Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Aprillikuu triibupüüdjad ❤❤ 2018

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 113 )

Teema: Aprillikuu triibupüüdjad ❤❤ 2018

Postitas:

sul siis jah tsükkel trikitamas. ma mõtlen, et basaali liikumist saab vaadata ka siis, kui basaal üldiselt kõrgem? Mul nt on tsükli teisel poolel tihti üle 37 basaal. see tundub minu puhul normaalne olevat, kindlasti ei ole ma haige.

eks ma annan siis ka teada, kuidas mul see uuring läheb. natuke kardan ???? aga kindlasti see pole nii hull, kui lap. op.

kaua sa oled muidu üritanud rasedaks jääda?

Loodetavasti õnnestub sul see läbitavuse uuring, sest arst ütles mulle, et vastuse saab 90% juhul ja teinekord kui ise vms olla liiga pinges siis ei saa geeli edasi surutud. Seega hästi lõdvestuma peaks enne. Naeruväärne soovitus muidugi 😀 😀
Kui me loeme kuid, siis ausaltöeldes saab juunis aasta, kuid kuna mul tsükkel lühem, siis väga mitmeid kuid on 2 katset ühes kuus. Katsete järgi arvestades on üle 12 korra proovimist.
Mul üks perearsti laadne arst ütles hiljuti, et ma tundun olevat sellise organismiga, et vereanalüüsid midagi ei näita. Ja kui nüüd meenutan, siis kord käisin perearstil, kuna olin ikka mitu kuud väga väsinud. Kell 8 polnud mingi probleem magama jääda, sest uni ja väsimus olid peal ja polnud kunagi ka D-vitamiini võtnud. Arst ütles tookord, et siis on kindlasti väga korrast ära d-vitamiin ja vastustes oli d-vitamiini tase nii korras kui vähegi olla sai. Müstika..
Kuigi mul vist arstidega vedanud, et nad kohe tahavad tegutseda, siis tunnen end palju kindlamalt arsti käe all ja see teadmine, et arst jälgib leevendab muretsemist ja pinge kasvamist minul vähemasti.
Kaua sa ise oled siin ridades olnud? Kahtlustan et pikemalt?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei ole tegelikult pikemalt. alles kolm tsüklit olen proovinud. AGA ma olen 39-aastane.
lühikese tsükli puhul on probleemiks see, kui luteaalfaas on liiga lühike. kui follikulaarfaas (või mis selle nimi oli) siis ei tohiks olla probleemi.
ma ise olen hästi palju toitumisteraapia usku, arstidega olnud elus kahjuks mitmeid kehvasid kogemusi. kui sul suur väsimus, kas kilpnääret on kontrollitud? ja sealjuures ka kilpnäärme autoimmuunkehasid?
lugesin kuskilt ühe uuringu kohta, kuidas tervislike eluviiside rakendamisega oli rasestumise % kõrgem, kui kunstliku viljastamisega katsetajate grupil (muidu olid grupid võrreldavad). toitumisega tegelt annab päris palju ära teha. aga muidugi on rahustav ka, kui arstid uurivad ja võtavad tõsiselt, kõiki lahendusi tuleb uurida!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei ole tegelikult pikemalt. alles kolm tsüklit olen proovinud. AGA ma olen 39-aastane.
lühikese tsükli puhul on probleemiks see, kui luteaalfaas on liiga lühike. kui follikulaarfaas (või mis selle nimi oli) siis ei tohiks olla probleemi.
ma ise olen hästi palju toitumisteraapia usku, arstidega olnud elus kahjuks mitmeid kehvasid kogemusi. kui sul suur väsimus, kas kilpnääret on kontrollitud? ja sealjuures ka kilpnäärme autoimmuunkehasid?
lugesin kuskilt ühe uuringu kohta, kuidas tervislike eluviiside rakendamisega oli rasestumise % kõrgem, kui kunstliku viljastamisega katsetajate grupil (muidu olid grupid võrreldavad). toitumisega tegelt annab päris palju ära teha. aga muidugi on rahustav ka, kui arstid uurivad ja võtavad tõsiselt, kõiki lahendusi tuleb uurida!

Ma ise saan kohe 25, seega noorem ja seda enam paneb muigama, et kõik nagu korras aga samas pole ka. Kilpnääre ka kontrollitud ja toitun juba tervislikult nagunii, kuna teen trenni. Muidu poleks vist energiat üldse ☺️ Luteaalfaas õnneks alati olnud 13 päeva, mis on okei. Eks saab näha mis see arst ütleb ja näis kas tuleb lõpuks see püsiv nägu või on see tsükkel lihtsalt sassis omadega. 🙂 jõudu meile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jäin nüüd töbiseks – silmad vesised ja nina kipitab. Selle järgi alles hakkab homme suurem nohu pihta. Nv peaks mul OV olema, ma nüüd loodan, et see midagi ära ei riku… :/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Esmaspäeval tegin testi, täitsa nähtavad heledad triibud. Täna tegin uuesti ja triip oli veel heledam kui enne. Ma ei tea mida mõelda, mida teha?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sattusin täna miskipärast oma digiloos ringi vaatama. Avastasin kurja tõsiasja, et enne Nuvaringi kasutama hakkamist oli arst mul korduvalt kontrollvisiitidel normaalse paksusega emakaseina ja kasvavaid folliikuleid tuvastanud. Lõpetasin rõnga kasutamise üle poole aasta tagasi ja peale seda 2x arstil kontrollis käinud. Kogu selle aja emakasein ca 3mm juures püsinud, ov ei ole toimunud(teen teste) ning kokku on olnud 7 kuu jooksul olnud 2 menstruatsioonilaadset õhkõrna veritsust.

Huh, see on nii häiriv, kuidas keha niiiiii kaua ühest hormoonpreparaadist taastub. Õnneks tehti viimasel külastusel analüüsid ja varsti olen ehk veidi targem. Arst pani muidugi analüüsideta ja käigupealt suusõnaliseks diagnoosiks pcos. -.-

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei triibupüüdjad! Olen juba aastake siin lugemas käinud ja vahel harva ka sõna sekka öelnud. Triipe püüame juba poolteist aastat, vanus 27. Nüüdseks on minul tehtud tsükli monitooring, korduvalt vereproove võetud (sealjuures ka kilpnääret kontrollitud, kus avastatigi sügisel kerge alatalitlus ja võtan nüüd hormooni lisaks), mehel spermiogramm tehtud (kõik suurepärane) ja oleme nuud alates märtsist viljatuskliinikus toimetamas. Kuna elan välismaal, siis on mul vb vahel mõned terminid valed ja tundub, et ka ravi mõnel juhul veidi erinev.

Igatahes proovime nüüd esimest tsüklit 5-9 protokolli järgi clomifeniga, Eestis vist Serophene nimega levinud. CD14 uh oli paremal munasarjas kaks suurt folliikuli 17mm ja 22mm ning vasakus üks 13mm. Ov toimus CD16. Arst on veidi napisõnaline ning mainis ainult, et pärast ov tasuks uuesti ettevaatlik olla, sest ka see kolmas folliikel võib hiljem lõhkeda. Küsisin üle, kas see tähendab, et ühes tsüklis võib kaks korda ov toimuda, millele ta vastas, et võimalus on olemas ja tema seda välistada ei saa.

Kas keegi on midagi sellist kogenud? Ingliskeelsed foorumid pigem välistavad selle võimaluse ja ka ise pean seda ikka väga ebatõenäoliseks, veel enam, et siis ka kõik kolm munarakku (erineval ajal) viljastatud saavad.. kaksikute võimalusest olen teadlik ja sellega ka arvestanud. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mailill, sa ei usu.. sain täna uued ov testid kätte ja endiselt vilkuv naerunägu. Tâiesti uskumatu ikka. Tahajs teada, et mis nüüd siis edasi veel tulla saab. Mees tegi nalja juba, et kas sa rasedaks ei saanud vahepeal jääda et see test niimoodi vilgutab pikemalt, sest terve elu ju päevapealt kōik käinud. Vaevalt et testihoidja ka katki on, sest see pole üldse vana ja 2 tühja ringi ta ju suutis mulle kuvada enne seda lõputut vilkumist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul vilkus 7 päeva enne kui püsiv naerunägu tuli:) mõtlesin ka juba et mis toimub 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 23:58; 06.04 22:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul vilkus 7 päeva enne kui püsiv naerunägu tuli:) mõtlesin ka juba et mis toimub ????

Kui pikad sul tsüklid on? Ja kas esineb kõikumisi? Endal pikkus 26 päeva, max 1 päev muutusining ov on alati nagu raamatust võtud, aga tänasega koos 9 vilkuvat nägu saanud ja järgmine laupäev on eeldatavad päevad. Luteaalfaas mul 12-13 päeva

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.04 08:16; 06.04 06:58; 08.04 19:23; 11.04 07:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul polegi väga miskit teiega siin kaasa rääkida hetkel 😀 käsil CD11 ja ootan vaikselt juba tsükli lõppu, sest sellele kuule ma ei panusta eriti. Tunnen, et pole jaksu lihtsalt hetkel.
Vaatan kuidas asjad kulgevad ja ootan.

Teistele soovin ikka kiireid triipe 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mailill, sa ei usu.. sain täna uued ov testid kätte ja endiselt vilkuv naerunägu. Tâiesti uskumatu ikka. Tahajs teada, et mis nüüd siis edasi veel tulla saab. Mees tegi nalja juba, et kas sa rasedaks ei saanud vahepeal jääda et see test niimoodi vilgutab pikemalt, sest terve elu ju päevapealt kōik käinud. Vaevalt et testihoidja ka katki on, sest see pole üldse vana ja 2 tühja ringi ta ju suutis mulle kuvada enne seda lõputut vilkumist.

minu meelest on täiesti crazy see, et eluaeg kõik võib käia nagu punktipealt, aga nii kui üritad rasestuma hakata, hakkavad mingid anomaaliad pihta 😀 a kas sa tõesti rase juba ei või olla mingi valemiga? või on sul mingi mega stress olnud see tsükkel vmt, mis on ovulatsiooni nihutanud?

minul endal on selline lugu, et täna on DPO 14 juba ja päevad pole hakanud. 28-s tsükli päev ja tsükkel on mul üldiselt 27 päeva pikk, aga basaal pole veel kuskile ära langenud. DPO 11 tegin rasedustesti, mis oli negatiivne. samas, pool päeva hiljem uurisin seda luubi all lambiga ja tuvastasin mingi õrna triibu moodi asjanduse 😀 aga sellele ma vist väga palju lootust ei paneks – kuivab lihtsalt mingi triip äkki sinna?

ühesõnaga, kuigi ma olin juba kindel, et rase ei ole, siis nüüd ei teagi.. täna hommikul ei tahtnud testi teha, sest läksin kohtuma kohe ühe inimesega ja oleksin talle vast rääkinud asjast. aga tahaks ikka, et mees oleks esimene inimene, kellele ütlen, kui tõesti peaksin rase olema.

ühesõnaga, põnev. ma ei taha lootuseid kõrgeks ajaga, tn hakkavad homme-ülehomme päevad.

huvitav, kas keset päeva saab ka rasedustesti teha, mitte ainult hommikusest proovist?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mailill, osad siin räägivad et on saanud ka õhtusest positiivse testi. Ma ise ei suudaks kannatada kui oleksin sinu asemel ning negatiivne test leevendaks ootusärevust ????. Mul muidu just pinge täiesti pealt läinud ja väga lõõgastunud pigem. Ei mõtle üle et rase ja muud. Pigem on eelnevalt olnud pinges tavalisest rohkem. Rase saaksin olla vaid vist vâga suure ime läbi, sest 29 märts tuvastas arst paremalt poolt folliikli ???? juba matemaatiliselt on ilmvõimatu see, rääkimata loogikast????. Eks homme jälle näha ole mis see test teeb. Kõige hirmsam on see, et ei tea millal siis päevad ikkagi hakkavad. Peab koguaeg valmis olema. Loodetavasti muidugi ei hakka ????????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul vilkus 7 päeva enne kui püsiv naerunägu tuli:) mõtlesin ka juba et mis toimub ????

Kui pikad sul tsüklid on? Ja kas esineb kõikumisi? Endal pikkus 26 päeva, max 1 päev muutusining ov on alati nagu raamatust võtud, aga tänasega koos 9 vilkuvat nägu saanud ja järgmine laupäev on eeldatavad päevad. Luteaalfaas mul 12-13 päeva

Mul on 27 päeva ja kõikumisi eriti ei esine..1-2 päeva vahest harva…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 23:58; 06.04 22:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin täna korduatesti DPO15, et kas on tumedamaks läinud ja õnneks oli.
https://imgur.com/gallery/6791J
Teile siia edu ja paju triibulisi teste! ????❤️????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin täna korduatesti DPO15, et kas on tumedamaks läinud ja õnneks oli.
https://imgur.com/gallery/6791J
Teile siia edu ja paju triibulisi teste! ????❤️????

Palju palju õnne 🙂 tahaks ka 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sain oma esimese triibulise just õhtusest. Samas kui hommikune (2tk) näitas negatiivset.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.04 20:57; 27.04 09:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oeh, mina pean vist clearblue testihoidja minema viskama. 11 päeva vilkuvat juba ???? samas oli enne vilkuvat kenasti 3 tühja ringi. Äkki on tsükkel tuksis, sest kaua see ikka vilgutab. Kui muidu kasutan 7 ov testi max tsûklis, siis sel korral juba 14tk ja lōppu ei paista tulevat. Samas oleme nii aktiivsed olnud, et nagu võiks ju ōnnestuda.???? mitte oodatavad päevad laupäeval????. Kogemusi ehk kellelgi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maius2 , ma olen siin aru saanud teiste juttudest, et kui testihoidja enam ei toimi, siis tuleb mingi errori / raamatu märk sinna ette?
Mul vilkus enne püsivat 6 päeva. Olin ka kindel, et ei tule mingit püsivat naerunägu, aga tuli ja positiivse rasedusttesti sain ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maius2 , ma olen siin aru saanud teiste juttudest, et kui testihoidja enam ei toimi, siis tuleb mingi errori / raamatu märk sinna ette?
Mul vilkus enne püsivat 6 päeva. Olin ka kindel, et ei tule mingit püsivat naerunägu, aga tuli ja positiivse rasedusttesti sain ka.

Mhm, ma tean seda errorit, isegi vahetanud seda juba. Seda enam kui testihoidja peaks ju töötama on müstika miks endiselt vilgub. Ootan huviga laupäeva, et mis siis saama hakkab ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.04 08:16; 06.04 06:58; 08.04 19:23; 11.04 07:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul läks nüüd nii, et täna (DPO16) tekkis lõpuks võimalus rahulikult test teha (enne olid igast üritused ja palju sahmimist) ja testil oli täitsa olemas teine triip 🙂 nii et jäin nii kiiresti rasedaks hoopis, 3 korraga. eks vanust 39 ja kollektiivne alateadvus on ju hirmu täis, et mida vanem, seda raskem rasestumine on. tundub, et mu keha on heas vormis, et niiviisi põmmdi õnnestus.

ega kohale eriti ei jõua veel. natuke ebareaalne. aga õnnelik olen muidugi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju palju õnne mailill. Uuring jääb siis ka ära, aga siiralt hea meel ikka 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aitähhh! 🙂

Mailill

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.04 15:56; 08.04 21:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin kogemata 39+ teemasse postituse, kuigi tahtsin siia aprillikuu püüdjatesse teha. Saan peatselt 28 ja olemas 2 last ning olnud ka üks peetumine.

https://imgur.com/a/enYIm

Tsüklid on ebaregulaarsed olnud peale jaanuaris pillide ärajätmist (34 ja 21 päeva). Eile oli CD28 ja kuna tulid kuumahood ning kraadides temp 37.1, siis mõtlesin igaks juhuks ülivarajase testiga proovi teha. Enda arust nagu näen triipu, aga teen mõne päeva pärast uuesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hhellu, mina näen ka täitsa triipu. Palju õnne.
Endal oli nv OV, loodame et näkkas. Nüüd pole muud kui oodata…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hhellu, mina näen ka triipu ????
Palju palju õnne 🙂

Endal käsil CD14 ja neljapäeval lähen arstile. Kus nagunii selgub, et OV on ära olnud ja targemaks ma ikka ei saa.

Seekord püüan meeles hoida, et ka mehele saatekiri küsida.

Triibulisi teste meile siia 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka ikka siin, varsti juba kolm aastat täis. Proovid endiselt kõik korras, tsükkel kõikuv 32-39 päeva, kuid kuna üle nädala ei kõigu, siis see ok. Ja ov ju testide järgi ikkagi toimus ja viljatusravi arst rohkem süveneda ei soovi, kuna ütleb, et aega meil on, kuhu kiiret, oleme ju alles alla 30-ne veel. Kolm aastat ja mu tsükkel suudab mind ikka üllatada, see kuu oli vaid 27 päeva, punased olid platsis sellest, et hoidsime abikaasaga õe last ja käisime ülemiste lastetoas möllamas temaga…???? Perekoolis väga ei käi, kuna noh, uut ja huvitavat midagi siin minu jaoks enam ei ole ja kahjuks teised pikemat aega püüdjad ka ära kadunud siit foorumist, eks kui nii pikalt triipe püüda, siis ei kutsu see foorum enam väga. Tore aga näha, et nii palju triibulisi sellel kuul siin juba! Õnne ja mõnusat ning turvalist kasvamist 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka ikka siin, varsti juba kolm aastat täis. Proovid endiselt kõik korras, tsükkel kõikuv 32-39 päeva, kuid kuna üle nädala ei kõigu, siis see ok. Ja ov ju testide järgi ikkagi toimus ja viljatusravi arst rohkem süveneda ei soovi, kuna ütleb, et aega meil on, kuhu kiiret, oleme ju alles alla 30-ne veel. Kolm aastat ja mu tsükkel suudab mind ikka üllatada, see kuu oli vaid 27 päeva, punased olid platsis sellest, et hoidsime abikaasaga õe last ja käisime ülemiste lastetoas möllamas temaga…???? Perekoolis väga ei käi, kuna noh, uut ja huvitavat midagi siin minu jaoks enam ei ole ja kahjuks teised pikemat aega püüdjad ka ära kadunud siit foorumist, eks kui nii pikalt triipe püüda, siis ei kutsu see foorum enam väga. Tore aga näha, et nii palju triibulisi sellel kuul siin juba! Õnne ja mõnusat ning turvalist kasvamist ????

Kas viljatusravi arst siis mitte midagi teha ei kavatsegi? Äkki peaksid mõne teise arsti juurde minema? Ikka on ju kiiret, kui ka teist ja nt kolmandat last soovite.. loomulikult ei pruugi see minu arsti otsus esimesel kohtumisel kohe clomidi väljakirjutamine ka kõige õigem olla, aga vähemalt on mul tunne, et asjad liiguvad ja lootus püsib. Kas IUI poleks variant?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 38 ja kaks vanemat lastjuba 8 ja 15 aastased. Eelmisel aastal tuli juba jube beebiisu, et kui üldse, siis ehk veel… käisime mehega mõlemad kontrollis, tunnistati terveteks. Olin aasta alguses köhane ja nohune, lisaks lapsed haiged, aga alates aprillist triipude ootel. Päevad peavad algama täna, siis OV ootele. Vanusest tingituna tsükkel vaid 24 päeva.

Edu meile!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.04 11:57; 16.04 17:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hhellu ma näen ka triipu.Palju õnne!
Mailill,sulle ka palju õnne!

Käisin ka täna uuesti oma arsti juures, et vereanalüüsi vastused teada saada ja siis vaatas uh-ga folliikleid, paremas munasarjas pidi küpsema ,et ilmselt lähipäevil OV. Hea oli teada , et seekord “õiges” munasarjas ilmselt OV toimub.
Hormoonid olid normipiirides aga ühe kohta ütles et natuke kõrge aga ilmselt sellest et kehakaalu palju. Nüüd kirjutas 4 kuuks duphastoni ja siis vaatab edasi.
Meil saab nüüd aprilliga aasta täis vanust mul 35 varsti 36

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 113 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Aprillikuu triibupüüdjad ❤❤ 2018

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.