Esileht Tööelu, raha ja seadused. Apteekerite palgad

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Apteekerite palgad

Postitas:
Kägu

Kui palju saavad apteekerid ja farmatseudid palka täiskohaga töötamise.Näiteks Euroapteegis ja Apothekas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei usu,et palju saavad nad küll vist kõrgharidusega ,aga tavaline klienditeeninaja.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siit võib vaadata:

https://palgad.stat.ee/#

Mediaantöötasu (bruto) oli 2021. a II kvartalis 1879 eurot.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleneb suuresti asukohast, kusjuures väikelinnades on palgad enamasti kõrgemad(tööjõu puudus). Kuskil 2000eur ringi jääb keskmiselt.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei usu,et palju saavad nad küll vist kõrgharidusega ,aga tavaline klienditeeninaja.

Valesti arvad. Apteegis on ka tavalised klienditeenindajad olemas, need tõesti saavad klienditeenindaja palka. Aga farmatseudid ja apteekrid saavad ikkagi tunduvalt rohkem, sest ainult nemad võivad retseptiravimeid müüa ja inimest meditsiiniliselt nõustada.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen farmatseut ja töötan kaubanduskeskuses. Põhipalk on brutos 1595€. Sellele lisandub siis nädalavahetuse tasu vastavalt töötatud tundidele ja riigipühal töötamise tasu. Palk pole enam ammu see mis motiveeriks ja silma särama paneks. Ootan, et lapsed kooli läheksid ja iseseisvuksid, siis on plaanis tööalaselt ka midagi muuta.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just vahetasin töökohta ,sest meil on apteekeritel palgad suht väikseks jäänud  .Mul oli sama 1400.- miinus maksud,olin ka Tartus apteeker.Lisatasud olid suht väiksed.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just vahetasin töökohta ,sest meil on apteekeritel palgad suht väikseks jäänud  .Mul oli sama 1400.- miinus maksud,olin ka Tartus apteeker.Lisatasud olid suht väiksed.

See on küll väga vähe. Ma arvasin, et mul on väike palk, saan 1800 bruto, aga mul vaba graafik, distantstöö ja mõni päev polegi eriti midagi teha.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See mingi läbiv teema jah, et ei julgeta palga osas suud lahti teha. Eks ma saan ka aru, et enamus apteekritel palju sarnaseid omadusi ja häälekalt palga juurde küsimine või nurisemine sinna alla ei kuulu. Mina töötan osalise koormusega(0.75) ning ca 1600eur bruto kuus. On pakutud väikelinna täiskohaga 2400eur aga kolida ei soovinud. Ka praeguse palga osas käivad tõstmise läbirääkimised. Tuleb oma väärtust teada ja jalg maha lüüa sellise koha pealt. Tänapäeval on vähemalt suurte keskuste apteekides siiski julm tempo peal enamus ajast- pikad päevad, palju mõtlemist ja tohutult lisatööd lisaks lihtsalt ravimite väljastamise ja nõustamisele  seoses terviseteenuste/vaktsineerimiste jm teemadega. Sage on see, et lõuna lükkub sujuvalt õhtusse ning kui see lõpuks kätte jõuab, siis poole söömise pealt jookse ette/telefonihelina peale vms. Õhtuks on ikka vedru väljas ja mingi 1400eur täiskoormuse juures lööksin kiirelt lahkumisavalduse lauale. Farmatseudid ja proviisorid on ka mujal ettevõtetes oodatud, mitte ainult apteekides.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Apteekerite palgad