Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ärajäänud päevad ja torkimine munasarjas

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Ärajäänud päevad ja torkimine munasarjas

Postitas:

Oleme proovinud teist last saada neli kuud. Menstruatsioon pidi algama kolm/neli päeva tagasi. Esimest korda elus oli mul vasakupoolses munasarjas sellised väga valusad n6elataolised torked ja tuksumised. Munasarjad muidugi valutasid ja tunne oli nagu oleks kogu alak6ht paistes. Täna juba palju parem, ainult kui diivanilt maha hyppasin oli samas munasarjas selline tunne, nagu midagi oleks rebenenud. Rasedustest oli eile negatiivne. Kaldun nyyd arvama, et on tsüst vm.
Ovulatsioon on toimununud k6ik need neli kuud, aga mida pole, on rasedus. Kas tsüst takistab rasestumast? Mis kellegil kogemusi selliste torgetega?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.03 12:03; 06.03 23:01; 07.03 19:59; 11.03 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib vabalt olla, sama vabalt võib olla siiski tegemist rasedusega ja torkimine on suurenenud kollaskeha. Kui päevad ei hakka, tee mõne päeva pärast uus test ja kui ikka ei hakka, võiks arstile minna. Tavalised funktsionaalsed tsüstid tegelikult päevade ärajäämist eriti ei põhjusta, vaid kaovad ehk lõhkevad koos päevade hakkamisega mõne tsükli jooksul. Kangekaelsemad tõmmatakse nõelaga tühjaks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kaks korda elus kogenud sarnaseid sümptomeid (ka just vasakul pool), pakitsus alakõhus, päevade ärajäämine. Mõlemal korral oli tegemist rasedusega mis lõppesid edukalt 🙂 positiivsust ja ära kiirusta rasedustestiga. Mis tulema peab, see tuleb 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul olid ka 2 esimest testi negatiivsed, kuigi teoorias oleks juba pidanud näitama. Lõpuks tegin kolmanda nädal hiljem lihtsalt seepärast, et 100% rasedust välistada, kuna mehe sünnipäeva puhul plaanisin shampust juua…ja voilaa, 2 triipu 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin täna hommikul kaks testi. Kaks sellepärast, et mees oli ostnud kehvema testi ja ostsin siis ise yhe tundlikuma juurde. Negatiivsed olid, kuigi puurisin ja uurusin, aga miskit triipu polnud näha. Olen ise täiesti segadeses, sest kaks last meil juba on ja m6lematega ka rasedustestid seda näidanud. Nyyd testid negatiivsed ja on iiveldanud. Öösel ärkasin ylesse ja iiveldas ja hommikul ka (nyyd ka keerab sees). Et kuidas siis nyyd on nii, et pakitseb jubedalt ja iiveldab, aga testid ikka negatiivsed. Täna korraks oli selline tunne, et nyyd hakkavad päevad, aga ikka pole miskit hakanud. Hakkan juba ise ka kahtlustama, et olen ikkagi rase, just sellepärast, et iiveldab. Kahe esimese lapsega oli ka esimeseks tunnuseks iiveldus. Nyyd ei oskagi teha muud, kui et oodata. 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.03 12:03; 06.03 23:01; 07.03 19:59; 11.03 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loodan, et soov täitunud ja test seda kinnitab varsti. Aga vastupidiselt eelnevatele kommenteerijatele mul oli samuti eelmine kuu (st jaanuaris), iiveldus, torkis, alakõhus krambid pikalt, 2 ndl. Sama oli esimese rasedusega seega kuigi praegu imetan ja päevad polnud isegi hakanud uuesti, see tunne oli kuidagi nii reaalne, et tegin testid 2x ja veretesti lõpuks kui ikka miskit ei muutunud. Peale kindlat negatiivset siis enesetunne muutus neutraalseks ja varsti algasid päevad hoopis. Ov ajal olid need sümptomid ilmselt ja imetamise, tsükli taastumise tõttu ilmselt suurem hormoonide möll kui tavaliselt, sellepärast ilmselt iiveldus ja kõik muu. Aga pettis ära reaalselt ???? ja oli mure, et kui mitte rasedus, mis toimub siis kehaga. Raseduse alguses siiski mäletan, et lisaks a la päevad krampidele oli ka selline kraapiv tunne vahepeal, mida muidu tavaliselt küll pole kunagi varem ega ka mitte seekord tundnud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga huvitav, nii ma polegi seda m6elnud. Täna hommikul tegin oma viimase testi ja see oli endiselt negatiivne. Kogu päev on alak6ht olnud paistes ja munasarjad valutavad vahel ikka väga. Mul on kuidagi raske uskuda seda, et test ei näita, aga olen ikka rase. Midagi on toimumas, aga seda ei tea, et mida. Hullult valutab ja on paistes. Olen ikka rohkem seda usku, et test räägib enda eest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.03 12:03; 06.03 23:01; 07.03 19:59; 11.03 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli tsüklihäire 1,5 aastat tagasi ja siis ka jäi tsükkel vahele ja tunne oli täitsa rase ja testid neg. Ja günekoloog kinnitas seda. Et võib tsüklihäire olla ja tahtmine väga rasestuda mõjutab seda. Tsükkel taastus iseenesest täielikult 5 dal kuul, jah määrimisi jne tuli ette, aga ebaregulaarselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jep, see oligi tsüklihäire, eile hakkasid päevad. Hästi huvitav muidugi, et selliste tunnustega. On see muidugi väga kurb, et tunnused andsid lootust. Eks peab siis uuesti jälle proovima ja uuesti. On see päris suur hoop enesetundele, sest eelmise lapsega 6nnestus meil koheselt. Nyyd oleme k6ike proovinud ja no kohe mitte ei 6nnestu 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.03 12:03; 06.03 23:01; 07.03 19:59; 11.03 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jh. Paraku see nii… miks need tunnused tekivad jne ikka hormoonidest… nii nagu ka rasedus, PMS ja tsüklihäire kõiki neid mõjutavad hormoonid. Hetkel tegelen ka triipude püüdmisega… siis olen ikka korralikult rasedaks mõelnud????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ärajäänud päevad ja torkimine munasarjas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.