Esileht Hobinurk Äraantav pagas – spordikott

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Äraantav pagas – spordikott

Postitas:

Järgmine kord reisile minnes on hinnas käsipagasid ja sooviks vaid tagasiteele võtta ära antava pagasi ja ei soovi (ratastel) kohvriga seigelda kuna liigume ühistranspordiga. Seega mõtet ongi, kas alguses käsipagasina võtta või käsipagasisse (loe: seljakott) visata spordikott, mida kasutaks siis tagasiteel ära antava pagasina.

Kuid viimased korrad kui olen reisinud ei ole märganud, et kellelgi oleks lindil spordikott olnud – kõigil ikka kohvrid (ja vankrid jmt). Lend on ümberistumisega (samal piletil) seega seda ümbertõstmist natuke ikka on.

Sisse midagi purunevat ei plaani nagunii panna, paneks riideid, aga kuna viimane kord tuli ka reisikohver auguga tagasi siis mõtlesingi uurida, et, kes on nii reisinud ja kas kotist midagi alles ka jääb? Kardan eelkõige rihmade pärast (mida saab küll ära võtta, nt õlarihm) kui selle pärast, et kotti ei saa ju kinni panna (pisikese tabaluku saab küll muidugi panna). Peamine hirm ongi see, et kott kuskile kinni ei jää ja ribadeks ei tõmmata – et pärast ei pea lindil üksikult riideid korjama.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.05 12:42; 13.05 19:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta mis tahad, lihtsalt kaal ja mõõdud peavad sobima.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ära mõtle üle. ma reisin palju ja näen igasugu kummalisi asju seal pagasilindil liikumas alates tavaliselt kilekotist kuni pappkastini või lihtsalt kilesse mässitud ebakorrapäraseid kompse. võid oma kergesti puruneva spordikoti ju ka üleni kilesse mässida ja palli kujuliseks pressida, siis raudselt kuhugi kinni ei jää…

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pikk rihm võta küljest ära, sangad võid kohvrivööga koti ligi tõmmata või kui on, pane selle krõpsuga kinni, mis sanga küljes on. igatahes, mida vähem väljaulatuvaid osi kotil, seda parem. selles, kas varastatakse spordikotist või lukustatud kohvrist, ei ole mingit loogikat ega mustrit. kui sul on lühike ümberistumisaeg, pole kellelgi aegagi su kotis tuhnida.

on ikka spordikotte ka pagasilindil, paljudes maailma nurkades on ka teibitud pappkaste ja neid suuri triibulisi turumuti kotte. ära põe 😉

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

lase lennujaamas ära kiletada, kui kardad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen käinud spordikotiga, kõik oli alles ja terve. Aga ma ei osanud jälgida kas keegi vaatas imelikult või ei.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis sa põed selle tühja asja pärast! Peaasi, et kott oleks küllalt tugev, mitte päris ühekordsest impregneerriidest, lihtsalt et pildumisel jne ei rebeneks. Olen ka pagasilindil näinud teibitud kilekotte, pappkaste jne. Pagasisse andes pane õlarihm jm koti sisse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen spordikotiga reisinud. Mulle tundub, et nad panevadki sellised kõige peale, nii pagasiruumis kui kärus: olen ilusti tervena tagasi saanud ja on alati kohe esimeste seas lindile sõitnud. Kord käis mu kott ilma minuta reisil ja siis laskis laenaja selle lennujaamas igaks juhuks ära kiletada, et poleks häbi tagasi tuua 😀

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tagasitulek USAst, siis kiletada ei saa, lukku panna ka mitte. Noh, saad, aga võetakse lahti (taba peab TSA approved olema).

Kui muretsed, osta transpordikott. Fjällravenil on näiteks hästi kerged. Kui ma oma seljakoti ära annan, siis ainult transpordikoti sees, sest mul on väga korralik seljakott ning tahaks, et ta ka edaspidi korralik oleks. Transpordikotil on ammu kriimud ja augud. Eelmisel isegi nagu noaga lõigatud ca 50-60cm auk.

Ja sellele, kes küsis, et kes teemaalgataja kaltse ikka tahab… Mul kunagi Münchenist üle Vilniuse tagasi lennates oli koti lukk (mitte tabalukk) ära lõhutud ja šokolaaditahvel ära varastatud. Võib-olla olid nii pettunud, et midagi väärtuslikku kotis polnud, et otsustasid šoksigi võtta. Ja kott lõhuti ära.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis sa põed selle tühja asja pärast! Peaasi, et kott oleks küllalt tugev, mitte päris ühekordsest impregneerriidest, lihtsalt et pildumisel jne ei rebeneks. Olen ka pagasilindil näinud teibitud kilekotte, pappkaste jne. Pagasisse andes pane õlarihm jm koti sisse.

Ja pillutakse ikka jubedalt. Teadsin ennegi, et loobivad, aga et niimoodi! Olen paar korda näinud, sest lennuk seisis poolteist tundi, välja ei lubatud. Ühel korral mingi streik oli, teisel lihtsalt seisime. Päris kole oli vaadata. Üks kohver lendas lahti, asjad lükati jalaga kokku ja suruti jalaga kohvrisse. Eks muidugi lohaka pakkija viga ka, et kohver nii kergelt lahti tuli, aga ikkagi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Super – ma ei tea, miks kiletamine meelde ei tulnud ja tõepoolest tuleb nüüd meelde, et olen ka ümbriskotte näinud, saab ka sinna spordikoti sisse visata.

Tõepoolest pole nii palju vist reisinud, aga no ei ole pagasilindi juures endale silma taolised pehmed kotid jäänud (samas tean jah, et osad reisivad pappkarpidega jne). Lihtsalt olengi ise varem vist niipalju hirmujutte lugenud, et küll on lihtsalt kõik lõhki ja laiali. Seda, et tabalukk kedagi ei pea tean ise ka (koti lukku kerge suvaliselt kohalt lahti teha, aga ehk mõne uudishimuliku hoiab eemale). Ja seda ka lugenud, et lähevadki täiesti suvalisi asju – suveniire, maiuseid jmt.

Tänud miinustajatele, aga vähemalt sain kinnitust, et pole põhjust põdemiseks. Ratastel kotiga lihtsalt ei näe seiklemisel mõtet, samuti ka sealt koti ostmisel või juba minnes koti ära andmist. Seega spordikoti kaasavedamine lihtsalt kõige kergem lahendus. Tänud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.05 12:42; 13.05 19:16;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Hobinurk Äraantav pagas – spordikott

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.