Esileht Kodunurk Äravoolutoru umbes

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Teema: Äravoolutoru umbes

Postitas:

Köögi kraanikausi all äravoolutoru umbes, enam üldse ei lähe vesi ära. 2x olen mingit geeli ostnud ja ööseks seisma pannud, ei aita. Kõik torud võtsin kraanikausi alt lahti ja tegin puhtaks, aga ummistus on kuskil põranda all, sest toru ots, mis sealt välja ulatub, on vett täis. Seda sorkisin ka kummivoolikuga, aga abi ikka pole. Kas nüüd on järg kanalisatsioonipuhastusauto käes või saan veel ise midagi teha? Imelik, sõel on kogu aeg kraanikausi ees, mis sealt sai sellist alla minna, mis nii ära ummistas.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.05 08:41; 29.05 10:00; 30.05 10:02; 30.05 21:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kanalisatsiooni tross on hea abimees. Kummivoolikust suurt kasu ei ole.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.05 09:47; 30.05 23:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan vastuste eest. Ostan täna trossi ja proovin sellega. See kummivoolik oli ka jäik tegelikult, aga ainult meeter pikk, tundub, et ummistus on kuskil kaugemal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.05 08:41; 29.05 10:00; 30.05 10:02; 30.05 21:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik torud võtsin kraanikausi alt lahti ja tegin puhtaks, aga ummistus on kuskil põranda all, sest toru ots, mis sealt välja ulatub, on vett täis.

Päris julm juhus.
Mina sorgiks kõigepealt metalltrossiga, paraja pikkuse ja jäikusega sealtsamast toru algusest.

Kui ei lükka läbi, siis prooviks toru veest tühjaks pumbata, kasvõi bensiinivarastamise voolikuga ja valaks ööseks KANGET ainet peale.
Kange tähendab seda, et sisaldab miinimum 15-30% seebikivi e. naatriumhüdrooksiidi.
Kõik muud eurotooted (a`la Mayeri “torusiil” jne) on ninnunännu, kõvemad parmud joovad neid, aga selle õige ainega pudelil on neid hoiatussilte ikka väga palju. Ja allaneelamine võib lõppeda surmaga.

Kui see ka ei aita, siis juba spetsialist ja tegeleb edasi. Kuni toruvahetuseni välja, kanal. on ju vaja.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 29.05 10:37; 30.05 00:17; 30.05 19:46; 31.05 10:01; 31.05 17:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik torud võtsin kraanikausi alt lahti ja tegin puhtaks, aga ummistus on kuskil põranda all, sest toru ots, mis sealt välja ulatub, on vett täis.

Päris julm juhus.

Mina sorgiks kõigepealt metalltrossiga, paraja pikkuse ja jäikusega sealtsamast toru algusest.

Kui ei lükka läbi, siis prooviks toru veest tühjaks pumbata, kasvõi bensiinivarastamise voolikuga ja valaks ööseks KANGET ainet peale.

Kange tähendab seda, et sisaldab miinimum 15-30% seebikivi e. naatriumhüdrooksiidi.

Kõik muud eurotooted (a`la Mayeri “torusiil” jne) on ninnunännu, kõvemad parmud joovad neid, aga selle õige ainega pudelil on neid hoiatussilte ikka väga palju. Ja allaneelamine võib lõppeda surmaga.

Kui see ka ei aita, siis juba spetsialist ja tegeleb edasi. Kuni toruvahetuseni välja, kanal. on ju vaja.

Selle mässamise asemel kutsuksin ma kohe torumehe kohale. Ei ole kanalisatsiooniautot vaja, torumehel on korralikud trossid-värgid olemas, saad ilmselt kiiresti korda. Ja kui ei saa, siis ütleb järgmised sammud.

+9
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.05 11:11; 30.05 13:45; 30.05 17:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik torud võtsin kraanikausi alt lahti ja tegin puhtaks, aga ummistus on kuskil põranda all, sest toru ots, mis sealt välja ulatub, on vett täis.

Päris julm juhus.

Mina sorgiks kõigepealt metalltrossiga, paraja pikkuse ja jäikusega sealtsamast toru algusest.

Kui ei lükka läbi, siis prooviks toru veest tühjaks pumbata, kasvõi bensiinivarastamise voolikuga ja valaks ööseks KANGET ainet peale.

Kange tähendab seda, et sisaldab miinimum 15-30% seebikivi e. naatriumhüdrooksiidi.

Kõik muud eurotooted (a`la Mayeri “torusiil” jne) on ninnunännu, kõvemad parmud joovad neid, aga selle õige ainega pudelil on neid hoiatussilte ikka väga palju. Ja allaneelamine võib lõppeda surmaga.

Kui see ka ei aita, siis juba spetsialist ja tegeleb edasi. Kuni toruvahetuseni välja, kanal. on ju vaja.

Selle mässamise asemel kutsuksin ma kohe torumehe kohale. Ei ole kanalisatsiooniautot vaja, torumehel on korralikud trossid-värgid olemas, saad ilmselt kiiresti korda. Ja kui ei saa, siis ütleb järgmised sammud.

Jah, säästad aega ja raha. Kui ummistus on kusagil kaugemal, siis sa ise koduste vahenditega seda ilmselt pikaks ajaks ei likvideeri.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.05 13:07; 30.05 12:51; 30.05 17:20; 31.05 12:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Krauss torupuhastus graanulid.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Krauss torupuhastus graanulid.

Kus neid saab,mul vannitoa kraanikausis ei lähe vesi alla ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus neid saab,mul vannitoa kraanikausis ei lähe vesi alla ?

vannitoa kraanikausi puhul on tõenäoliselt haisulukk (see keeruga osa kraanikausi alt väljuva toru juures) lihtsalt juuksekarvu täis.
kummikindad kätte, ämber või suurem kaus alla, keerad korgi maha ja urgitsed kas sõrmedega või mingi pulgaga need karvad sealt välja, kork tagasi ja korras.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle mässamise asemel kutsuksin ma kohe torumehe kohale.

Aga kutsu, palun kes keelab?

Mulle meeldib mässata ja naine ka ei ole kunagi öelnud mu pihta, et “ei oska naelagi seina lüüa”.
Inimesed on erinevad.

P.S. Seda võid oma peakesega samuti kaks korda arvata, kas teemaalgataja oleks seda teemat viitsinud teha, kui raha oleks jalaga segada ja toruvana24 kutsumine poleks probleem.

Edit: vaatasin nüüd ise seda toruvana: Kanalisatsiooniummistuste eemaldamine – 39.00 €/h
Polegi palju. Mida nendesugustel seal üle tunni ikka teha on, poole tunni töö ju. Aga eks hakkavad oma kohalesõidutasuga muidugi juurde nutma.

+5
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 29.05 10:37; 30.05 00:17; 30.05 19:46; 31.05 10:01; 31.05 17:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui su kodukohas on FEB-i pood, siis mine osta sealt torugeeli, mis on kordades efektiivsem kui torusiil jm marketikeemia. http://feb.ee/kontakt/

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan abi eest, tundub, et kanalisatsioonitrossiga sain asja korda. Igatahes läheb vesi alla praegu. Kulu oli 9.27 – trossi hind Espakis.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.05 08:41; 29.05 10:00; 30.05 10:02; 30.05 21:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle mässamise asemel kutsuksin ma kohe torumehe kohale.

Aga kutsu, palun kes keelab?

Mulle meeldib mässata ja naine ka ei ole kunagi öelnud mu pihta, et “ei oska naelagi seina lüüa”.

Inimesed on erinevad.

P.S. Seda võid oma peakesega samuti kaks korda arvata, kas teemaalgataja oleks seda teemat viitsinud teha, kui raha oleks jalaga segada ja toruvana24 kutsumine poleks probleem.

Edit: vaatasin nüüd ise seda toruvana: Kanalisatsiooniummistuste eemaldamine – 39.00 €/h

Polegi palju. Mida nendesugustel seal üle tunni ikka teha on, poole tunni töö ju. Aga eks hakkavad oma kohalesõidutasuga muidugi juurde nutma.

Jah, muidugi on odavam ise igasuguseid trosse ja aineid kokku osta, et siis lõpuks selle soperdamise peale ikkagi lisaks veel ka torumehele maksta + mitu päeva umbes valamuga elada.

+3
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.05 13:07; 30.05 12:51; 30.05 17:20; 31.05 12:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle mässamise asemel kutsuksin ma kohe torumehe kohale.

Aga kutsu, palun kes keelab?

Mulle meeldib mässata ja naine ka ei ole kunagi öelnud mu pihta, et “ei oska naelagi seina lüüa”.

Inimesed on erinevad.

P.S. Seda võid oma peakesega samuti kaks korda arvata, kas teemaalgataja oleks seda teemat viitsinud teha, kui raha oleks jalaga segada ja toruvana24 kutsumine poleks probleem.

Edit: vaatasin nüüd ise seda toruvana: Kanalisatsiooniummistuste eemaldamine – 39.00 €/h

Polegi palju. Mida nendesugustel seal üle tunni ikka teha on, poole tunni töö ju. Aga eks hakkavad oma kohalesõidutasuga muidugi juurde nutma.

Mina olen kutsunud ja kutsun vajadusel edaspidi. Kui trossist piisab, siis mingit tundi ei kulu ja mingeid müstilisi summasid maksma ei pea. Trossi hankimine läheb minu jaoks samuti kulu alla ja umbes kraanikausiga pole just mõnus elu. Lisaks ei ole mul vaja koju koguda asju, mida ainult kord kasutada vaja.
Kui sa oma peakeses nüüd mõtteid koondada suudaks ning teemaalgatuse tähelepanelikult läbi loeks, siis teemaalgataja rääkis kanalisatsioonipuhastusauto kutsumisest ja see on juba teine teema ning teine kulu ja midagi sellist mina soovitanud pole.
P.S. Vaatamata naissoost olemisele saan ma hakkama lihtsamate torutöödega ning naelte seina löömisega. Lambi saan ka lakke kui vaja.

+2
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.05 11:11; 30.05 13:45; 30.05 17:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen kutsunud ja kutsun vajadusel edaspidi. Kui trossist piisab, siis mingit tundi ei kulu ja mingeid müstilisi summasid maksma ei pea. Trossi hankimine läheb minu jaoks samuti kulu alla ja umbes kraanikausiga pole just mõnus elu. Lisaks ei ole mul vaja koju koguda asju, mida ainult kord kasutada vaja.
Kui sa oma peakeses nüüd mõtteid koondada suudaks ning teemaalgatuse tähelepanelikult läbi loeks, siis teemaalgataja rääkis kanalisatsioonipuhastusauto kutsumisest ja see on juba teine teema ning teine kulu ja midagi sellist mina soovitanud pole.
P.S. Vaatamata naissoost olemisele saan ma hakkama lihtsamate torutöödega ning naelte seina löömisega. Lambi saan ka lakke kui vaja.

Huvitav, et 10-eurose trossi hankimine on sinu jaoks kulu, aga 40 eurot torumehel maksta ei ole? Äkki koondad hoopis oma peakeses mõtteid, kui seal üldse midagi koondada on.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, et 10-eurose trossi hankimine on sinu jaoks kulu, aga 40 eurot torumehel maksta ei ole? Äkki koondad hoopis oma peakeses mõtteid, kui seal üldse midagi koondada on.

Palun väga vabandust, et ma julgesin eeldada, et sul üldse mõtlemisvõime olemas on.
10-eurose trossi hinnale lisandub nimelt selle hankimiseks kulutatud aja ja transpordi hind. Lisaks veel teadmatus, kas see tross ka tõepoolest aitab. Teemaalgatajal läks hästi, aga keegi ei garanteeri, et see tross võib kasutuks osutuda ja oled lihtsalt tunde kulutanud ning kranikauss on jätkuvalt kasutuskõlbmatu. Mul on tõepoolest oma ajaga targemat teha kui ühekordseks kasutamiseks trosse osta. Kui sul läheb kodus seda trossi pidevalt vaja, siis soovitan soojalt mõelda miks see nii on. Kuigi ma saan aru, et sellise tühja peaga mehikese jaoks on see suht ületamatu väljakutse. Eks sellepärast ongi 40€ sinu jaoks nii kohutavalt suur summa, et sellise mõteteta peakesega eriti ei teeni.

+2
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.05 11:11; 30.05 13:45; 30.05 17:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen kutsunud ja kutsun vajadusel edaspidi. Kui trossist piisab, siis mingit tundi ei kulu ja mingeid müstilisi summasid maksma ei pea. Trossi hankimine läheb minu jaoks samuti kulu alla ja umbes kraanikausiga pole just mõnus elu. Lisaks ei ole mul vaja koju koguda asju, mida ainult kord kasutada vaja.

Kui sa oma peakeses nüüd mõtteid koondada suudaks ning teemaalgatuse tähelepanelikult läbi loeks, siis teemaalgataja rääkis kanalisatsioonipuhastusauto kutsumisest ja see on juba teine teema ning teine kulu ja midagi sellist mina soovitanud pole.

P.S. Vaatamata naissoost olemisele saan ma hakkama lihtsamate torutöödega ning naelte seina löömisega. Lambi saan ka lakke kui vaja.

Huvitav, et 10-eurose trossi hankimine on sinu jaoks kulu, aga 40 eurot torumehel maksta ei ole? Äkki koondad hoopis oma peakeses mõtteid, kui seal üldse midagi koondada on.

Selle 10-eurose trossiga ei ava sa mingit ummistust, mida juba mingi vahendiga ära ei lahustaks. Torumehel on ikka veidi teistsugune see tross.

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.05 13:07; 30.05 12:51; 30.05 17:20; 31.05 12:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle 10-eurose trossiga ei ava sa mingit ummistust, mida juba mingi vahendiga ära ei lahustaks. Torumehel on ikka veidi teistsugune see tross.

No teemaalgataja avas ju!

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 17:57; 31.05 09:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle 10-eurose trossiga ei ava sa mingit ummistust, mida juba mingi vahendiga ära ei lahustaks. Torumehel on ikka veidi teistsugune see tross.

No teemaalgataja avas ju!

Avas muidugi, aga see ei loe.

Kui nad on korra erutunud ja vaidlema sattunud, siis lõpetavad nad seal, et

– teemaalgataja valetas
– poes on terastrossid, aga torumehel on kullast tross
– mingit ummistust üldse ei olnudki ja TA kujutas seda ette.
– torus oli rott, kes põgenes
– mina, kes pakkusin tegelemist, olen idioot
– vares on tavaliselt valge lind, must on haruldus
– jne

Tegemist on perekooli kägudega, mina ammu enam ei imesta.
Vahel mu naine üle õla vaatab ja tema küll imestab, et miks sa debiilide foorumis käid.
Siis ruttu rahustan, et siin on paar normaalset ikka ka…

+5
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 29.05 10:37; 30.05 00:17; 30.05 19:46; 31.05 10:01; 31.05 17:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

oli sama jama, kutsusun torumehe kohale, vedis oma elektrilise masina kohale ja tegi korda, jama oli hullult sees (nõudepesumasin).

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 20:55; 01.06 12:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun väga vabandust, et ma julgesin eeldada, et sul üldse mõtlemisvõime olemas on.
10-eurose trossi hinnale lisandub nimelt selle hankimiseks kulutatud aja ja transpordi hind. Lisaks veel teadmatus, kas see tross ka tõepoolest aitab. Teemaalgatajal läks hästi, aga keegi ei garanteeri, et see tross võib kasutuks osutuda ja oled lihtsalt tunde kulutanud ning kranikauss on jätkuvalt kasutuskõlbmatu. Mul on tõepoolest oma ajaga targemat teha kui ühekordseks kasutamiseks trosse osta. Kui sul läheb kodus seda trossi pidevalt vaja, siis soovitan soojalt mõelda miks see nii on. Kuigi ma saan aru, et sellise tühja peaga mehikese jaoks on see suht ületamatu väljakutse. Eks sellepärast ongi 40€ sinu jaoks nii kohutavalt suur summa, et sellise mõteteta peakesega eriti ei teeni.

Mida pe..et?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see isetehtu võib sul peatselt uuesti umbes olla, nii et pane vaim valmis, et kutsud järgmine kord ikkagi torumehe, muidu jäädki seal susserdama. Torumees teeb asja tõesti poole tunniga korda, aga selle eest teeb korralikult ja tulemus kestab pikka aega. Tassib oma masina ja puuri kohale, seda sa küll kuskilt ehituspoest endale 10 eurtsiga varuks ei osta.

Mul on see läbitud etapp, ka alguses sain ise lahti ummistuse aga möödus kuu ja sama jama. teisel korral kutsusin torumehe. kõnest kuni kohaletulekuni kulus mingi 20 minutit, tunni jooksul oli asi korras.

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.05 21:43; 31.05 08:57; 31.05 16:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

see isetehtu võib sul peatselt uuesti umbes olla, nii et pane vaim valmis, et kutsud järgmine kord ikkagi torumehe, muidu jäädki seal susserdama. Torumees teeb asja tõesti poole tunniga korda, aga selle eest teeb korralikult ja tulemus kestab pikka aega. Tassib oma masina ja puuri kohale, seda sa küll kuskilt ehituspoest endale 10 eurtsiga varuks ei osta.

Mul on see läbitud etapp, ka alguses sain ise lahti ummistuse aga möödus kuu ja sama jama. teisel korral kutsusin torumehe. kõnest kuni kohaletulekuni kulus mingi 20 minutit, tunni jooksul oli asi korras.

Saan aru, et mõni santehnik otsib tööd siin või miks te seda torumeest nii hirmsasti peale pressite, kui asi juba korras on? Ja no kui kuu aja pärast ongi jälle umbes, eks ma otsin siis oma trossi uuesti välja, mul on ta nüüd ju olemas.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.05 08:41; 29.05 10:00; 30.05 10:02; 30.05 21:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun väga vabandust, et ma julgesin eeldada, et sul üldse mõtlemisvõime olemas on.

10-eurose trossi hinnale lisandub nimelt selle hankimiseks kulutatud aja ja transpordi hind. Lisaks veel teadmatus, kas see tross ka tõepoolest aitab. Teemaalgatajal läks hästi, aga keegi ei garanteeri, et see tross võib kasutuks osutuda ja oled lihtsalt tunde kulutanud ning kranikauss on jätkuvalt kasutuskõlbmatu. Mul on tõepoolest oma ajaga targemat teha kui ühekordseks kasutamiseks trosse osta. Kui sul läheb kodus seda trossi pidevalt vaja, siis soovitan soojalt mõelda miks see nii on. Kuigi ma saan aru, et sellise tühja peaga mehikese jaoks on see suht ületamatu väljakutse. Eks sellepärast ongi 40€ sinu jaoks nii kohutavalt suur summa, et sellise mõteteta peakesega eriti ei teeni.

Mida pe..et?

No tõesti – mida perset 😀
Ostsin 10 aastat tagasi trossi, ei kulutanud selleks tunde, lausa möödaminnes, aega kulus 15 minutit ja transpordikulu puudus sootuks.
Sain oma esimese ummistuse lahti ja edaspidi olen paari aasta tagant profülaktika mõttes torud trossiga kohe läbi keerutanud, kui veidike on äravoolu ajal mulksumist kosta olnud.
Ma tean täpselt, “miks see nii on” ja miks mu 5 meetrit duširuumi põranda alust toru võib ummistuda paari aasta jooksul.

Saan aru, et mõni santehnik otsib tööd siin või miks te seda torumeest nii hirmsasti peale pressite, kui asi juba korras on? Ja no kui kuu aja pärast ongi jälle umbes, eks ma otsin siis oma trossi uuesti välja, mul on ta nüüd ju olemas.

Vist tõesti keegi otsib tööd 😀

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.05 09:47; 30.05 23:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saan aru, et mõni santehnik otsib tööd siin või miks te seda torumeest nii hirmsasti peale pressite, kui asi juba korras on? Ja no kui kuu aja pärast ongi jälle umbes, eks ma otsin siis oma trossi uuesti välja, mul on ta nüüd ju olemas.

Ma ei ole santehnik, vaid ma räägin oma kogemusest. See su ummistus ei pruugi olla mingi lihtne ummistus, vaid pigem aastate vältel kogunenud katlakivi, mida sa oma jõududega sealt välja ei saa. Ma elan 1939. aastal ehitatud majas, kus pole äravoolutorusid vahetatud iidamast aadamast. Ka jamasin ja susserdasin ise, kuni lõpuks viskas üle ja kutsusin torumehe, kes pidi toru lahti puurima, et see jälle läbi käiks.

Nüüd on sellest pool aastat möödas, probleeme pole olnud, varem sudisin korra paari kuu tagant kuni lõpuks saabus selline seis nagu sina kirjeldasid, et vesi seisab torus, ära ei lähe (ka kiskusin kraani alt kõik teised torud lahti, mille ma olin aasta varem ka ise uute vastu vahetanud.

Nii et kui see sul seal korduma hakkab, siis kutsu parem kohe torumees, mitte ära sorgi oma trossiga.

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.05 21:43; 31.05 08:57; 31.05 16:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärge ajage siin mingit umbluud, et kui ise ummistus likvideerida, on varsti jälle umbes, aga kui torumees likvideerib, siis igaveseks. Kui kohvipaksu ja rasva kraanikaussi kallata, pole vahet, kes selle ummistuse lahti teeb, varsti on kinni jälle, aga kui sellest hoiduda, siis mingit torumeest küll vaja ei ole.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 17:57; 31.05 09:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole santehnik, vaid ma räägin oma kogemusest. …. Ma elan 1939. aastal ehitatud majas

Jälle???
Perekoolikas räägib vaid OMA kogemusest ja on selle kogemuse eest valmis lausa surema.

Kullake, enamus ju ei ela 80a vanade torudega majades; kas seda su kogemus tõesti ei luba oletada?
Minu maja on küll 50a vana, aga torud on mingi 2-3a äkki? Tutikad plasttorud said pandud, mis krdi katlakivi? Ainult rasv, sokk, toidujäätmed jne saab seal olla. (sokk on samuti ebatõenäoline, kuna elamises debiile pole)

Teemaalgatajat ma ei tea, aga … vaevalt temagi Rocca al Mare Vabaõhumuuseumis, nagu sina, elad.
Milleks oma erandiga siin teisi “hoiatada”?

Pigem vaheta oma torud ära, saad asja rahulikmalt võtta. Toruvahetus ei maksa suurt midagi, kui nad kuskile sisse just kapitaalselt kinni müüritud pole.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 29.05 10:37; 30.05 00:17; 30.05 19:46; 31.05 10:01; 31.05 17:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

– poes on terastrossid, aga torumehel on kullast tross

Sa vist ei ole kumbagi oma silmaga näinud. Vahe on päris märkimisväärne tõepoolest.

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.05 13:07; 30.05 12:51; 30.05 17:20; 31.05 12:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

P.S. Seda võid oma peakesega samuti kaks korda arvata, kas teemaalgataja oleks seda teemat viitsinud teha, kui raha oleks jalaga segada ja toruvana24 kutsumine poleks probleem.

Mis rotielu küll inimene elab, kui ta kirjutab, et torumehe kutsumiseks ja 40 euro tasumiseks peab olema ‘raha jalaga segada’. Võiks siis ehk mõelda, kuidas normaalselt teenida ja veidigi säästa?

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis rotielu küll inimene elab, kui ta kirjutab, et torumehe kutsumiseks ja 40 euro tasumiseks peab olema ‘raha jalaga segada’. Võiks siis ehk mõelda, kuidas normaalselt teenida ja veidigi säästa?

normaalne inimene läheb sellisel juhul kõigepealt majap.tarvete kapi juurde ja kallab umbes torusse torusiili vmt asja. kui see ei aita, seab sammud keldrisse või panipaika (või kamandab mõne pere meesisendi seda tegema) torutrossi järele ning saab mõne minutiga asja korda.

torumehe kutsumine (firmade googeldamine, valimine, tellimine, torumeest oodates kodus passimine jne) võtab palju rohkem aega.
jah, mõni, kel raha nagu raba, võib tõesti IGA tegevuse jaoks mõne abilise palgata (tegelikult oleks tal selle palkamise jaokski erasekretäri vaja), aga enamik inimesi püüavad siiski ise oma koduste asjadega toime tulla.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )


Esileht Kodunurk Äravoolutoru umbes