Esileht Lapse ootamine Aprillibeebid 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 334 )

Teema: Aprillibeebid 2022

Postitas:
Kägu

Esmaspäeval lähen tasulisse sest arst ei näinud uuel testil mõtet.

Aga mina näen kuna eelmine aasta oli peetumine

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Võin ka Teiega liituda sel teel, täna sain testile 2 triipu. Läksin ostsin kohe elektroonilise ka, mis andis raseduseks 2-3, samas päevade järgi 5n.   Ootame teist last, esimene on 1,1a.

Naised, eelmise rasedusega oli meil v2ga lahe privaatne grupp 20naisega. Grupp ei valgunud laiali ja toimib siiani.  Küsimus, kas me võiks ise ka siin teha oma väikse grupi?

Mõnusat beebi ootust meile!

Mannike

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liitun ka ettevaatlikult. Käisin eile esimest ultraheli tegemas, 6 nädalat, süda ei kuulnud. Samal õhtul tekkis heleroosa veritsus, jäi kohe õnneks järgi. Kas kellelgi veel uh järgselt määrinud?

LP

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kõik hästi läheb siis ühinen ka teiega. Praegu peaks olema 4+6 ja päevade järgi tähtaeg 23.04.
Veel ei julge väga rõõmustada, sest veebruaris oli kaheksanda nädala pealt peetumine aga proovin kainet mõistust säilitada ja positiivne olla.

Tulemas on 3. laps ja ühegi eelneva rasedusega pole mul nii varakult nii palju sümptomeid olnud. Juba enne eeldatavat päevade algust olin kindel, et saan triibud testile. Ma olen väsinud, kõht pakitseb ja hommikuti iiveldab juba veidi. Mul on kõrvetised, mis mul eelnevalt on olnud ehk paar korda elus. Pisar jookseb iga kurvema filmi vôi video peale. Loodan siiski, et kõik see on positiivne märk.
Arsti juurde plaanin minna septembri teisel nädalal, siis peaks südametöö ilusti näha olema.

Ilusat ootust!

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes soovib võib grupi teha. Kui ei ole soovi võin ka enda peale võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Võin ka Teiega liituda sel teel, täna sain testile 2 triipu. Läksin ostsin kohe elektroonilise ka, mis andis raseduseks 2-3, samas päevade järgi 5n. Ootame teist last, esimene on 1,1a.

Naised, eelmise rasedusega oli meil v2ga lahe privaatne grupp 20naisega. Grupp ei valgunud laiali ja toimib siiani. Küsimus, kas me võiks ise ka siin teha oma väikse grupi?

Mõnusat beebi ootust meile!

Mannike

Mis on elektrooniline test?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ka hea meelega liituks väiksema ja privaatsema grupiga 🙂 minu kogemustele toetudes toimivad need kõige paremini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ka hea meelega liituks väiksema ja privaatsema grupiga 🙂 minu kogemustele toetudes toimivad need kõige paremini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Võin ka Teiega liituda sel teel, täna sain testile 2 triipu. Läksin ostsin kohe elektroonilise ka, mis andis raseduseks 2-3, samas päevade järgi 5n. Ootame teist last, esimene on 1,1a.

Naised, eelmise rasedusega oli meil v2ga lahe privaatne grupp 20naisega. Grupp ei valgunud laiali ja toimib siiani. Küsimus, kas me võiks ise ka siin teha oma väikse grupi?

Mõnusat beebi ootust meile!

Mannike

Mis on elektrooniline test?

Ma elan válismaal, teil ka kindlasti need testid vast olemas https://www.walmart.ca/en/ip/clearblue-pregnancy-test-double-check-and-date-combo-pack-weeks-indicator-rapid-detection/1062796 .

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Võin ka Teiega liituda sel teel, täna sain testile 2 triipu. Läksin ostsin kohe elektroonilise ka, mis andis raseduseks 2-3, samas päevade järgi 5n. Ootame teist last, esimene on 1,1a.

Naised, eelmise rasedusega oli meil v2ga lahe privaatne grupp 20naisega. Grupp ei valgunud laiali ja toimib siiani. Küsimus, kas me võiks ise ka siin teha oma väikse grupi?

Mõnusat beebi ootust meile!

Mannike

Mis on elektrooniline test?

Ma elan válismaal, teil ka kindlasti need testid vast olemas https://www.walmart.ca/en/ip/clearblue-pregnancy-test-double-check-and-date-combo-pack-weeks-indicator-rapid-detection/1062796 .

See eesti link https://www.ovulatsioonitestid.ee/en/c/pregnancy-tests?&sort=older

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere taas,

Tegin meile ka mõnusa väikse grupi. Kõik kes soovivad liituda, palun saadke kiri kevadbeebid2022@gmail.com ja lisage oma nimi,et ma saaksin teid grupiga liita 🙂

Nii põnev, loodan et meil saab olema mõnus pisike grupp 🙂

 

Mannike91

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Võin ka Teiega liituda sel teel, täna sain testile 2 triipu. Läksin ostsin kohe elektroonilise ka, mis andis raseduseks 2-3, samas päevade järgi 5n. Ootame teist last, esimene on 1,1a.

Naised, eelmise rasedusega oli meil v2ga lahe privaatne grupp 20naisega. Grupp ei valgunud laiali ja toimib siiani. Küsimus, kas me võiks ise ka siin teha oma väikse grupi?

Mõnusat beebi ootust meile!

Mannike

Mis on elektrooniline test?

Ma elan válismaal, teil ka kindlasti need testid vast olemas https://www.walmart.ca/en/ip/clearblue-pregnancy-test-double-check-and-date-combo-pack-weeks-indicator-rapid-detection/1062796 .

See eesti link https://www.ovulatsioonitestid.ee/en/c/pregnancy-tests?&sort=older

Kui kaua pakk sealt tuleb ja kuidas saadavad, kas pakiautomaati v kulleriga?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere taas,

Tegin meile ka mõnusa väikse grupi. Kõik kes soovivad liituda, palun saadke kiri kevadbeebid2022@gmail.com ja lisage oma nimi,et ma saaksin teid grupiga liita ????

Nii põnev, loodan et meil saab olema mõnus pisike grupp ????

Mannike91

Olen käpp, aga uuest nädalast, kui esimesel arstivisiidil käidud on.

Uskumatu ikka..alles see oli, kui 4+ nädalal arstile aja panin ja mõtlesin, et nii kaua oodata(samas väga varaseks ka panna ei tahtnud) ja nüüd on kohe-kohe aeg käes.

Tunnustest nii palju, et stabiilne iiveldus, kohutav väsimus, kergeid kõrvetisi olen täheldanud ja ninakinnisust võiks ka vist ikkagi raseduse tunniseks pidada, mis mind algusest peale saatnud on ????‍♀️

S34/7+5

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere taas,

Tegin meile ka mõnusa väikse grupi. Kõik kes soovivad liituda, palun saadke kiri kevadbeebid2022@gmail.com ja lisage oma nimi,et ma saaksin teid grupiga liita ????

Nii põnev, loodan et meil saab olema mõnus pisike grupp ????

Mannike91

Olen käpp, aga uuest nädalast, kui esimesel arstivisiidil käidud on.

Uskumatu ikka..alles see oli, kui 4+ nädalal arstile aja panin ja mõtlesin, et nii kaua oodata(samas väga varaseks ka panna ei tahtnud) ja nüüd on kohe-kohe aeg käes.

Tunnustest nii palju, et stabiilne iiveldus, kohutav väsimus, kergeid kõrvetisi olen täheldanud ja ninakinnisust võiks ka vist ikkagi raseduse tunniseks pidada, mis mind algusest peale saatnud on ????‍♀️

S34/7+5

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igaks juhuks mainin, et segadust ei tekiks – elektroonilise testi 2-3 nädalat tähendab raseduse 4-5 nädalat. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma enne käiks arstil ära ja siis liituks.

Mul arsti aeg 3. september, vaikselt hakkab närv sisse tulema, et kas ikka on kõik korras. Arstile saan, siis peaks olema 8 nädalat. Eelmine rasedus peetus 7.nädalal. Tahaks juba rasedust nautida, kuid tundub, et enne kui esimene trimester möödas, ei saa veel südamerahu, et täiel rinnal nautida.

Muidu vaevusi ei ole, kõhuli veel magada saan, rinnad veidi valusad, vahel õrnalt iiveldab.

SwCh

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!

Grupi mõte on ahvatlev, aga sama siin- kui liitun, siis peale ämmaka juures käimist.

Juba kibelen, tahaks aega panna, aga mõistus ütleb, et pole vaja kiirustada. Pigem nõks hiljem minna, kui liiga vara. Aga noh, ikka selline ootusärevus on igapäevaselt ja emotsioonid on üleval, sest apppiiii…kas tõesti saan veel korra beebit oodata, sünnitada, vastsündinut hoida, tema siidpehmet nahka puudutada…see on lihtsalt nii võrratu!!! Seda enam, et tema on (kui kõik hästi läheb) meie viimane Täpike.

Iga päev üritan ikka märke tunnetada ja veenan end, et kõik on hästi ja Täpike on hoitud. Seni on olnud erinevatel ajajärkudel 3 peetumist ja see tekitab muret, aga meil on ka kodus 4 vahvat last, seega…ju toimuvad mingid omad valikud. Nagu alati annan endast kõik mida vaja ja oma mõtetes hoian pöidlaid pihus, et kõik ikka õnnestuks!!!

Aga see kõik on nii tore ja nii raske on seda rõõmu enda sees hoida…

Kuidas te hakkama saate? Just emotsioonaalselt?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Tulen ka siia. Tähtaeg peaks olema 20.04. ehk peaks olema 5+3 täna. Ootan kolmandat last. Pillid jätsin juba detsembrist ära, aga esimese võimaluse andsime alles juulis ja kohe õnnestus. Esimene laps tuli ka kiiresti, aga teist ootasime 1.6 aastat. Igatahes kuna vanust ka juba on, siis mõtlesime, et kui kolmas laps soovib tulla, siis anname võimaluse ja ta haaras kohe sellest kinni. Igatahes ootame põnevusega ja varsti pean arsti juurde ka aja panema ilmselt. Veidi häirib, et biocardi testidel need triibud sama tumedad ei ole, aga no vb lähen nädala alguses südamerahuks veel verd andma.

Muidu enesetunne ok. Kõht mullitab ja kisub, kõrvetised on olnud ja täna on sutsu väsimus ka.

Päikest

cruella

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Tulen ka siia. Tähtaeg peaks olema 20.04. ehk peaks olema 5+3 täna. Ootan kolmandat last. Pillid jätsin juba detsembrist ära, aga esimese võimaluse andsime alles juulis ja kohe õnnestus. Esimene laps tuli ka kiiresti, aga teist ootasime 1.6 aastat. Igatahes kuna vanust ka juba on, siis mõtlesime, et kui kolmas laps soovib tulla, siis anname võimaluse ja ta haaras kohe sellest kinni. Igatahes ootame põnevusega ja varsti pean arsti juurde ka aja panema ilmselt. Veidi häirib, et biocardi testidel need triibud sama tumedad ei ole, aga no vb lähen nädala alguses südamerahuks veel verd andma.

Muidu enesetunne ok. Kõht mullitab ja kisub, kõrvetised on olnud ja täna on sutsu väsimus ka.

Päikest

cruella

 

Siis me täpselt sama kaugel ????

Päevakübar 5+3

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õõõhhhh, mul on täna selg nii haige, et ainult pikali on hea olla. Selg on mul alati nõrk koht olnud, aga nii hull pole asi enam ammu olnud ja eelnevalt on sellisele olekule ikka mingi tõstmise töö eelnenud, aga eile lihtsalt niitsin muru. Ei tea kas tõesti tasakaalukese juba muutub ja sellest tulenevalt asi nii pekkis????

 

Muus osas jätkuvalt tunnuseid pole, aeg ajalt ainult alakõhus kiskuv valu kui järsult püsti tõusen või voodis külge keeran, seda tunnet mäletan eelmisest rasedusest ka.

 

Oscari aja sain ka septembri lõppu kirja????

 

CCL 7+3

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui eelmisel nädalal ei olnud veel loodet näha, siis sel nädalal beebil süda tuksus. Enesetundest niipalju, et kogu aeg on paha olla (nagu haige oleks) ja iiveldus ründab täiesti ootamatult. Ämmakas rahustas ja ütles, et võtaksin seda positiivse asjana. Kuidas teil söögiisudega? Iivelduse vastu aitab mul ainult söömine, kuid niimoodi edasi minnes olen varsti +10kg raskem 🙁

MS 7+1

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui eelmisel nädalal ei olnud veel loodet näha, siis sel nädalal beebil süda tuksus. Enesetundest niipalju, et kogu aeg on paha olla (nagu haige oleks) ja iiveldus ründab täiesti ootamatult. Ämmakas rahustas ja ütles, et võtaksin seda positiivse asjana. Kuidas teil söögiisudega? Iivelduse vastu aitab mul ainult söömine, kuid niimoodi edasi minnes olen varsti +10kg raskem ????

MS 7+1

Mul alguses tundus, et isu üldse väiksemaks läinud ja magusaisu ka kadunud. Tundub, et rõõmustasin liiga vara. Eile olin seevastu nagu suur näljahädaline, sõin ja sõin, kuid kõhtu nagu ei saanud miskit.

Üleeile sai väiksel väljasõidul käidud, siis oli ka eine selline, et piinlik kohe, kabanoss, kaneelikad, küüslauleivad. Sellist sodi ei ole ammu söönud, kuid mõte kabanossist tundus mega ahvatlev.

Iiveldab siis söön viilu leiba, mul see aitab.

Üritan veidi ikka jälgida, mida söön, eks näha ole mis sellest välja tuleb.????

SwCh

6+4

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!

No ei ole tundemärke. Söögiga on ok. Ei iiveldada. Kuskilt ei kisu, sikuta. Rinnad ei ole hellad. Paratamatult ikka muretsen, et kas kõik okei.

Võib olla on asi selles, et mu olemist mõjutab ka see, et väike tüdruk alles rinnalaps. Nüüd küll minimaalselt juba, aga siiski.

Positiv 5+3

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

No ei ole tundemärke. Söögiga on ok. Ei iiveldada. Kuskilt ei kisu, sikuta. Rinnad ei ole hellad. Paratamatult ikka muretsen, et kas kõik okei.

Võib olla on asi selles, et mu olemist mõjutab ka see, et väike tüdruk alles rinnalaps. Nüüd küll minimaalselt juba, aga siiski.

Positiv 5+3

Mul sama lugu 🙂 Mul saab laps endiselt päris palju rinda ja sümptomeid on minimaalselt. Võta nüüd näpust kas on seotud või mitte.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!

No ei ole tundemärke. Söögiga on ok. Ei iiveldada. Kuskilt ei kisu, sikuta. Rinnad ei ole hellad. Paratamatult ikka muretsen, et kas kõik okei.

Positiv 5+3

Usun,et ikka paneb muretsema tundemärkide puudumine. Aga võin öelda,et see täiesti tavaline,et ühtegi tundemärki pole. Endal pole ühegi rasedusega tundemärke olnd ega nüüdki (7+3) puuduvad. Aint päevi pole. Söön mega hea isuga kõike,teen kõige. Ei saaks arugi,et rase. Aga aruusadav,et paneb muretsema. Kuid ütlen ja,et kõigil ei peagi tunnuseid olema. Terve raseduse ei pea midagi olema. Mul eelnevalt puudunud tunnused,aint päevi pole,liigutused ja kasvav kõht. Muudest asjadest pääsenud ja nii juba kolme rasedusega. Eks näis kuidas sellega läheb.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õhtust!

Aitäh rahustamast!

Mul olnud raseduse esimesel trimestril kõigil kordadel siiski pigem kehvemapoolsem enesetunne. Paremaks on läinud umbes 12 nädalal. Raseduste keskpaik ja lõpp pole kunagi vaevusi tekitanud.

A ma ikka ootan veel ämmaka juurde minekuga. 2 nädalat ja siis kohe tõttan jooksujalu! Pärast saan raudselt sugeda, et kus sa varem olid jne. Kuulun kindlasti tagatipuks riskirasedate hulga ka. Juba nõks üle 40 ju.

Aga ikka pea püsti, selg sirgeks ja küll kõik hästi on!

Positiv 5+3

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Grupi mõte on ahvatlev, aga sama siin- kui liitun, siis peale ämmaka juures käimist.

Juba kibelen, tahaks aega panna, aga mõistus ütleb, et pole vaja kiirustada. Pigem nõks hiljem minna, kui liiga vara. Aga noh, ikka selline ootusärevus on igapäevaselt ja emotsioonid on üleval, sest apppiiii…kas tõesti saan veel korra beebit oodata, sünnitada, vastsündinut hoida, tema siidpehmet nahka puudutada…see on lihtsalt nii võrratu!!! Seda enam, et tema on (kui kõik hästi läheb) meie viimane Täpike.

Iga päev üritan ikka märke tunnetada ja veenan end, et kõik on hästi ja Täpike on hoitud. Seni on olnud erinevatel ajajärkudel 3 peetumist ja see tekitab muret, aga meil on ka kodus 4 vahvat last, seega…ju toimuvad mingid omad valikud. Nagu alati annan endast kõik mida vaja ja oma mõtetes hoian pöidlaid pihus, et kõik ikka õnnestuks!!!

Aga see kõik on nii tore ja nii raske on seda rõõmu enda sees hoida…

Kuidas te hakkama saate? Just emotsioonaalselt?

Positiv, ma ei ole küll kõige parem näide ja kannatlikkusega ei hiilga, aga mina tundsin ükspäev vajadust teha uus kodune test suvalisel ajal ja nii ka tegin. Ega negatiivsemaks see test minna ei saanud ja vastust ma juba ju ka teadsin, aga see andis mulle meelerahu juurde, et mõni päev veel mööda saata. Seega minu soovitus ongi hoida end emotsionaalselt heal lainel ja kui selleks on vaja teha vereteste, koduseid rasedusteste või muid, siis nii ka toimiksin. Muidu aga proovin võtta päev korraga ja muretseda alles siis, kui päriselt vaja. Samuti sean igaks päevaks väikeseid eesmärke, et ei jääks liialt istuma ja mõtlema. 😀 Kannatame veel koos mõned nädalad ja küll see aeg ka meie kasuks tööle hakkab.

p.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

 

Sain ka oma triibud kätte. Raseduskalkulaator näitab 4+6 aga tänane vereproov näitas, et hcg näit kehas on 105. Tundub ikka väga vähe ???? Saan aru, et rasedus võib arvatust väiksem olla aga ikka tundub näit väike. Lähen teen ülehomme kindlasti uuesti testi, niikaua üritan mitte muretseda.

 

 

A.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liitun ka aprillibeebid 2021 ehk TA peaks jääma 25.04.2021.

Tulemas 4 laps, kes on üllatus beebi, sest teadsime, et ise ei saa. Mei ei püüdnud, aga kätt ette ka ei pannud.

 

Esimene laps on teise mehega ja nüüd abikaasaga 2tk ja need on IVF lapsed.

5+0

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma liitun ka grupiga, esimene rasedus, tähtajaks sain 10.04.2022. Mul oli kevadel emakakaela konisatsioon ja esimesel kuul peale rasedusvastaste vahendite ära jätmisel jäin kohe rasedaks. Veidi üllatav, et nii kiiresti juhtus!

Käisin rasedusega arvele võtmisel 6+1 kuid siis südametööd näha veel polnud. Järgmine nädal uus vastuvõtt ja loodetavasti südametöö tuvastatav. Peale suure väsimuse mingeid sümptomeid pole, lugedes vastuseid siin ei muretse kuna tundub, et nii mõnelgi sama seis 🙂

Kas keegi on mõelnud Panorama testile? Ämmaemand mainis, et juba 9 nädalal võimalik teha. Kui Panorama testi kasuks otsustan, kas pigem planeerida see peale Oscar testi? Kui tehagi 9ndal nädalal siis veel risk katkemiseks/peetumiseks kõrge, et ei tea kas oleks mõistlik?

Vabandan juba ette tobedate küsimuste eest, olen võhik selles beebiasjanduses:)

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 334 )


Esileht Lapse ootamine Aprillibeebid 2022