Esileht Ajaviite- ja muud jutud Äratõusnud kuulsused

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 51 )

Teema: Äratõusnud kuulsused

Postitas:
serjoooosa

Kes on teie arust Eestis tuntud inimene, kes on äratõusnud ja ülbeks muutunud?

+4
-10
Please wait...

Postitas:
Melba

Lihtsam oleks vist küsida, et kes ei ole.

Sal-Saller näiteks ei ole.

+9
-27
Please wait...

Postitas:
FrauAnka

Sal-Saller näiteks ei ole.

Muahahaa, iroonia?

+21
-8
Please wait...

Postitas:
talent

Mina jälle ei tea ühtegi ülbet kuulsust. Noh, kui me kuulsuste alla liigitame lauljad-näitlejad-telemaastikul osalejad, siis tõesti praegu ei tule ühtegi ette. Poliitikuid tean mõningaid, ka paari kirjanikku.

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Melba

Proua Muha, ei ole iroonia.

Olen lihtne Torujüri ja aeg-ajalt teen talle mingeid töid. Alati on tema suhtumine sellise ülilihtsa inimese oma, et “ole hea, vaata seda asja ka ja ära mlngeid ülikalleid asju kasuta” jne, nagu enamus tavalisi tellijaid.

Mida kahjuks ei saa teiste staaride ja staarikeste kohta öelda. Aga nende  siin perekoolis taga kirumine oleks muidugi ülinõme. Kuigi TA seda hirmsasti loodab.

+17
-4
Please wait...

Postitas:
Tähesära

Olen lihtne Torujüri ja aeg-ajalt teen talle mingeid töid.

Miks tal nii viletsad torud?

+10
-17
Please wait...

Postitas:
khkh

Proua Muha, ei ole iroonia.

Kes on proua Muha?

+12
-7
Please wait...

Postitas:
tervist

Kes on teie arust Eestis tuntud inimene, kes on äratõusnud ja ülbeks muutunud?

Eestis ühtegi äratõusnut pole, peab mingist teistest riigist otsima.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
paadund perekoolik

Minu meelest ka Eesti kuulsused ei tundu ülbed. Kindlasti on erandeid ka, aga keegi sedasi küsimise peale küll pähe ei turgata, järelikult pole ikka nii silmatorkavalt ära tõusnud.

+8
-2
Please wait...

Postitas:
bluevelvet

Liis Lemsalu, aga see vaid isiklik kogemus, ja liiga ei taha teha, ehk on 99% ajast mitte-ülbe…?

+19
-3
Please wait...

Postitas:
Kriti

Minu meelest Mihkel Raud tundub väga ebameeldiv. Kuna ta figureerib ka igal pool viimasel ajal, igas teises saates, isegi poliitikas. Nagu ma näen, et see tatiprits jälle kuskil telesaates on, vahetan kohe kanalit.
Mulle ei meeldi ka suurem osa uue põlvkonna lauljaid näiteks. Vanematest Jaagup Kreem on koguaeg selline ülbe nähvakas olnud. Tal tundub mingi napoleoni kompleks olevat. Tanel Padarja ta õde ka ei meeldi, aga viimasel ajal on tiba tagsi tõmmanud. Oh neid mittemeeldivaid ei jõua kokku lugeda, lihtsam oleks öelda, kes meeldib.

+14
-31
Please wait...

Postitas:
immunis

Liis Lemsalu, aga see vaid isiklik kogemus, ja liiga ei taha teha, ehk on 99% ajast mitte-ülbe…?

Mul sama kogemus, väga üleolev.

+17
-3
Please wait...

Postitas:
angie

Minu meelest Mihkel Raud tundub väga ebameeldiv. Kuna ta figureerib ka igal pool viimasel ajal, igas teises saates, isegi poliitikas. Nagu ma näen, et see tatiprits jälle kuskil telesaates on, vahetan kohe kanalit.

Mihkel Raud on tavaelus väga tagasihoidlik. Võib-olla oma hea rollitäitmise töö tõttu meedias võib vastupidine mulje jääda, aga nii on.

+32
0
Please wait...

Postitas:
Mätas

Mul ei ole õrna aimugi, mis sõna või tähendus on “äratõusnud”.

+23
-9
Please wait...

Postitas:
Mauno

Länik! Võib-olla tal põhjust ka, ikkagi vanakooli staar juba 🙂 aga üsna sapine proua on olnud kokkupuutel. Samas ülimalt meeldivad on olnud Genka, Getter Jaani, Rolf Roosalu

+12
0
Please wait...

Postitas:
Mutsamamma

Kas advokaatidel on töö otsas, et üritatakse siin teemat tõugata ja laimusüüdistusteks materjali kokku saada?

+13
-7
Please wait...

Postitas:
Maret Vaa

Ebameeldiv kogemus Teele Viiraga. Aga ei tea ju, võibolla oli juba enne “kuulsust” selline.

+3
0
Please wait...

Postitas:
AmandaRosaalie

Länik! Võib-olla tal põhjust ka, ikkagi vanakooli staar juba 🙂 aga üsna sapine proua on olnud kokkupuutel. Samas ülimalt meeldivad on olnud Genka, Getter Jaani, Rolf Roosalu

Getter Jaani osas nõustun, sõbralik ja meeldiv inimesena. Samuti on meeldiv Kaire Vilgats.

+9
-2
Please wait...

Postitas:
astorias

Kas advokaatidel on töö otsas, et üritatakse siin teemat tõugata ja laimusüüdistusteks materjali kokku saada?

R.Sarv on teemaalgataja? 😀

+26
-1
Please wait...

Postitas:
ninja

Ebameeldiv kogemus Teele Viiraga. Aga ei tea ju, võibolla oli juba enne “kuulsust” selline.

Mulle jättis ta väga toreda inimese mulje. Ehk ei sobinud sulle ta huumorimeel

+3
-4
Please wait...

Postitas:
Apunane

Jaagup Kreem? Nii sõbralik inimene! Ehk sind eksitas see üks lause, mida ta nüüd koroona ajal ütles? Samas teades ajakirjandust, vb kontekstist. välja rebitud ja/või öeldud Jaagupi poolt temale omases huumori võtmes. Tegelikult ütles välja seda, mida iga muusik mõtleb, aga julgust napib teistel. Vigatsiga kogemus, et igavene vinguviiul ja ülbe ka. Veski ei meeldi ka üldse, minu jaoks täiesti ebasiira olekuga, kogu aeg mängiks nagu mingit rolli.  Saller on eluaegne ülbik. Samas mulle väga meeldivad tema laulud ja see tema olek sobib talle. Tanel Padar on tagasi tõmmanud, sõbralikkus ise. Gerli Padar, täiesti ebameeldiv igas mõttes. Genka, nõus, täiesti ebameeldiv inimene. Ines ja Masrja-Liis ongi sellised, jätavad ülbe mulje,  tegelikkuses kokkupuude puudub, sama Lemsaluga.

+2
-22
Please wait...

Postitas:
lumememm

Eestis ei ole kuulsuseid. Tuntud inimesed on.
Lady Gaga ja Kardashianid on kuulsad.

+3
-15
Please wait...

Postitas:
kukek0mm

Meesterahvas, perekonnanimi algab P tähega. Eesti mõistes üks tuntumaid.

Kokku puutume aeg-ajalt tööalaselt.

0
-20
Please wait...

Postitas:
billa

Reet Linna puhul olen aastaid tagasi juhtunud pealt nägema, kuidas ta teenindaja peale lihtlabaselt röökis, kuigi teenindaja ei teinud midagi valesti. Mina olin järjekorras järgmine klient ja pidin üsna pikalt ootama, enne kui see kõik läbi sai.

Mihkel Rauaga on mitu meeldivat kogemust. Mul on sama mulje nagu ühel eelmistest kommenteerijatest, et ta on tavaelus väga viisakas ja meeldiv inimene.

+12
0
Please wait...

Postitas:
Montserrat

Samad sõnad. Kas jälle inglise keelest laenatud väljend? Aidake palun, ma nii hästi ei tunne inglise slängi.

+5
-11
Please wait...

Postitas:
oof

Samad sõnad. Kas jälle inglise keelest laenatud väljend? Aidake palun, ma nii hästi ei tunne inglise slängi.

Kui “ära tõusma” ei ütle midagi, siis “tõusik” ehk ütleb. Pane kaks asja kokku ja ei tohiks enam keeruline olla mõttest aru saada.

+16
-5
Please wait...

Postitas:
maarjaline

Eestis ei ole kuulsuseid. Tuntud inimesed on.

Lady Gaga ja Kardashianid on kuulsad.

Eestis on eesti kuulsused, olgu nad nii väiksed kui tahes, aga ikkagi oma maa kuulsused

+27
-1
Please wait...

Postitas:
Kaegu007

Reet Linna puhul olen aastaid tagasi juhtunud pealt nägema, kuidas ta teenindaja peale lihtlabaselt röökis, kuigi teenindaja ei teinud midagi valesti. Mina olin järjekorras järgmine klient ja pidin üsna pikalt ootama, enne kui see kõik läbi sai.

Eks teenindajatega röögivad ka mittekuulsad inimesed. Ilmselt see on seotud inimese iseloomuga, mitte niivõrd kuulus olemisega.

Äratõusnud oleks siis, kui enne kuulus olemist oli malbe, hea, lahke ja vaikne.

+6
-2
Please wait...

Postitas:
astorias

Marimellid

+14
0
Please wait...

Postitas:
Ritabell

Ma vaatasin “Pealtnägijas” Repsi ja mõtlesin, et kuidas küll inimene sellisesse punkti uitab, mis temaga toimub. Ta ei saa ju rumal naine olla, aga mulje jättis nagu küla kohtlane. Naerab küsimuste peale, annab segaseid mittemidagiütlevaid vastuseid – ometi ta ise ju pidi andma nõusoleku saates osalemiseks, teda ei lohistatud sinna ju vägisi.

Küsimus: Miks te kohvimasina endale koju viisite?
Vastus: Ma ei joo kohvi!
No kes see küsis, et mida ta joob?

Küsimus: Mon Repo kutsel oli kirjas, et sünnipäevakingiks soovite raha põrandalambi ostmiseks, oli see teie sünnipäevaüritus?
Vastus: Mul ei ole kodus põrandalampi!
No kas seda küsiti?

Laste vedamise ja hoidmise kohta oli erinevalt algushetkede reageeringule, kus ta tunnistas, et läks liiale – nüüd oli juba toon, justkui oleks see autojuhi ja nõuniku vendetta tema vastu – ei saanud seda pisikest asja väga-väga harva siis nurisemata teha!?

+23
-1
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 51 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Äratõusnud kuulsused