Esileht Pereelu ja suhted Ära vanasse kaevu enne sülita, kui uus on valmis?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Ära vanasse kaevu enne sülita, kui uus on valmis?

Postitas:

Eetiline on mõistagi enne olemasolev suhe (abielu) lõpetada kui uut partnerit otsida. Egoistlik lähenemine ei taha enne vanast loobuda, kui on uue armastuse leidnud. Millised on teie kogemused uue suhte loomisel, kui olete olemasolevas väga õnnetud ja soovite laiali minna? Minu puhul mängus ka pooleteiseaastane laps.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ühest suhtest kohe teise hüppamine enamasti hästi ei lõppe. kui sulle ei sobi kooselu oma mehega, siis mine lahku enda pärast. ela ise. milleks on kohe uut meest vaja?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]aceline kirjutas:[/small]
[tsitaat] Egoistlik lähenemine ei taha enne vanast loobuda, kui on uue armastuse leidnud. [/tsitaat]
See pole egoistlik lähenemine. Sa lihtsalt ei saa ilma meheta hakkama.
Ma ei saa aru sellistest naistest. Ja veel seda enam, kui laps on mängus – hopp ja kohe uus issi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millal sa siis oma elu üle järele mõtled? Vanu vigu analüüsid ja uusi eesmärke sead?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jälle üks muidusööja, kes meeste kulul elab…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suhete vahetamisega on nagu tööga. Ka töölt ei tule inimene ära niisiama, et ah, vaatan mis saab-see on alalhoiuinstinkt.
Kui sul juba selge, et suhe läbi nii või naa, siis tõesti, mine ja ela üksi oma lapsega. milleks alatult mehega käituda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Millal sa siis oma elu üle järele mõtled? Vanu vigu analüüsid ja uusi eesmärke sead?[/tsitaat]
kas seda juba suhtes olles ei saa teha?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kaks korraga, siis vähemalt sama nimega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kogemus olemas. Lõpuks oled mõlemast ilma kui kahel rindel ringi lased ! Ja kuidas on üldse võimalik endale kalleid inimesi niimoodi alt vedada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

iga uus võib praegu tunduda ahvatlev ja tore, kui vana enam ei köida. aga uuega plehku pannes võib peagi selguda, et ta pole ikka see ning siis on igatsus vana järele kiire tulema. unustad vana vead ning jooksed kiirelt tagasi, mõtlemata, miks tast kunagi loobusid. ja peagi oled jälle alguses tagasi…olen seda küll kõrvalt näinud ja isegi ise läbi elanud:D

pigem soovitan, et kui tunned, et asi pole õige, mine ära ja elagi mõnda aega vaid endale. sa ei kujuta ette, milline rõõm on tegelikult vahepeal üksi olla, kui oled pikalt mittetoimivas suhtes olnud. ja küll siis tuleb see õige ka;)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

mina ei mõista üldse neid, kes ühest voodist teise hüppavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka mehega raske (väga raske) suhtekriis, mida tema pole soovimudki ja mina enam ei soovigi lahendada. Kui temast lõpuks lahku saaks minna (see tundub mulle juba võimatuna), siis uude suhtesse pea ees ei tormaks. Tahaks enne lapsega omaette olla ja maailma jälle paremas valguses näha. Suhtes olles ma siiski partnerit petma ei hakaks, olgu need suhted nii keerulised kui tahes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh Sulle mõistliku nõuande eest!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma otseselt moraali ei loeks, vb oleks ise samasugune – mul on küll ok palgaga töö, aga on erafirma ja seksikas, ilusa autoga 30+ täisjõus ülemus vahel khmm.. vajub nädalaks jooma-naistesse, 100% kindel ma ei ole, et ei või ühel hetkel juhtuda, et teatatakse, et nüüd kuu pärast paneme ukse kinni. mul ei ole tegelt alust nii mõelda otseselt, aga no ma muretseja, ikka mõtlen.

et siis – ma ka finantsiliselt suht ebakindel (sääste eriti ei ole) ja üksi oleku variant ei tundu hea. samas – peaks lahendama oma sõltuvuse probleemid teise inimese rahakotist, kohe hulka parem oleks elada. sul laps ka.. no ma nt ei salli oma mehe eelmise suhte last silmaotsastki tegelikult, mees teab ja loodab, et üks hetk hakkan sallima. ei, ma ei kiusa last, aga alati kui võimalik, viibin lapse meil olles ära ja kui olen kohal, olen oma toas. ja mees lepib, sest armastab mind. no sa mõtled küll hetkel, et sul nii ei hakka olema, aga seda, kuidas su mees su last ja uut naist kohtleb, sa tegelt ei tea. mu mees ka seltskonnas lööb vastu karvast rinda, et laps essa ja nii kui on mul probleem lapsega, roomab ringi ja anub tähelepanu. sõltujana oleks sa ise uue mehe majapidmises selline vidin, kes peab koos lapsega kerjama armastust. või kui sa suudad leida mehe, kes su lapse omaks võtab, siis mehe uue naise üle sul kontrolli ei ole. eriti kui usu naine on ilus-edukas-vaimukas-seksimaias ja ainus puudus on, et ta mehe last ei salli. väga vähesed mehed ei lähe sellise naise õnge.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Pereelu ja suhted Ära vanasse kaevu enne sülita, kui uus on valmis?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.