Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Äralibisenud kondoom ja postinor- kui suur võimalus rasestuda

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Äralibisenud kondoom ja postinor- kui suur võimalus rasestuda

Postitas:

Ilmselt pole see küll õige koht kirjutamiseks, sest siin ikka pigem lootusrikkad triibupüüdjad koos, kuid ei oska mujale ka pöörduda ning tahaks lihtsalt veidi kõrvaliste arvamusi kuulda.
Oleme abikaasaga aastaid rasestumisvastase vahendina kondoomi kasutanud ning see meile sobib. Peres ka kolm last ning rohkem kindlasti ei soovi ja ei jõua. Nüüd siis juhtus selline asi, et vahekorra päris lõpus, ilmselt natuke enne suguti väljavõtmist libises kondoom veidike pealt ära. Arvatavasti nii 1/3 ulatuses. Sperma tundus küll kõik olevat kondoomi otsas, seal kus ta olema peab, kuid kuna siiski kondoom veidike ära libises, siis pole täit kindlust, et sealt siiski midagi külje pealt välja ei voolanud. Kuna samal ajal mul ka nn. \”ohtlikud päevad\”, siis igaks juhuks ostsin järgmine hommik postinori ning võtsin esimese tableti sisse ca 13 tundi peale vahekorda. Teise tableti võtsin 12 tundi peale esimese tableti võtmist. Hiljem muidugi avastasin, et oleks pidanud 2 tabletti korraga võtma. Tootja on kasutusjuhendit muutnud ning kuigi toimeained ja kõik muu on täpselt sama, siis ikkagi kripeldab, et ei tarvitanud tablette nii nagu ette nähtud. Kasutusjuhendit vaatasin raviminfo andmebaasist ning seal eksisteerisid ilmselt ka vanad kasutusjuhendid paralleelselt uutega ning kuna olen 10 aastat tagasi kunagi ka korra postinori võtnud, siis suure ähmiga ei taibanud karbis olevat juhendit lugeda. Loen nüüd muidugi, et ikkagi on inimesi, kes on hädaabipillidega rasedaks jäänud jne ning muretsen vaikselt, et äkki nüüd olen ka rase. Samas tundus juba üsna kindel, et sealt kondoomist midagi välja küll ei olnud tulnud, aga mine tea…. Olen siiani väga kergelt rasedaks jäänud ja seetõttu on kerge paranoia kujunema hakanud. Ilmselt ei julgegi enam kondoomi kasutada…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 11:08; 07.03 12:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sarnaselt sinuga oleme ka meie mehaga üksnes kondoomi kaitsevahendina kasutanud. No ei sobi see tabletivärk meile- läheb meelest ära neid võtta, unustan väljasõitudel kaasa võtta jne. Ja eks meilgi on ette tulnud olukordi, kus preservatiiv on katki või siis maha libisenud. Ja kuna nendel kordadel ma veel lapsesaamisele ei keskendunud, siis sai apteegist samamoodi SOS-pille ostetud. Oma 3-4 korda elu jooksul. Loomulikult olen ma juhiseid järginud ja vastavalt toimetanud ning rasedaks neil kordadel ei jäänud.
Arvan, et sinu puhul on oht jääda rasedaks olemas küll, sest sa ei võtnud pille vastavalt kasutusjuhendile. 1 tablett ei pruugi nii tõhusalt nö \”oma tööd teha\”. Ja kuna sa väitsid, et jääd kergelt rasedaks, siis jah,,,jääb vaid oodata.
Aga mõtle nii, et teinekod juhtuvad teatud asjad põhjusega..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle loeti apteegis ka sõnad peale, et 2 tabletti korraga – ühest ei pruugi kasu olla. Mul juhtus samuti äralibisenud kondoomi-õnnetus, aga õnneks rasedaks ei jäänud siiski. Postinor sai õigeaegselt võetud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks jah midagi muud ilmselt teha pole kui oodata päevade pealehakkamist või rasedustest teha. Ise siiski mõtlen, et ega see 12 tundi kahe tableti vahele jätmine päris vale ka pole, sest vanasti kasutati ju aastaid sellist meetodit ning päris ebaefektiivne see vahend ka polnud… Lihtsalt uuemad uuringud on näidanud, et efektiivsem on 2 tabletti korraga võtta ning seetõttu on ravimi kasutusjuhendit muudetud. Rohi on siiski täpselt sama, seda olen juba uurinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 11:08; 07.03 12:03;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Äralibisenud kondoom ja postinor- kui suur võimalus rasestuda

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.