Esileht Koolilaps Arabella lastelaager

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Arabella lastelaager

Postitas:

Kelle laps käinud ,Kelle laps minemas.kuidas laager lapsele meeldis,mul 6 aastane tùdruk esimest korda laagrisse minemas,pabistab veidi 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps käis linnalaagris. Kuna ta ise juba 10-aastane, siis ütles, et oli suht ‘titekas’, et enamus mingid 7-aastased. Aga muidu ei saa kurta, iga päev oli pool päeva Juku mängumaal, seal korraldati igasuguseid tegevusi, võistlusi jne. Ja siis oli iga päev mingi ekskursioon: teletorn, loomaaed, rocca al mare vabaõhumuuseum, ETV ja kino. Alguses olid lapse kommentaarid, et pigem igav ja niu-niu-niu, mida päev edasi, seda positiivsemaks suhtumine läks. Viimase päeva õhtul teatas, et täna oli kõige vingem päev, nii lahe oli! Tegelikult oli täitsa kift, ma võiks sinna veel minna! Minu kehva isuga laps ütles ka, et lõunasöök oli ülipisike. Selle üle ma imestasin, sest ta on tõesti nii närp sööja ja temale oli söök liig vähene?! Aga ühel päeval jälle ütles, et söök oli parem. No võta siis kinni. Ise ma ju koha peal seda hinnata ei saanud. Kokuvõttes jäin mina väga rahule, et lapsel oli terve nädal ikkagi tegevust ja käimist selle asemel, et üksinda kodus arvutis passida või niisama sõbra koju jõlkuda. Kõik, mis laagri kohta lubatud oli, see ka toimus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps (11 aastane tüdruk)on käinud nüüd juba teist aastat nii linnalaagris kui noortelaagris. Lapsele väga meeldib ja alati on kõigega rahul olnud. Küsisin just söögi koha pealt ta käest üle. Temale söögivad väga meeldinud ja pigem pole jõudnud kogu toidukorda ära süüa. Eks lapsed ole erinevad. Nüüd ootab ees laager Nelijärvel ja loodame, et tuleb tore laagrinädal. Ma ka esimesel laagri aastal muretsesin aga kasvatajad meile nüüd juba tuttavad ning enam niiväga ei muretse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.06 22:23; 28.06 00:36; 28.06 12:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil käis 9a tüdruk Arabella linnalaagris ja ütles, et söögi portsionid olid väikesed, see oli vist viimane päev, kui oli lausa üliväikene.
On käinud Mustamäe Loomingu maja linnalaagris, kus oli \”mega lahe\” ja Jalgpalliliidu linnalaagris, kus oli \”vinge\”. Arabella kohta ei tulnud midagi. Tundus, et see lihtasalt mängutoas mängimine tüütas lõpuks ära. Üks organiseeritud tegevus päevas oli suts vähe meie energikule.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.06 23:04; 28.06 21:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina Kägu 22:23 kirjutasin juba ja tahtsin veel lisada toitlustaja kohta. Laagris oli toitlustaja Blond OÜ (www.blond.ee) kes on Tallinnas suurim lõunate tarnija ettevõttetesse. Kuna olen ise nendega ka varem kokku puutunud, oleme ise kontoris töökaaslastega lõuna sealt tellinud ja väga head toidud on olnud (paras ports täiskasvanud inimesele). Sealt saab tellida nädala ette ja iga päev on valikus ainult üks toit (portsion on vakumeeritud pakis,kõigile täpselt ühesuurused. Kui täiskasvanud kontori inimene saab söönuks siis peaks ju lapsele kindlasti jaguma). Tahtsin sellega seda lihtsalt öelda, et lapsed näevad asju väga erinevalt ja räägivad väga erinevat juttu tegelikkusest.
Muidugi ei puuduta see jutt teemaalgatajat. Noortelaagris on toidlustaja kohapeal Nelijärve puhkekeskus. Kohapeal oleme lihtsalt puhkajatena söömas käinud aga kuna laager on esimest korda Nelijärvel siis kogemust sellega ei ole. Selle nädala lõpus peaks saama menüü ka e-postile. Eelmisel aastal oli laager Käsmus ja seal osad toidud lapsele maitsesid ja mõned toidud ei maitsenud üldse. Eks ta nii olegi ja kõigile ei saagi kõik meeldida, laste toitumisharjumused ju väga erinevad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.06 22:23; 28.06 00:36; 28.06 12:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina Kägu 22:23 kirjutasin juba ja tahtsin veel lisada toitlustaja kohta. Laagris oli toitlustaja Blond OÜ (www.blond.ee) kes on Tallinnas suurim lõunate tarnija ettevõttetesse. Kuna olen ise nendega ka varem kokku puutunud, oleme ise kontoris töökaaslastega lõuna sealt tellinud ja väga head toidud on olnud (paras ports täiskasvanud inimesele). Sealt saab tellida nädala ette ja iga päev on valikus ainult üks toit (portsion on vakumeeritud pakis,kõigile täpselt ühesuurused. Kui täiskasvanud kontori inimene saab söönuks siis peaks ju lapsele kindlasti jaguma).[/tsitaat]

ma ei oleks nii kindel, et kontoritesse tööinimestele ja laagrisse lastele sama toit valmistatakse. eriti arvestades, et laager on hinnatundlik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ma ei oleks nii kindel, et kontoritesse tööinimestele ja laagrisse lastele sama toit valmistatakse. eriti arvestades, et laager on hinnatundlik.[/tsitaat]

Kuna ise oleme tellinud sealt siis uurisin eelnevalt Blond.ee on üks toit päevas kõigile täpselt ühesugune (nädal ette on teada terve nädala menüü, toitu valida ei saa kuna ongi ainult üks valik päevas ja kõik samas koguses. Hind kõigile üks ja kogused ühed). Erandeid ei tehta kellegile, kõik toidud on pakendatud ja ühe portsioni kogus olenevalt toidust on 350-450 grammi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.06 22:23; 28.06 00:36; 28.06 12:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps on kleenuke ja suuri portse ei söö. Tal on peal rohud, mis mõjuvad söögiisule halvasti (ei taha eriti üldse süüa). Ühel päeval laagrist tulles ütles kohe autos, et kõht on kohutavalt tühi, ports oli üliväike. Kui tema nii ütles, siis oli mul põhjust uskuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.06 23:04; 28.06 21:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

nelijärvel on ju kohalik pubi kus süüa pakutakse.
Või millistes ruumides nad siis lastele süüa annavad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu 6,5aastane poiss ka II vahetusse minemas. esimest korda, loodame, et hakkab meeldima 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie lāhme ka 1. Korda, laps sai just 7.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 8-aastasele väga meeldis Arabella laager. Võrdlusmomendiks on noortekeskuse korraldatud laager. Noorteka laager oli ikka väga ligadi-logadi igas mõttes. Arabellas on tegevust rohkem ja organiseeritud ja toidud paremad-toitvamad.

Igati hinda väärt, järgmine aasta panen jälle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Koolilaps Arabella lastelaager

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.