Esileht Beebi ja mitmikud Aptamil Allergy Digestive care kasutajad

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Aptamil Allergy Digestive care kasutajad

Postitas:

Poisil (5k,nüüdseks rpa peal) silmade ja suu ümber täpid. Arst kirjutas täna allergia vastu aptamili välja (Aptamil Allergy Digestive care) Nüüd kui ära ostsin, loen foorumist,et paljude beebidel peale selle söömist kaka roheline. Kas on ka neid,keda see antud rpa pm aidanud? Kaob allergia ja kaka ok…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa loed selle kohta veel siis saad teada, et kaka jääbki selle toiduga roheliseks, põhjusel, et see imendub nii ära, et väljuvad jääkained võivadki seda värvi olla:) Minu lapsel muutus värv alles siis kui hakkasin lisatoitu andma.Kui sa oled alles seda andma hakanud siis muutusi kakamise sageduse ja onsistentsi osas võib olla ikka pikalt(meil kuni 7 purgi tarbimiseni), aga värv jääb ikka roheliseks! Ole mureta, kõik on hästi:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jutt õige, ma olen andnud nüüdseks 2 kuud ja kaka koguaeg roheline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jama nüüd küll,see nii jubeda maitsega.Laps võttis paar korda pudelist ja tõukas kohe eemale 🙁 Mida uut ma võiksin arstilt küsida? Mis on parema, magusama maitsega?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellel ongi selline jahune ja mitte magus maitse. Minu laps saab Aptamil Sojat ja ka sellel on mitte just kõige magusam maitse ning ka minu laps ei tahtnud alguses seda süüa. Kõik retseptiga saadavad RPA on mitte magusad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud Aptamil Allergy Digestive care kasutajad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.