Esileht Lapse ootamine Aprillibeebid 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 334 )

Teema: Aprillibeebid 2022

Postitas:

Sain arstil käidud. Süda lööb ja vastab täpselt minu arvestusele 6+1. Kahe nädala pärast võtan end arvele ????

Super. Ilusat kosumist????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga tore kuulda????. Mul veel nädal praadimist.

Jätkad tema juures või võtad ämmaka?

Jätkan seal praegu, harjunud niikuinii seal käima, siis on mugavam ilmselt. Oscari aja sain ka täna, seda Rakveres ei tehta, peab Tallinnasse sõitma.

M.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 29.07 11:22; 30.07 09:47; 30.07 11:36; 02.08 19:46; 09.08 20:26; 10.08 22:17; 12.08 21:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga tore kuulda????. Mul veel nädal praadimist.

Jätkad tema juures või võtad ämmaka?

Jätkan seal praegu, harjunud niikuinii seal käima, siis on mugavam ilmselt. Oscari aja sain ka täna, seda Rakveres ei tehta, peab Tallinnasse sõitma.

M.

Oscari ja LA ajad paneks ka tlna. Mul sõbranna tegi nii,et muud visiidid rkveres ja need suuremad saatekirjaga tlna. Muidu kv saab rkveres teha,teine tuttav tegi. Aga ja kui soovi täpsemat uuringut siis Oscar ja kas tln või Tartu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain eile positiivse testi ning hetkel peaks olema täpselt kuus nädalat. Kodus kasvab kaks last, noorim 2a.

Tekkis korralik pearinglus ning iiveldus mida kahe eelneva rasedusega polnud. Panin kohe ka naistearstile järgmiseks nädalaks aja et UHs üle vaadata.

Aasta alguses oli raseduse peetumine, peale seda kasutasime kaitsevahendeid ning praegune rasedus õnnestus ühe vahekorraga. Uskumatu!

 

MV.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin,et tuttav nimi. Me ootasime eelmisi samaaeg. ???? ja nüüd uuesti

Nonäed, maailm on väike 😀

Sain ämmaka aja 30.august, see on niiiiii kaugel.

Sümptomeid endiselt ei ole peale väikese väsimuse ehk siis midagi põnevat pole rääkida. Suur dilemma on selles, kas minna vahepeal 3-4-ks kuuks tööle või mitte..

 

Tuu-tiki

5+3

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul stabiilselt 24/7 paha olla. Üks pidev iiveldus, aga samas niiiii hull ei ole (veel), et potti kallistama peaks.

S34 / 6+3

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.07 10:57; 04.08 16:16; 12.08 14:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uuhh, mul sama seis, kas minna vahepeal tööle või mitte. Kaks-kolm kuud saaks töötada. Samas eks paistab, kuidas tervis lubab

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Päevade järgi peaks nädalaid olema 7 + 1, kuid käisin täna esimest korda UH, siis arst tuvastas 6.  Ütles, et rebukott on kenasti olemas, et paari nädala pärast uuesti ultrahelisse. Südant veel näha ei olnud. Kohal on meeletu väsimus, asjade unustamine ja kerge iiveldus, kui kõht on tühi. Rinnad on paari korvi võrra suuremad.

Olen esmarase, seega kõik on nii uus ja põnev. Pisike on väga oodatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on nüüd koguaeg paha olla, kerge iiveldus, oksendanud õnneks ei ole. Söögiisu on pea null, miski ei isuta küll aga piisab toidule peale vaatamisest, et paha hakkaks. Väga keeruline. Ämmakas kirjutas iiveldusvastaseid tablette aga samal päeval, kui esimese võtsin, sain jubeda migreeni. Nüüd ei julge uuesti proovida, äkki tabletid põhjustasid selle.

M.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 29.07 11:22; 30.07 09:47; 30.07 11:36; 02.08 19:46; 09.08 20:26; 10.08 22:17; 12.08 21:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna arsti aeg on alles kuu lõpus, käisin hcg mõõtmas. 2 päevase vahega ilus tõus ???? Süda on kuidagi nii rahul hoolimata sellest, et arsti ajani veel pikk maa minna. Loodetavasti on see hea märk ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.08 08:07; 12.08 22:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain ka täna lõpuks ometi 2 tugevat triipu rasedustestile.

Detsembris oli peetumine ja tasapidi hakkas lootus kaduma uuesti rasestuda.

Tulemas teine laps, esimene 15 aastane juba.

Flo järgi peaks olema 5+1.

Ämmaemanda visiit ei sihi enne 8-9. nädalat, seega üritan aja augusti lõppu, septembri algusesse panna.

Veidi vahel iiveldab,kuid mitte midagi hullu, muid sümptomeid ei ole.

SwCh

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka iiveldab nüüd hommikust õhtuni, õnneks näksimine leevendab seda. Meeletu väsimus on ka. Seljavalu on endiselt. 6+2

K36

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.07 00:21; 29.07 14:52; 31.07 00:19; 13.08 09:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile!

Minul täna positiivne test, tähtaeg menstruatsiooni järgi 21.04 ja sündimas on 4. laps. Eelmine oli samuti aprillibeebi aastal 2020 :). Hetkel on siis kodus 5aastane, 3aastane ja 1aastane.

Kuna ette on tulnud ka paar katkemist, siis olen veel äraootav aga 6.09 on minek Šoisi juurde rasedust tuvastama 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere

 

Liitun ka Aprilli beebidega, tähtaeg 10.04.2022. Hetkel mingeid tunnuseid nagu polekski. Süda pole paha ega midagi. Tulekul esimene laps.

Need kes juba fb liitunud kuskil, millise grupiga olete liitunud, hetkel näen kahte aprilli beebide gruppi 2022 a oma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Liitun ka teiega! Sain eile ilusad triibud. Perre tulemas väga oodatud kolmas laps, tähtaeg peaks olema 20.04 2022.

Päevakübar

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere ka minu poolt!

Juuli lõpus sain esimesed õhkõrnad triibud, mis muutusid ilusasti rasvaseks. Homme ka esimene ämmaka aeg, päevade järgi tähtaeg 06.04. Sümptomeid eriti pole, vahepeal olid rinnad hellad ja väsimus niitis jalust, aga see on nüüd paremaks läinud. Ka eelmine rasedus läks väga lihtsalt, eks näis kas läheb ka seekord õnneks????

 

Ja Päevakübar, sinuga saame siis jälle koos tähtaega oodata, nii tore kuulda, et lõpuks oma triibud said???? (N2mmsatikas 😉

CCL aka CrazyCatLady????

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huh, mul on päris tüütu pidev väike iiveldus, eelmisega ei mäleta nagu, et oleks midagi sellist olnud. Oksendama päris ei kutsu, aga toiduasjadega ei suuda üldse tegeleda ja lõhnatundlikkus on laes.

Arvele võtmiseni veel peaaegu kaks nädalat aega, annab ikka oodata. Õnneks läheme vahepeal minipuhkusele ja siis pole aega ootamisega tegeleda 😀

Tuu-tiki

6+2

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma sain ämmaemandale ITK-s aja 3. septembriks, siis 8 nädalat. Hetkel veidi iiveldab, kuid mitte miskit hullu. Söögiisu on kuidagi väikseks jäänud ja magusa järele enam nii hullult ei isuta. Kui iiveldab, siis söön tüki leiba, aitab hästi.

SwCh

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appi kui tore CrazyCatLady! Nii hea meel sinu üle ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja Päevakübar, sinuga saame siis jälle koos tähtaega oodata, nii tore kuulda, et lõpuks oma triibud said???? (N2mmsatikas ????

CCL aka CrazyCatLady????

No see on küll väga lahe uudis! Palju õnne ja edu meile ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul täna hommikul selline munavalge voolus korraks. Kas see võib olla eilsest vahekorrast või mis?

 

Päevakübar

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin täna ämmakal tuvastamas/arvele võtmas. Südametöö oli ilusasti olemas???? Septembri lõpuks tõenäoliselt saab ka oscari aja.

 

CCL 7+0

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 1rem; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>Minu õrn triibuke sai täna arsti juures kinnitust. Hetkel siis u 4 nädalat ja 31. aug uuesti arstile.</p>
<p style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 1rem; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>Spiraal eemaldatud aprilli keskel, seega üllatavalt kiiresti õnnestus ???? Tulemas 4. laps, vanim laps 20, ise sain just 40.</p>
<p style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 1rem; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>LA</p>

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!

Julgen ka nüüd kampa tulla! Täna sain lõpuks tugeva triibu!!!

2 esimest testi tegin kannatamatusest keset päeva ja sain mõlemal korral õhkõrnad triibud, mida lugesin pigem kuivamistriibuks vms anomaalijaks…Nüüd kolmandaga ei olnud samuti kannatust, aga no see triip, see ei ole enam mingi aimatav kuma, vaid korralik roosa joon! Juhhuuuu!!!

Äpi järgi 5+1, tähtaeg 20.04…

Ämmaka juurde veel ei kipu. Helistan ehk nii 8+, ma ei teagi…

Igasugu situatioone varemalt olnud (küll pole olnud loodet näha ja nädala pärast uus uh, küll pole veel südametööd näha, kuulda ja jälle tagasi) pigem lähen hiljem, et kindla peale välja minna.

Loodan, et kõik on hästi Täpikesega ja meie pere saab uue liikme, kes oleks seltsiliseks oma õele, kes hetkel 1,2 aastane. Suuremad lapsed juba isiksused omaette ja sedasi oleks super, kui väikesed saaksid olla teineteisele olemas ja mängukaaslane on omastkäest võtta!

Kõigile ilusat ootust ja kel iiveldab ja on raske olla, tunnen väga kaasa ja loodan, et läheb ikka lihtsamaks ajaga. Endal väga olegi tundemärke, mis on veits muret tekitav, sest korra on olnud ka olukord, kus tunnuseid kadusid pevapealt…

Aga mõnusat olemist ja kõigile Täpikestele head arenemist ja kasvamist!

Positiv

 

 

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin täna arstil, broneerisin esimese sobiva aja digiregustratuuris et selgust saada kuna aasta alguses oli katkemine. Minu arvutuse järgi 7+2 aga suuruse järgi 5+6

 

Hetkel tunnuseid ei ole ning ilmselt lähen mingiaeg tasulisse UHsse kontrolli igaksjuhuks

 

MV

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sai ka vahepeal naistekal käidud. Loode ja südametöö ilusti olemas. Oscari aeg ka juba olemas,ootan.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris ritta end ei julge veel võtta, aga testidel tugevad triibud käes. TA 29.04

Tore on näha tuttavaid nimesid.. Tuu-tiki 🙂 Me ei sattunud küll samasse gruppi lastega, kuid eelnevalt olime ikka kuust kuusse samades püüdjate gruppides.

Keegi eespool kõneleja mainis ka fb gruppi. Ma teen ettepaneku teha perekooli omadele suletud/salajane grupp (võin tulevikus selle ise teha ja lisada inimesi), aga tavaliselt soovitakse oodata oscarini enne liitumist.

p.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere

 

Liituks ka teiega. Rasedust hetkel 4+4. Tähtaeg 25.04.

Arsti juurde 31.08

Kas keegi teist on käinud hcg ka mõõtmas, mul 2 päeva tagasi oli hcg 365, on see normaalne? Olen natuke mures mis siis et arst ütles et asi korras. Olen selline paanitseja vahest????

 

Igatahes ilusat ootusaega meile kõigilr

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sai ka vahepeal naistekal käidud. Loode ja südametöö ilusti olemas. Oscari aeg ka juba olemas,ootan.

Nii tore Minn, et sul ka kõik hästi on 🙂

Kes siin HCG mõõtmise kohta küsis, siis ma käisin ka päris alguses korra mõõtmas, et raseduses kindel olla. Mul oli siis äpi järgi 4+2 ja tulemus 186.35. Reaalselt oli ilmselt 4+0, sest UH hindas hiljem raseduse pisut väiksemaks. Sinu number on päris ilus ma arvan. Kas käisid teist korda veel mõõtmas 48h pärast?

M.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere

Liituks ka teiega. Rasedust hetkel 4+4. Tähtaeg 25.04.

Arsti juurde 31.08

Kas keegi teist on käinud hcg ka mõõtmas, mul 2 päeva tagasi oli hcg 365, on see normaalne? Olen natuke mures mis siis et arst ütles et asi korras. Olen selline paanitseja vahest????

Igatahes ilusat ootusaega meile kõigilr

Kui muretsed, mõõda teist korda uuesti 🙂 Hcg tõus näitab rohkem kui üksik näit 🙂

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 334 )


Esileht Lapse ootamine Aprillibeebid 2022