Esileht Lapse ootamine Aprillibeebid 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 334 )

Teema: Aprillibeebid 2022

Postitas:
Kägu

Mina nii vara testima ei ruttaks, pigem veidi ootaks. Peetumise oht suur siiski 13. nädalani ja need testid on suhteliselt kallid. Muidu pooldan ekstra teste, ise sooviksin ka kindlasti mõne lisa testi teha, kuid praegu ei julge veel nii kaugele isegi mõelda. Eks need testid anna ekstra südamerahu ja kindlustunnet ja rahulik ning rõõmus üks rase naine peabki olema.

SwCh

6+6

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul täna veri antud ja tulemuseks 769, käimas 4+3. Hetkel ootan arsti kõne veel ära, enne ei julge rõõmustada. 😀

p.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen mõelnud niptify testile, aga ei leia kuskilt konkreetset hinda. Pidi vist pea 300 eurot olema.

Päevakübar 5+6

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Niptify hind pidi olenema kohast kust teha, aga kuni 300€ vist võib arvestada jah. Meil Raplas pidi 273€ vms olema. Ämmakas rääkis, et kui oscarist leitakse mõni ohukoht, siis saab Niptify tasuta ehk riik maksab kinni.

 

CCL

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heips, võtaks end ka rivvi, kuigi kõik nii vara ja veel uskumatu: homme saab 6ndl minu arvutuste järgi. TA siis 20.4.
Esimene laps ja seda IVF teel. Ehk keegi samas paadis?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Heips, võtaks end ka rivvi, kuigi kõik nii vara ja veel uskumatu: homme saab 6ndl minu arvutuste järgi. TA siis 20.4.

Esimene laps ja seda IVF teel. Ehk keegi samas paadis?

Minul IVF, teine laps.

p.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul nüüd lõpuks itk-s ämmakal käidud. Loode ilusti näha, süda lööb, 7+6, uh näitas sama. Sain oscari aja 23.09. Jälle tükk aega ootamist 🙂

K36

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohjahhh. Pinge, pinge, pinge.

Nii segadust tekitav. Ja noh, muidugi kurb ja muud emotsioonid. Ma ei tea enam mida mõelda või öelda. Nimelt oli meil mehega eile pikk vestlus beebi teemal ja ta avanes ikka täielikult (tüüpiline mees, pigem kinnine, suund ikka tööl ja poliitikal jne). Kuigi olime varem ühisel arvamusel, et väikestel oleks tore koos kasvada ja üksteisele seltsiliseks olla, siis nüüd on mehel tunne, et tegelikult ikka aitab igati meie 4 lapsest. Et küll praegune väike ka omale ise need seltsilised leiab. No kindlasti leiab ka, kui juba koolis käib. Et sedaviisi tuleb ühele seltsilisele teine lisaks ja iialgi ei saa see jada otsa. Kas see on hirm mis temas räägib? Hirm tuleviku ees? Kuidas majandudlikult hakkama saada? Kas ta pelgab, et vanust juba omajagu, et vaadatakse kuidagi imelikult. On tüdinenud, et naine on pidevalt beebidega ametis ja ta tunneb end teisejärgulisena. Jne. Ohjahhh. Ma olen kurb, pettunud ja õnnetu. Mul on ju ka kõik samasugused tunded sees. Lisaks positiivsetele tunnetele on ka kõrval kohe hirmud ja kahtlused. Aga ma pean muidugi temaga arvestama, tema tundeid ja mõtteid kuulama, peame need asjad risti ja põiki läbi rääkima. Oleme ju üks tiim lõppude lõpuks!

Kindlasti räägin temaga veel. Ma tean, et mida päev edasi, seda keerulisemaks olukord muutub, sest hingeliselt on raskem. Aga ei saa ka teha elumuutvaid otsuseid vaid mõne jutuajamise põhjal. Ohhh, ma ei tea. Ma ei tea.

Meil on päris palju tuttavaid, kel on paar suuremat last ees ja kes on saanud oma väiksed lapsed juba ise üle 40 olles. Ja kõigil neil, ma ei tea kas teadlikult või mitte, on väikeste laste vanus hästi minimaalne ja nii vahva on vaadata, kuidas väikesed omavahel nii öelda kokku kasvavad ja üksteisele seltsi pakuvad.

Nii tühi on olla. Ja kurb. Ja selline laialivalguv tunne, et ise ka ei tea enam, mida ja kuidas ja mis ja miks.

Läheme homme puhkama. Püüan veel rääkida ja arutada. Vaatame, mis tulevik toob.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ohjahhh. Pinge, pinge, pinge.

Nii segadust tekitav. Ja noh, muidugi kurb ja muud emotsioonid. Ma ei tea enam mida mõelda või öelda. Nimelt oli meil mehega eile pikk vestlus beebi teemal ja ta avanes ikka täielikult (tüüpiline mees, pigem kinnine, suund ikka tööl ja poliitikal jne). Kuigi olime varem ühisel arvamusel, et väikestel oleks tore koos kasvada ja üksteisele seltsiliseks olla, siis nüüd on mehel tunne, et tegelikult ikka aitab igati meie 4 lapsest. Et küll praegune väike ka omale ise need seltsilised leiab. No kindlasti leiab ka, kui juba koolis käib. Et sedaviisi tuleb ühele seltsilisele teine lisaks ja iialgi ei saa see jada otsa. Kas see on hirm mis temas räägib? Hirm tuleviku ees? Kuidas majandudlikult hakkama saada? Kas ta pelgab, et vanust juba omajagu, et vaadatakse kuidagi imelikult. On tüdinenud, et naine on pidevalt beebidega ametis ja ta tunneb end teisejärgulisena. Jne. Ohjahhh. Ma olen kurb, pettunud ja õnnetu. Mul on ju ka kõik samasugused tunded sees. Lisaks positiivsetele tunnetele on ka kõrval kohe hirmud ja kahtlused. Aga ma pean muidugi temaga arvestama, tema tundeid ja mõtteid kuulama, peame need asjad risti ja põiki läbi rääkima. Oleme ju üks tiim lõppude lõpuks!

Kindlasti räägin temaga veel. Ma tean, et mida päev edasi, seda keerulisemaks olukord muutub, sest hingeliselt on raskem. Aga ei saa ka teha elumuutvaid otsuseid vaid mõne jutuajamise põhjal. Ohhh, ma ei tea. Ma ei tea.

Meil on päris palju tuttavaid, kel on paar suuremat last ees ja kes on saanud oma väiksed lapsed juba ise üle 40 olles. Ja kõigil neil, ma ei tea kas teadlikult või mitte, on väikeste laste vanus hästi minimaalne ja nii vahva on vaadata, kuidas väikesed omavahel nii öelda kokku kasvavad ja üksteisele seltsi pakuvad.

Nii tühi on olla. Ja kurb. Ja selline laialivalguv tunne, et ise ka ei tea enam, mida ja kuidas ja mis ja miks.

Läheme homme puhkama. Püüan veel rääkida ja arutada. Vaatame, mis tulevik toob.

Vast ikka mees mõtleb ümber. Jama kui juba nii palju rõõmu tundsid ootusest ja nüüd mees kui külma vee selga vajab. Mina ei suudaks aborti teha, see pisike millimeeter on siiski uus elu. Ma arvan, et kahe lapsega on kergem, on teineteisele mängukaaslased. Ehk kindlasti on ka jagelemist ka, kuid siiski.

Hoian sulle pöidlaid.

SwCh

6+6

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tore, et ta aus oli. Ei usu, et nüüd nii kardinaalselt soovib lapsest loobuda…või? Sest ega ma teda ei tunne.

Ja kas teil 4 juba olemas, nüüd 5. laps ja temale soovid veel lisaks mängukaaslast? Mul vist miskit lugemata jäänud teemas…

 

Muus osas: ära tee järeldusi enne, kui tema vastuseid ja seisukohti ei tea, miks ta nii arvab ja tunneb.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisan veel, et suuremate laste seas on meil 2 last, kelle vanusevahe on veidi üle 2 aasta ja see, kuidas nad väiksena omavahel mängisid ja teineteisega olid, see oli lihtsalt super, sest see võimaldas minul teha muid majapidamistöid jne. Kindlasti on nad ka nüüd rohkem kokku kasvanud tänu sellele, et koos väiksena palju toimetasid. Ühe lapsega oledki tema kaaslane, tema mänguseltsiline. Eks muidugi nad mängivad ka omaette, aga koos on ikka toredam, kas siis emmega või õe vennaga. Nüüd muidugi on suuremate laste vanus juba sealmaal, et huvid tõmbavad neid erinevatesse suhtlusringkondadesse, aga kui neid kodus vaadata, siis on näha, kuidas nad teineteisega arvestavad ja koos toimetamine neile loomupärane on. Niiet jah. Raske. Ei taha olla ka mehele vastu. Ei taha tema tunnete vastu tegutseda. Ma püüan olla see kael, mis pöörab seda pead nägema hirmu, ärevuse ja paljude küsimuste ning agade puhul ikka sinna suunda, kus me anname koos võimaluse oma viimasele pereliikmele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ll praegu

Kas ma saan õigesti aru, et ootad 4. last hetkel ja planeerid juba 5.? Ei saa küll mehele pahaks panna, kui ta arvab, et 4 last on juba parasjagu palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on olemas 4 last. Neist 3 on juba suured ja omade huvide ja mõtete ning tegevustega. Ja üks  väike pesamuna 1,2a.
Peale viimast, ehk siis 4 last, kelle vanusevahe on eelneva lapsega 10 aastat, oleme rääkinud, et võiks olla ka viimasel kaaslane, aga me ei ole kordagi öelnud, et nii, hakkame nüüd selle nimel tegutsema. See rasedus tuli suht ootamatult, sest annan veel meie viimasele väikestele rinda, päevad alles hakkasid endast märku andma ja on enne rasedaks jäämist olnud ebaregulaarselt 3x.

Eks see, et võiks olla ja mis siis, kui oleks nii ja naa, seda kõike oli kuidagi liiga põgusalt puudutatud ja nüüd, kus olukord reaalne, teeb see mehe ettevaatlikuks ja tekitab hirmu ja ta ütles, et me elame sedasi oma elu liiga keeruliseks…
Mina selles nii väga keerulisust ei näe. Võib olla esimesed paar kolm aastat on kaootilised ja kurnavad, aga pärast, kui lapsed juba suuremad, näiteks 5 ja 3 ja seal edasi, see vaid eelis, et nad üksteisel olemas on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oi, siis on küll keeruline olukord. Laps ju ikkagi juba kõhus. Püüa jääda rahulikuks ja ehk mees ikka lepib olukorraga ja on lõpuks veel õnnelikki. Hoian pöialt igatahes.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga keeruline teema Positiv :/

See on küll ainult minu arvamus, kuid kui mina teeks aborti ainult mehe “sunni” põhjal, kuna tema kardab ja on ebakindel, kuid samas mina ise tahan last, siis tõenäoliselt on hiljem meie vahel raske sein ja peakohal alatine pilv, kuna mina ju sisimas aborti teha ei soovinud. See tuleb kummitama varem või hiljem.

 

Päevakübar

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda enam on abort äärmuslik valik, kuna see on siiski naise tervise jaoks kurnav protseduur. See ei ole tavalise Ibuprofeiini võtmine, meestel ei ole õrna aimugi, mida see tegelikult tähendab. Ikkagi pisike elu. Kui mees tunneb, et ta ei saa tänu lastele piisavalt tähelepanu, siis peaks koos kokku leppima, kuidas saaks teineteisele rohkem aega pühendada.

SwCh

6+6

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Positiv

Sattusin juhuslikult siia vestlusesse ja milline uudis. Olime koos 2020 juunikates. Nüüd püüan ka mina uusi triipe, üleeelmine kuu oli biokeemiline. Arvan, et see kuu õnnestus aga vaatame, vaatame. Loodan väga, et leiate mehega lahenduse, mis mõlemal hinge kripeldama ei jää. Mina olen igati selle poolt, et oleks kaks väikese vanusevahega. Poiss 1a2k ja näen, et juba praegu oleks ta valmis kellegagi koos mängima/toimetama kodus. Mees loodab väga kaksikuid või lausa kolmikuid, sest teab, et ma rohkem rase ei kavatse olla. Ütleb ikka, et lapsed ongi elu üks olulisemaid mõtteid. Kui soov lapseks on, saab normaalse elujärgu juures alati ka hakkama. Tuleb leida tasakaal lapsevanema ja kaaslase rollis.

 

Soovin sulle kõike head

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Just käisin WC-s ja paberile jäi voolust, mille sees pruuni ???????? korra määris imeväheke ka siis, kui päevad oleks pidanud lõppema, aga nüüd siis jälle. Okou.</p>
Päevakübar 5+6

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul tekkis esmaspäeval verejooks, veri hele punane, konsulteerisin äe ja läksin teisipäeva hommikul kontrolli. Hommikuks verejooks lõppenud, vaid pruunikas määrimine. Beebiga kõik korras, süda lõi ja vastas päevapealt 8+1 suurusele, nagu pidigi.  Verejooks arusaamatu, hematoomi pole ja kõik korras.

 

mk

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tore, et vaid väike hirmutus ja kõik muidu korras, mk! 🙂

 

@Positiv, arvan mees lihtsalt mees ja mõtleb ratsionaalselt. Meie, naised, teame, et need lapsed saab üles kasvatatud ka ilma luksuseta. Omamoodi tore, et ta mõtleb praktiliselt ja muretseb, see tähendab, et hoolib. Ning rääkisite juba sellest mängukaaslaselt väiksele, kuid pakun, et ta arvas, et see siiski jääb natuke kaugemasse tulevikku.
Lase tal mõttega harjuda ja egas beebs homme kohal ei ole 😉 Aprilliks on praegune pesamuna ka juba suurem ja asjalikum ja elu veidike kergem.

PS: unustasin küsida selle suletud grupi kohta: kas see oleks Facebookis?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suletud grupp facebookis,otsingust ei leia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mul määrib pidevalt natuke. Ka eelmise lapsega. Ei muretse üldse

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin eile ämmaka vastuvõtul. Täna täpselt 7 nädalat. KV aja sain 29.09 ja. Vaatas UH üle ja kõik korras, süda lõi❤️

 

 

MV

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere! Liitun ka teiega!

Augustikuus triipe ei plaaninud püüda ja siis läks nii 🙂

Esimene laps on, seega olen üsna segaduses, mida ja kuidas edasi. Kirjutasin täna arstile et siis sealt suunamine esimesse skänni saada. Neilt saan kõne alles 31 sest meil siin pikk nädalavahetus ja esmaspäeval punane püha.

Äpi järgi on täna 5+1 ja kuupäevaks 26 Aprill.

Ilgelt väsinud olen, sest tegin testi lolli peaga eile öösel kell 1 peale reisilt koju saabumist ja siis ei jäänud mehega pikalt magama. Täna olen õnnelik zombi.

Minu nimi triibupüüdjates oli MK aga kuna vaatan, et siin on mul nimekaim, siis olen siin MaiKuu 🙂

Selle grupi kohta tahtsin ka küsida – mis platvormil see püsti pandud on?

MaiKuu

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Facebooki privaatne grupp. Salajane ega pole otsingust leitav.
Siin postituse kolmandal leheküljel olemas ka meili aadress kuhu saata soov fb gruppi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin meile ka mõnusa väikse grupi. Kõik kes soovivad liituda, palun saadke kiri kevadbeebid2022@gmail.com ja lisage oma nimi,et ma saaksin teid grupiga liita ????
Mannike91

Kirjutasin sulle e-kirja 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina teen kindlasti panoraama 9n. Tegin seda esimese rasedusega, teen seegi kord. Muidugi on see kallis, kuid raha tuleb ja läheb, kuid südamerahu ja teadmine,et kõik ok okey on 100x tähtsam. See test tehakse veeniverega, seega mingit katkemisohtu mina siin küll ei näe. Kui oskaris midagi valesti, siis saadetakse sind nkn teisele testile, seega ennetan juba olukorda. Ja saan teada ka teised riskid. Seega, kel raha ja võimalusi, siis miks mitte.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas kõigil läheb? Kas tunnete end hästi?
Ise ei oska väga hetkel midagi kaasa veel rääkida, sest peale selle, et arst helistas veretesti vastuse osas mingeid muid tunnuseid mul ei eksisteeri. Isegi väsimust ei ole. Toimetan hoopiski rohkem, sest energiat jagub rohkem, kui vaja oleks. Ka esimene rasedus oli selline ja peale kõhu kasvamise muid tunnuseid ei hakka isegi ootama. Hetkel ootan oma UH aega, kuna on ivf, siis arst kontrollib enne raseduse paiknemist ja alles siis saadab ämmakale edasi. Kuna soovisin aga sama ämmakat, kes mind ka esimesega jälgis, siis panin igaksjuhuks ruttu aja ära ja arvele saan võtta alles 9n. Peale seda liituksin ka vast meie salajase grupiga. 🙂 Muretut kosumist kõigile!

p.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Ei tunne end väga hästi. Iiveldus saadab terve päeva ja ka öösel annab tunda. Söögiisu ei ole ja energiat samuti mitte. Kahe eelneva rasedusega sellist asja pole olnud.</p>
Päevakübar 6+2

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nägin ka sel nädalal tuksuva südame ära! Kõik oli hästi.

Enesetunne on enamus ajast häirivalt hea 😀 Mul on kõik eelnevad rasedused olnud pehmelt öeldes kohutavad, eriti alguses. Seega harjumatu. Aga õnneks siiski märku endast annab. Iiveldust siiski esineb terve päeva vältel ja ei ole ööd ka erand 🙂

1,5 ndl pärast ämmaka juurde ja ilmselt saab siis juba ka Oscari aja 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 334 )


Esileht Lapse ootamine Aprillibeebid 2022