Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ära on tüüdanud need äraarvamismängud, kes on kes

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )

Teema: Ära on tüüdanud need äraarvamismängud, kes on kes

Postitas:
Kägu

Kogu aeg käib mingi oletamine, kes võiks olla kes. Näiteks:

Eee…Ühesõnaga, see on perekooli Revolver.

Või Milvi või Ahv (üks proua oli vähe aega tagasi valmis selle väite eest (see on ahv!) lausa surema) või Piibuna naine või “eluonlill” IRW või veel keegi jne jne.

Igal perekoolikal tundub mingi luukere kuskil olevat, kes teda siis kas on solvanud või muul viisil on pahandanud, et see on meelde jäänud ja muidugi kripeldama ka…

Keeldutakse tunnistamast, et ajad muutuvad, inimesed muutuvad ja vahelduvad ja kui ongi need samad näod, siis nad on otsustanud oma tollase nime alt kirjutamise lõpetada ja sellega on kõik. Finito.

Aga ei – perekoolikad on nagu 90 aastased vanaemad, kes keelduvad mobiiliga rääkimast (kuna sel pole ju juhet taga!) ja ei lepi ka nemad sellega, et kõik muutub siin elus.

Ikka tahetakse neid revolvereid ja ahve ja teabveel keda nö. “ära tunda”.
Miks nii?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Aga sina mõtle mõni vähe huvitavam teema välja. Plärised mingit mõttetut targutust, täpselt nagu 90 aastane vanaema, miks nii?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ahv on 90% äratuntav. 10% jätan Tähesära jaoks üle.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

ma kunagi kirjutasin, et mõnel on siin ilmselt suisa exceli tabel, et kokku viia, kes on ikka kes.
las nad oletavad, kellele see kahju teeb? inimene peab ju kuidagi enda aega sisustama ometi.
ütleme, et Milvi ongi Ahv – no ja mis siis? seda ei tea ju nagunii peaaegu, et keegi, mis selle inimese pärisnimi on ja isegi kui teaks, mis siis?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Käisin siin püsikasutajana väga palju, kuid olemine tehti kibedaks ja nüüd käin ainult “kägu” ajamas.
Süümepiinu ei tunne.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

ma kunagi kirjutasin, et mõnel on siin ilmselt suisa exceli tabel, et kokku viia, kes on ikka kes.

las nad oletavad, kellele see kahju teeb? inimene peab ju kuidagi enda aega sisustama ometi.

ütleme, et Milvi ongi Ahv – no ja mis siis? seda ei tea ju nagunii peaaegu, et keegi, mis selle inimese pärisnimi on ja isegi kui teaks, mis siis?

Ega olegi midagi, aga vahel on kuidagi kummastav vaadata, kuidas provokatsioonidele tõsimeeli vastatakse, ei nähta läbi, et kägu ei räägi tõsiselt. Stiili ja teemavalikute järgi on pikema staažiga käol võimalik postitaja ja tema eesmärk läbi näha. Kahju hakkab neist, kes võtavad teda tõsiselt.
Poliitteemad veel, las käia mürgel ja vaidlus. Aga näiteks eneserahuldamise teemad on täiesti vastikud lugeda. Samal ajal muidugi saab mingi mulje, millised inimesed seesmiselt on, mida naudivad ja mis on nende jaoks haakumist vääriv teema üldse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Keskealiste prouade jaoks pole elus enam palju rõõmu jäänud ja pole siis ime, et nad Perekooli kümne eestlase kohtumispaigaks peavad. Mõtle, millist mõnu võib neile pakkuda see, et nad tunnevad ennast mingil alal spetsialistid olevat nagu näiteks Perekooli kasutajate välimääramises.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kuid olemine tehti kibedaks

Ah nii.
Mulle hakkab midagi kohale jõudma.

Nad ei saa täna enam aru, kes on kes, klatšimisvõimalus puudub ja siis üritavad tagantjärgi midagi kokku ajada…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Keskealiste prouade jaoks pole elus enam palju rõõmu jäänud ja pole siis ime, et nad Perekooli kümne eestlase kohtumispaigaks peavad. Mõtle, millist mõnu võib neile pakkuda see, et nad tunnevad ennast mingil alal spetsialistid olevat nagu näiteks Perekooli kasutajate välimääramises.

Ülejäänud käod on jälle kõige muu spetsialistid. Tunnevad maailmamajandust nagu oma viit sõrme ja eriti hästi tunnevad nad kõigi teiste mõtteid, kodust elu ja harjumusi üheainsa postituse põhjal. Vaata SEE on tõesti fenomen.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nad ei saa täna enam aru, kes on kes, klatšimisvõimalus puudub ja siis üritavad tagantjärgi midagi kokku ajada…

Oh jeerum.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Arvake ära, kes mina olen?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hunnik kohalikke “selgeltnägijad”, kes koguaeg kellegi “stiile” läbi näevad. Nagu turumutid, kes kohe teavad, kui keegi on “natuke rase”. Terve kari blogijaid, kes otsivad kommentaariumidest oma blogidesse teemasid, sest nende oma peake ei lõika, aga oma blogiga on ju vaja raha teenida ning oma fänne hoida. Ajakirjanikud, sest nemad tahavad ka leiba lauale ning kalamarja kõrvale. Kari poliitikuid, kelle jaoks on arvamus nende parteist olulisem kui rahva sekka tulek ja probleemide lahendamine. Igavlevad koduperenaised, kes igast asjast otsivad probleeme, küll maa on külm ja kärss kärnas. Kättemaksuhimulised mahajäetud naised, kes peavad oma laste pärast kodusõda. Sisemist viha ja frustratsiooni põdevad “uue ajastu” esindajad, kes arvavad et nad ise on super-hüper täiuslikud ja pärit hoopis teiselt planeedilt (oli see nüüd Siirius või Orion?) ning eelmised põlvkonnad tuleks üldse maamunalt ära kaotada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

pärit hoopis teiselt planeedilt (oli see nüüd Siirius või Orion?)

Ei Siirius ega Orion ole planeedid.
Aga mis su postituse iva oli? Lugesid üles need, keda sa vihkad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kogu aeg käib mingi oletamine, kes võiks olla kes. Näiteks:

Eee…Ühesõnaga, see on perekooli Revolver.

Või Milvi või Ahv (üks proua oli vähe aega tagasi valmis selle väite eest (see on ahv!) lausa surema) või Piibuna naine või “eluonlill” IRW või veel keegi jne jne.

Igal perekoolikal tundub mingi luukere kuskil olevat, kes teda siis kas on solvanud või muul viisil on pahandanud, et see on meelde jäänud ja muidugi kripeldama ka…

Keeldutakse tunnistamast, et ajad muutuvad, inimesed muutuvad ja vahelduvad ja kui ongi need samad näod, siis nad on otsustanud oma tollase nime alt kirjutamise lõpetada ja sellega on kõik. Finito.

Aga ei – perekoolikad on nagu 90 aastased vanaemad, kes keelduvad mobiiliga rääkimast (kuna sel pole ju juhet taga!) ja ei lepi ka nemad sellega, et kõik muutub siin elus.

Ikka tahetakse neid revolvereid ja ahve ja teabveel keda nö. “ära tunda”.

Miks nii?

Mina olen selle “Eeee… perekooli Revolver” kommentaar autor. Mind ei huvita mingid äraarvamismängud. Mainin seda kodanikku aegajalt siin vaid sellepärast, et kui ta jälle hoogu satub, siis inimesed saaks aru, kellega on tegemist. Enamus juba teab, et temaga ei ole väga mõtet diskussiooni laskuda, sest ta trollib, samas räägib iseenda veendumustele totralt vastu. A la, rasedusest hoidumine on naiste isiklik eralõbu. Mehed lõbu on vaid seksimine. Ja siis järgmises teemas süüdistab naisi, et nood teevad mehi meelega rasedaks. Määrivad lapsi pähe ja nõuavad asjatult elatist.

Samuti alandab ja mõnitab naisi. Vanasti oli tema loosung, mida ta teatava regulaarsusega perekoolis maha hõikas: Naised on alamsugu!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen selle “Eeee… perekooli Revolver” kommentaar autor. Mind ei huvita mingid äraarvamismängud. Mainin seda kodanikku aegajalt siin vaid sellepärast, et kui ta jälle hoogu satub, siis inimesed saaks aru, kellega on tegemist.

Halloo, naine!
Selle teema pealkiri oli: Enne pidu pesemine.
Inimene, tõenäoliselt meessoost, vastas nii:

Tagumikku pesen igal hommikul peale s..tumist. Samuti pesen hommikul puhtaks riista ja kaenlaalused. Õhtul enne magama minekut samad kohad. Kui pean sünnipäevale minema, siin käin enne pesemas ja jälle kõik kohad puhtaks. Riista pestes tõmban eesnaha tagasi ja pesen kõik ilusti puhtaks.

Kogu lugu, ei mingit shovinistlikku pläma (millele sa just vihjasid, ei kellegi mõnitamist, ei kellegagi VAIDLEMIST, mitte midagi.
Lihtsalt üks lihtne, keskmine Eesti mees vastas, kuidas ta peseb. Tõenäoliselt ta ei ole revolver ja ta ei provotseerinud ka vaidlust. Inimesi hoiatama ei oleks pidanud.
Ometigi sa tegid seda.

Kusjuures, sa veel eksisid ka.
Su “inimesi hoiatada” point on naeruväärne ja ei ole pädev.

Teema on siin kui kedagi peaks huvitama.
See mees seal teemas teeb ühe kommentaari veel, kuna keegi otsustab teda pisut mõnitada erektśiooni tekkimise teemal. Lihtsat kaitseb ennast, öeldes, et tal ei teki ja et see ei puutu asjasse.

Naine, mille või kelle eest sa hoiatasid inimesi?
Proovi uuesti põhjendada, aga seekord usutavalt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No kui ma tunnen ära, et milvi on ahv, siis ma tean ka kohe võtta hoiaku, et sellele inimesele pole mõtet midagi selgitada, sest ta ongi piiratud silmaringiga juhmakas, kes millestki eriti aru ei saa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hunnik kohalikke “selgeltnägijad”, kes koguaeg kellegi “stiile” läbi näevad. Nagu turumutid, kes kohe teavad, kui keegi on “natuke rase”. Terve kari blogijaid, kes otsivad kommentaariumidest oma blogidesse teemasid, sest nende oma peake ei lõika, aga oma blogiga on ju vaja raha teenida ning oma fänne hoida. Ajakirjanikud, sest nemad tahavad ka leiba lauale ning kalamarja kõrvale. Kari poliitikuid, kelle jaoks on arvamus nende parteist olulisem kui rahva sekka tulek ja probleemide lahendamine. Igavlevad koduperenaised, kes igast asjast otsivad probleeme, küll maa on külm ja kärss kärnas. Kättemaksuhimulised mahajäetud naised, kes peavad oma laste pärast kodusõda. Sisemist viha ja frustratsiooni põdevad “uue ajastu” esindajad, kes arvavad et nad ise on super-hüper täiuslikud ja pärit hoopis teiselt planeedilt (oli see nüüd Siirius või Orion?) ning eelmised põlvkonnad tuleks üldse maamunalt ära kaotada.

Ja kuidas sa enda poolt nimetatutest parem oled?

Please wait...
Postitas:
Kägu

No kui ma tunnen ära, et milvi on ahv, siis ma tean ka kohe võtta hoiaku, et sellele inimesele pole mõtet midagi selgitada, sest ta ongi piiratud silmaringiga juhmakas, kes millesti eriti aru ei saa.

Samuti olen 100% erineval arvamusel.

– Esiteks Milvi ei ole Ahv.

– Teiseks, mõlemad on tegelaskujud, keda keegi kuskil mängib (mängis), kuna ise mingil hetkel arvas, et see on naljakas ja lõbus, aga siis loobus, sest see ei olnud naljakas ja lõbus.
Pigem hakkas see kurnama.

– Kolmandaks, Kui Tõnu Kark mängis Nukitsamehes Mõhku, kes oli üsna rumalavõitu tegelane, kas sa siis arvasid, et Tõnu Kark ongi piiratud silmaringiga juhmakas, kes millesti eriti aru ei saa.?

Please wait...
Postitas:
Kägu

No kui ma tunnen ära, et milvi on ahv, siis ma tean ka kohe võtta hoiaku, et sellele inimesele pole mõtet midagi selgitada, sest ta ongi piiratud silmaringiga juhmakas, kes millesti eriti aru ei saa.

Samuti olen 100% erineval arvamusel.

– Esiteks Milvi ei ole Ahv.

– Teiseks, mõlemad on tegelaskujud, keda keegi kuskil mängib (mängis), kuna ise mingil hetkel arvas, et see on naljakas ja lõbus, aga siis loobus, sest see ei olnud naljakas ja lõbus.

Pigem hakkas see kurnama.

– Kolmandaks, Kui Tõnu Kark mängis Nukitsamehes Mõhku, kes oli üsna rumalavõitu tegelane, kas sa siis arvasid, et Tõnu Kark ongi piiratud silmaringiga juhmakas, kes millesti eriti aru ei saa.?

Muidugi on milvi ahv. Või miks peaks sinu väide tõesem olema kui minu?

Sulle tundub Tõnu Kark tark mees või?

Kui kõik siin perekoolis näitlevad, siis näitled ju praegu sina ka ning su kommentaar on rollimäng ehk pole tõsiselt võetav.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja kuidas sa enda poolt nimetatutest parem oled?

Pole ühtegi teemat algatanud. Küll aga olen vahest lugenud siinse issanda loomaaia probleeme. Negatiivsust on rohkem kui positiivsust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tunned sa jeeee
Kunagi väga ammu kui esimest korda PK vaatasin, siis tegin kasutajanime Kriipsu Juku ja üks hull “tundis” ka mind kohe ära. Hakkas lausa täisnimega kirjutama, et mina olevat tema tuttav xxxx YYY. Kuna siis Delfi Naistekas oli veel korras, siis panin siinse hulluklubi kiiresti ja kauaks kinni.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kogu lugu, ei mingit shovinistlikku pläma (millele sa just vihjasid, ei kellegi mõnitamist, ei kellegagi VAIDLEMIST, mitte midagi.
Lihtsalt üks lihtne, keskmine Eesti mees vastas, kuidas ta peseb. Tõenäoliselt ta ei ole revolver ja ta ei provotseerinud ka vaidlust. Inimesi hoiatama ei oleks pidanud.
Ometigi sa tegid seda.

Kusjuures, sa veel eksisid ka.
Su “inimesi hoiatada” point on naeruväärne ja ei ole pädev.

Teema on siin kui kedagi peaks huvitama.
See mees seal teemas teeb ühe kommentaari veel, kuna keegi otsustab teda pisut mõnitada erektśiooni tekkimise teemal. Lihtsat kaitseb ennast, öeldes, et tal ei teki ja et see ei puutu asjasse.

Naine, mille või kelle eest sa hoiatasid inimesi?
Proovi uuesti põhjendada, aga seekord usutavalt.

Võimalik, et sa ei ole perekoolis eriti kaua või püsivalt olnud. Sellepärast sa ei saagi aru, mis point on selle asjaolu mainimisel ja sel põhjusel ei tunne sa ka tema käekirja. See, et ta konkreetses teemas ei laskunud oma tavapärasele tasemele, ei tähenda, et ta ei ole see isik, keda nimetasin.

Mina ei ole “hoiatamisest” tegelikult midagi kirjutanud. Ei, tema äratundmine ei ole üldse huvitav. Vastupidi, ta on ääretult ebameeldiv ja tüütu ning suudab enamakud teemad pea peale pöörata ning vaenu ja konflikte õhutada. Osadel on ehk lihtsalt hea teada, et: aa, see on see mees, kellega ei tasu enda närvide kokku hoidmiseks diskussiooni laskuda.

Lisaks veel see halb asi, et ta on otsustanud hakata perekooli juristiks. Jagab vasakule ja paremale nõuandeid, mis on täiesti valed, et mitte öelda rumalad. Mõni võibki tema “tarkuseteri” tõe pähe võtta. Ja seda ei ole vaja!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tunned sa jeeee

Kunagi väga ammu kui esimest korda PK vaatasin, siis tegin kasutajanime Kriipsu Juku ja üks hull “tundis” ka mind kohe ära. Hakkas lausa täisnimega kirjutama, et mina olevat tema tuttav xxxx YYY. Kuna siis Delfi Naistekas oli veel korras, siis panin siinse hulluklubi kiiresti ja kauaks kinni.

Kõiki ei tunne, näiteks Revolvrit ei tunne, sest pole perekoolis sel ajal olnud, kui see isik siin oma nimega möllas. Aga Ahvi tean ja tuvastan. Nii lihtne see ongi 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Näiteks on siin juba päris hästi tuvastatavad üks lapsi meeletult vihkav õpetaja – teema arenedes tuleb vältimatult välja, et see on tema.
Ja paar kägu, kes ei saa hakkama omaenda lastega ja näivad neid samuti vihkavat – neid võib mitu olla, neil ma vahet ei tee.
Pardifileed mina ei tuvasta, keda paljud käod sageli mainivad.

Ahv on aga kordumatu, ükskõik, mis nime all ta ka ei esine (Tähesära, nagu ma ütlesin, on võib-olla Ahv, aga võib-olla ei ole ka, siin ma pole kindel.) Ahvil on oma ahtake teemadering ja ahtake silmaring, mis tuleb samuti teemade arenedes halastamatult välja nagu sõrmejälg.

Ma ei taha sellega öelda, et tuvastamine on kuidagi vajalik üleüldse, aga kui ma järjekordses käos Ahvi ära tunnen, siis tean, et pole mõtet arutleda, edasi võib ainult ironiseerida. Ja kahju neist, kes üritavad tõsimeeli temaga diskuteerida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ahvi nime alt kirjutas vähemalt 2 inimest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kah kõva ahvituvastaja nagu minagi?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tuvastamine ei huvita, lihtsalt tean.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tuvastamine ei huvita, lihtsalt tean.

See tõestab ju seda enam, et ahv on idioot, keda on lihtne tuvastada, kui jagab teistega vabalt oma pk konto rekvisiite.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See tõestab ju seda enam, et ahv on idioot, keda on lihtne tuvastada, kui jagab teistega vabalt oma pk konto rekvisiite.

Jaaaa, nii püha ja tõsise saidi kontakte peab küll 10 luku taga hoidma!

Please wait...
Postitas:
kitah

Päris naljakas on see, et kuigi ma kirjutan oma nime alt, siis mõned üliagarad käod omistavad mulle selle või tolle suvalise käo ütlemisi (nagu oleks ma ka kägu olnud). Kusjuures ma olen tähele pannud, et viitavad isegi teemadele ja teemades, kus ma pole kas üldse kommenteerinud, või veelgi hullem, sellistele, mida ma pole isegi mitte avanud, no et pole mulle huvi pakkunud (nende jutust tuleb see välja).
No ja siis leiutavad-dedutseerivad omast arust igasugu naljakaid asju ja otse loomulikult tulevad siis ka jooksu pealt valedele järeldustele 🙂

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ära on tüüdanud need äraarvamismängud, kes on kes