Esileht Hobinurk Apteegi kott reisile(Türgi).

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Apteegi kott reisile(Türgi).

Postitas:
Kägu

Oleme nädala pärast minemas lastega Türki.
Alles nüüd turgatas pähe, et sealt on üsna suur tõenäosus saada mõni kõhutõbi.

Millisest apteegikraamisy reaalselt ka kasu oleks sellisel juhul?
Oma peaga mõtlesin, et kindlasti võtan kaasa käte desinfitseerimise aine, des. haavalapikesed, plaastrid, söetabletid ja lastele lahustuv kõhulahtisuse rohi. Ehk ka ennetavalt annaks neile piimhappebaktereid. Iivelduse vastu midagi ka ehk.

Kas on ka mingeid piiranguid, mida ei tohi üle piiri vedada?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Türgi ei ole Egiptus, sa ei pruugi sealt mingit kõhutõbe saada.
Ma ise olen 3 korda Türgis käinud perega ja ei ole keegi kõhutõbe saanud.
Käsi tuleb hoolikalt mitu korda päevas pesta.
Igaks juhuks võid Smecta pulbrit kaasa võtta. Kraanivett ära joo.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Türgi on väga euroopalik ja kuurortides saad oma rohud kõik kätte.
Aga reisiapteeki soovitan Enteroli pulbripakikesed, need sobivad kõigele- toidumürgitusele, kui kõht on kinni, lahtistab; kui kõht on lahti, kinnistab, sobib oksendamise jms ka, väikesed pakid, magus pulber. Söetabletid võib siis koju jätta.
Lisaks veel su nimistusse palavikualandaja, siis kui haigeks jääb, ei pea tormama esimest apteeki otsima.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mul tuleb kaasa allergiaravim. Enda teada ei ole mingit allergiat, aga ühel reisil ärkasin täiesti kinni paistetanud silmaga. Võis olla tundmatu putukas, hotellipesu pulber või misiganes.
Võimaliku herilase nõelamise puhul ka vajalik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Türgi ei ole Egiptus, sa ei pruugi sealt mingit kõhutõbe saada.

Ma ise olen 3 korda Türgis käinud perega ja ei ole keegi kõhutõbe saanud.

Käsi tuleb hoolikalt mitu korda päevas pesta.

Igaks juhuks võid Smecta pulbrit kaasa võtta. Kraanivett ära joo.

Mina sain Türgist kõhutõve.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kõhuviiruse võid igalt poolt saada. Ja reisikõhulahtisuse ka, piisab ainult mingit pesemata puuvilja süüa jne, kui võõrad bakterid põhja alt ära löövad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Reisil pole kõhuviirusi. Need on bakterid, millega meie organism pole harjunud. Kergemini saab odavamates hotellides, kus ei olda hügieeniga nii hoolikad ja kasutatakse toiduvalmistamisel ja serveerimisel kraanivett. Kraanivett ei tohi kuskil soojal maal juua.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil on Enteroli kapslid alati kaasas, kui vaja, saab ka pulbri välja kallata.
Ja võimalikult mitme liigiga probiootikumid, valin sellised, mida kulub ainult 1 tbl päevas. Hakkame juba mitu päeva varem kodus võtma. Söetabletist eriti abi pole, kui tõsisem häda käes, Enteroli soovitavad arstid ka, pidi isegi viiruslike kõhutõbede puhul aitama.
Soojades maades on bakterid täiesti teised, meie kehad pole nendega kohtunud ja soolestik võib tõesti äkiliselt reageerida.
Alati on kaasas mõni palavikualandaja, Pamol näiteks. Ja igaks juhuks mingi Ibu tablett, et oleks kohe võtta, ka südaöösel.
Desovahend ja niisked salfakad kindlasti.
Allergiatabletid on ka kaasas, kuna Türgi on maa, kus saadakse 3-4 saaki aastas, siis alati midagi õitseb ja tolmleb.
Kõike muud leiad apteegist, kui vajadus tekib.
Kätepesu ja pudelivesi; väldi kannuga letil seisva piima tarbimist ja ära lase jookidesse jääd panna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen käinud aastaid pea iga suvi Türgis ja pooltel kordadel vähemalt kõhutõve saanud.
kusjuures ei saa lapsed ega keegi teine, ilmselt olen lihtsalt nõrgema organismiga.
Kohalikust apteegist saab kõike hädavajalikku ja rohkem veel, kaasa olen ise võtnud Loperamidi tablette.

Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Hobinurk Apteegi kott reisile(Türgi).