli kõik parimas korras ja TA 29.04. Tunnuseid pole mul ka eriti, sp oli veel kuidagi eriti hämmastav, et päris pisike käte ja jalgadega siputav inimene seal olemas oli ????

Lily

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on täna nii palju emotsioone, et lihtsalt pean jagama.
Käisime täna Oscar testi ultraheli tegemas Šoisi juures. Pean alustuseks üles tunnistama, et ma siiani ei julenud väga mingit kiindumist ja emotsioone seoses lapse ootusega omale lubada. Peale peetumist uuesti rasedaks jäädes olen elanud päev korraga oma hirmudega. Lisaks on vanust juba 35+ ja see lisab Oscar testile minnes veel natuke värinat hinge. Muidugi tegin selle saatusliku vea ja vaatasin vereanalüüsi tulemusi, millest ma muidugi mitte midagi aru ei saanud.
Täna siis oli tähtis päev. Viimastest lapseootusest ja sünnitusest on mul möödas juba üle kümne aasta tugevalt. Seda enam oli tänane Oscar test võrreldes eelmiste kuklavoldi ultrahelidega täiesti võrreldamatu kogemus. Kõik riskid, mis mu vanust arvestades olid (down 1:249) minu jaoks suured, said üli madalaks ümber hinnatud. Saime teada lapse soo ja ka selle, et tähtajaks jääb 23.04 nagu päevade järgi arvutades juba pakkusin ja kõik on lihtsalt super hästi.
Kui kõik need head uudised olid vastu võetud ja istusime autosse, et oma pikka koduteed alustada. Alles siis tabas mind teadmine, et me saame lapse. Alles täna lubasin omale esimest korda kõigest sellest tõeliselt rõõmu tunda. Alles täna jõudis see mulle kohale.
Me saame lapse!

Tervitused mere tagant!

R 13+2

 

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

rasedaks jäädes olen elanud päev

Nii tore kuulda.???? Nüüd naudi rasedustja sära.

Kas tulid testi pärast kodumaale?

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Heh. Sellega on selline vahva lugu, et ma elan täiesti Eestis aga ühe armsa saare peal. Kahjuks on siin aga nii, et osade teenuste saamiseks tuleb mandrile sõita ja Oscar test on üks nendest. Tänu sellele sai seekord ka riikliku asemel valitud hoopis Šois ja ausalt öeldes saan nüüd sellest tema fenomenist aru. Isegi ütlen, et ilmselt teeme ka LA tema juures- see kindlustunne on seda väärt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Heh. Sellega on selline vahva lugu, et ma elan täiesti Eestis aga ühe armsa saare peal. Kahjuks on siin aga nii, et osade teenuste saamiseks tuleb mandrile sõita ja Oscar test on üks nendest. Tänu sellele sai seekord ka riikliku asemel valitud hoopis Šois ja ausalt öeldes saan nüüd sellest tema fenomenist aru. Isegi ütlen, et ilmselt teeme ka LA tema juures- see kindlustunne on seda väärt.

Ma arvasin,et Soome, Rootsi vms.????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Heh. Sellega on selline vahva lugu, et ma elan täiesti Eestis aga ühe armsa saare peal. Kahjuks on siin aga nii, et osade teenuste saamiseks tuleb mandrile sõita ja Oscar test on üks nendest. Tänu sellele sai seekord ka riikliku asemel valitud hoopis Šois ja ausalt öeldes saan nüüd sellest tema fenomenist aru. Isegi ütlen, et ilmselt teeme ka LA tema juures- see kindlustunne on seda väärt.

Ma arvasin,et Soome, Rootsi vms.????

???? Ega vahest on omal ka tunne nagu ei elaks Eesti Vabariigis.
Nädalavahetusel käisid meil külalised mandrilt, kelle seitsmene poeg avaldas poes arvamust, et neil Eestis võiks ka selliseid poode olla ???? Käisime ühes pisikeses Coop poes.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tore lugeda häid uudiseid ja emotsioone 🙂 Ma sain ka vist pärast Oscarit rohkem sellise lapseootel tunde- sest sümptomeid vähe ja kõhtu ei ole ning pikalt lihtsalt uskumatu olnud.

Tõesti, oli minulgi uskumatu näha, et ta seal lausa ringi sipleb!

Üldiselt läks mul hästi, riskid vähenesid, mis siis peamine. Unustasin lausa soo kohta küsida, sest see ei tundunud oluline ja tundus pigem imelik seda küsida…Hiljem mõtlesin, et huvitav, kas arst nägi, aga ei öelnud, kuna ma ei küsinud?

Kas teile muidu öeldi või küsisite? Põnev oleks teada, esimene laps ja teatud soovid on…aga tunnen end tihti halvasti, kui eelistan…

Kas keegi on raseduse tõttu ka kodukontorisse jäänud? Ma homme räägin vist tööandjale ja siis küsin neid asju. Mulle meeldib käia kontoris ja tohime osati teha kodust, aga vaadates seda olukorda, siis on natuke ikka hirmus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina pm eranditult ainult kodukontoris. Kuna otsest vajadust kontoris kohal käia pole vaja siis ei soovi riskida, et töökaaslastelt viiruse külge korjan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil sellest nädalast see võimalus kõigile töötada kodust. Kedagi ei eelistata, oled sa vaktsineeritud või mitte, edasi kannad ju ikka.
Sain sellest teada päev pärast seda, kui tööandjale rasedusest teatasin 😀 Aga no meil väike meeskond seega ei tundnud, et oleks liiga vara.

Ma siiski uurisin soo kohta ja olen rohkem pettunud, kui arvasin ja tunnen end nüüd seetõttu nii halvasti, et olen halb inimene ja ema, kuna eelistan üht sugu. Ise last pikalt tahtnud ja see tulnud ka kunstlikult 🙁

Kuid ma ei tea, kuidas teisiti tunda, vähemalt hetkel.

Soo määras Dr. Laasik: vaatas mu UH pildid arvutist uuesti üle.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka OSCARis käidud. Kõik oli korras ja tähtaeg nihkus veidi ehk hetkel 13+4. Küll oli äge näha kõhubeebit ja no on ikka üks ime küll. Ma sugu ei küsinud, aga ma ei tea kas kuulsin õigesti kui ta vihjas, sest ma ei saanud midagi aru. Ka hiljem pilte vaadates. Plantsenta tagaseinas ka ja tegelikult on paar päeva olnud küll juba tunne, et on neid imeõrnu liigutusi alakõhus tunda.

Mõtlesin ka fb grupiga liituda, aga neil see vist täis.

Olete midagi juba vaadanud ka beebile? Vahepeal on nii palju uusi asju juurde tulnud, et ma kohe ei oskagi mõelda, et mida vaja oleks. Kui beebi ära nägi ja kõik reaalsemaks muutus, siis olen hakanud juba mööda netipoode kolama. Rasedateksad peaks küll ostma, sest tavalistega ebamugav istuda.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul ka OSCARis käidud. Kõik oli korras ja tähtaeg nihkus veidi ehk hetkel 13+4. Küll oli äge näha kõhubeebit ja no on ikka üks ime küll. Ma sugu ei küsinud, aga ma ei tea kas kuulsin õigesti kui ta vihjas, sest ma ei saanud midagi aru. Ka hiljem pilte vaadates. Plantsenta tagaseinas ka ja tegelikult on paar päeva olnud küll juba tunne, et on neid imeõrnu liigutusi alakõhus tunda.

Mõtlesin ka fb grupiga liituda, aga neil see vist täis.

Olete midagi juba vaadanud ka beebile? Vahepeal on nii palju uusi asju juurde tulnud, et ma kohe ei oskagi mõelda, et mida vaja oleks. Kui beebi ära nägi ja kõik reaalsemaks muutus, siis olen hakanud juba mööda netipoode kolama. Rasedateksad peaks küll ostma, sest tavalistega ebamugav istuda.

Tegelikult tundub, et ei ole see aprillibeebide ootajate hulk nii suur ühti. Hetkel ongi 30 liiget Fb grupis. Arvan, et need paar hilist tulijat võetakse ikka vastu, vahet ju ei ole kas grupis on 30 või 33 inimest.

Kes veel grupis ei ole, kirjutage julgelt.

Ma arvan,et enamik siin vist enam lugemas ei käi.

Mina olen päris palju lihtsalt sirvinud netipoodides, ostma veel ei tõtta.

Enamjaolt olen vaadanud riideid. Kuna eelnevalt on tütar,siis on end päris huvitav poiste maailmaga kurssi viia. Suuremate asjadega juba selgus ammu majas. Täpselt tean millist vankrit ja turvahälli osta tahan. Beebivoodi osas ka juba kriteeriumid paigas.????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tegelikult kirjutasin, et soovin liituda, aga pole vastuat saanud. ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 301 kuni 330 (kokku 334 )


Esileht Lapse ootamine Aprillibeebid 2022